amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bytča BY

Ste v Bytči a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBytča

Mravcek2222 M 34 rokov
Muž 34 rokov Bytča
Ahoj som slobodný úprimny rád by som spoznal žienku ktorá ma rada zvieratá, prechádzky do prírody, bicykel. Ak ťa baví práca na záhrade a si slobodná kľudne napíš 😊
Janulko106 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Bytča
Hľadám spriaznenú dušu do dažďa aj pohody. Veselu, úprimnú, citlivú. Vztah k vidieku pohodu na záhrade a byť si oporou v živote. Mam rada prechádzku lesom i mestom. V minulosti som bicyklovala, bezkovala.
Tjj333 M 49 rokov
Hladam zatial kamaratku pracujem mam rad kempovanie chovatelstvo prirodu chovam psa kocura vcely otuzovanie zivot na dedine vzdelavanie je toho hodne .
palicko79 M 51 rokov
Muž 51 rokov Bytča
Myslim ze konecne najdem tu ktora ma bude milovat. A ja jej to oplatim. Mam rad stihle zienky. Nemam rad falos a neveru. Moje zaluby: vsetko mozne co sa da robit. Mam psika. Zatial moj jediny milacik.
Nelka777 Ž 53 rokov
Hľadám si tu priateľa, ktorý má záujem o prírodu, turistiku, hrady, motorky ...Vie byť dostatočnou oporou a vie riešiť problémy s chladnou hlavou, dokáže priniesť pokoj do rodiny... Filozof, náboženský demagóg a alfa samec mi písať nemusia...🙂 Na stretnutie sa veľmi teším, aj v okolí Bytče je krásne...
Draslik M 48 rokov
Muž 48 rokov Bytča
Moje predstavy o vzťahu sú byť proste stále s niekym venovať sa jeden druhému mať skôr rovnaké záľuby napr. turistika plávanie lyžovanie a pod. Nezáleží na kráse ale hlavne na srdci čo má ten človek
Blueoci M 36 rokov
Muž 36 rokov Bytča
Proste nechám to na osud. Život je v tomto úžasný. Jednoducho ráno vstať a byt vďačný za to. Nemám predstavu o to koho hľadám. Človek sa vždy sám ukáže aký je.
1sigurt M 36 rokov
Muž 36 rokov Bytča
Hľadám ženu do koča i do voza. Prinesiem do vzťahu úprimnosť lásku vernosť. Som zamestnaný. Voľný čas trávim zatiaľ so synom. Zvieratko mam škrečka vola sa bubu
storm555 M 31 rokov
Ahoj, hľadám milú sympaťačku na celý život. Mam rád prírodu hory doly cigarety pivo a nemám rad klamstvá. Hľadám skôr introvertnú partnerku od 25 do 35 rokov.
Fark M 45 rokov
Muž 45 rokov Bytča
Hľadám empatickú ženu, s ktorou by som trávil pekné aj všedné dni s radosťou.
Som tolerantný a rodinne založený.
Pracujem a voľný čas rád trávim športom, v prírode, na bicykli a pod.
Mám rád zvieratá.
KubQo177 M 27 rokov
Hľadám ženu ktorá je samostatná a vie sa postarať aj o domácnosť
Záujmy sú sport, turistika mam rad zvierata
Som pracujúci 27 ročný muž rád by som si niekoho k sebe našiel na spoločný život viac sa dozviete ak napíšete
Lulu4 Ž 32 rokov
Veľa času trávim v práci, ktorá ma baví a napĺňa. Rada sa vzdelávam a objavujem nové spôsoby ako sa zlepšovať - pracovne a popritom aj osobnostne. Rada o veciach diskutujem - ideálne s niekým, kto nemá potrebu hádať sa a vie rešpektovať aj názor, s ktorým nesúhlasí. Bavia ma knihy, filmy, divadlo a kino. Tiež si rada zájdem na prechádzku a ľahšiu túru. Potešilo by ma keby som spoznala obyčajne neobyčajného, pohodového a veku primeraného muža, ktorý ma podobné záujmy ako ja.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania