amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Martin MT

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

El1i Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Martin
Milujem život, smiech, dobré jedlo, prírodu, byť neustále aktívna. S úsmevom a pozitívnym prístupom ide všetko ľahšie.
Rada to budem zdieľať s mužom do 55 rokov.
Ja som zverejnila profilovú fotku a maj ju aj ty :)
Martin a okolie.
Majky4211 M 23 rokov
Hľadám babu na travenie voľného času a časom možno niečo viac, som mladý, potetovaná a milujem sa zabávať, tak ak by si mala záujem, v klude nápis a možme sa zabaviť spolu
EviKarollina960 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Martin
pôvabna vekom 163/52 privita priatelstvo zreleho muza s vysporiadanym zivotom do 65r. pre vsetko pekne a nezne co mozeme spolocne prezit ,aj pri hudbe ci v tichom objati .. na horach, pri vode, kino, divadlo, zahrada, bajk..
LKW1 M 57 rokov
Slobodný, 2 deti, žijem sám, deti už nebývajú so mnou, majú svoj život. Chodím na ryby na hory a bicykel. Nemám rád koprovu omáčku. To je všetko. Som zamestnaný
V robote trávim hodne času
Nort1 M 31 rokov
Hľadám zrelú dámu, pani na pravidelné trávenie volneho času vo dvojici. Ak máš vysporiadané minulosť a chceš mať po boku mladšieho muža co ta bude rozmaznávať, napíš, budem rad.. Na postave nezáleží, každá zrelá dáma vie očariť
Kollmann1 M 37 rokov
Muž 37 rokov Martin
Hľadám normálne dievča na stretnutia, časom aj viac, som úplne normálny chalan, ktorý hľadá normálne dievča na zoznámenie, som slobodný a nič ma neviaze..
Konrad69 M 54 rokov
Pracujem, mám rád prírodu, zvieratá, obľubujem rockovú hudbu, rád športujem, jazdím na bicykli, rád chodím do prírody a pozerám prirodopisné filmy, mám jedneho syna.
Havranivlas Ž 41 rokov
Zdravím všetkých, čo hľadajú niečo nové, sú vysporiadaní a vedia, že život je krásny a môže byť ešte krajší s niekym kto zdieľa Vaše pocity a záujmy :-)
Lenka6400 Ž 59 rokov
Hľadám kamaráta na trávenie voľného času. Rada lyžujem, plávam, chodím na turistiku, bicykel, v zime na bežky, rada cestujem. Občas zájdem do divadla, na koncert, do kina. Rada spoznám spriaznenú dušu, muža do 65 rokov športovo založeného s podobnými záujmami, vysporiadanou minulosťou a s optimistickým prístupom k všetkému, čo život prináša.
Gina775 Ž 54 rokov
Hladam muza na travenie spolocneho casu - prechadzky, kino, cestovanie atd
Volny cas travim pracami okolo domu, sledovanim modnych trendov, prilezitostne aj cestovanim a oddychom.
RODOLFO555 M 65 rokov
Hladam dlhodoby vzťah. Som rozvedeny, pracujem v zeleznicnej doprave. Záľuby šport, turistika, cestovanie, kino, divadlo, more, lyze. Mam rad Taliansku kuchyňu.
Webi Ž 53 rokov
Dá sa tu niečo nájsť? Všetko alebo nič. Nechcem si iba užívať, chcem naozaj žiť. Milovať a byť milovaná. Dávať a aj dostávať. Smiať sa a plakať od šťastia. Nechám sa prekvapiť, čo mi život nadeli... Teším sa na to, teším sa na nové výzvy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania