amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Žilina ZA

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Žiline? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

Vladko99 M 54 rokov
Touto cestou hľadá dobrú spoločnos na prechadzky po prírode opekanie grilovanie. Mám rád kultúru kino a kultúrne podujatia.Som rozvedeny sam pracujúci samota je zlá ak si tu ozvy sa
78marian M 42 rokov
Muž 42 rokov Žilina
Mám rád filmy, prírodu.,turistiku, plávanie. Pracujem v oblasti výroby ako expredient. Deti nemám, ale chcem. Rád by som spoznal milú ženu s ktorou by som si rozumel a mali spoločné záľuby
kusit Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Žilina
Pohodová, príijemná, športovo založená, společenská. Mám rada hudbu, tanec a dobrých ľudí.Rada sa zoznámim s podobným inteligentným mužom s vyriešenou minulosťou.
pigeon M 34 rokov
Rád by som stretol ženu do voza aj do koča, ktora by mala, rovnako ako ja, rada prírodu, turistiku, bicyklovanie, výlety po Slovensku, ale aj po svete, divadlo, kino a večernú pohodičku.
Janci1991J M 29 rokov
Muž 29 rokov Žilina
Zaluby: dobry film, citanie knih, prechadzka v prirode, cyklistika. Mam psa, ktory je partakom do prirody. Som vesely, uprimny clovek. Rad by som spoznal milu osobu, ktorou budem moct zalozit rodinu a budeme si oporou v dobrom aj zlom.
Milomilo M 44 rokov
Hľadám ženu kľudnu pohodou ktorá rada chodí do prírody. Nepijem a nefajčím a chcem kľud a pohodu aj vo Vzťahu.. Hľadám vzájomne porozumenie,. Mam rad romantiku aj keď som veľký chlap. Spoznáme sa je lepšie dvom.
balien01 M 32 rokov
Muž 32 rokov Žilina
Ahoj. Ja som Rado, mám 32 rokov. Som zo Žiliny a medzi moje záľuby patrí: turistika,výlety na hrady,zrúcaniny, múzea, zaujímavé miesta a ďalšie veci. Tak hľadám normálnu babu čo ma podobné záujmy ako :) Ideálne zo Žiliny alebo severného Slovenska :)
letojesen20 Ž 58 rokov
Hľadám priateľa na trávenie spoločných výletov, cestovanie, ľahšie túry... Verím, že niekde si tu.
Vo voľnom čase by som sa rada venovala dobrému, spoľahlivému priateľovi.
ni3do M 35 rokov
Hladam svoju spriaznenu dusu, co ma bude lubit takeho aky som a nebude sa snazit zmenit moje ja. Co hladam samoztejmne aj ponukam. Hladam svoju spriaznenu dusu, co ma bude lubit takeho aky som a nebude sa snazit zmenit moje ja. Co hladam samozrejmne aj ponukam.
Jurajaju M 48 rokov
Záľuby no mám rád prírodu hlavne pri vode.Trošku Počítač ale z mierou.Rád
sa preveziem autom alebo motorkou.
Som stavbár ,píšem ziskuchtivým ženám ktoré majú radi luxus.
Som len obyčajný človek z velkým srdcom
Som čistotný a mám rád pokoj.Neznášam krik a hádky.
Vyhýbam sa im pokiaľ to ide.
Či mám rád zvieratá,poznám aj takých čo ich radi nemajú a s takými som si nikdy nerozumel.
Rád by som sa zoznámil z niekym s kým nebudem riešiť stále dokola minulosť a budem si
užívať prítomnosť a jeden druhého.
Rád tancujem chodím si zabehať,zaplávať a aj dobrým filmom nepohrdnem.
Nemám rád politiku.Som bezdetný a myslím že aj zábavný.
MERRY123 Ž 48 rokov
Rada sa zoznámim s mužom - gentlemanom, ktorý vie čo od života chce a vie si vážiť všetko pekné čo život ponúka. Stále verím a dúfam že taký ešte existuje.
sstefan M 69 rokov
Muž 69 rokov Žilina
Hľadám ženu nie len na víkendy a dovolenky, ale tiež ak by chémia popracovala tak aj na vzťah. Som SZČO, Mám ukončené stredna s naturou, a hotelová akadémia v Piešťanoch ešte s čias socializmu. Deti mi žijú v zahraničí. študovali v zahraničí a odmietli sa vrátiť do Fico socializmu. Viac osobne a teším sa nové zoznámenia. Štefan. Hľadám na zoznamke úprimnú ženu ktorá si vie život ešte aj užívať a pravdaže na vzájomný a úprimný vzťah. Kontakt viem na wozap ci viber zaslať.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 20 40 41 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania