amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Rajec

Ste v Rajci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRajec

Eva1310 Ž 49 rokov
Hľadám muža, ktorý mi znovu ukáže, čo je slovo láska. Spontánneho, možno trochu uleteného, s chuťou do života, s ktorým dni nebudú jeden ako druhý....
Milo111222 M 48 rokov
Mam svoje byvanie a hladam si priatelku po odchode z roboty v ČR., nakolko mi v january umrela mama a vraciam sa na Slovensko, barak a pozemok. Hladam priatelku na barak, zahradu a nie do paneláku!
Keltik1609 M 45 rokov
Muž 45 rokov Rajec
Normálnu priateľku na výlet zabaviť sa a spoločne prežívať život, projit sa, zdieľať dobre i to spatne a zobúdzať sa spolu a aj usinat a všetko prežívať spolu
Jar111 M 37 rokov
Neviem presne čo hľadám a asi aj preto som tu.
Som živnostník už 14 rokov.
Mám psa ...labradora .... Pekný kvietok ...
Rád chodím do prírody. Turistika je fajn. Ticho a kľud..... Žiaden stres.....
i64 M 56 rokov
hladam priatelku na nezáveznú konverzáciu o dianí sa vo svete a doma s vložením trošku humoru do našich životov,okolo seba ho moc nemám a chýba my trošku nadhľadu.
Mrtin M 41 rokov
Muž 41 rokov Rajec
Hľadám si peknú ženu s ktorou si budeme spolocne rozumieť na vzťah sport výlety dovolenky. Nemala by si mať obrovskú nadváhu nejake kila navyše nevadia a mala by si byť nefajciarka .
1340 M 59 rokov
som rozvedeny hladam štihlu partnerku športovo založenu nefajčiarku veselej povahy zo žiliny a blizkeho okolia. Pracujem, mam mačičku som optimista a môj koniček je jazda na motorke
kocurik39 Ž 46 rokov
Mam rada spoločnosť,venujem sa športu a milujem hudbu. Rada relaxujem v prirode a zvieratka milujem. Mam 2deti,chlapcov ktorî majű 14 a 17rokov. Rada by som sa zoznamila so sympatickym muzom do veku 55 rokov.
Track69 M 33 rokov
Muž 33 rokov Rajec
Rád jazdím na bicykli.Sem tam sa prejdem po lese so psom.Mám rád filmy, milujem dobrú hudbu.
A hľadám priateľku na vážny vzťah.Na váhe mi vôbec nezaleží, hlavné sú sympatie.
8422 M 48 rokov
Muž 48 rokov Rajec
Mám 45 rokov som slobodný bezdetny hoci som si ich veľmi prial .A mám za sebou dlho ročný vzťah. Moje záľuby cestovanie motorky živé tvory bez rozdielu a knihy prechádzky zo psom v prírode poprípade po meste. Neznášam faloš a klamstvo a keď sa ma niekto snaží preonačiť a tlačí ma do niečoho o čom nie som na 100% presvedčený. Hľadám vo vzťahu úprimnosť,lásku,vernosť ja ponúkam na oplátku to isté a sám seba som obyčajný človek. Som tichej povahy a málovravní preto sa ťažšie zoznamujem. Hľadám niekoho na seriózny vzťah nie len na jednu noc ja som asi stará škola a hľadám ženu ktorá sa mi stane kamarátkou a aj partnerkou a budeme spolu zdieľať všetko dobré a aj zlé. A stojím si za slovami že nieje vôbec dôležité kde veď dobrý ľudia žijú všade ale je veľmi dôležité s kým ak ma niekto podobný názor na život tak sa možno staneme aj životnými partnermi.
Beto M 38 rokov
Muž 38 rokov Rajec
Zaluby zahrada ,futbal, hokej, počítače , knihy, vojnove filmy, hudba , bicyklovanie, internet, v lete opekačky, stanovanie. Pracujem v oblasti stavebnictva. Rád by som tu spoznal milu a uprimnu babu na kamaratenie a v pripade vzajomnych sympatii časom aj viac :). Jednoducho aby sme si spolu rozumeli a bolo nam spolu dobre. Kto chce vediet viac tak nech sa kludne opyta :), rad odpisem :)

viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania