amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Tvrdošín TS

Ste v Tvrdošíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTvrdošín

metaxa123 M 40 rokov
Muž 40 rokov Tvrdošín
Ahoj hladam si uprimne otvorene dievca, na trvaly vztah. Ideane by bolo ak by bola sportovo zalozena ako som ja, a chodili sme spolu na turistiku a do prirody
simona1992 Ž 28 rokov
Žena 28 rokov Tvrdošín
Hľadám partnera, ktorému nebude prekážať, že mám dve deti a teda bude mi pomáhať pri výchove. Samozrejme, že časom, ak si budeme rozumieť, môžeme si založiť ešte väčšiu rodinu. A tiež v ňom hľadám oporu a pochopenie, úprimnosť, skutočný záujem a lásku.
bajto3 M 32 rokov
Hladam milu skromnu zhovorcivu žienku na vzajomne zoznamenie s podobnymi zaujmami a nazorami :-) Prechadzky, priroda, sport, bicyklovanie turistika atd. Budem rad ak sa najdeme a bude nam to klapať.
akkord1111111 M 62 rokov
Hľadám pani s ktorou sa nájdeme
Snáď radosť a možno spravodlivosť
Pracujem vo firme Panasonic
Som lektor vo svojej farnosti aj spevák v zmiešanom zbore. Večer španielsku gitaru a tiež nemeckého ovčiaka sučku práve má rok
S minulosťou vysporiadaný
Tomek20 M 26 rokov
Hľadám ženu ktorá bude aj do voza aj do koča
Pracujem
Svoj voľný čas strávim prechádzkami v prírode bicyklujem a počúvam CZ/SK hudobnú rockovú popovu hudbu
LukaP M 37 rokov
Niekeho na celý život. Na začiatok stačí písanie. Predstava o vzťahu: niekto s kym si sadnem a bude so mnou rada. Niekto kto má otvorenú myseľ a nebojí sa.
Daviid M 34 rokov
Muž 34 rokov Tvrdošín
Pracujem v Zahraničí volny cas venujem športu a mám rád psy ...minulosť je za mnou a ideme si v prítomnosti dňom s dňom a hlavne že sme zdraví šťastní
Joseph72 M 48 rokov
Muž 48 rokov Tvrdošín
Hľadám ženu na vážny vzťah, rozumnú, príjemnú a fyzicky fit.
Som nefajčiar. Moje záľuby sú, beh, cyklistika, plávanie, mám rád prírodu, zvieratá, hudbu a spev.
Ak máš do 165 cm a menej, rád sa s Tebou zoznámim.
POZOR!! mám dve mačky...
Push Ž 38 rokov
Ahoj som slobodna bez zavezkou touto cestou si hladam muza. Nie som problemovy typ viem sa prisposobit. Konkretne zaluby nemam lebo sa mi paci robit vela veci.
Jozefzu1 M 59 rokov
Už 13 rokov žijem v Nórsku. Pochádzam z Oravy . Som už dva roky na invalidnom dôchodku. Rád by som sa zoznámil z nejakou ženou čo by chcela bývať v Nórsku ale aj na Slovensku 50% . Som vášnivým rybárom a zamiloval som sa do nórskej prírodný. :)
110262 M 59 rokov
Som invalidný dôchodca, žijem v Nórsku a skúšam aj na Orave, rad rybarcim, moje ďalšie koníčky turistika, cyklo túry, záhrada a všetky práce okolo domu , hľadám ženu s ktorou by som vedel žiť ..
Jano888 M 37 rokov
Hladam dievca ktore rozmysla vycestovat zo Slovenska ale nieje to podmienka :-) Zijem dlhodobo v zahranici ale Slovensko mam rad takze jazdim domou casto. Mam rad psov,cestovanie a turistiku.

1 2 3 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania