amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dolný Kubín DK

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Dodo8394 M 26 rokov
Muž 26 rokov Dolný Kubín
Volám sa Dominik hľadám ženu ktorá má bude mať rada takého akí som, do vzťahu môžem priniesť pokoj a rozvahu som veľmi trpezlivý a pokojný chlap ktorý niekedy môže vybuchnúť, preto som sa objavil práve tu lebo na lásku som akosi nenašiel čas alebo mi popod prsty utekala ktovie jedno viem ze som v týchto veciach smoliar
Janjaja M 53 rokov
Hľadám priateľku do dažďa... Na voľné chvíle do prírody na turistiku. Ako aj na príjemné posedenie pri káve ci dobrom jedle alebo na grilovacke.. Dúfam že ťa najdem
Slnko22 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Dolný Kubín
Vazim si cloveka ktory je sam sebou. Ktory nema 15 profilou a nevazi si to co ma. Som vesela mam rada prirodu hudbu auta. Ak ma chces spoznat napis a dozvies sa viac.
RenkaG Ž 50 rokov
Ahoj som veselá optimistická žena. Mám rada kvety, rozkvitnutú lúku a načúvam prírode. Hľadám príjemného a rozhľadeného muža od 50 do 58 rokov, na trvalý vzťah.
TheUnheard M 31 rokov
Hladam kamaratku, ktora sa casom moze stat aj mojou zenou.
Pracujem ako programator(aktualne z domu).
Volny cas rad venujem technologiam, autam, hudbe(pocuvam), pozeram rozne videa na internete(vzdelavanie/zabava), rodina, kamarati, obcas turistika sem tam vylety. Nie som cestovatel - nie je mojim snom precestovat pol sveta. Zvierata - pes a macka su pre mna OK pokial sa nenachadzaju v interieri.
FlokiTomas M 32 rokov
Ahoj. Som Slovák žijúci a pracujúci v zahraničí. Usadil som sa a zabezpečil. Som slobodný a bez detí a pripravený na vážny vzťah. Mám psa s ktorým trávim veľa času v prírode..
Momo6945 M 28 rokov
Hľadám babu na pokecanie. Niekedy aj možno niečo viac... Baba ktorá má rada prírodu a rada športuje. Ktorá je milá a úprimná...
Laki19 M 32 rokov
Moje záľuby xbox , seriály , filmy , futbal a hokej rad sa prejdem do prírody zo svojím psom. Pracujem v priemysle . Rád by som sa zoznámil s dievčinou ktorá má hlavne vysporiadanú minulosť.
Goodboy666 M 24 rokov
Kamošku na úlety na terajšie Slovenské plytké časy
Niekoho kto nemá problém vniknúť vnoci susedovi do bazénu
Ak si crazy a nudíš sa ako ja daj mi znamenie xd
monjami Ž 37 rokov
Hladam vzťah,kde je dôvera, vzájomný respekt, podpora... Nie som modelka a asi uz ani nebudem :) . pracujem, viem sa o seba postarať, (ale neviem sa starať o auto :) )...záľuby - prechádzka v prírode, knihy, relax pri káve..
Cizak M 45 rokov
Muž 45 rokov Dolný Kubín
Hľadám priateľku časom možno aj viac. Pracujem. Voľný čas trávim v prírode. Mám rád zvieratá hlavne psy a kone. Minulosťou sa už nezaoberám čo bolo bolo. Čakám že už bude len dobré.
Tomassino M 27 rokov
Som slobodný muž a hľadám si známosť. Hladam usmievavú ženu... Vo voľnom čase rád športujem tiež si pozriem dobrý film.. Mám rád taliansku kuchyňu a aj Taliansko

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania