amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Tvrdošín TS

Ste v Tvrdošíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTvrdošín

Vemeno M 40 rokov
Muž 40 rokov Tvrdošín
Hľadám niekoho na trávenie voľného času. Mám psa. Rád športujem a rád zjem aj experimenty učiacej sa gazdinky. Nehryziem a zvieratka mám rád 🤪. Čo dodať na záver? Kto sa veľa pýta ten sa veľa dozvie.
Dzejar1974 M 49 rokov
Muž 49 rokov Tvrdošín
Hladam ženu na vážny vzťah, pracujem na stavbách, som živnostník, mam rad hudbu, prírodu, hrám na klávesy a harmoniku, záľuby sport, hudba, priroda, som veselej povahy. Rad varím, nemám s kym tráviť dovolenky, diaľka mi nevadí.
Ivikivusik22 Ž 25 rokov
Chcem spoznat cloveka, ktory vie co je to rodina a ktory vie milovat, skym si rozumiem... ak sa chces dozvediet viac napis 🙂
Rada mam prirodu, prechadzky, dobry film
Prometeus88 M 38 rokov
Muž 38 rokov Tvrdošín
Týmto inzerátom hľadám staršiu, dobre vyzerajúcu dámu, ktorá nechce byť sama. Na veku nezáleží. Som mladý, dobre vyzerajúci chalan, športovo záleženy.
bystrik111 M 53 rokov
Som seriozny, zabezpečený muž čo hladá sympaticku žienku pre kamaratstvo a aj trvalý vzťah. Som aktívnej a športovej povahy, preto by ma potešila spoločnosť ženy s podobnou povahou.
mikeflame77 M 43 rokov
Hľadám ženu na zbytok nášho spoločného života; komunikatívnu, otvorenú, priamu, úprimnú, dobrú, milú, empatickú a sympatickú. Hľadám ženu, ktorá so mnou bude rada chodiť na kúpaliská, do hôr, do kina, divadla, či občas na hudobný koncert alebo napríklad na dovolenku k moru.
manula543 Ž 64 rokov
Hľadám inteligentného muža hlavne na cestovanie, aj voľné chvíle doma. Som aktívna, na dôchodku, bez záväzkov. Mám dospelé a samostatné deti. Mám rada zvieratá, prírodu, záhradu a ľudí. Aktívne športujem, zaujíma ma história. Na tieto aktivity hľadám partnera s pozitívnym pohľadom na svet, ktorý už vie čo chce.
Marko167 M 56 rokov
Hľadám vážnu známosť, lepšie povedané partnerku na trávenie spoločných chvíľ a eventuálne aj spoločného života, lebo samota nie je to pravé orechové. Pracujem už veľmi dlho v jednej zložke a tá práca ma baví. Zaujíma ma dobrá hudba, skoro sa dá povedať že dobrá hudba lieči, taktiež história ma zaujíma. Minulosť mám samozrejme dávno vysporiadanú.
Marek234 M 26 rokov
Hľadám vzťah... voľný čas trávim prechadzakmi alebo športovanim.... rád kukám filmy a seriály alebo počúvam hudbu ... môj najobľúbenejší hudobný žáner je rap
krido75 M 48 rokov
Muž 48 rokov Tvrdošín
Som pripravený na vážny vzťah. Pravidelne športujem behám, bicyklujem plus turistika. Som zamestnaný a bývam sám v rodinnom dome. Rád počúvam hudbu a pozriem si dobrý film.
Radek88 M 35 rokov
Muž 35 rokov Tvrdošín
Hladam niekoho s kym si popisem, aj mozne je stretnutie. Bytujem na Orawe mam automobil mozem dojst tam kedy bude cas. Hladam holke moze aj z deti. Zdrawim
Tomik789 M 38 rokov
Ak sa cítiš sama a sklamaná ako ja, ak ta už nebavi plavit sa životom ako loď bez kapitána.... Keď tvoje poslanie nemá žiadny smer a ty sa nemáš o koho opriet... Skus mi napísať, možno sa naladime na rovnaku frekvenciu a život bude hneď krajsi, bude mať opäť zmysel...
Som všestranný, jednoduchy, obyčajný chlap, ktorý chce ešte lásku rozdavat a zažiť znova ten pocit byť milovaný...
Záväzok nieje problém, nakolko tiež jeden mam.

1 2 3 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania