amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žilina ZA

Ste v Žiline a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

lucka7777petka M 68 rokov
Muž 68 rokov Žilina
Hľadám dlhodobý seriózny vzťah. Moje deti sú samostatné, žijú v zahraničí. Láska, porozumenie a cit sú mojou prioritou. Nemám rád pretvárku. Som dôchodca a zároveň SZČO. Zvieratko nemám. Minulosť mám vysporiadanú.
matus2002 M 21 rokov
hladam partnerku, ked tak nieco nezávezne, som čašník, rad ta budem robit stastnou alebo sa aspon nebudes nudit, ked budes sama. V oboch prípadoch ak veci vidis podobne, ozvi sa.
Lmu M 61 rokov
Muž 61 rokov Žilina
Trvalý vzťah, športovo založený, ryby, lyže, skialp, turistika. Hľadám ženu na spoločné stretnutia, milú, štíhlu s optimistickou povahou na spoločné stretnutia s podobnými záujmami
John3333 M 67 rokov
Hľadám prijatelku z okolia Žiliny som na dochodku, voľný čas trávim na záhradke a v prírode, mám psa, ktorému sa venujem. Chovam poštové holuby a domáce zajace
Lares M 55 rokov
Hľadám ženu na reálny vzťah.
Ponúkam zázemie a časom spoločný život.
Pracujem s realitami.
Voľný čas trávim v prírode.
Minulosť vysporiadaná.
Deti dospelé samostatné.
m257 M 62 rokov
Ahoj, rád tu spoznám sympatickú ženu, s ktorou si budem mať čo povedať a možno to zmení život nám obom, si tu? ak áno, budem rád, keď sa spolu zoznámime..
5157 Ž 72 rokov
Žena 72 rokov Žilina
Som sedemdesiatnička, duchom a vraj aj fyzicky mladá. S minulosťou som vysporiadaná. Hľadám pohodového a nekonfliktného spoločníka, ktorý rád zájde do prírody, na koncert či do divadla.
ove Ž 59 rokov
Rada by som našla priateľa - spriaznenú dušu na trávenie spoločných chvíľ. Mám rada kultúru, pešiu turistiku, hubárčenie, knihy a hlavne liečivé bylinky. Rada spoznávam Slovensko. Pracujem, mám dve dospelé deti a vysporiadané vzťahy.
zghetta M 19 rokov
Muž 19 rokov Žilina
život si treba užívať 😎 žijem slobodný život, užívam si každú sekundu a nepotrebujem okolo seba ľudí ktorí si myslia niečo iné ako ja, píšte mi iba tí ktorí sa zhodujú v tomto názore so mnou
Jakub006 M 21 rokov
Muž 21 rokov Žilina
Som študentom informatiky v Žiline čo hľadá lásku alebo aspoň nejakú ženu na spoznanie sa. Som normálny chlap, venujem sa hre na gitare, filmom a seriálom, hudbe a vzdelávaniu sa.
Uniman M 45 rokov
Hľadám niekoho na úprimný vzťah, založený na dôvere, deti nie sú vôbec problém. Rád športujem, chodím do prírody. Som nefajčiar a neholdujem ani alkoholu.
Rrebel M 48 rokov
Kamarátku, neskôr mozno viac. Nenávidím klamstvo, faloš. Rád idem do prírody, do hor. Hľadám spriaznenú dušu. Na začiatok kamarátstvo a časom sa uvidi.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 43 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania