amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dolný Kubín DK

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

mirekjede M 22 rokov
Dobrý deň hľadám dievča, ktoré ma bude milovať aj ja ju ešte študujem voľný čas trávim vonka s kamarátmi mam psa mačku morča atď. A mám vysporiadanu minulost
Miroslava30 Ž 30 rokov
Žena 30 rokov Dolný Kubín
Napíš mi niečo o sebe, ak ma zaujmes, tak sa môžme stretnúť a bližšie sa spoznať, som na invalidnom dôchodoku, žijem s rodičmi v rodinnom dome v Zázrivej, budem rada, ak sa ozves
Savatar85 M 37 rokov
Muž 37 rokov Dolný Kubín
Nájde sa nekonfliktná žena s vysporiadanou minulosťou, ktorá býva sama na priateľstvo a neskôr vzťah? Citlivá, skromná a dobrosrdečná ktorá hľadá lásku na celý život? Ak je tu taká žena budem rád keď napíše.
martuska55 Ž 65 rokov
Dobrý deň,
hľadám priateľa primeraného veku, na vážny vzťah. Som vdova. Veľmi rada chodím do prírody na turistiku, zbieram huby, baví ma práca v záhrade. Zaujímam sa o dobré filmy. Ak máš podobné záujmy ako ja ozvi sa mi.
Krulov M 36 rokov
Nezáväzný, milý, príjemný, vzťah.
Pracujem, voľno na chate trávim najradšej.
Z minulosti by sa nemalo žiť !?
Som rad s dobrými ženami zo srdiečka
🧡😘
PalDK M 48 rokov
I keď som už prežil vo vzťahoch všeličo, stále dúfam v niečo pekne a tak si hovorím, prečo to neskúsiť aj touto cestou. Stále verím v šťastný život. Kto hľadá nájde. 😉
Dadusa0809 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Dolný Kubín
Si tu?... no predsa Ty... muž s úsmevom na perách, so všestrannými záujmami,
do každého počasia, milujúci zvieratá,
Napíš... dozvieme sa tým vzájomne viac.
misino5 M 19 rokov
Hľadám dievča 17-21 ročnú s ktorou si na začiatok môžem písať a potom sa uvidí. Mám rád pozeranie filmov, seriálov, neplánované výlety, čítanie kníh a dobrý pokec.
Matej1994 M 28 rokov
Muž 28 rokov Dolný Kubín
Hľadám (+ - ) 5 ročný rozdiel nevadia mi deti pokiaľ ich nieje viac ako dve lebo chcem aj vlastné. Pracujem pokiaľ vladzem a vládať budem lebo o deti sa postarať treba a keď nepracujem tak oddychujem tim spôsobom že sa môže pozrieť dobrý film nie doma ale aj kino nejaká kávička alebo ba aj večera...nečakajte odomna že som nejaký model alebo čo lebo som obyčajný chalan s dobrým srdcom. Hľadám úprimnú milú s takým dobrým srdcom aspoň ako aj ja mam no ved skúste napísať a uvidíme co a ako.
14000627 M 50 rokov
Muž 50 rokov Dolný Kubín
Som slobodný bezdetný, hľadám lásku. Rad športujem rekreačné hlavne stolný tenis, rád chodím do prírody hlavne keď rastu huby. Mam miláčika psíka. Minulost mám v pohode.
Martin696969 M 33 rokov
Ahoj, ak si stále usmiata, máš rada cestovanie a šport tak mi napíš .
Hľadám ženu, ktorá okrem iného má rada sex a všetko pekné.
Teším sa na teba a verím že existuješ.
Martin
Diego1996 M 26 rokov
Muž 26 rokov Dolný Kubín
Hladam znamost so zmyslom pre humor ktora sa neboji novych zazitkov, pracujem v stavebnej oblasti a moc casu na zabavu teda nemam, ale mam rad neplanovane akcie rad travim cas v prirode a moj milacik je fenka mopslika BEKI

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania