amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Čadca CA

Ste v Čadci a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaČadca

pavoltocon M 42 rokov
Muž 42 rokov Čadca
Ahoj touto cestou hladam k sebe polovicku mam rad hudbu fim motorizmus bojove umenia a literaturu. som rad v spolocnosti i sam v sukromi vazim si uprimnost laskavost a ohladuplnost k druhym ludom
drici M 51 rokov
Muž 51 rokov Čadca
Hladám vzťah čo chytne za srdiečko a ono si to bude organizovať samo.
Pracujem. Vo volnom čase sa venujem zahradke, chate a zvieratkam, hubarčeniu a rekreačnemu športu. Dokažem sa odviazať pri dobrej muzičke.
Micko007 M 35 rokov
Hľadám nejakú milú slečnu na spoločné prechádzky. pracujem ako živnostník. Voľny čas trávim väčšinou doma alebo na bicykli. Som slobodný bezdetný a bol by som rád keby sa to zmenilo.
Luna112 Ž 23 rokov
Som slobodna.. neviem ci hľadám vzťah.. bojím sa ísť do niečoho nového keď doterajší partner má podvádzal dlhé roky co sme boli spolu.. možno iba zatiaľ niekoho na popísanie a možno niekedy ta kávička.
Masek23 M 32 rokov
Uvidíme čo bude. Láska dôveru priateľa. Práca internet čo príde. Voľný čas trávim v práci. Ano mám maznaka domaceho. Jasné mám vysporiadanu minulosť.
Smejo666 M 36 rokov
Hľadám ženu ktorá dokáže milovať a byť ústretová lebo pracujem v zahraničí. Nicomu sa nebránim. Som trosku uzavretý ale zas priatelsky a obľúbený. Hladam partnerku na všetko v dobrom aj zlom.
hrom45454 M 22 rokov
Muž 22 rokov Čadca
Ahojte. Som mladý chalan, študujem na vysokej škole a hľadám si touto formou milú dievčinu na dlhodobý vzťah. Mám rad letné dni a grilovačky, rád sa hýbem, no nepohrdnem ani dobrou knižkou. Milujem vôňu vzduchu po daždi a farebné západy slnka. Minulosť mám vysporiadanú. Ak chceš pokecať alebo si len popísať, ozvi sa :)
Olga6 Ž 56 rokov
Som obyčajná žena a hľadám obyčajného muža na priateľstvo, deti vyleteli z hniezda a zrazu mi je akosi prázdno, možno nájdem spriaznenú dušu a vyplnenie toho prázdna
jaalenka Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Čadca
Hľadám fajn človeka ktorý má dokáže rozosmiať. Som sebestačna žena ktorá hĺadá spoločníka na výlety a trávenie voĺných chvíĺ a túžim byť ešte milovaná a šťastná
Ahojko12 M 26 rokov
Muž 26 rokov Čadca
Ahoj hľadám milú žienku ktorá by rada občas išla na bycikel prechádzku niekedy kino a iné ak toto čítaš a ťa zaujal popis tak neváhaj a nápiš
Moje záľuby čítanie cvičenie bycikel turistika občas pekný vylet po Slovensku alebo v zahraničí
Sochar M 27 rokov
Hľadám tu ženu :) rád športujem, kultúra, umenie, chodievam do prírody na hory. Kajakovat . Ale samozrejme že rád vegetim, varím a rád sa rozprávam. Na počudovanie rád aj počúvam najme keď mi niekto číta.
korgo95 M 44 rokov
Hľadám priateľku, časom vzťah, rozvedenú, slobodnú, najlepsšie do 47 rokov.... Pracujem. Týmto nemám čas na hľadanie, tak to skúšam takouto cestou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania