amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bytča BY

Ste v Bytči a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBytča

Fero15 M 29 rokov
Muž 29 rokov Bytča
Myslím, že som normálny, obyčajný muž z dediny, ktorý nemá žiadne záväzky, ktorý má dobré srdce a snažím si nájsť dobré a milé dievča či už vážny vzťah alebo priateľstvo.
jakasitakasi Ž 54 rokov
Chcem spoznat rozumneho, sikovneho muza, s ktorym by sa dalo smiat, zajst na zahradu, na vylet, do prirody,na koncert, alebo trebars postavit plot, vymenit ziarovku... nie su to snad velke naroky na muza?
keysi91 M 32 rokov
Mam 33 rokov, som mladý, sympatický muž a hľadám sympatickú ženu od 22-33 rokov, ktorá ma rada kino, more, prírodu a hlavne čas strávený s polovičkou.
Dobrovolnik M 48 rokov
Mam rad šport, hudbu, rad som pozitivny, priateľsky, obcas aj zabavny... vasinou stale, ale nechcem vyzerat ako chvalenkar, žartujem😊 Rad komunikujem…. Pekny deň Mario
Pedro1234567890 M 58 rokov
Hĺadam kamaratku na občasnu turistiku, kavu atď. Čas ukaze co bude. Mám rad zvierata, kvety, ruže, tulanie sa po hradoch, zamkoch, atd. Zvierata nemam ziadne, lebo namam na to čas. Kedže som sam, tak veĺa pracujem.
Bokos M 51 rokov
Hľadám vážnu znamost. do vzťahu môžem priniesť zodpovednosť. som na polovičnom dôchodku. pracujem príležitostne. rad chodím do prírody a oddychujem. mam vysporiadanu minulosť.
Smrha M 53 rokov
Muž 53 rokov Bytča
Pracovitu. Lásku, nehu a porozumenie. Pracujem ako živnostník, ktorý rekonštruuje staré drevenice, chaty alebo chalupy. Mám doma vlčiaka. Život mám vysporiadaný.
Djjerry76 M 47 rokov
Dobrý deň. Hladám normálnu ženu bez afektu, ktorá by chcela ešte zažiť pocit byť milovaná a milovať. Prijať život taký, aký je a tešiť sa z neho. Spoločne zostárnuť a na konci života si povedať, že to stálo za to.
Vš, mám rád psíka, stále niečo študujem🙃, zabezpečeny, vychovávam 13r. dcéru.
Tony113 M 41 rokov
Muž 41 rokov Bytča
Rád leziem, plávam, cestujem
Píšem poéziu a rád fotím
Mám rád psov, humor, staré komédie a piesne s kvalitným textom
Študujem a spolupracujem na národnom výskume nepatentoveteľných prírodných liečiv so zameraním fytoterapia - algeziológia
Napíš a uvidíme
Marko98 M 21 rokov
Hľadám kamarátku na pokec, prípadne aj niečo viac, všetko samozrejme podľa sympatií.. mám rád šport ako hokej, futbal, volejbal a veľa ďalšieho .. hory, zvieratá :)
Roman4000000 M 43 rokov
Ahojte, hľadám ženu na všetko pekne .... Do koča aj do voza... dieťa nieje prekážkou. Mám rád všetko pekne, no ísť ďalej samému sa mi nechce, preto hľadám ženu, čo bude stáť vedľa mňa...
PatrikzoSeveru M 32 rokov
Muž 32 rokov Bytča
Známosť hľadám univerzálnu ... 🤔🙂😉💃😍 Možno iba na zabavu, 😅Možno pokecať si, spoznať sa viac, absolvovať zopár šialenych výletov, ak sa podarí, tak aj kludnych a normalnych 😉🪂⛷️🧗🚵🚴🏄 Možno aj stratenú druhu polovičku moju 👌💃🕺

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania