amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dolný Kubín DK

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Matus456 M 38 rokov
Mám vysporiadanú minulosť.
Som zamestnaný.
Hľadám dlhodobý vzťah.
Vo voľnom čase chodím do prírody.
GBS M 50 rokov
Muž 50 rokov Dolný Kubín
Máš rada prírodu, kultúru, nakupovanie, športové aktivity a spoločenské posedenie? Žijem a pracujem v momentálne v zahraničí, mám možnosť ak si budeme rozumieť a naše priateľstvo sa posunie tým správnym smerom zabezpečiť prácu aj pre teba. Tak skúsime zistiť ci nás osud spojí a povedie ďalej spoločnou cestou.
Mike1234 M 18 rokov
Hľadám ženu na spoločne výlety so všetkým čo k tomu patrí 😃 aj dovolenky
Nepijem
Nefajčím
Chcem aby mala nejaký cieľ nech je verná
Radšej idem vonka ako písať mesiac a nič z toho
Pepik125 M 30 rokov
Hladam kamosku na kafe cajik casom mozno viac ak mas deti nieje to problem deti mam rad som z oravy kusocek od dolneho kubina budem rad ak odpises ak Toto citas
Janek33 M 33 rokov
Hľadám polovicu môjho srdca. Pracujúci. Zaujmy: prechádzky lesom, oddych v prírode... Motokros, offroud. Rozvedený nie vlastnou vinou. Minulosť vysporiadana.
Starypes M 32 rokov
Staru macku co sa neboji stareho psa
Pre vztah viem ponuknut miesto na byvanie, v ramci ktoreho vykonavam rozne aktivity, hlavne co sa tyka vycviku psov (amatersky, nie profesionalne)
kalamazben M 32 rokov
Je to neuveriteľné, ale som muž a hľadám ženu. Nejakú, ktorá je pekná, inteligentná, má zmysel pre humor a nie je jej cudzia manuálna práca, čiže môj protipól :D

Niečo som napísať musel :D
Dalo70 M 50 rokov
Muž 50 rokov Dolný Kubín
Hľadám nenáročnú a skromnú ženu. Samota niekedy bolí a vo dvojici to ide lepšie. Nemám rád klamstvo a faloš.
Vo voľnom čase sa venujem hudbe a slaboprúdovej elektronike.
Napíš, ak si z DK a blízkeho okolia.
Norbi99 M 31 rokov
Som tu nový a chcel by som tu nájsť vážnu známosť dobrú priateľku niekoho skym by sme trávili spolu spoločne chvíle v láske a hlavne v dôvere čo už je teraz dosť ťažké nájsť
Dodo0805 M 46 rokov
Spoločenský úprimný diskrétny... podnikám ... šport príroda... bývam na chalupe rád si užívam život hľadám priateľku kamošku milenku v jednom na všetko krásne
MIKI333KANTARIK M 45 rokov
Muž 45 rokov Dolný Kubín
Hľadám dobrú milú srdečnu chapajucu ženu dievča. Som dobrosrdečny úprimný chlapec. Som slobodný. Mam rad zvieratá. Som milý ku všetkým.Viem byť verný a vážim si lásku, lebo ta nechodí každý deň.
Tremps M 59 rokov
Muž 59 rokov Dolný Kubín
Hľadám partnerku na vážny vzťah v ktorom by bola hlavnou stránkou láska, úcta, tolerancia. Chcel by som jej byť oporou v dobrom i v zlom a vniesť do vzťahu optimizmus. Pracujem v strážnej službe. Vo voľnom čase športujem, venujem sa turistike, hubarcenie, záhradniceniu. Rád čítam knihy, chodím do kina, divadla a mám rád folklór. Som rozvedený, mám vysporiadané minulosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania