amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Turčianske Teplice TR

Ste v Turčianských Tepliciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTurčianske Teplice

Plejadian M 29 rokov
Hľadám žienku, čo má rada prírodu... Zaujíma sa o liečivé bylinky, liečivé kamene a o spiritualitu meditovanie a veci s tým spojené. Verím, že sa nájde niekto s podobnými záujmami, ako mám ja. Najradšej trávim čas o samote vonku v prírode, ale tá samota ma prestáva baviť 😏. Mať niekoho pri sebe, koho má človek rád, musí byť úžasný pocit. Mám havka. Pracujem v strojarenskej firme. Vyhýbam sa krčmam, diskotekam, odpornym ľuďom s hnusnou negativnou energiou, ktorí majú vo svojej aure astralne bytosti, ktoré konzumujú ich životnú energiu a energiu duchovných ľudí...
Lacikbusik12345 M 47 rokov
Muž 47 rokov Turčianske Teplice
Ahoj, hľadám ženu, dievča na stretka. Zviera nemám, ale nie som proti. Pracujem, som sebestačny! Auto, motorku vlastním. Minulosť mám vysporiadanu!!! skúšam nájsť.
Felipe2026 M 33 rokov
Hľadám tu niekoho na zoznámenie, s kým by sa dal viesť plnohodnotný rozhovor na rôzne témy. Podstatné je, aby sme mali podobné názory na zmysel života, vychádzali z podobných etických a filozofických hodnôt a naše úsilie i činnosti (hoci i úplne rozdielne) smerovali k podobnému cieľu. Tak sa môže život stať bravúrnym tancom medzi kvapkami dažďa a úžasnou prechádzkou po krehkých dúhových mostoch. Som človek, ktorý je pozitívny po každej stránke života. Ak si myslíš, že by sme si mohli rozumieť, budem rád, ak mi napíšeš. :-)
Kaser M 47 rokov
Ahojte, hľadám dámu na spoločné výlety.. Som zamestnaný.. a touto cestou hľadám dámu, ktorá môže byť rozvedená a neprekážajú mi ani deti...
staletrebaverit M 39 rokov
Muž 39 rokov Turčianske Teplice
Hladam milu, akcnu zienku so zmyslom pre humor.
Sam sa rad zasmejem, casto aj na vlastny ucet a je to prave smiech, ktory mi pomaha preniest sa aj cez tazke zivotne situacie.
jodo78 M 43 rokov
Muž 43 rokov Turčianske Teplice
Rad trávim voľný čas v prírode taktiež rad športujem mam rad korčuľovanie. Touto cestou by som si rad našiel sympatickú a milú ženu na vážny vzťah....
Antolino M 41 rokov
Som nezadaný a hľadám niekoho na pokec, výlety, trávenie spoločného času,atď. Snáď niekoho na týchto stránkach nájdem. Vsetko je možné a nebránim sa ani vzťahu.
Dudulicek26 M 46 rokov
Muž 46 rokov Turčianske Teplice
Hladam vazny vztah.
Lasku k zene
Som zamestnany
Rad bicylujem, nemam ziadne zvieratko
Mam vysporiadanu minulost.
Som nealkoholik, nefajciar.
Mam rad prechadzky po prirode a rad pozorujem zvierata.
benetri M 70 rokov
Jednému občas niečo chýba. Niekedy je to spoločnosť, inokedy len sa rozprávať, ale občas aj čosi intímnejšie.
Inak som skôr introvert a žijem sám, tak človeku prichádzajú na myseľ kadejaké, i kučeravé myšlienky.
Hľadám si skôr mladšiu a vitálnu spoločníčku na občasné stretnutia, aby mi robila radosť už pri pohľade na ňu.
Klingacik88 M 35 rokov
Hľadám ženu na vzťah, môže mať aj dieťatko .
Diaľka nerozhoduje.
Ak sa chceš niečo spýtať kludne napis, odpoviem .
Som prispôsobivý a tolerantný .
Zo záľub mám najradšej cestovanie a spoznávanie nových miest .
mino888 M 57 rokov
Muž 57 rokov Turčianske Teplice
Hľadám partnerku na preživanie pekných chvíľ bez samoty. Nie som náročný normálny chlap na možnu aj cestu spoločným životom. Záujmy hudba, šport a podobné aktivity.
Monika7811 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Turčianske Teplice
Hľadám príjemného partnera na zoznámenie vo veku do 46 rokov . Mám dcérku, som zamestnaná rada bicyklujem, v lete mám rada kúpanie, bazény, opaľovanie.. ak chceš o mne viac vedieť môžeš napísať rada odpoviem

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania