amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žilina ZA

Ste v Žiline a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

JackZNZ M 58 rokov
Muž 58 rokov Žilina
Darmo pisat o sebe basnicky, v prvom rade a na prvy pohlad Ti musim prist sympaticky... Bez toho aj najlepsia povaha a vlastnosti su nanic... :-)
Pokial som "Tvoj typ", posli foto a nevahaj napisat nieco o sebe! Dakujem.
mar2 M 45 rokov
Hľadám spolucestujúcich aby sme mali každý dovolenku lacnejšiu. Takisto hľadám partnerku pre život, v Martin, Žilina, som introvert, rád niekam vycestujem hocikam
Zolik999 M 20 rokov
Hľadám, niekoho na strávenie spoločných chvíľ.
Voľný čas trávim športovaním, výletmi.
Nerád mám jedno slovné odpovede.
Rád si popíšem s hoci kým.
Mám rád deti
Iv7509 Ž 45 rokov
Túžim po vzťahu plnom porozumenia, úcty a lásky. Tráviť spoločné chvíle s milým, verným a normálnym mužom so zmyslom pre humor aby bol náš život veselši a spokojnejší. Verím, že sa taký muž nájde.
Eter767 M 44 rokov
Muž 44 rokov Žilina
Keď chcem niekoho, tak teba . Keď chcem žiť, tak s tebou. Tak neblbni a daj mi o sebe vedieť. A mimochodom ako každý kto tu píše mám rád šport. Ale ja ho mám vážne rád.
Pali90 M 46 rokov
Hľadám priateľku a kamarátku v jednom, Veselší život, porozumenie, dôveru,. Nemôžem sa úplne viazať, nateraz sa strarám aj o dieťa (čo má teší), ale starosti nikomu pridávať nechcem. Čas to vyrieši. Avšak spoločné chvíle a zážitky nás môžu obohatiť a napĺňať Venujem sa rekreačným športovým aktivitám, cestovaniu, pobyt v prírode a zamestnaniu.
Niečo o mne? Vraj som úplne prirodzený. Zvyšok sa dá zistiť a kopnúť má do zadnice, ak som nevyhovujúci.
Dandy12 M 49 rokov
Muž 49 rokov Žilina
Mam vysporiadanu minulosť?
Chcem vážny vzťah?
Chcem s tebou zdieľať všetko krásne? Chceš to zistiť?
Tak sa nehambi kľudne sa ozvi!!!
Zoberiem ťa kam len chceš...
Voyager2 Ž 45 rokov
Tu a teraz pokus o nadviazanie zemského kontaktu so solídnym mužom poskytujúcim okrem inêho aj mimozemské zážitky. Vaše právy prejdú silnou lustráciou, šialenci sa môžu vybúriť hodením sa o zem...
Petan777 M 55 rokov
Muž 55 rokov Žilina
Hľadám vážny vzťah. Som rozvedený, s vlastným bývaním, na výsluhovom dôchodku.. Som vlastníkom osobného motorového vozidla. Mám zvieracieho miláčika v podobe mačky, ktorá mi robí spoločnosť....
Shanio M 41 rokov
Ahojte hladam zienku od 35 do 40r na spolocnu cestu zivotom. Na trvaly vstah v ktorom bude laska a porozumenie. Viem lubit srdcom romantika. Vazit si krasne okamihy. Som zamestnany s vlastnym rd. Mam rad zivot na dedine. Rad spoznam spriaznenu dusu. ponukam oporu a podporu vo vstahu.
Matej002 M 18 rokov
Hľadám normálne dievča s ktorým si budem rozumieť. Nie som moc spoločenský typ ale s kamarátmi vpohode chodím von. Nefajčím a nepijem. Neviem čo tu mám ešte o sebe napísať tak môžete sa niečo spýtať vy mňa.
A neviem robiť selfie 😔
zafrenky M 41 rokov
Chcem isť za tou ku ktorej ma srdce dovedie.
"To, čo je v živote dôležité, nájdeš v objatí, v jednoduchom úsmeve, pohľade, bozku a hlavne v úprimnosti, a to sa kúpiť nedá... "
Áno, verím v ľudské dobro. A nemienim sa toho vzdať. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 53 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania