amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dolný Kubín DK

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Vivien88 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Dolný Kubín
Rada spoznám niekoho fajn, čo má rád prírodu... pracujem... voľný čas rada trávim aktívne, ale aj pasívne pri mori... minulosť mám vysporiadanú..
Ciewko M 40 rokov
Muž 40 rokov Dolný Kubín
Hľadám ženu občasné stretnutie na spoločné chvíle
Pracujem mimo Sk
Rád chodím na ryby kino apd.
Zvieratko nemám žiadne
A minulosť neriešim, žijem pre pritomnost
Hamzi M 28 rokov
Som slobodny chlap, hladam mladu babu, sportujem, milujem zeny, rad mam prirodu, mam 2 psov, 3 auta, rad zijem zivot naplno, rad robim
Mireho79 M 44 rokov
Voľný čas trávim v prírode, alebo sa venujem športu. Alebo sa venujem ničnerobeniu. Hľadám niečo normálne, bez starostí. Kto chce, nech sa ozve. Budem rád
Luky7921 M 38 rokov
Ahojte, hľadám úprimnú a pohodovú ženu, zatiaľ na priateľstvo, písanie, prípadne časom viac. Pracujem, vo svojom voľnom čase sa venujem turistike ale aj iným zaujímavým aktivitám, nemám žiadne domáce zvieratá a minulosť mám vysporiadanú. Ak ťa niečo zaujalo kľudne napíš
Majka48 Ž 47 rokov
Rada sa zoznámim s príjemným mužom, ktorý má seriózny záujem o pekné kamarátstvo, či priateľstvo. Vážny vzťah nehľadám, je to silný záväzok, ktorý si už nemôžem dovoliť.
Samsu M 55 rokov
Hľadám ženu na všetko pekne, symposku veselej povahy, s ktorou si budem rozumieť a navzájom si spríjemniť voľné chvíľky v živote. Pracujem na stavbe ako živnostník. Mam rád prírodu, zvieratka, turistika, bežky, lyzovanie.
melmato135 M 49 rokov
Muž 49 rokov Dolný Kubín
Hľadám dámu, ktorá by so mnou rada trávila čas. Na oplátku ťa budem "nosiť na rukach" a budem sa snažiť splniť všetky tvoje želania. Som sám vo veľkom rodinnom dome a je mi smutno.
2508Dancul M 45 rokov
Muž 45 rokov Dolný Kubín
Volny cas travim vacsinou na motorke s priatelmi. Rad som v spolocnosti, prirode, na turach, kde sa daju spoznavat nove ciele. Byvam sam a pracujem a zijem v Nemecku. Mam rad smiech, uctu, porozumenie a rad sa rozpravam o rôznych temach. Hladam si priatelku, ktora ma rada smiech a uprimnost. Smiech lieci.
777ciaravojna M 66 rokov
Hľadám úprimnú, pohodovú žienku. Som na dôchodku, rád pracujem na záhrade, maľujem, spievam vo folklórnej skupine. Rád chodím do prírody na huby, v zime na lyžovačku.
Meryl30 M 50 rokov
Hľadám serióznosť a doveru .
Veľa aj malo všetko záleží od vzájomného očakávania .
Som pracujúci .
Oddych s dcérou na lyžiach je super .
Minulosť mám za sebou .
Haskydk M 48 rokov
Muž 48 rokov Dolný Kubín
Som obyčajný muž, ktorý hľadá úprimnosť, porozumenie, spriaznenú dušu. Mám svoje muchy, aj prednosti (asi ako každý). Nehľadám dokonalú fyzickú krásu, ale sympatie musia byť. Mám rád prírodu, turistiku, prácu v záhrade.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania