amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Žilina ZA

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Žiline, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

gers M 41 rokov
Muž 41 rokov Žilina
hladam znamost . mam rad hudbu sport turistiku koncerty. pracoval som dlhsi cas v zahranici a rad by som sa usadil doma na slovensku. pracujem som v pohode.
Vikend2022 Ž 55 rokov
Je v okolí veselý, rozhľadený turista, VŠ 52 - 59 rokov, ktorý by si rád vyšiel na výlety s podobnou...
Život má mnoho podôb - kreativitu sa snažím nachádzať v pohybe - nielen v práci, ale i vôkol nás...
67Mirec M 55 rokov
Podstatné veci sú v mojom profile, ostatné je v spoznávaní životom. Možno sa to zdá byť vyhýbavé, ale jediné čo je podstatné a môžem o sebe napísať je, že ak nájdem čo potrebujem, moja duša sa rozplynie vo vzájomnej radosti s Tebou, kde oddanosť ako slovo je len slabou náhradou žijúcej skutočnosti... Tej, ktorú chcem žiť.
Tenchlapec M 21 rokov
Hľadám ženu na pokec , časom aj viac . Som zo Žiliny mám 20 rokov . Rád chodim športovať , rád spoznávam nových ľudí. Dufam keď si to čítaš , že sa mi ozveš ;)
Razdo M 36 rokov
Muž 36 rokov Žilina
Stretnem tu milú a hlavne vernú žienku?!?? Na veku mi nezáleží ja mám 35 rokov! potrebujem ako každý normalny chlap ženu partnerku priateľku...
EvuskaS Ž 70 rokov
Žena 70 rokov Žilina
Hľadám spoločníka na trávenie voľného času, spoločné dovolenky ,kúpanie a pod. Mám rada prechádzky po meste, kino, divadlo. Rada cestujem - chcela by som navštíviť Vysoké Tatry, Taliansko, Chorvátsko.
ATK Ž 52 rokov
tazko sa viem charakterizovat, som samostatna, zamestnana, dieta je uz nezavisle, rada citam, chodim do spolocnosti, venujem sa zahradke, rada chodim na turistiku a aj sportujem
Hladam niekoho na popisanie a uvidime co sa casom ukaze.
Petess M 22 rokov
Muž 22 rokov Žilina
Hľadám ženu ktorá je samostatná a vie sa postarať aj o domácnosť
Záujmy sú lyže, auta, motorky
Som pracujúci 22 ročný muž rád by som si niekoho k sebe našiel na spoločný život viac sa dozviete ak napíšete
Gitka12 Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Žilina
Hľadám milého sympatického pekného rozumného muža ktorý vie co obnáša život. Som romantická mam rada romantiku prechádzky v prírode, mam rada dobrú kuchyňu tu našu slovensku
optimistaa1 M 39 rokov
Ahoj, som slobodný muž, veselej povahy s optimistickým pohľadom na život. Rád spoznám milú, sympatickú ženskú polovičku s podobnými hodnotami, veselú, úprimnú dušu. Nemám konkrétnu predstavu o Tvojom výzore a nebudem tu písať že výzor nie je dôležitý pretože vieme že výzor má veľký význam aj keď pre mňa nie je na prvom mieste. Vo vzťahu chcem zdieľať všetko čo prináša život, byť Ti oporou a budovať niečo pekné. Porozumenie, spriaznenosť, vzájomná pomoc ale aj vášeň
Iv22 Ž 51 rokov
Svet je krásne miesto ...
ešte krajšie, keď ho máš s kým spoznávať, pozorovať, komentovať ... možno aj kritizovať...
...pridáš sa?
per aspera ad astra...
Hladajuca4 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Žilina
Moje záľuby hudba príroda zvieratá. Čitaj inzerát pozorne celý až do konca! Pokiaľ niesi ten pravý koho hľadám nesplnaš moje požiadavky a nehľadáš vážny trvalý vzťah rovno tento inzerát preskoč a ani sa láskavo zbytočne neozývaj!!!Hľadám ruky ktoré ma budú objímať, pery ktoré ma budú bozkávať, a jedno srdce ktoré ma bude navždy úprimne milovať..Hľadám svoju polovičku muža s dobrým srdiečkom ktorý žije sám ktorý vie čo je sklamanie slobodného ktorý hľadá životnú lásku vážny trvalý vzťah!!!!Nehľadám žiadny flirt uchyláka alkoholika ale normálneho úprimneho zodpovedného rozumného muža ktorý si vie ženu vážiť ktorý ma bude úprimne ľúbiť ako ja jeho s ktorým budem konečne šťastná a ktorý ma nikdy nesklame!!!!Vek len od 40r do 46r a s ok ZA CA Žilinský kraj alebo BB ZV Brezno a ok!!!Neviem či vôbec existuješ ten pravý koho hľadám ale ak sa náhodou nájdeš ozvi sa možno práve teba hľadám.Upozorňujem!!!!!Kade aký čo sa tu nachádzate ma neobťažujte ani podvodníci ani bez fotky ani uchyláci ani žiadne fake profili ani žiadny písalkovia ani ak nesplnaš moje požiadavky a nehľadáš vážny trvalý vzťah nemám záujem o kade akých na takých nereagujem a hneď blokujem neotravujte ma!!!!Keď napíšem kade aký ma neotravujte tak to platí hľadám len jedného a normálneho muža do života ktorý sa chce usadiť ktorý vie milovať srdcom ktorý spĺňa moje požiadavky a ktorý hľadá skutočnú úprimnú lásku vážny trvalý vzťah muža ktorý myslí rozumom a nie niečím iným takého nepotrebujem takže kade aký ma láskavo zbytočne neotravujte nemám záujem dajte mi pokoj vás nehľadám!!!!!!!Nájdem ťa?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 20 40 60 72 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania