amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Liptovský Mikuláš LM

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

Malfoj M 26 rokov
Hľadám uprimnu ženu ktorá má vie zobudiť každé ráno mám rád bazén turistiku a čítať knihu mám rád zvieratká a prírodu občas aj šport pracujem ako ekonomík
Andy1510 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Liptovský Mikuláš
Niekto kto hľadá priateľstvo na trávenie voľneho času, porozpravať sa s niekým o svojich starostiach nielen sedieť doma po práci ako som to robila ja. Začať konečne žiť nielen prežívať .
Dolceza Ž 38 rokov
Ahoj hladám práve teba...
Nechcem byt sama i ked niekedy to prospieva... ale všetkého veľa škodí, čakám ťa...
Henr M 43 rokov
Hladam zenu... Zenu s ktorou si budem rozumiet aj bez slov... Zenu bez ktorej nebudem chciet byt, zenu s ktorou bude svet krajsi, zenu ktoru budem moct urobit stastnou...
Matko5555 M 32 rokov
Som slobodný chlap s chutou sa zoznámiť hľadám babu s ktorou strávim spoločne chvíle a založíme rodinu. Niesom náročný ale predsa nejde o vonkajšiu krásu ale o vnútornú.
Kvetinka1155 Ž 36 rokov
Hľadám vážny vzťah, v ktorom nebude chýbať dôvera. Partner by mal byť rodinne založený, slobodný, bezdetný. Medzi moje záľuby patrí plávanie, lyžovanie, turistika, cestovanie.
Marek22888 M 37 rokov
Muž 37 rokov Liptovský Mikuláš
Mám 38 rokov a som slobodný. Nefajčím, abstinent. Mám rád prírodu, prechádzky, psy, bicykel, šport, leto, vodu. Som sám a často mi je smutno. Rád by som si našiel priateľku na trávenie spoločných chvíľ.
Mimy Ž 61 rokov
Pomaly ukončujem svoje pracovné aktivity a premýšľam, s kým budem tráviť voľný čas. Veĺmi rada by som spoznala muža, ktorý by chcel aktívne tráviť dôchodkové obdobie.
Blondiemondie Ž 37 rokov
Hľadám priateľa, partnera,milenca,moje druhé "ja" ale v mužskom, vtipného, rozumného, čestného, odvážneho, moju druhú polovicu ❤️. Čo hľadám,to ponúkam, ale v ženskom😏. Samozrejme, pracujem a svoj voľný čas najradšej trávim v prírode, mám dvoch NO a tí potrebujú výbeh, či sa mi chce, či nechce, či prší, či je pekne 😁. Bicykel, kone, voda, tanec, dobrý film, maľba.
AnkaLM48 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Liptovský Mikuláš
Dobrý deň. Hľadám pozitívne naladeného človeka, ktorý nie je zadaný, je úprimný, má vysporiadanú minulosť, ktorý má rád prírodu, trochu športu aj kultúry a verí v skutočnú lásku napriek sklamaním, tak ako ja.
Janina24 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám vážnu známosť, pracujem v zahraničí, na turnusy. Rada varím, pečiem, ručné práce sú pre mňa relax. Neviem sedieť, musím sa hýbat. Mám rada slnko, zvieratká, prechádzky, hubarcenie. Rada tancujem,ale akosi niet s kým. Minulosť vysporiadana. Neznášam závislosti, alkohol, drogy, hazardných hráčov. Žijem na dedine v rodinnom dome s dospelým synom.
Laci666 M 49 rokov
Muž 49 rokov Liptovský Mikuláš
Hladam tu mozno prave teba.
Pracujem rad cestujem priroda to je moje.
Lepsie je dvom samota je zla. rad citam varim dokonca aj peciem a velmi dobre na to ze som chlap...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania