amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Liptovský Mikuláš LM

Ste v Liptovskom Mikuláši a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaLiptovský Mikuláš

Dandis M 55 rokov
Muž 55 rokov Liptovský Mikuláš
Rád by som poznal sympaticku ženu z Liptova s ktorou strávim zbytok života, nehľadám flirt, len vážnu známosť, nemám rád faloš a klamstvo, mám rád úprimnosť vo vzťahu.Pracujem v nemocnici, som manuálne zručný, hľadám ženu, ktorá ma rada prírodu, zvieratká,chatu, záhradu, prechádzky. Pre komunikáciu poprosím o foto.
Erik1973Liptov M 50 rokov
Muž 50 rokov Liptovský Mikuláš
Som láskavý, dobrosrdečný a pracovitý. Mám 50 rokov 187,78. Hnedé oči aj vlasy. Som po 20 ročnom vzťahu. Sklamaný láskou. Deti už sú dospelé. Hľadám žienku, ktorá by vedela aj milovať, a nie je len byť milovaná ! Hľadám lásku, porozumenie a oporu. To všetko ti aj ponúkam. Ja neplačem nad tým čo bolo ale chcem byť znovu šťastný a možno že práve s tebou. Ak mi dáš šancu rád sa pokúsim urobiť ťa šťastnou. Ak by preskočila vzájomná iskrička, tak aj možný vážny vzťah. Ak nechceš byť sama a ak sa páčim aspoň trochu, budem rád, ak mi napíšeš. Pa 😉
Jergus63 M 65 rokov
Muž 65 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám k sebe spriaznenú dušu, som už na dôchodku. Bývam v RD, milujem prírodu a svojho psíka. Minulosť mám vysporiadanú. Samota je zlá a moja podmienka je bývanie u mňa doma. Nie hneď, ale možno časom.
JaMiri Ž 46 rokov
Hľadám najprv priateľstvo neskôr vzťah. Som úprimná možno až moc. Mám jednu dcéru. Rada čítam, chodím na paličky, mám rada ľudí. Myslím, že som celkom zábavná a ostatné snáď keď sa stretneme 🙂
Lydka07 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Liptovský Mikuláš
Rada by som stretla prijemného a veselého muža na spoločné trávenie voľného času. Mám rada hudbu, prírodu, plávanie a čítanie. Mám 2 dospelé deti a som v znamení raka.
Renco999 M 47 rokov
Hľadám ženu s vysporiadanou minulosťou. Spoločné trávenie voľného času. Príroda, kultúra a pod. Časom možno viac. Mám vysporiadanú minulosť, bývam sám. Mám psa.
Zuzka174 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Liptovský Mikuláš
Hľadám niekoho, s kým by som trávila svoj voľný čas. Dokážem priniesť láskavosť, zábavu a istotu. Pracujem a keď mám voľno, trávim čas so svojimi deťmi.
1834 Ž 48 rokov
Hľadám muža vo veku od 50 do 55 rokov na spoločne strávené chvíle, neskôr možno aj viac. Hľadám úprimnosť a vernosť. Ak hľadáš to čo ja, ozvi sa. Žijeme len raz. Liptov a okolie.
Junak1 M 41 rokov
Trávenie voľného času...bajk, turistika, cestovanie, oddych, relax, pohoda,nepohoda, varenie, jedenie 🙂... veľa cestujem za prácou a rád spoznávam okolie
Hoppy M 65 rokov
Muž 65 rokov Liptovský Mikuláš
Volám sa Ivan. Som zachovalý, aktívny dôchodca, nečakane ovdovený, vo vlastnom byte, spolu s dospelým synom. Hľadám úprimnú, poriadkumilovnú priateľku na spoločné stretnutia z Lipt. Mikuláša a okolia, v primeranom veku a zdraví.
CrazyIdea00 M 44 rokov
Volny, no zaujimavy, zaujimaju ma zrele zeny, nie mlade, tak to jednoducho mam..
Nehladam tu zenu na sobas, ale taku, co si vie uzit volny cas a aj zabavit sa.
Tabi10 Ž 57 rokov
Hľadám tak málo a zároveň tak veľa ... lásku, dôveru, pokoru, radosť, šťastie a smiech v úplne bežných situáciách a v každom jednom dni, ktoré život prináša ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania