amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Liptovský Mikuláš LM

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

JajjNo M 46 rokov
Hľadám spriaznenú dušu, niekoho, s kým si budem rozumieť, mať spoločné záujmy šport, wellness, kultúra, dobrá káva a príjemné strávené spoločné chvíle.
mano67 M 50 rokov
Muž 50 rokov Liptovský Mikuláš
Pracujem, mám štvornohého parťáka 🐕 minulosť vysporiadana. Mám rád prírodu, prechádzky, voda, wellness. Rád sa zoznamim s milou osobou, s ktorou si budeme rozumieť.
Majo85 M 38 rokov
Hľadám ženu, ktorá vie co chce a na nič sa nehrá. Ktorá je milá s dobrým srdcom. Neznasam faloš atď. Mam za sebou 12 ročný vzťah, ale nechcem o tom písať, lebo každý má svoj osud v rukách.
robin13 M 46 rokov
Ahojte, stretnem tu sympatickú a inteligentnú ženu, ktorá má rada pohyb v prírode, humor a malé aj veľké výlety. Som aktívny, samostatný optimista. Popíseme uvidíme :)
jakubm1 M 40 rokov
zienku do pohody, ale aj do dazda...
domaci milacik, pes ci mačka vobec nevadi...
rad sadnem na motorku, ale sameho ma to nebavi...
soso59 M 60 rokov
Hľadám vážnu známosť. Rád chodím na prechádzky a lahšie túry a hubarčenie je moja vášeň. Minulosť mám vysporiadanú. Samota je zlá a preto rád spoznám úprimnu a vernú ženu na vážnu známosť.
OlinkaLM Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám seriózneho chlapa s vysporiadanou minulosťou, s vášňou pre vzťah, ktorý mi venuje to najvzácnejšie - svoj čas. Iba z blízkeho okolia, teda Liptov.
Nesmelo111 M 42 rokov
Hľadám veselu, zrelú, vysporiadanú žienku na chvíle veselé, aj smutné. Neviazanu na minulosť. Hlavne úprimnosť, pochopenie, časom možno aj láska. Niekde tam si...
AnkaLiptov Ž 49 rokov
Hľadám nezadaného muža z Liptova a blízkeho okolia do 25km, priateľa na spoločné chvíle vo dvojici v prírode na prechádzke, pri športe, v divadle či kine...
Jurkojurko M 44 rokov
Ahoj neznama... Co hladam? Mozno teba 😃. Som sam uz dlhsie, venujem sa hlavne praci a detom. No chyba mi uz ,,laska,, Mam rad zvierata, lebo taky steak je naozaj fajn🤣. Ale nie, mam obrovskeho psa. Milujem deti a vsetko krasne.
SeveranZA M 38 rokov
Ahoj, hľadám si ženu na zoznámenie, ktorá potrebuje pre seba chlapa na voľne chvíle a časom možno aj niečo viac, dúfam, ze ta tu nájdem .. teším sa na teba 😁
VIVIEN13777 Ž 46 rokov
Pekne Vas vsetkych pozdravujem, hladam pohodoveho muza, nefajciara, financne zabezpeceneho, s vysporiadanou minulostou a hlavne dobrosrdecneho... Som vysoka, stihla, tmavovlaska s vysporiadanou minulostou, ktora je otvorena niecomu novemu... ozvi sa, dozvieme sa o sebe viac... tesim sa...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania