amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Vrútky

Ste vo Vrútkach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVrútky

Krestan89 M 32 rokov
Muž 32 rokov Vrútky
Z pohľadu dnešného sveta hľadám romantickú a konzervatívnu veriacu ženu, čo dá prednosť deťom a rodine ako kariére. Rodina a starostlivosť o domácnosť je oveľa cennejšie ako peniaze ale dnešní muži to veľmi podceňujú.
MINTbrownie Ž 30 rokov
Hladam si skor kamarata, neskor mozno aj viac nebranim sa nicomu, spoznat nieco nove. Som otvorena novym moznostiam, uvidime co ukaze cas. Som trpezliva iba chvilu :D takze no na dobre si pockam alebo on.
Jakub369 M 29 rokov
Hľadám partnerku, ktorá má rada prírodu, bicyklovanie, turistiku, zvieratá...
V živote som sa naučil viacero zručnosti, takže práce sa nebojím.
Rád vyrábam rôzne veci, a vo voľnom čase sa venujem rezbárstvu.
Andy4836 M 25 rokov
Muž 25 rokov Vrútky
Hľadám milé dievča na písanie a časom aj niečo viac. Ak chceš niečo vedieť napíš. Môj voľný čas trávim pri knihe alebo vonka s priateľmi no mojim najväčším hobby sú zvieratá pri nich si najviac oddýchnem.
Lajik M 36 rokov
Som mladý a zaujímava osobnosť a keď napíšeš tak rád odpíšem a dozvies sa že som zábavný a komunikatívny takže nieje somnou nuda tak neváhaj ak si aj ty taká
aro44 M 42 rokov
Mám vysporiadanú minulosť, hladam milu babu a zaroven zabavnu. Som slobodny a chcem to zmenit. Som zamestnany podnikatel a takto hladam buducu drahu polovicku
Zahradnik1404 M 41 rokov
Muž 41 rokov Vrútky
Ahoj(te) hľadám ženu, (dámu,slečnu alebo aj slobodnú mamičku)... prečo???
Som 40 ročný muž bez ženy ktorú by som mohol objať, pobozkať, porozprávať sa, pomôcť jej ak sa bude dať)..... A áno aj milovať veď to patrí k tomu
Jozko789 M 24 rokov
Hladám ženu ktorá bude po mojom boku a bude ma môcť rozosmiať
Doštudoval som VS a pracujem v kancelarii
Volný čas trávim hraním na klavíry a čítanim knih
Michalka512 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Vrútky
Hľadám vážnu známosť, pracujem v škole ako vychovávateľka /asistentka. Chodím rada do prírody, bicyklujem rekreačne. Mám dospelú dcérku, zaopatrenu, žije v BA.
georgsniper M 37 rokov
Muž 37 rokov Vrútky
Věřím, že láska se dá najít kdekoliv – i na netu. Asi jsem idealista a snílek, když věřím, že najdu tu PRAVOU. V co věřím dál? V lásku, sympatii, porozumění a náklonnost. Já jsem (ne)obyčejný kluk, kterému to táhne na 37. Těším se na tvoji odpověď.
ladislavmartin M 73 rokov
Chcel by som sa zoznámiť s veselou dámou, ktorá by bola ochotná so mnou tráviť voľný čas a s ktorou by sme si vo všetkom rozumeli. Som vdovec na dôchodku.
Petrik05 M 46 rokov
Muž 46 rokov Vrútky
Som desať rokov rozvedený vysporiadaný chlap, aj vo vzťahoch, aj finančne, žijem sám bez vzťahu, hľadám normálnu ženu, ktorá je aj do voza aj do koča, vie si zastať svoju osobnosť, aj svojho chlapa, mám rád hudbu, turistiku, hubarčenie, grilovanie na chate, som veselej povahy keď je všetko v poriadku, hľadám sympatickú veselú holku, aj pre zábavu aj pre život, existuje ešte vôbec taká? Ak áno ozvi sa

1 2 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania