amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vrútky

Ste vo Vrútkach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVrútky

Turistika28 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Vrútky
Rada by som spoznala seriozneho muža na spoločné trávenie voľného času. Som vdova, deti sú samostatné. Mám rada cestovanie a nenáročnú turistiku, prechádzky v prírode, bicyklovanie. Som veselej povahy.
Bobbyblaze0940 M 19 rokov
Hľadám babu, ktora si chce užit.
Mám psíka labradora.
Rad chodím cvičit do fitka.
Chodím hravat futbal.
Ja som aktuálne pracovník operátor vyroby v KII.
Rad trávim volný čas ze idem na prachadzku so psom.
Krestan89 M 32 rokov
Muž 32 rokov Vrútky
Z pohľadu dnešného sveta hľadám romantickú a konzervatívnu veriacu ženu, čo dá prednosť deťom a rodine ako kariére. Rodina a starostlivosť o domácnosť je oveľa cennejšie ako peniaze ale dnešní muži to veľmi podceňujú.
MINTbrownie Ž 30 rokov
Hladam si skor kamarata, neskor mozno aj viac nebranim sa nicomu, spoznat nieco nove. Som otvorena novym moznostiam, uvidime co ukaze cas. Som trpezliva iba chvilu :D takze no na dobre si pockam alebo on.
Jakub369 M 30 rokov
Hľadám partnerku, ktorá má rada prírodu, bicyklovanie, turistiku, zvieratá...
V živote som sa naučil viacero zručnosti, takže práce sa nebojím.
Rád vyrábam rôzne veci, a vo voľnom čase sa venujem rezbárstvu.
Andy4836 M 25 rokov
Muž 25 rokov Vrútky
Hľadám milé dievča na písanie a časom aj niečo viac. Ak chceš niečo vedieť napíš. Môj voľný čas trávim pri knihe alebo vonka s priateľmi no mojim najväčším hobby sú zvieratá pri nich si najviac oddýchnem.
Lajik M 36 rokov
Som mladý a zaujímava osobnosť a keď napíšeš tak rád odpíšem a dozvies sa že som zábavný a komunikatívny takže nieje somnou nuda tak neváhaj ak si aj ty taká
aro44 M 42 rokov
Mám vysporiadanú minulosť, hladam milu babu a zaroven zabavnu. Som slobodny a chcem to zmenit. Som zamestnany podnikatel a takto hladam buducu drahu polovicku
Zahradnik1404 M 41 rokov
Muž 41 rokov Vrútky
Ahoj(te) hľadám ženu, (dámu,slečnu alebo aj slobodnú mamičku)... prečo???
Som 40 ročný muž bez ženy ktorú by som mohol objať, pobozkať, porozprávať sa, pomôcť jej ak sa bude dať)..... A áno aj milovať veď to patrí k tomu
Jozko789 M 24 rokov
Hladám ženu ktorá bude po mojom boku a bude ma môcť rozosmiať
Doštudoval som VS a pracujem v kancelarii
Volný čas trávim hraním na klavíry a čítanim knih
Michalka512 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Vrútky
Hľadám vážnu známosť, pracujem v škole ako vychovávateľka /asistentka. Chodím rada do prírody, bicyklujem rekreačne. Mám dospelú dcérku, zaopatrenu, žije v BA.
georgsniper M 38 rokov
Muž 38 rokov Vrútky
Věřím, že láska se dá najít kdekoliv – i na netu. Asi jsem idealista a snílek, když věřím, že najdu tu PRAVOU. V co věřím dál? V lásku, sympatii, porozumění a náklonnost. Já jsem (ne)obyčejný kluk, kterému to táhne na 37. Těším se na tvoji odpověď.

1 2 3 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania