amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Rajec

Ste v Rajci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRajec

Vikino2258 M 22 rokov
Hľadám niekoho aj do voza aj do koca jednoduchú osobku do každého počasia a čo má bude mať rada takého aký som nebude odcudzovat a má rada. Čo mám ešte také napísať napíš uvidíš.
Stefanius5 M 43 rokov
Muž 43 rokov Rajec
Hladam spriaznenu dusu s ktorou by som sa spoznal a prezil zbytok zivota. Samota je tazka ked sa nemate s kym porozpravat. Proste hladam si vztah natrvalo.
Momskynuff M 29 rokov
Muž 29 rokov Rajec
Ahoj hľadám kamošku na voľné chvíle potulky po prírode najlepšie rajecka dolina nezadana po 40tke :) vo voľnom čase rád vypalujem na drevo a práca okolo domu
laci250 M 38 rokov
Rozvedený muž bez záväzkov hlada kamosku na príjemne chvíle... mám rád volnosť, slobodu... dovolenka, cestovanie,.. Ak sa cítis podobne kludne sa ozvi dvom je predsa vždy lepsie :)))
Dusan40 M 55 rokov
Muž 55 rokov Rajec
Hľadám porozumenie, spriaznenú dušu a niekoho s kým by som trávil voľný čas. Pracujem ako strojník občas aj na týždňovky. Rád chodím do prírody a na huby, chovám zajace a papagáje.
Keltik1609 M 46 rokov
Muž 46 rokov Rajec
Normálnu priateľku na výlet zabaviť sa a spoločne prežívať život, projit sa, zdieľať dobre i to spatne a zobúdzať sa spolu a aj usinat a všetko prežívať spolu
Jar111 M 38 rokov
Neviem presne čo hľadám a asi aj preto som tu.
Som živnostník už 14 rokov.
Mám psa ...labradora .... Pekný kvietok ...
Rád chodím do prírody. Turistika je fajn. Ticho a kľud..... Žiaden stres.....
i64 M 57 rokov
hladam priatelku na nezáveznú konverzáciu o dianí sa vo svete a doma s vložením trošku humoru do našich životov,okolo seba ho moc nemám a chýba my trošku nadhľadu.
Mrtin M 42 rokov
Muž 42 rokov Rajec
Hľadám si peknú ženu s ktorou si budeme spolocne rozumieť na vzťah sport výlety dovolenky. Nemala by si mať obrovskú nadváhu nejake kila navyše nevadia a mala by si byť nefajciarka .
1340 M 60 rokov
som rozvedeny hladam štihlu partnerku športovo založenu nefajčiarku veselej povahy zo žiliny a blizkeho okolia. Pracujem, mam mačičku som optimista a môj koniček je jazda na motorke
Track69 M 34 rokov
Muž 34 rokov Rajec
Rád jazdím na bicykli.Sem tam sa prejdem po lese so psom.Mám rád filmy, milujem dobrú hudbu.
A hľadám priateľku na vážny vzťah.Na váhe mi vôbec nezaleží, hlavné sú sympatie.
8422 M 49 rokov
Muž 49 rokov Rajec
Mám 45 rokov som slobodný bezdetny hoci som si ich veľmi prial .A mám za sebou dlho ročný vzťah. Moje záľuby cestovanie motorky živé tvory bez rozdielu a knihy prechádzky zo psom v prírode poprípade po meste. Neznášam faloš a klamstvo a keď sa ma niekto snaží preonačiť a tlačí ma do niečoho o čom nie som na 100% presvedčený. Hľadám vo vzťahu úprimnosť,lásku,vernosť ja ponúkam na oplátku to isté a sám seba som obyčajný človek. Som tichej povahy a málovravní preto sa ťažšie zoznamujem. Hľadám niekoho na seriózny vzťah nie len na jednu noc ja som asi stará škola a hľadám ženu ktorá sa mi stane kamarátkou a aj partnerkou a budeme spolu zdieľať všetko dobré a aj zlé. A stojím si za slovami že nieje vôbec dôležité kde veď dobrý ľudia žijú všade ale je veľmi dôležité s kým ak ma niekto podobný názor na život tak sa možno staneme aj životnými partnermi.

1 2 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania