amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Tvrdošín TS

Ste v Tvrdošíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTvrdošín

Jozefzu1 M 58 rokov
Už 13 rokov žijem v Nórsku. Pochádzam z Oravy . Som už dva roky na invalidnom dôchodku. Rád by som sa zoznámil z nejakou ženou čo by chcela bývať v Nórsku ale aj na Slovensku 50% . Som vášnivým rybárom a zamiloval som sa do nórskej prírodný. :)
Jozef798 M 34 rokov
Som sklamaný z lásky a nechcem byť sám. Hľadám milú slečnu na travenie spoločných chvíľ a podľa sympatií aj viac. Rád chodím na prechadzky s mojim psikom a cítim sa dobre v prírode.
Olusicka Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Tvrdošín
Hľadám super kamoša... na potulky prírodou... na cestovanie.... na bicykel...
Som dôchodkyňa, rada by som voľné chvíle trávila vo dvojici 😁😁😁
Držím sa hesla : "nikdy nieje neskoro na lásku"...
110262 M 58 rokov
Som invalidný dôchodca, žijem v Nórsku a skúšam aj na Orave, rad rybarcim, moje ďalšie koníčky turistika, cyklo túry, záhrada a všetky práce okolo domu , hľadám ženu s ktorou by som vedel žiť ..
Jano888 M 36 rokov
Hladam dievca ktore rozmysla vycestovat zo Slovenska ale nieje to podmienka :-) Zijem dlhodobo v zahranici ale Slovensko mam rad takze jazdim domou casto. Mam rad psov,cestovanie a turistiku.
Legolas66 M 31 rokov
Som obycajny muz co tuzi po normalnej zene, hladam vazny vztah, kto hlada nieco ine, tak prosim ani sa nesnaste. Diky a tesim sa na Vase spravy slecny :-)
erpe2 M 56 rokov
Medzi moje záľuby patrí športový rybolov, víkendové rybačky. Tiež rád prejdem pár kopcov za rok. Som elektrikár, zatiaľ pracujem na Slovensku. Mám 16 ročného syna.
Rád spoznám ženu do koča aj voza.
Mijauuu M 30 rokov
Muž 30 rokov Tvrdošín
Záľuby mám šport najradšej tenis aj príroda turistika poprípade aj rad cestujem pracujem na pumpe
Zvieratká mám doma kocura rysaveho:) rad by som sa zoznámil s nejakou sympatickou slečnou:)
33jaroslav M 29 rokov
Rad si pozriem dobry film/serial. Mam rad tenis, turistiku, snowboard. Som momentalne nezamestnany, ale pracujem ako stavebny robotnik. Rad by som chcel najst tu pravu.
Lila1733 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Tvrdošín
Mám rada knihy ľudí ktorý sa vedia zabávať aj sami na sebe. Rada sa smejem . Voľný čas buď doma alebo s kamošku po nákupoch. Pracujem vo výrobe pre automobilky. Mam psa . Nechám to na osud
Vovo7 M 53 rokov
Ahojky, tiež ma nebaví byť sám, tak touto cestou sa snažím niekoho si nájsť.
Moje záľuby sú práca a oddych v prírode.
Čas strašne rýchlo letí, a preto treba skúsiť aj túto cestu, keď iné nie sú. Možno
na konci si ty.
caprio81 M 30 rokov
Film, kniha, politika, hudba a celkovo internet. Som manažér v nemenovanej firme. Milujem zvieratá okrem hadov a slimákov lol. Rád sa zoznámim s osobou s kotoru si nájdem spoločné záujmy alebo potreby. Nezaopatrené deti chvalabohu nemám.

1 2 3 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania