amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Martin MT

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

Salamcek M 38 rokov
Muž 38 rokov Martin
Hľadám príjemnú ženu, do vzťahu sa snažím priniesť pohodu a príjemné spolužitie. Pracujem. Voľno trávim podľa situácie, mám rád turistiku, kino a filmy. A moja minulosť je dúfam že už tam kde má byť
Pyto M 40 rokov
Rad spoznam úprimnú dobrosrdečnu babu. Dufam že nejaká sa nejde a nami sú všetky obsadené. Rad trávim čas v prírode na bicykli atď. Na začiatok stačí dobrá kamoška časom možno viac.
Amiga2022 Ž 47 rokov
Hľadám solídny vzťah, vážnu známosť. K mojím záľubám patrí história, cestovanie, turistika, umenie, maľujem, záhrada, pes, divadlo, kino, volejbal lyžovanie. Hľadám solídny vzťah, muža na úrovni.
spejbl M 45 rokov
Dobrí deň. Na tomto portáli si hľadám ženu na stretnutia. Preferujem ženy v mojom okolí. K mojim záľubám patrí šport. Rád chodím na výlety do prírody, rád plávam.
JanyMT M 44 rokov
Hladam vazny vztah. Niekoho s kym mozem travit volny cas, chodit na prechadzky, turistiku, bicykel, ... Do vzťahu môžem priniesť stabilitu, lásku a vernosť.
veselababicka Ž 67 rokov
Hľadám seriózneho pána na príjemnú spoločnosť pri využívaní voľného času a kultúrnych, spoločenských a športových podujatiach. Žijem krásny a šťastný život a rada sa s ním oň s niekým podelím.
Enuna123 Ž 44 rokov
Vo vzťahu hľadám priateľstvo, podobné záujmy. Mám rada humor, som rodinne založená. Pracujem a voľný čas rada trávim posedením s rodinou či priateľmi, prechádzkami, športom.
David3 M 25 rokov
Muž 25 rokov Martin
Hladám dobré , milé, rozumné dievča s ktorým si môžem výjsť von a možme spolu kecať , smiať sa , baviť sa a užívať si chvile spolu . Ked by to bolo všetko ok , tak určite mám záujem aj o vzťah :)
Lukas57 M 31 rokov
Muž 31 rokov Martin
Hľadám milú, úprimnú a veriacu ženu na zoznamenie sa. Snáď nájdem tú pravú a naše cesty sa spoja v jednu spoločnú cestu životom. Ak hľadáš niečo podobné budem rád ak napíšeš.
Pluw M 20 rokov
Hladam milé dievča Ktoré mi donesie radost do života, hlavne nech si milá pekná zábavná a usmievavá som spoľahlivý a ústretový mladý muž tak neváhaj a napis
Minnnno1981 M 40 rokov
Muž 40 rokov Martin
Hladam?....snad sa este zadari najst cloveka co dokaze lasku prijmat ale aj davat.Som slobodny chlap mam jednu 12r dceru.budem rad ak sa najdeme a mozno vznikne nieco pekne🙏
bod1ka2 M 41 rokov
Hľadám príjemnú ženu na zoznámenie.. niekoho na spoločné prechádzky výlety večeře a strávenie příjemných chvíli.. Som pohodový muž. Môžeš sa presvedčiť keď budeš mať záujem 😉

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania