amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Žilina ZA

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Žiline.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

maroso370 M 47 rokov
Volam sa Maros a rad spoznam prijemnu sportovo zalozenu zenu, deti nie su problem. Na prezivanie spolocnych krasnych chvilok v prirode, na kulturnom podujati, alebo podobne
Vladik12345 M 37 rokov
Rad športujem, cyklistika, beh, fitness, hory. Ale aj oddych ako wlness. Som spoľahlivý, verný, zmysel pre humor a čistotu. Viac potom keď sa spoznáme až je o čom sa baviť.
Alabuznik M 47 rokov
Mily vzdelany muz na urovni si toutou cestou hlada prijemnu zenu, ktora miluje zivot, na pravidelne priatelske stretnutia. Koncerty, spolu do restauracie, prechadzky v prirode (co mam velmi rad)... Ak si povieme casom ze nam to priatelstvo nestaci, tak uvidime ako to riesime... Prvotne ale hladam milu kamaratku s ktorou sa rad porozpravam.
Jozef7032 M 51 rokov
Moje záľuby sú prechádzky v prírode, turistika, rôzne výlety. Moja práca je inštalatér (voda, kúrenie). Mám 2 dospelé dcéry. Zoznámil by som sa rád so ženou v priemernom veku okolo 40 až 45 rokov. Viac informácií sa dozviete v osobnom chate.
Pexeso2 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Žilina
Som jednoducha, mam rada prechadzky, pivo, hrady, more, nove krajiny, Techno,RAP, House AJ VALČIK, Sport Jumping ale neznašam behanie a bryndzove halušky, Chcem dom, krb a muža ktory vonia a bude ma milovat do konca života.Pracujem s ludmi.
Hajko1 M 52 rokov
Ahoj hľadám priateľku do voza a do koča som rozvedeny sam. Moje záľuby prechádzky po prírode opekanie grilovanie. Žijem v žiline aj pracujem v ziline ak si tu tak sa ozvy
Lubino111 M 48 rokov
Ahoj,som veľmi zábavný a spoločenský typ človeka,k mojej povahe patrí taktiež úprimnosť a pozitívne myslenie.
Čo sa týka práce žiadna mi nerobí problém dokonca aj v domácnosti. Mojím koníčkom budovanie a vylepšovanie veci. Mojím snom je kludný život a dobrým a veselým človekom.
34562 Ž 59 rokov
Záľuby - príroda, kniha, TV, relax, ale to sú len záľuby, ktoré nie sú až tak dôležité v živote. Dôležitejšie je mať po svojom boku osobu,ktorá si váži úctu, porozumenie a je najmilším človekom, ku ktorému sa vždy môžme vrátiť. Deti majú svoje rodiny.
Ibino M 47 rokov
Muž 47 rokov Žilina
Chodím rád do prírody, mám rád výlety. Som nealkoholik a hľadám ženu na potulky prírodou ktorá má zmysel pre humor. Som zamestnaný v automobilovom priemysle.
Rosi67 M 53 rokov
Muž 53 rokov Žilina
Rád trávim voľné chvíle v prírode. Venujem sa turistike, cyklistike a príležitostne aj iným športom. Bývam v rodinnom dome na dedine s veľkou záhradou. Pracujem vo vlastnej malej rodinnej firme a bývam doma so svojimi deťmi. Hľadám ženu s ktorou by som rád zašiel do kina alebo prírody aby som mal s kým tráviť pekné chvíle.
Dodo37 M 37 rokov
Muž 37 rokov Žilina
Medzi moje zaluby patri bicyklovanie, rybarcenie, citanie, fotografovanie.
Pracujsm v kuchyni.
Mam v plane zaobsrarat si psa.
Rad by som sa zoznamil so zenou, s ktorou si budem rozumiet.
Jaro089 M 50 rokov
Muž 50 rokov Žilina
Záľub mám veľa, tak ich nebudem spomínať. Hľadám kamarátku na pokec, výlety atď. Som inv. dôchodca. Ešte sa mi nechce stárnuť a nemať žiadnu spriaznenú dušičku je také zvláštne, že som sa to rozhodol zmeniť. Až nezabudnem, teším sa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 20 40 41 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania