amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žilina ZA

Ste v Žiline a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

Certik68 M 54 rokov
Hľadám pohodovu zenu do koča a do voza. Som pracujúci rad pracujem na záhrade. Rád chodím na turistiku prechádzky po prírode. Ak si tu tak sa ozvy rad popíšem pokeciam a časom viac.
Ivian Ž 57 rokov
Rozumný, úprimný, kľudný, verný, športový typ, so zmyslom pre humor, veselý, vysporiadaná minulosť, milujúci prírodu, zvieratá, poriadok ...
Egalite1 Ž 60 rokov
Občas vraj treba šťastie potiahnuť za nohu, aby si nás všimlo. Tak ťahám 😀. Neznamená to však, že sa utápam v smutných slzách opustenosti. Som pokojná, vyrovnaná, šťastná... Iba mi chýba niekto, kto by svojou prítomnosťou dokázal zintenzívnniť prítomnosť moju. Na oplátku 🙂
Alex16 M 59 rokov
Samota je zlá, skúšam to riešiť ale nedarí sa, možná sa to teraz vydarí, uvidíme.
Hľadám pokoj, porozumenie, lásku v trvalom pokojnom vzťahu. Hladam dámu s podobným osudom a myslením.
Joo008 M 55 rokov
Muž 55 rokov Žilina
Hľadám svoju spriazdnenú chýbajúcu polovičku. Priateľku, kámošku, ženu do pohody aj nepohody. Milujúcu, chápavú, tolerantnú, so zmyslom pre humor. Túžiacu po spoločnej láske a harmónii.
Simo111 M 36 rokov
Hladam milu kamosku. Mozes mat rada aj motorky ;)
Pracujem ako blazon, hladam niekoho na spolocne chvile, milujem adrenalin ale aj klud ;) rad sa zoznamim.
Iwush Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Žilina
Hľadám kamaráta na spoločne výlety, pokec... mám rada prírodu, históriu, knihy, cestovanie, nenáročnú turistiku... keď je pre koho aj varenie a pecenie... žijeme spolu s deťmi, tromi kocurmi a nemeckým ovčiakom.
Sergii M 39 rokov
Muž 39 rokov Žilina
Hľadám dievča na spoločné trávenie času a tiež na vytvorenie rodiny. Pracujem. Rád sa prechádzam po meste, parku, chodím do kina. Nemám žiadne domáce zvieratá
martinzoziliny M 20 rokov
Muž 20 rokov Žilina
Som 21 ročný študent VŠ. Introvert, ak spoznám človeka viac som k nemu viac otvorený a som zábavný typ. Viem čo v živote chcem a mam naplánovanú budúcnosť. Filmy / seriály / anime, hry, prechádzky, v budúcnosti chcem cestovať svet navštíviť rôzne krajiny.
Lubix30 M 29 rokov
Muž 29 rokov Žilina
Hľadám si ženu, ktorá vie čo chce, či už si padneme do oka a bude z toho vzťah, nechávam na čas, som obyčajný chlap, ktorý vie milovať, ale musím ženu spoznať:)
Majster1 M 53 rokov
Hľadám priateľku na príjemné chvíle, s ktorou by som chcel prežit svoje voľné chvíle, pracujem ako SZČO, mám rád prechádzky a výlety, koncerty, nemám žiadne zviera, mám vysporiadanú minulosť
Minci422 M 34 rokov
Ahoj, rád by som spoznal kamošku na aktivitu po práci, ísť niekam do prírody, kávu, výlet, kino, dobrú večeru s niekým si pokecať, nie stále stereotyp z práce, domov, vyspať sa a ísť zase do práce. Ak máš aj ty chuť pokecať, napíš.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 60 80 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania