amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Ružomberok RK

Ste v Ružomberku a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaRužomberok

Gabriel333 M 33 rokov
Hľadám tu niekoho s kým by som trávil svoj voľný čas. 2 sa to ťahá lepšie. Kazdy potrebuje druhu dušu, aby mohla ta jeho lietať. Tak sa skús ozvať a uvidíme či sa naše stretnú.
Crostt M 32 rokov
Zdravím.
Hľadám známosť no rôzne aktivity. Momentálne pracujem v Rakúsku ale na víkendy chodím domov. Voľný čas trávim rôzne. Mám rád šport, turistiku a podobne aktivity.
Filipkuu M 20 rokov
Ahojte baby, hľadám tu priateľku. Prajem ako tréner vo fitku. Voľný čas trávim cestovaním a objavovaním nových miest. No tak podme na to 😁
dvajaspolu M 64 rokov
Hľadám kamarátku, po spoznaní sa možno viac,
Spoločná dovolenka, výlet,
Ktorá má rada pohyb v každom ročnom období,
Rôčky ubiehajú, tak si ich treba spoločne užívať.
priatelkaAnka Ž 57 rokov
Optimistická, spoločenská a komunikatívna zrelá žena hľadá muža, nefajčiara, žijúceho v blízkosti môjho bydliska podobného založenia na všetko čo život prináša.
Majky05 M 47 rokov
Muž 47 rokov Ružomberok
Som celkom obyčajný muž, láskou a životom sklamaný. Som veselej povahy a romantický typ človeka. Medzi moje záľuby patrí turistika, cestovanie, návšteva historických pamiatok a hlavne moje deti o ktoré sa starám. Nemám rád klamstvo, ohovaranie a hlavne, keď ma niekto ťahá za nos a podvádza. Touto cestou hľadám sympatickú, milú a úprimnú ženu, ktorá by ma ľúbila a mala rada moje deti prípadne mamičku s ktorou by sme mali podobné záujmy. A čo žiadam dôveru, úprimnosť, toleranciu a vzájomnú úctu. Čo žiadam to aj sám ponúkam.
Jana1971 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Ružomberok
Hľadám muža na pekný vzťah, na dni všedné i nevšedné. Mam rada svoju prácu, prírodu, prechádzky, kvety, dobrých ľudi a všetko pekne, čo život prináša. Chcem sa s niekým deliť o radosť i smútok a mať niekoho úprimne rada
Jozef4447 M 21 rokov
Milú ženu s ktorou si budem rozumieť voľný čas travim v hore alebo som pri autách domáce povinnosti chodenie von atď a už pracujem a vysporiadanu minulosť áno mam
Veroninka4 Ž 32 rokov
Ahoj, volám sa Veronika a hľadám práve teba. Hľadáš aj ty mňa ? Ak áno tak mi napíš. Teším sa na teba :))) som veľmi milá, veselá a atraktívna žena.
1234567890jano M 62 rokov
Muž 62 rokov Ružomberok
Vztah vysporiadana minulosť pracujem mám rád hory huby prírodu rád chodím po kopcoch navštevujem mesta hľadám ženu ktorá bude rada chodiť somnou spoznávať krajiny
Ales123 M 30 rokov
Muž 30 rokov Ružomberok
Hladam zenu na cely zivot, ktora je hlavne verna, pracovita, nepotrebujem fiflenu co beha len po dovolenkach a party, hladam taku, co bude somnou v dobrom aj zlom a do koca aj do voza, ktora sa neboji prace a ma rada aj romantiku, klud, ale sa aj rada odviaze, som otvoreny vsetkemu, ale hlavne musi byt v pohode, napis a uvidime ci zdielame to iste.
MartinRk333 M 35 rokov
Muž 35 rokov Ružomberok
Hľadám niekoho s kým si budem rozumiet so správnymi hodnotami v živote :)
Podnikám.
Som slobodný :)
Relax, turistika, príroda, vzdelávanie, napredovanie, rozvíjanie podnikania, bike, auto-moto, fitko, workout

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania