amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Liptovský Mikuláš LM

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

Monika525 Ž 44 rokov
Hľadám partnera na vážny vzťah ktorý je sám sebou nehrá sa na niekoho kým nie je, nefajciar. Neznášam klamstvo faloš taký u mna skončia hneď. Medzi moje záľuby paria šport lyžovanie skialp a turistika. Ak som ťa zaujala napíš rada odpíšem
JurajM3 M 37 rokov
Muž 37 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám športovo založenú osobnosť, ktorá bude zdieľať rovnaké hodnoty, ako ja. Pracujem a snažím sa byť každým dňom lepší človek. Mám rád cestovanie, tanec, kultúru a to ma najviac vystihuje.
Lenvazne10 M 43 rokov
Hľadám ženu pre život. Mam rád srandu, cestovanie, romantiku a k niekomu sa pritulit, nájde se taká? Chtel by som ženu na vážny vzťah bez lži a falese je taká vôbec?
Michal985 M 37 rokov
Muž 37 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám fajn ženu, mam rad prírodu, cestovanie, zábavu, sport, plávanie, kino, cestovanie, spoločne večere, ci doma alebo niekde von, reštaurácia, večerné prechádzky.
AnnaLM Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Liptovský Mikuláš
Som slobodná a hľadám nezadaného muža s vysporiadanou minulosťou a pozitívnym myslením. Napriek sklamaniu verím v skutočnú lásku, mám rada prírodu, kultúru, rekreačne športujem.
Monicka777 Ž 48 rokov
Muž by mal byť inteligentný, zodpovedný, veselej povahy, deti nie sú prekážkou.
Rada chodím na prechádzky po prírode. Rada relaxujem, počúvam hudbu. Domáceho miláčika nemám, minulosť je vysporiadania. Dvaja sú viac ako jeden. A vždy sa všetko ľahšie rieši keď sú dvaja na to.
Montejack M 24 rokov
Muž 24 rokov Liptovský Mikuláš
Hledám nové lidi na přátelství a případně výlety, poznávání, atd…
Pracuji jako OSVČ, ale na na osobně důležité věci si vždy najdu čas. Denně se věnuji svému psovi a ve volných chvílích jezdím na motorce.
Jojo1122 M 60 rokov
Hľadám spriaznenú dušu, láska, neha, porozumenie, tolerancia, ešte pracujem, voľný čas trávim ... turistika, hrady, zámky, bajk, bežky, welnes, minulosť mám vysporiadanú.
Katie1709 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám veselého, nekonfliktného muža, priateľa na spoločne strávený čas, rada športujem-turistika, bežkovanie, plávanie, bike, hubárčenie, rybolov. Mal by byť hlavne nefajčiar.
Nejakedaj M 33 rokov
Hádam ženu s ktorou to už dotiahnem do konca svojho života časom aj založiť rodinu mam rad prírodu kúpanie atď. Tak dúfam ze niekde si a stretneme sa.
AALM31 Ž 39 rokov
Kto dáva Tvojím perám úsmev, dáva Tvojmu srdcu život...
Hľadám svoju spriaznenú dušu, inteligentného muža, ktorý hľadá lásku... Verím, že tam niekde si, tak sa už ukáž :)
Companeros M 49 rokov
Co hladam? Vyzretú, príjemnú, spoločenskú, usmiatu športovkyňu, ktorá sa pohybuje trošku viac ako len od šporáka v kuchyni do obyvačky. Co ponukam? Lásku, nehu, vášeň pre pohyb, cestovanie, milovanie, humor, spoločnosť, patričnú úroveň a správanie, aké si moja žena zaslúži ;-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania