amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dolný Kubín DK

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Miro345 M 39 rokov
Muž 39 rokov Dolný Kubín
Dôvera, podpora, pochopenie. Pracujem szčo stavebníctvo. Mám rád zvieratá hudbu zábavu prechádzky po prírode. Touto cestou by som sa chcel zoznámiť so ženou s ktorou by som si rozumel.
JohnnyU M 41 rokov
Každý deň s úsmevom.
Mužom sa človek nestane, keď fyzicky dospeje. Musí dozrieť aj psychicky a emocionálne. Som sám sebe pánom. Na dobré sa čaká....
Mysiak372 M 36 rokov
Hľadám vážnu známosť, sympatickú a milú ženu, slobodnú maminu, čas ukáže viac, so vzťahom k prírode, pracujem, voľný čas trávim v prírode, turistika a podobne, som slobodný a bez záväzkov, mám 37r, ak chceš vedieť viac opýtaj sa :) fotku pošlem
Cunko M 49 rokov
Hladam pohodovu ženu na vzajomnu pomoc a sprijemnenie života. som sportovo zdatny a rad sportujem a chodim do prirody. medzi moje hoby patri jazda na motocykli
Peter3439 M 44 rokov
Muž 44 rokov Dolný Kubín
Túžim po láske, po žene, mať pekný dlhodobý vzťah... Myslím, že môžem o sebe povedať, že som človek mierumilovný, mám rád humor, pohodu, krásu, umenie... Mám rád malé výlety do prírody, občas si prečítam nejakú knižku... Nevyhovujú mi ľudia, ktorí sú príliš hrubí a vulgárni. Som kresťan (katolík), ale nie príliš ortodoxný. Mám rád aj určité nespútané voľné myslenie. A inak mám čistú minulosť a nemám žiadne záväzky.
katina331 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Dolný Kubín
Hľadám vážny úprimný vzťah a touto cestou by som chcela nájsť rozumného, spoľahlivého partnera od 36 rokov do 47 rokov, ktorý má rád deti a nie sú mu prekážkou. Momentálne som slobodná mamička na materskej a všetok voľný čas venujem môjmu synovi, ale inak moje ďalšie záujmy sú hudba, literatúra, varenie, vedomostné súťaže, turistika a hubárčenie.
piotrovic M 49 rokov
hladam jednoduchu zienku s ktorou si budem rozumiet a navzajom si pomahat a podporovat. som pracujuci slobodny muz bez akychkolvek zaveskou, medzi moje zaluby patri priroda a rekreacny sport, bicyklovanie, turistika, v zime bezky, a na zaver zevraj som pohladny muz
Filipo123 M 26 rokov
Ahoj, rozhodol som sa zaregistrovať aj na túto stránku. Som mladý, pohodový chalan, veriaci. Mám rád šport, pohyb, cestovanie, spoznávanie nových lokalít na SK, takisto aj turistiku. Ak máš podobné záujmy, rád sa spoznám. Momentálne žijem a pracujem v BA.
Superbyk M 29 rokov
Muž 29 rokov Dolný Kubín
Hľadám ženu bud kamarátku alebo na vzťah.
Užívať si relax humor. A všetko pekne k tomu. Voľný čas trávim športovaním a cvičením. A tak ďalej ...
jozeflehotsky M 27 rokov
Muž 27 rokov Dolný Kubín
Som chalan čo hľadá si babu ktorá sa bude somnou tráviť čas do prírody chodiť a vonka som nealkoholik nefajčím rád sa zabávam a chodím k vode pracujem a rád som keď som doma ale nemám nikoho ktorému môžem všetko povedať???
desuza2021 M 55 rokov
Niekoho na grilovačku, výlety, do kina, na dovolenku,na motorku. Niekoho trafeného ako som ja. Rád čítam, počúvam dobrú hudbu. Robím okolo domu a sadím všetko čo človeku poteší oko.
Peter160483 M 38 rokov
Pracujem ako živnostník. Sklamal som sa v minulosti vo vztahu no priateľka ma vymenila za druhého. Hľadám dáku babu na zoznámenie. samemu je mi smutno.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania