amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Žilina ZA

Ste v Žiline a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

Jajopajo9833 M 37 rokov
Muž 37 rokov Žilina
Grilovanie a oddych najlepšia vec. Každý úder od života robí človeka silnejším. Úsmev, láska, dôvera a úprimnosť. A častá komunikácia základ každého vzťahu
Summer9 M 51 rokov
Rad spoznam milú, úprimnú ženu na priateľstvo a trávenie voľného času. Niekedy je kamarátka v živote omhoho viac ako milenka. Som pracujúci, nezávislý, aktívny, športovo založený človek. Mam rad prírodu, slnko, more … Minulosť mám vysporiadanú. Bez záväzkov.
Hajka22 Ž 44 rokov
Ahoj, velmi rada by som sa zoznamila s muzom, ktory ma rad prirodu, prechadzky, lahku turistiku a posedenie pri kave, pri ktorej mozeme pokecat o vsetkom. Okrem toho rada citam knizky a rada travim cas s mojimi detmi. Ak chces, napis, mozeme pokecat.
Rosera999 Ž 34 rokov
Caute, hladam niekoho s rovnakym pohladom na svet, som neockovana na C19 a bolo by super najst niekoho ako ja. Zivot mi ukazal, ze si tak s clovekom najlepsie rozumiem. Rada sa prechadzam, idem na bajk, korcule… pokecat len tak na kave. :) Ak mas chut, napis. :)
Ruth67 Ž 57 rokov
Empatická a zrelá žena hľadá pokojného a úprimného muža na priateľstvo .. Časom viac. Môžeme spolu chodiť na turistiku, plávať, bicyklovať, na koncerty, do divadla, spoznávať hrady a zámky a všetko na čo nám ešte zvýši čas a život dovolí. Chcem milovať a byť milovaná. Srdce mám otvorené pre úprimný vzťah, ale nie flirt. Do vzťahu viem dať vernosť, úprimnosť, úctu a veľa komunikácie. Viem sa tešiť zo života. Viac osobne. Verím, že sa nájdeme 🙂
Mikimiki123 M 31 rokov
Muž 31 rokov Žilina
Som veselej povahy, nefajčiar. Mám rád výlety. Hľadám ženu na prijemné spoločné chvíle so všetkým, čo k ním patrí. Som dobrodružný typ. Páčia sa mi ženy, ktoré vedia, čo chcú.
manthink M 34 rokov
Hľadám spriaznenú dušu
Pracujem v zahraničí, tak je pre mňa ťažké niekoho nájsť
Mám rád výlety do prírody knihy a dobré filmy,(rád chodím do kina)
Mám taktiež rád psy
Longly4 M 23 rokov
Hľadám partnerku, s ktorou by som mohol budovať zdravý a vzájomne podporujúci vzťah. Preferujem otvorenú a komunikatívnu osobu, s ktorou by sme si navzájom rozumeli a boli schopní rásť spoločne.
valable Ž 60 rokov
Možno sa niečo stane. Niečo, čo zaplní prázdne miesto, rozbúcha srdce, rozžiari oči, či zintenzívni úsmev - môj, a ten tvoj tiež. A všetko bude iné 🙂. A k tomuto novému naplneniu našich životov postačí na začiatok tvojich pár odvážnych slov.
Lea917 Ž 55 rokov
Hľadám kamaráta na spoločné aktivity ako napríklad prechádzky, bicykel, wellness a podobne.
Som veselá a optimistická moletka, uprednostňujem osobné stretnutie.
Jan799 M 29 rokov
Muž 29 rokov Žilina
Hladám dobré a pekné dievča na založenie rodiny, užívanie si života a spoločných chvíl. Duchovné spojenie s umením milovať aby sme lahko a s úsmevom vychovali deti...
Lacik87 M 37 rokov
Muž 37 rokov Žilina
Rád by som našel milú, hodnú holku na všetko krásné, od 25 do 37 rokov, so zájmem cestování, turistika, filmy, budu rád za každú odpoveď a budem sa tešiť na vás.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 42 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania