amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Námestovo NO

Ste v Námestove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNámestovo

0315 M 54 rokov
Muž 54 rokov Námestovo
Hľadám si priateľku na spoločné radovánky a potulky po príchode na výlety. Ja som slobodný bez záväzkov. Medzi moje koníčky patrí práca, potulky prírodou a dlhodobé aj krátkodobé výlety.
orchidea45 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Námestovo
Hľadám si priatela vážny vztah, úprimného s dobrým srdiečkom pracujem v kuchyni voľný čas trávim na záhrade mám psíka minulosť mám vysporiadanú som veľmi skromna
Vladko327 M 42 rokov
Muž 42 rokov Námestovo
Hladam kamaratku a casom nieco viac
Volny cas travim na bicykli v prirode
Pracujem na stavbach
Som sikovny viem byt aj romanticky
Hladam zenu ktora sa neboji si zaspinit ruky
Mario14 M 37 rokov
Muž 37 rokov Námestovo
Hľadám pohodovú ženu pre dlhodobý vzťah. Uprednostňujem život na dedine. Pracujem v zdravotníctve, mám psa. K mojim najobľúbenejším koníčkom patria masáže, príroda, práce okolo domu a hudba.
Poky332 M 23 rokov
Muž 23 rokov Námestovo
Hľadám nezaväznú známosť nie som vzťahový typ zatiaľ nie, pracujem ako stavbár rozkladacich stanov, svoj voľný čas trávim behavanim, nemám žiadneho miláčika, áno mám vysporiadanu minulosť
tulenisko M 31 rokov
Muž 31 rokov Námestovo
ahoj hadam tu najdem nejaku super babu na nejake pokecanie, hadam aj nieco viac, niesom vobec narocny, som hamblivy, ale podla toho v akej spolocnosti som.
Kajokajinko M 35 rokov
Muž 35 rokov Námestovo
Hladam si zenu do svojho domu v ktorom som sam, na cely život ja na krasu nepozeram, len nech mi je verna, deti niesu problem.
Dungo M 42 rokov
Uvidíme ako sa to vyvinie čas ukáže akým smerom to pôjde
Rad by niekoho spoznal s dobrou povahou
Hlavne nerobiť si vzájomne starosti ale tešiť sa zo života
Gogo123gogo M 47 rokov
Muž 47 rokov Námestovo
Hľadám známosť na trvalý vzťah žiadny flirt žena 44-50 ktorá nemá problém si vymeniť Message hneď na začiatku nemám rád zoznamky takže sa nerozpisujem. Okolie Námestovo ideál. foto gro. Tak sa ozvite čas dovoleniek je tu a ja by som rád niekam vyrazil ale nemám s kým
Bumbo199 M 37 rokov
Som štátny zamestnanec. Hľadám sympaticku príjemnú ženu na zoznámenie a priateľstvo. Možno aj vážny vzťah a hlavne seriózne... Najlepšie z Oravy.....
Misko997 M 24 rokov
Hľadám milé, sympatické dievča ktorá ma rada zvieratá, prírodu. Vo vzťahu by som bol rád za vzájomnú dôveru, pochopenie, ústretovosť. Pracujem ako skladník a vodič vysokozdvižného vozíka. Voľný čas využívam hlavne na spoločne chvíle z rodinou a priateľmi. V obľube mám cyklistiku rad objavujem nové miesta. Vysporiadanú minulosť mám.
Jano56626 M 22 rokov
Muž 22 rokov Námestovo
Hľadám peknú slečnu na vzťah
Žijem sám
Mám psa
Som verný
Už nestudujem ale pracujem
Ty môžeš aj študovať
Nech máš 18 až 20 rokov nie viac
Rád športujem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania