amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Martin MT

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

SmejkoKatka Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Martin
Ahojteee😉😉😉
rozhodla som sa vyskúšať ,,šťastie,, v láske aj ja - vždy som to nechávala na osud, ale čím je človek starší, nemá toľko možností na zoznámenie.
Som pohodová usmiata baba, srandistka ukecana 😉 aj keď mám za sebou veľa ťažkých vzťahov a životných situácii..no napriek tomu stále verím, túžim nájsť spriaznenú dušu, čo má bude skutočne milovať, byť mi oporou, parťákom do života a hlavne mi vedieť vyčariť úsmev na tvári😉😉( už som sa naplakala veľmi veľa😥 Som slobodná, bezdetná, človeku je samému smutno...(čo sa týka záľub som športový typ, bajk, korčule, turistika, tenis,veľmi ma zaujíma história, hrady, cestovanie...chaty, stanovacky proste príroda😉)...

,, Kto dáva tvojim perám úsmev, dáva tvojmu srdcu život..."
Georgo6666 M 48 rokov
Muž 48 rokov Martin
Hľadám milú, úprimnú ženu na vážny vzťah. Som pracujúci muž zo zmyslom pre humor. Mám rád horské prechádzky. Nemám rád falošných ľudí . Rád bicyklujem, žijem s deťmi, ale deti sú už samostatné, samota je zlá, nájdem ťa?
Romci69 M 51 rokov
Hladam atraktivnu zenu. Pritazlivu milu a do koca a do voza. Venujem sa volejbalu rekreacne. Rad chodim do prirody. Bicyklujem. Turistika mi nie je tiez cudzia.
Maja1979 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Martin
Hľadám vážnu známosť. Som pracujúca žienka veselá, optimistka. Rada si vypočujem dobrú hudbu. Mám rada tanec , cvičenie, prechádzky. Voľný čas trávim s dieťaťom a priateľmi. Mám vysporiadanú minulosť.
Palinooo M 51 rokov
Hľadám partnerku do voza aj do koča, najskôr kamarátku a neskôr aj niečo viac. Mám rád turistiku, prírodu, bike. Okrem rybičiek iného domáceho mazlíčka nemám :-)
vierka3 Ž 52 rokov
Hľadám priateľa so zmyslom pre humor, veselého, spoločenského, inteligentného, trochu športovo založeného, so záujmom o chalupárčenie, hudbu, knihy,film.... no ideálneho :-)
Idia Ž 46 rokov
Ahoj, hladam sympatickeho muza na vazny vztah. Mam rada turistiku, bicyklovanie, plavanie ale rada si pozriem aj dobry film. Chcela by som sa zoznamit so zodpovednym muzom s rovnakymi zalubami.
Jozefja M 31 rokov
Hľadám milú, úprimnú ženu na vážny vzťah. Som pracujúci muž zo zmyslom pre humor. Mám rád horské prechádzky. Nemám rád falošných ľudí a morské živočíchy.
igiv691 M 51 rokov
Muž 51 rokov Martin
som obyčajny muž.. mám rád, , prírodu, stanovanie, rybárčenie, práca okolo domu, prechádzky, bicyklovanie, hubarčenie, oblubujem relax pri vode
infinity599 M 41 rokov
Muž 41 rokov Martin
Hľadám ženu svojho sna, ktorej chcem pomáhať a venovať sa jej kým to bude v mojich silách.. rád by som chcel nájsť ženu ktorá by mala obojstranne záľuby. dakujem
majo333111 M 65 rokov
Hľadám spriaznenú spriaznenú dušu na spoločnú cestu života. medzi moje záujmy turistika, prechádzky, príroda, rád trávim čas v záhrade... mám vysporiadanú minulosť,
Bieluska Ž 28 rokov
Žena 28 rokov Martin
Som milovníčka mačiek, kníh, a hlavne mojich detí. Ale tiež zábavy a nových prekvapení... hľadám priateľa, kamaráta... no manžela už nie ... jeden mi stačil... ¯\_(ツ)_/ pracujem v zdravotníctve a soc. oblasti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania