amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bytča BY

Ste v Bytči a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBytča

Calino1994 M 29 rokov
Muž 29 rokov Bytča
Občas si zasportujem, rad si zahrám futbal a príroda na bawi tiež, nakoľko mám stafordyka Maxa doma ;* Splnenie si nasich snov by bolo s niekym veľmi fajn.
Bruce11 M 59 rokov
Hľadám sympatickú, milú, inteligentnú a samostatnú partnerku ( všetko v jednej osobe ) s vysporiadanou minulosťou, na pekný vzťah. Mám rád cestovanie, turistiku, šport, kultúru a veľa ďalšieho.
keysi91 M 32 rokov
Mam 33 rokov, som mladý, sympatický muž a hľadám sympatickú ženu od 22-33 rokov, ktorá ma rada kino, more, prírodu a hlavne čas strávený s polovičkou.
Dobrovolnik M 48 rokov
Mam rad šport, hudbu, rad som pozitivny, priateľsky, obcas aj zabavny... vasinou stale, ale nechcem vyzerat ako chvalenkar, žartujem😊 Rad komunikujem…. Pekny deň Mario
Bokos M 51 rokov
Hľadám vážnu znamost. do vzťahu môžem priniesť zodpovednosť. som na polovičnom dôchodku. pracujem príležitostne. rad chodím do prírody a oddychujem. mam vysporiadanu minulosť.
Smrha M 53 rokov
Muž 53 rokov Bytča
Pracovitu. Lásku, nehu a porozumenie. Pracujem ako živnostník, ktorý rekonštruuje staré drevenice, chaty alebo chalupy. Mám doma vlčiaka. Život mám vysporiadaný.
Djjerry76 M 47 rokov
Dobrý deň. Hladám normálnu ženu bez afektu, ktorá by chcela ešte zažiť pocit byť milovaná a milovať. Prijať život taký, aký je a tešiť sa z neho. Spoločne zostárnuť a na konci života si povedať, že to stálo za to.
Vš, mám rád psíka, stále niečo študujem🙃, zabezpečeny, vychovávam 13r. dcéru.
Tony113 M 41 rokov
Muž 41 rokov Bytča
Rád leziem, plávam, cestujem
Píšem poéziu a rád fotím
Mám rád psov, humor, staré komédie a piesne s kvalitným textom
Študujem a spolupracujem na národnom výskume nepatentoveteľných prírodných liečiv so zameraním fytoterapia - algeziológia
Napíš a uvidíme
Marko98 M 21 rokov
Hľadám kamarátku na pokec, prípadne aj niečo viac, všetko samozrejme podľa sympatií.. mám rád šport ako hokej, futbal, volejbal a veľa ďalšieho .. hory, zvieratá :)
Roman4000000 M 44 rokov
Ahojte, hľadám ženu na všetko pekne .... Do koča aj do voza... dieťa nieje prekážkou. Mám rád všetko pekne, no ísť ďalej samému sa mi nechce, preto hľadám ženu, čo bude stáť vedľa mňa...
PatrikzoSeveru M 32 rokov
Muž 32 rokov Bytča
Známosť hľadám univerzálnu ... 🤔🙂😉💃😍 Možno iba na zabavu, 😅Možno pokecať si, spoznať sa viac, absolvovať zopár šialenych výletov, ak sa podarí, tak aj kludnych a normalnych 😉🪂⛷️🧗🚵🚴🏄 Možno aj stratenú druhu polovičku moju 👌💃🕺
Jany24 M 51 rokov
Hľadám vážny vzťah.
Som úprimný, pracovitý, s chuťou objavovať nové veci.
Medzi moje záľuby patrí cyklistika, ľahká turistika, cestovanie.
Hľadám ženu do koča aj do voza, s ktorou si budem navzájom rozumieť a dokážeme nájsť spoločnú cestu.

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania