amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Krásno nad Kysucou

Ste v Krásne nad Kysucou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKrásno nad Kysucou

MGMG1970 M 53 rokov
Muž 53 rokov Krásno nad Kysucou
Hľadám romantický vzťah s budúcnosťou :)
Som veľmi úprimný, tolerantný, chápavý človek.
Mam rád prírodu, zvieratá a voľný cas chcem tráviť s niekym, na kom mi bude veľmi záležať a komu bude záležať na mne.
KOLOMBO69o M 54 rokov
Muž 54 rokov Krásno nad Kysucou
Som duchovne zalozeny. Milujem zivot a vsetko krasne, laska, pokoj, pravda. Mam rad welnes, bicykel, hokej, futbal. Pozriem film, video, rad cestujem. More, voda. Pracujem, neviem ci sa najde zena, co pozna spravne hodnoty zivota. Ta povrchnost, co tu vidim, ma sokuje. Plne usta krasnych slov a ziaden uprimny skutok. Co vas zaujima ... peniaze, nie zivot. Najde sa zena, co nic nehra, milujuca ako ja .💞dve srdcia su viac ako jedno. Ziadne divadlo... uprimnost. Paaa tesim, sa ak si taka, ako ja, s laskou v srdci.
Hercules36 M 26 rokov
Ahoj. hladám kamarátku a časom vztah.
Pracujem ako skladník. Volny čas travim prechadzkou v prirode zo psom a prácou popri domu. A ano mám vysporiadanu minulosť.
jelienok M 62 rokov
pracujem ako ďas.. hľadám frajerku, priateľku, najlepšie 3 v 1.. mám rád pohyb, chcem, aby sa moja prípadná nová známosť vedela a hlavne chcela presúvať z bodu A do bodu B aj na bicykli
Peter147 M 45 rokov
Muž 45 rokov Krásno nad Kysucou
Ahoj nájde sa tu žena primerane môjmu veku zatiaľ na priatelstvo spoločné výlety kľudne aj s deťmi. Ja mam 12 ročnú dcéru, tak ak hladáš to isté, budem rád, ked napíšeš.
Lukas2323 M 31 rokov
Muž 31 rokov Krásno nad Kysucou
Chcem nájsť v živote niekoho, kto ma bude brať aj s mojimi chybami. Nie som dokonalý, ale to nieje nikto. Ak sa nájde nejaká, ktorá by to skúsila, bol by som veľmi rád. A na záver, čítať ''Nieje dôležité ako život žijeme ale ako ho prežijeme'' (A.Lincoln)

viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania