amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Trstená

Ste v Trstenej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrstená

Sprinter77 M 45 rokov
Muž 45 rokov Trstená
Ahojte baby
Volam sa Daniel, zijem trochu casu v USA.

Hladam priatelku na vazne zoznamenie.
Slobodny, bezdetny, sofer dodavky camper (sprinter).
Hladam zenu (nie chlapa). Ktora chce spoznat USA. Slobodnu bez zavazkov.
Rad spoznavam prirodu a American narodne parky. Toto Leto planujem navstivit narodny Park Yellow Stone v state Wyoming. Chces sa pridat?


Ty Potrebujes zaplatit. Ziskat.
(Tvoje peniaze).

Visa. Alebo zelenu card. Platny passport min 6 monhs. Vediet comunikovat po anglicky (aby si sa nestratila).
Cestovne poistenie do USA. Cisty register Platny slovensky vodicak (3 roky bez porusenia predpisov a 3 prax ako sofer.). Vediet hrat na accordion alebo Gitara aj nieco zaspievat. Vediet sa zabavit bez alcoholu,drugs.
Gitara /accordion sa da zohnat v USA.

Ja zabezpecim a platim ubytovanie v stane
$8/day. A jedlo chytame ryby. (Permit $50)..
Je vela narodnych parkov v USA. Ktore su zaijimave na camping. Stat WI. IL. AR.

Min. Vek 21 rokov 40r.

Prid sa spoznaj prirodu pokial JE pekne pocasie. V zime su narodne parky pre verejnost zatvorene.
Svoje ponuky. Zasielajte tu na amor.

Ja ziadne poplatky nevyberam. Neplatim za vasu letenku. Nevybavim visa. To je na Vas.
Pokial nemas foto v tvojom profile. Tak prosim ma nekontatuj .

Thank you for reading. Have a nice summer.
Tomo8709 M 34 rokov
Hľadám si tu vážnu známosť. Pracujem ako zvárač. Vo voľnom čase chodím do prírody mam rad jazdu na stvorkolke. Veľmi rád trávim čas na chate. Ak chceš vedieť viac napíš.
Miroslav346 M 57 rokov
Muž 57 rokov Trstená
hľadám spriaznenu dušu lebo mi je ako vdovcovi smutno chcem len porozumenie niekomu sa zdôveriť a mať sa rád Najlepšie z Oravy okres Tvrdošín aj blízke okolie
0106017681 M 44 rokov
Muž 44 rokov Trstená
Hľadám lásku do môjho života s ktorou si budem rozumieť a budeme sa navzájom milovať mat radi spoločne zdieľať život. Do vztahu dám lásku úprimnosť dôveru a radosť zo života som zamestnaný ako ošetrovateľ v nemocnici. Rád si pozriem telku a mam rad aj zvieratká. Som vysporiadaný s minulosťou.
Valdemar M 46 rokov
Muž 46 rokov Trstená
Som zamestnaný a hľadám ženu na vážnu známosť s ktorou by som chcel prežiť zvyšok života, ktorú by som dokázal milovať, zabezpečiť po finančnej, alebo materiálnej stránke, ale predovšetkým po duchovnej stránke ako je láska, vernosť, neha a byť jej oporou, keď to najviac bude potrebovať.
LenTania Ž 26 rokov
Hľadám sympatického muža do 30 rokov. Vtipného, príťažlivého, spontánneho, nezadaného a bez záväzkov. Som jednoduchá žena, úprimná, veselá, pracovitá... Ak ma chceš viac spoznať tak napíš.
dzubec Ž 56 rokov
Ahoj pozdravujem nezadaných mužov ktorý majú záujem o svadbu. Hľadam úprimného muža ktorý má vzťah k deťom prírode zvieratám, nefajciar z Dolného Kubína. Pracujem także hľadám muža ktorý pracuje vek od 49-55. Ak je rozvedený vdovec a má děti výhodou.
Raider5 M 28 rokov
Ahoj, No ako začat 😁tak vám poviem niečo o sebe 😉 som sympatický chalan ktorý hľadá ženu do života. Chcel by som sa znova zamilovať kedže som sa v živote sklamal tak by som chcel ešte dostat jednu šancu a nájsť tu pravú ktorá ma v živote urobí zasa šťastným.
Vario M 53 rokov
Mám vysporiadanú minulosť a rád by som si našiel dobré dievča na spoločný život v dome. Pracujem v štátnej službe a vo voľnom čase si aj prečítam dobrú knihu, alebo zašportujem.
Majk992 M 30 rokov
Čo hľadám? Hľadám ženu do každého počasia. Ktorá bude za každú srandu, ktorá bude chápať čo robím a prečo. Ktorá bude oporou ako pre mňa tak ja pre ňu.
Matr1xko M 25 rokov
Muž 25 rokov Trstená
Som mladý, slobodný, milý, mám 23 rokov, pracujem, už som dosť čakal na to aby prišlo niečo samo, to by som sa nedočkal nikdy... Hľadám milé a verné dievča na zoznámenie
Signaler M 38 rokov
Som normálny chlap a hľadám si dievča/ ženu na priateľstvo a časom aj na vážnu známosť, dieťa nieje prekážkou, som fajčiar, zamestnaný, bezdetny, s vlastným bývaním

1 2 3 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania