amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Ružomberok RK

Ste v Ružomberku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRužomberok

Evita112 Ž 45 rokov
Spoznám tu niekoho seriózneho ? Na výlety, spoločný čas a neskôr po vzájomnej pozitívnej komunikácii aj vzťah. Som úprimný človek aj úprimnosť očakávam. Som plnoštíhlej postavy. Minulosť vysporiadaná.
Trotlikniko M 41 rokov
Muž 41 rokov Ružomberok
Rad si popišem, ako normálný človek. Mám rad kompromisy, ale vzájomne, nie len od jedného, úprimnosť, vedieť pochopiť sa a podporiť, mat zmysel pre humor a zábavu, či prírodu a relax.
mustang7272 M 52 rokov
Muž 52 rokov Ružomberok
Rád spoznám príjemnú nezadanu žienku do koca aj do voza na dlhodobé priateľstvo alebo aj vzťah. Som 52 ročný nezadany muž. Minulosť mám vysporiadanu..
Njgxcff2123 Ž 43 rokov
Chcem spoznať niekoho na písanie a potom možno aj viac. Velmi rada chodím do prírody, idem si zaplávať, do fitka tanec. Len keby času bolo viac. Mám psíka shi tzu.
Neptun274 M 38 rokov
Muž 38 rokov Ružomberok
Hladam vaznu znamost. Vsetko ukaze cas. Vsetko ma svoju postupnost. Hladam zenu, s ktorou budem moct zdielat dobre i nedobre veci v zivote. Pracujem. Domaceho milacika aktualne nemam. Minulost ano, ale buducnost este nemam vysporiadanu.
Asm125 M 28 rokov
Ahoj, som tu aby som ťa spoznala.
Rada cestujem, varím, upratujem. Mám rada zvieratká. Ak máš záujem, tak napíš. Ak neodpíšem, tak nemám záujem.
Som rada ak to pochopíš.
MimoMimoMimo M 30 rokov
Muž 30 rokov Ružomberok
Hľadám reálne zoznámenie - vzťah medzi dvoma osobami, ktorý je založený na dôvere, úprimnosti, vzájomnej podpore, porozumení a SYMPATII.

Vek nie je dôležitý, ale SYMPATIE áno!

mám rád svoju rodinu, prácu, prírodu, historiu, cestovanie. Baví ma veľa veci a som veľmi prispôsobivý + mám rád humor a veľké psy.

Viac v správach alebo niekde na dobrom jedle a pri nejakej aktivite !

Ak čítaš môj profil pozdravujem Ťa ! neboj sa napísať ... a ak sa nestretneme, tak Nech sa Ťi darí :)
petrik63 M 63 rokov
hladam priatelku na potulky prirodou, pripadne neodmietnem aj ine veci, co patria k zivotu, som na dochodku, ale pracujem, minulost mam vysporiadanu a momentalne som sam
Peknajar M 65 rokov
Chcel by som stretnúť ženu, s ktorou by som zdieľal voľné chvíle. Či na prechádzke, na koncerte, dovolenke, viac sa o sebe dozvieme, ak si napíšeme. Teším sa na odpoveď.
Emjafa Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Ružomberok
Som obyčajná pracujúca žena. Rada sa prechádzam, tancujem, pozerám tv. Rada by som sa zoznámila s mužom, s ktorým by som trávila voľný čas a rozumela si.
Miuska123 Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Ružomberok
Vitajte na mojom profile, rada sa s Vami zoznámim, hľadám kamaráta na pokec, po vzájomnej dohode nevylučujem osobné stretnutie. Mám rada prechádzky prírodou, dobrú knižku a zvieratká. Ak sa chcete niečo spýtať, smelo do toho!
Joejoke M 33 rokov
Hľadám dakoho, kto hľadá dakoho, kto vie, čo chce. Nie, vek nehrá rolu, ani výzor. Otvorenosť, priateľstvo, viera . Budem rád, keď sa nájde dakto na pár spoločných chvíľ. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania