amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Liptovský Mikuláš LM

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

Vlako76 M 44 rokov
Muž 44 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám milú a úprimnú ženu, veselej povahy z ktorou môžem občas ísť na kofolu, kávu. Na prechádzky do prírody. Pozrieť si dobrý film v tv. Občas vypadnúť do prírody
eviku777 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Liptovský Mikuláš
Najlepsi vztah je vtedy, ked ste sami sebov a ten druhy ta prave preto, alebo napriek tomu dokaze milovat... no a co o mne? jednoducha normalna baba, ktora vie co od zivota chce, uprimna a priama, tak trochu blazniva. Nehladam ulet ale niekoho kto vie lubit a vazit do co dostava...
Privat Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám priateľa kamaŕata, naspoločný čas, smiech, objatie, starosti, . Mám rada hudbu, tanec, hory, šport, práce okolo domu, záhradky….všetko čo prinaša život
Igorsik M 58 rokov
Muž 58 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám dobrosrdečnu , zábavnú , vášnivý a rozumnu ženu. Ktorá má záujem o mna, som otvorený, romantický, vášnivý a nepočujúci muž, Mám záujem všetko aj osobne stretnutie .
Bubo172172 M 47 rokov
Muž 47 rokov Liptovský Mikuláš
Hladam Ta viac sa dozvies v sprave. Minulost vysporiadana. Som obycajny chlap som pohodak mam rad prirodu bicykel hubarcenie prace okolo domu. Som rodinne zalozeny .Abstinent a nefajciar. A mysim si ze je to tu strata casu. Nic poriadne sa tu neda najst.
11Minka11 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Liptovský Mikuláš
Ahoj, hľadám skôr priateľa ako vážnu známosť, teda aspoň zo začiatku, neskôr sa uvidí.
Som zodpovedná, starostlivá a zábavná osoba, vždy prinášajúca pozitívny prístup.
Som na invalidnom dôchodku, občas pracujem ako súkromná opatrovateľka, v minulosti som pracovala ako zdravotná sestra.
Mám rada prechádzky, prírodu, mesto, posedenie s priateľmi, pozrieť si dobrý film a mnohé iné veci. Momentálne nemám žiadne domáce zviera.
Moju minulosť mám úplne vysporiadanú.
TaNeznam M 24 rokov
Ta ja neznam, ľúbim vypic pivo. Chodzic do prírody, patrec na netflix. Kec treba dačo opravic ta opravim. A to budze asi tak šicko o mne. Hledam dakoho s kym by sme sa bavili.
tinka50 Ž 58 rokov
Hľadám muža, s ktorým sa budem vedieť porozprávať, zasmiať, budeme mať spoločné záujmy, bude mať rád zvieratká a ktorý doplní druhú polovicu môjho JA.
100kg M 77 rokov
Som vdovec byvam v socialnom zariadeny som sebestačny hladam ženu ktora by zaspavala vedla mna aj sa prebudzala Rad chodim do lesa na hriby a lesne plody
akitak Ž 43 rokov
Mozem byt dobry partak do hor, aj na rozne sporty. :-)... Minulost vysporiadana, hladam k sebe sebestacneho, lebo sebestacna som aj ja... podme sa tulat a po troskach zacat znova doverovat... :-)
Kubko10 M 29 rokov
Muž 29 rokov Liptovský Mikuláš
Hladam tu vážnu znamost už neštudujtem pracujem voľný čas trávim v prírode zvieratá nemam byvam v bytovke a áno mám vysporiadanú minulosť a do vzťahu dokážem priniesť čokoľvek viem si ženu vážiť ale žena má musí spoznat najprv aby človek niečo zistil
alan650 M 59 rokov
Neviem či tu mám napísať celý životopis, radšej ho poviem osobne, to bude asi najlepšie ak nájdem spriaznenú osobu s ktorou si budem rozumieť. No čo by som ešte dodal, že stále pracujem a celkom ma to baví.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania