amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Liptovský Mikuláš LM

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

ulijano M 44 rokov
Hľadám ženu, ktorá sa vie rada zasmiať, má rada život, ľudí, prírodu a všetko dobré čo k životu patrí. Každý človek je iný, aj to obrusovanie hrán často okorení vzťah, tak nejdem opisovať, aká by si mala byť.
Ja som ešte stále slobodný, ale už cítim že pridlho a chcel by som ešte mať deti. Dosť dlho som bol v zahraničí, koníčky som už obmedzil tak sa mi v živote otvoril priestor na niečo nové a pekné. Ale snažím sa ich ešte robiť, tie hlavné sú turistika, lezenie, cyklistika, basketbal, plávanie, paddleboard, lyžovanie a občas bežky. Z pasívneho oddychu mám rád knihy, hudbu a filmy. Doma cez voľné dni neobsedím.
Marcel1971 M 52 rokov
Muž 52 rokov Liptovský Mikuláš
Hladám vážnu známosť. Sklamaný životom.
Rád spoznávam nové miesta. Záľuby: Bicykel, plávanie, wellnes, príroda
Rád chodím k moru. Bez zvierat. Minulosť vysporiadaná.
Radino21 M 48 rokov
Muž 48 rokov Liptovský Mikuláš
Ahoj. Hľadám chýbajúcu polovičku.
Vo voľnom čase prechádzky, príroda, bicykel. Zmrzlina, káva atď 😉 .
Rád by som spoznal niekoho, s kým môžem tráviť voľný čas.
Marcelka77 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Liptovský Mikuláš
Rada by som spoznala muža, ktorý má uzavretú minulosť a hľadá úprimné priateľstvo.
Páčia sa mi vyšší muži, mala by preskočiť aj povestná vzájomná iskra.
Rada spoznávam nové miesta, chodím do prírody, vlastne hocičo a rada by som trávila môj voľný čas s nejakým sympaťákom.
Palko555555 M 50 rokov
Rozvedený hľadá rozvedenú alebo ovdovenu na všetko spolocne, čo život vo dvojici prináša. Ak si na tom podobne, budem rád, keď sa najdeme a skúsime to spolu.Zena by mala vedieť variť upiecť koláč a zastať všetky domáce práce.Skratka mala by vytvárať domov.O rajdy čo len výlety dov olenky vysedávať po reštauráciách o také nemám záujem. Dakujem neprosím.😉
Dandis M 55 rokov
Muž 55 rokov Liptovský Mikuláš
Rád by som poznal sympaticku ženu z Liptova s ktorou strávim zbytok života, nehľadám flirt, len vážnu známosť, nemám rád faloš a klamstvo, mám rád úprimnosť vo vzťahu. Pracujem v nemocnici, som manuálne zručný, hľadám ženu, ktorá ma rada prírodu, výlety, zvieratká, chatu, záhradu, prechádzky. Pre komunikáciu poprosím o foto.
Erik1973Liptov M 51 rokov
Muž 51 rokov Liptovský Mikuláš
Som láskavý, dobrosrdečný a pracovitý. Mám 50 rokov 187,78. Hnedé oči aj vlasy. Som po 20 ročnom vzťahu. Sklamaný láskou. Deti už sú dospelé. Hľadám žienku, ktorá by vedela aj milovať, a nie je len byť milovaná ! Hľadám lásku, porozumenie a oporu. To všetko ti aj ponúkam. Ja neplačem nad tým čo bolo ale chcem byť znovu šťastný a možno že práve s tebou. Ak mi dáš šancu rád sa pokúsim urobiť ťa šťastnou. Ak by preskočila vzájomná iskrička, tak aj možný vážny vzťah. Ak nechceš byť sama a ak sa páčim aspoň trochu, budem rád, ak mi napíšeš. Pa 😉
Jergus63 M 65 rokov
Muž 65 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám k sebe spriaznenú dušu, som už na dôchodku. Bývam v RD, milujem prírodu a svojho psíka. Minulosť mám vysporiadanú. Samota je zlá a moja podmienka je bývanie u mňa doma. Nie hneď, ale možno časom.
Lydka07 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Liptovský Mikuláš
Rada by som stretla prijemného a veselého muža na spoločné trávenie voľného času. Mám rada hudbu, prírodu, plávanie a čítanie. Mám 2 dospelé deti a som v znamení raka.
Renco999 M 47 rokov
Hľadám ženu s vysporiadanou minulosťou. Spoločné trávenie voľného času. Príroda, kultúra a pod. Časom možno viac. Mám vysporiadanú minulosť, bývam sám. Mám psa.
Zuzka174 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám niekoho, s kým by som trávila svoj voľný čas. Dokážem priniesť láskavosť, zábavu a istotu. Pracujem a keď mám voľno, trávim čas so svojimi deťmi.
1834 Ž 49 rokov
Hľadám muža vo veku od 50 do 55 rokov na spoločne strávené chvíle, neskôr možno aj viac. Hľadám úprimnosť a vernosť. Ak hľadáš to čo ja, ozvi sa. Žijeme len raz. Liptov a okolie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania