amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Ružomberok RK

Ste v Ružomberku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRužomberok

Jozeff32 M 32 rokov
Muž 32 rokov Ružomberok
Pracujem ako lesenar v zahranici, som vtipny, spolahlivy, rodinny typ, uprimny, hladam lasku, vernost, uprimnost, vasen, mam rad hudbu, filmy, prirodu atd. som verny, cestny, rad varim.
windy0 Ž 37 rokov
Hladam spriaznenu dusu a sice viem, ze najst ju nie je lahke, aspon sa o to chcem pokusit. Som spolocenska, oddana v laske, zodpovedna a ked najdem toho praveho, chcem a budem sa on starat najlepsie ako viem.
Maro77 M 31 rokov
Muž 31 rokov Ružomberok
Hľadám zaujímavú slečnu, ktorá by vedela vyplniť miesto v mojom živote. Dúfam, že tu nájdem vážnu známosť, alebo aspoň fajn kamarátku. Voľný čas trávim spoznávaním nových miest a vecí.
Filipko022 M 33 rokov
Muž 33 rokov Ružomberok
mam rad úprimnosť, vernosť, lásku, sex, zábavu a hľadám nejakú mudru babu na zoznámenie a spoločne chvíle, mam malú dcérku ktorú vidím malo kedy takže mi je občas smutno
Kurka12345 M 29 rokov
Muž 29 rokov Ružomberok
Chcem len, aby mi ten vztah fungoval a aby sme boli ku sebe úprimni, nie som krasavec, som len normálny človek, rád pracujem, občas varím, normálny chalan som.
Bejkr M 42 rokov
Muž 42 rokov Ružomberok
Hľadám trvalý vzťah. Hlavne lásku, porozumenie a pokoj. Pracujem ako zamestnanec. Volný
Čas trávim s rodinkou, alebo na vylety. Zviera nemám. Minulosť mám vysporiadanú.
04slniecko Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Ružomberok
Rada sa zoznámim s úprimným človekom, ktorý by bol také veľké slniečko v mojom živote, ktorý už vie, čo vlastne chce, aby sme si rozumeli, chápali a vzájomné sa dopĺňali a hlavne si verili.
Moje záľuby sú voda, príroda, záhradka, huby a rôzne všeličo iné.
Dúfam, že sa taký nájde tak napíš😊
IMH M 44 rokov
Život treba žiť a nie prežívať.
Hľadám osôbku na príjemné strávený čas. Či už športom, prechádzkou, objavovanim nového, cestovaním, alebo aj posedenim napr. pri káve. atď.
Timr04 M 19 rokov
Hľadám milú babu na spoločné zážitky a trávenie voľného času. Mám rád prechádzky, spoznávanie nových miest, vozenie sa na aute a veľa ďalšieho. Ak by sme si rozumeli, nebránil by som sa ani láske ;)
Farbiarista M 72 rokov
Hľadám slušnú ženu nealkoholičku nefajčiarku na priateľstvo. Som vdovec a mám rád poľovačky a psy, konkrétne bavorské farbiare, chovu ktorých sa intenzívne venujem.
Peter1856 M 44 rokov
Som muž so silnou vášňou pre prírodu, turistiku a jazdu na bicykli. Každý výlet ma napĺňa radosťou a pokojom, no stále mi chýba niekto, s kým by som tieto zážitky mohol zdieľať.

Preto sa obraciam na túto platformu s nádejou, že tu nájdem ženu, ktorá zdieľa podobné záujmy. Hľadám štíhlu ženu do 35 rokov, ktorá sa teší z prírody rovnako ako ja a ocení radosť z aktívneho životného štýlu.

Milujem turistiku a objavovanie krás divokých miest. Rovnako tak jazda na bicykli ma napĺňa slobodou a radosťou. Keby si sa so mnou rada vybrala na výlety, prechádzky po krásnych miestach a strávila čas v prírode, verím, že by sme mohli mať nezabudnuteľné zážitky spolu.

Pre mňa je dôležité byť v kontakte s prírodou a vychutnávať si pokojné momenty. Rád trávim čas na miestach mimo ruchu mesta a viem si vážiť ticho a pohodu. Ak si aj ty hľadáš podobnú harmóniu a cítiš sa prirodzene v prírode, mohli by sme spolu objavovať nové miesta a vytvárať pekné spomienky.

Verím, že spoločné záujmy nám môžu otvoriť dvere k silnému a autentickému vzťahu. Dúfam, že nájdem ženu, ktorá je ochotná vykročiť do prírody so mnou a objaviť krásy sveta s úsmevom na tvári.

Ak si štíhla žena so záujmom o turistiku, jazdu na bicykli a prírodu, a si pripravená prejsť novými zážitkami, rád by som ťa lepšie spoznal. Neváhaj mi napísať a povedať mi viac o sebe. Teším sa na to, že spolu budeme môcť tvoriť úžasné spomienky.
miroslav3100 M 56 rokov
Muž 56 rokov Ružomberok
Som spoločenská, otvorená osobnosť .
Rád relaxujem v prírode či na prechádzke.
Cez svieže rána vychutnám dobrú kávu .
Hľadám vážnu známosť
Viac sa dozvieš keď mi napíšeš .💐

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania