amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Námestovo NO

Ste v Námestove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNámestovo

Chloe12 Ž 44 rokov
Najprv kamaráta, potom sa časom uvidí, ako si budeme simpaticki a ako si časom budeme rozumieť, do vzťahu môžem priniesť porozumenie, dôveru, pracujem, mám rada prírodu, bicykel, prechádzky.
Janciik M 58 rokov
Dobrý deň. Som Pán v strednom veku, ktorý sa ocitol sám a nestíha sa starať o dve domácnosti a ešte svoju farmu a touto cestou hľadám ženu/pani, ktorá je trebárs v ťažšej životnej situácii. Ponúkam bývanie v samotnom dome a na oplátku by som požadoval pomoc s domácimi prácami. Dieťa nieje prekážka. Ak sa ozveš, budem rád.
Eva1209 Ž 48 rokov
😉ahoj 🤔 ak si tu… prave Ty❤️ tak mi napíš 🌞 mam rada pohyb, šport, prírodu 😉 rada cestujem, nemám domáceho miláčika…💦💦😉rada bicyklujem, plávam, kolieskové… ahoj
Milan127 M 59 rokov
Som sympatický muž a hľadám milú a príjemnú ženu na spoločné trávenie chvíľ, prechádzky v prírode a rozhovory.
Rád čítam, chodím do prírody a relaxujem.
OXONE M 48 rokov
Športový nadšenec a vášnivý cestovateľ s láskou k motocyklom hľadá ženu, ktorá sa nebojí dobrodružstva a ráda objavuje nové miesta. Ak máš rovnaké záľuby ako ja a si pripravená na nové dobrodružstvá, napíš mi a spoločne objavíme svet!
Flipoxx M 21 rokov
Hľadám na vážnu známosť, najprv kamaratstvo, potom niečo viac, prinesiem lásku do vzťahu, pozornosť, bezpečnosť a ďalšie, minulosť mam vysporiadanu.
Marcelito17 M 38 rokov
Ahojte žienky, hľadám si lásku, neskôr aj do vzťahu, pracujem, vo voľnom čase prechádzka po prírode, kúpanie, turistika, cestovanie, mám vysporiadanú minulost.
Marek1mau M 31 rokov
Muž 31 rokov Námestovo
😊 ahojte, hľadám vážnu známosť.
Vo voľnom čase chodievam na prechádzky, na turistiku, na bicykel, ale aj domáce práce.
Mám doma border coliu, tak chodievame na dlhé prechádzky 😊
Streyk M 47 rokov
Som, myslím si, že obyčajný muž, bývam v štvrtom izbovom byte, pracujem v zdravotníctve a hľadám takú normálnu ženu s plusmi a minusmi, ak sa nájde nejaká taká, tak sa ozvi, foto ukážem, keď si nejak sadneme a verím, že áno, odpoviem každému, ja mám minulosť vysporiadanu
Ninuska324 Ž 53 rokov
Som slobodná, pohodová, štebotavá žena a hľadám vzdelaného muža na vážny vzťah.
Cigarety a alkohol nemusím.
Mám rada prechádzky po prírode, rada plávam.
Mám rada kultúru a umenie všetkého druhu.
Gabko123 M 29 rokov
Hľadám si ženu na vzťah. Najskôr môžme popísať a potom dohodnúť aj osobne stretnutie. Mám rad prírodu a hory. Pracujem ako pokladník v obchode.
Hľadám si ženu, ktorá ma bude mať rad, takého aký som.
Daniel56 M 59 rokov
Som single bez detí, pracujem, hľadám partnerku do voza, i do koča nad 54r. Vo voľnom čase rád trávim voľné chvíle prechadzkami v prirode, za kultúrou, ako si predstavuje budúcnosť?

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania