amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dolný Kubín DK

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Tremps M 58 rokov
Muž 58 rokov Dolný Kubín
Hľadám partnerku na vážny vzťah v ktorom by bola hlavnou stránkou láska, úcta, tolerancia. Chcel by som jej byť oporou v dobrom i v zlom a vniesť do vzťahu optimizmus. Pracujem v strážnej službe. Vo voľnom čase športujem, venujem sa turistike, hubarcenie, záhradniceniu. Rád čítam knihy, chodím do kina, divadla a mám rád folklór. Som rozvedený, mám vysporiadané minulosť.
JOOKO M 37 rokov
Muž 37 rokov Dolný Kubín
Nejaká inteligentná slečna čo nefičí na farme Plačkovej a podobných testoch debility národa? ;)
Príroda, dobrá hudba, turistika, autá, cestovanie, more, hory ...
mamma Ž 39 rokov
Ahoj.
Hľadám priateľa na prechádzky a spoločné voľné chvíle.
Mám rada zvieratá, ktoré mi vypĺňajú voľné chvíle. Mám rada prírodu a voľný čas trávim v lesoch zberom húb.
Lussy31 Ž 47 rokov
Ahoj hľadám pohodového chlapa s humorom,ktorý má bude vedieť rozosmiať
Mám rada prechádzky v prírode a občas šport
Nemám rada pokrytectvo, faloš a neférové jednanie
patrikf M 37 rokov
Muž 37 rokov Dolný Kubín
Hľadám vzťah na prijemne chvíle spoločne. Ísť spolu do prírody kultúrne pamiatky a podobne. Teším sa na teba verím že sa ozveš a budeme žiť spoločný šťastný život
Miki218 M 43 rokov
Muž 43 rokov Dolný Kubín
Som milý úprimný ku každému, hľadám si ženu na vážny vzťah. Na kráse nezáleží ale na kráse srdca. Vtedy je vzťah, aký by chcel mať každý úprimný a verný, šťastný.
MirecIIT M 33 rokov
Rád by som spoznal slečnu, ktorá by na môj život svojou prítomnosťou vplývala jedinečne. Výnimočnú ženu (pre mňa výnimočnú), ktorá si ide životom vlastnou cestou, vedomá si svojich kvalít, ktorá je však dostatočne silná na to, priznať si, že chce mať vo svojom živote muža rovnako výnimočného (z jej pohľadu) pre ňu. Ženu, ktorá svoje emócie neskrýva. Ženu, ktorá ak bude čítať tieto riadky, bude presne vedieť o čom píšem.
Rád by som spoznal nejakú skečnu medzi rokmi 25-33 s ktorou by som rád zažil nejaký pekný čas. KĽudne napíšte , ak chcete vedieť viac o mne, budem rád a dúfam, že bude aj z toho niečo viac. Teším sa.
MIROKANTARIK M 40 rokov
Muž 40 rokov Dolný Kubín
Som dobrosrdečny a milý ku každému. Mam rad zvieratá bicyklujem hrám na gitare. Rád počúvam hudbu dobrý film. Hladam dobre dievča úprimne na priateľstvo.
Hanblivec M 48 rokov
Mám rád fotbal nie aktívne len ako fanúšik a funkcionár obecného športového klubu práca okolo rodinného domu a malej záhradky s chatkou a hlavne môj malý deväťročný synček .pracujem v jednej automobilovej firme v dolnom Kubíne ako stojanar ináč som vyučený mesiar zvieratká nemám rád by som sa zoznámil z obicajnou zenov od 40 do 50 rokov ak by bola evanjelickej viery bol by som rád ale nie je to podmienkou
5denis5 M 34 rokov
ahoj, hľadám ženu ktorú by som rád spoznal, vie vnímať svet okolo seba a poukáže na chyby obojstranne.. tešila by sa na spoločnú chvíľu ktorá by sa nemerala časom..
Peter8277 M 38 rokov
Muž 38 rokov Dolný Kubín
priateľstvo porozumenie možno lásku... podľa sympatií a chémie časom uvidíme... no a ešte jedna podstatná vec... žijem so svojím 9 ročným synom ktorý má ľahšiu formu autizmu takže pokiaľ by to mal byť pre teba problém ušetríme si čas zbytočnou komunikáciou
Jaarko M 54 rokov
Muž 54 rokov Dolný Kubín
Rád cestujem po hradoch, história. Mám kocúra aj psíka, mám svoj domček. V lete chodím rád na Liptovskú Maru člnkovať. Môj syn má 24r. žije v Bratislave, je samostatný.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania