amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Námestovo NO

Ste v Námestove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNámestovo

Hasky747 M 29 rokov
Hľadám nejakú kamošku pokecať a tak niekedy je nuda a pokecať zniekym je fajn 😀
Rád kecam s holkami no pozerám že už moc nieje skym ani pokecať každý sa kdesi stratil
vikcak M 21 rokov
Muž 21 rokov Námestovo
Hľadám vzťah dlhodobý, nie len na jednu noc.
Viem byť milý, pozorný, prekvapiť.
To čo mám na srdci a jazyku poviem.
Mam rad pravdu a nie klamstvá. Pracujem v nemeckú momentálne. Svoj voľný čas trávim, na ihrisku, na horách, alebo s kamarátmi pri káve.
Mazlička nemám. Zatiaľ.
111punks M 38 rokov
hľadám niekoho s ktorým môžem tráviť voľný čas ako kamarát, priateľ a ako muž hľadám šťastie lásku k žene čo sa večne niekam skrýva a necháva ma samého na pospas sudu. Rád by som ťa konečne stretol :)!
Jozko506 M 19 rokov
Som auto mechanik a hľadám dievča z okolia namestovo nemám dajake špeciálne poziadavky. Rad sa dohodnem na stretuti alebo na kávičke kdekoľvek. Teším sa na stretnutie
Frantisek2825 M 18 rokov
Niekoho na trávenie voľného času. Práve končím posledný ročník a potom sa uvidí či práca alebo budem pokračovať na vysokej škole. Nemám žiadne problémy z minulosti.
Stefan1007 M 35 rokov
Muž 35 rokov Námestovo
Som rozvedený a mám dvoch chlapcov. Pracujem ako szčo. Byvam sám a je mi smutno. Chcem si nájsť novú lásku do života, aby nebol len čierno-biely. Verím, že nájdem.
Kornil M 30 rokov
Volám sa Stanislav. Hľadám si vážny vzťah. Moje koníčky sú: pozeranie seriálov a filmov, prechádzky po prírode a pamiatkach, občas turistika. Ak máš záujem ozvi sa :)
Lacika21 M 47 rokov
Muž 47 rokov Námestovo
Hľadám dlhodobú známosť založenú na láske a vzájomnej dôvere. Pracujem ako šofér. Minulosť mám vysporiadanú. Chcem do vzťahu priniesť nehu, ale hlavne porozumenie a vzájomnú dôveru.
Miroslav198612 M 36 rokov
Muž 36 rokov Námestovo
Rad by som si našiel vztah, nehľadám tu krásu, moje priority sú iné, ak by mal niekto záujem, budem veľmi rad, pracujem ako tesár, práca s drevom milujem hory, rybolov
macco17 M 35 rokov
Hľadám vážnu známosť - milú a sympatickú ženu, pracujem, mám rád hudbu turistika, kupanie, prechádzky po prirode Ak ma chces spoznat napis a dozvies sa viac.
Vajdesko M 42 rokov
Muž 42 rokov Námestovo
hľadám vážny vzťah do vzťahu prinesiem šťastie radosť všetko to čo sa patrí pracujem voľný čas trávim behám cyklistika a oddychujem môj miláčik pes ano minulosť mam v poriadku
kamienok123 M 61 rokov
Muž 61 rokov Námestovo
Hľadám priateľku na všetko čo prináša život
Hlavné nefajčiarku a ktorá má rada pohyb
Rád lyžujem turistika voľný čas trávim na kole relax atd.
Ostatné v správe teším sa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania