amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dolný Kubín DK

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Peter3439 M 44 rokov
Muž 44 rokov Dolný Kubín
Túžim po láske, po žene, mať pekný dlhodobý vzťah... Myslím, že môžem o sebe povedať, že som človek mierumilovný, mám rád humor, pohodu, krásu, umenie... Mám rád malé výlety do prírody, občas si prečítam nejakú knižku... Nevyhovujú mi ľudia, ktorí sú príliš hrubí a vulgárni. Som kresťan (katolík), ale nie príliš ortodoxný. Mám rád aj určité nespútané voľné myslenie. A inak mám čistú minulosť a nemám žiadne záväzky.
katina331 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Dolný Kubín
Hľadám vážny úprimný vzťah a touto cestou by som chcela nájsť rozumného, spoľahlivého partnera od 36 rokov do 47 rokov, ktorý má rád deti a nie sú mu prekážkou. Momentálne som slobodná mamička na materskej a všetok voľný čas venujem môjmu synovi, ale inak moje ďalšie záujmy sú hudba, literatúra, varenie, vedomostné súťaže, turistika a hubárčenie.
piotrovic M 49 rokov
hladam jednoduchu zienku s ktorou si budem rozumiet a navzajom si pomahat a podporovat. som pracujuci slobodny muz bez akychkolvek zaveskou, medzi moje zaluby patri priroda a rekreacny sport, bicyklovanie, turistika, v zime bezky, a na zaver zevraj som pohladny muz
Filipo123 M 26 rokov
Ahoj, rozhodol som sa zaregistrovať aj na túto stránku. Som mladý, pohodový chalan, veriaci. Mám rád šport, pohyb, cestovanie, spoznávanie nových lokalít na SK, takisto aj turistiku. Ak máš podobné záujmy, rád sa spoznám. Momentálne žijem a pracujem v BA.
drobcek98 M 23 rokov
Muž 23 rokov Dolný Kubín
Zdravim som 23 ročný a hladam niekoho z okolia ktory by so mnou bol schopny raz-2x do tyzdna ist von k ohňu posediet porozprávať a popočuvat dobrú muziku.
AA2318 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Dolný Kubín
Touto cestou hľadám seriózneho a inteligentneho muža. Nie som zlatokopka, som samostatná a zabezpečená baba. Rada sa hýbem, som človek citlivý s dobrým srdcom. Nevylučujem partnera s dieťaťom, ktoré sám vychováva. Pracujem ako manager a robím ekonomiku.
Superbyk M 29 rokov
Muž 29 rokov Dolný Kubín
Hľadám ženu bud kamarátku alebo na vzťah.
Užívať si relax humor. A všetko pekne k tomu. Voľný čas trávim športovaním a cvičením. A tak ďalej ...
jozeflehotsky M 27 rokov
Muž 27 rokov Dolný Kubín
Som chalan čo hľadá si babu ktorá sa bude somnou tráviť čas do prírody chodiť a vonka som nealkoholik nefajčím rád sa zabávam a chodím k vode pracujem a rád som keď som doma ale nemám nikoho ktorému môžem všetko povedať???
desuza2021 M 55 rokov
Niekoho na grilovačku, výlety, do kina, na dovolenku,na motorku. Niekoho trafeného ako som ja. Rád čítam, počúvam dobrú hudbu. Robím okolo domu a sadím všetko čo človeku poteší oko.
Peter160483 M 38 rokov
Pracujem ako živnostník. Sklamal som sa v minulosti vo vztahu no priateľka ma vymenila za druhého. Hľadám dáku babu na zoznámenie. samemu je mi smutno.
ALEXANder19 M 23 rokov
mam rad zabavu som za kazdu srandu mam rad ludi co nie su falosni mam rad uprimnost nejde tak ani o krasu ale o to aky clovek je ci je mili a nemam rad falosnych ludi
Simonnnn M 22 rokov
Hľadám známosť, vzťah z môjho okolia, musí byť inteligentná a úprimná, aby nebola falošná a pokec komunikatívna na rôzne témy, vysporiadaná minulosť..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania