amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Žilina ZA

Kresťania a veriaci v Žiline majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽilina

jozef7285 M 37 rokov
Muž 37 rokov Žilina
Hľadám kamarátku na voľné chvíle strávené spolu. Úprimnosť je nadovšetko, tak ak hľadáš niečo podobné ako ja tak napíš. Samota je príšerná, lepšie sa to ťahá vo dvojke
Dandy345 M 48 rokov
Muž 48 rokov Žilina
Nemusíme chápať sny tých druhých , ale musíme chápať, že ich majú....

Nehľadám ale rád spoznám ženu sympatickú, rozhľadenú, primerane vzdelanú, zodpovedú, šarmantnú, spoločenskú,veselú, samostatnú, sebestačnú, ktorá si dokáže vážiť iných ale hlavne samú seba. Ženu, ktorá dokáže byť kamarátka a priateľka v každej situácii.
Toner2244 M 42 rokov
Muž 42 rokov Žilina
Som na úrovni, ohľaduplný pozitivnej nálade, slušný, pozorný a hlavne dobrý z vnútra. Vnútorné vyžarujem pokojom láskou a pozitivnou energiou. Čas strávený somnou su tie najkrajšie chvile. Viem sa rozprávať o všetkom. Z veľkej časti romantik.. Mam rád objatia, bozky a mnoho ineho. Nie som dokonalý len som príjemný a normálny. Voľný čas trávim oddychom, prechádzkou v prírode a pod. Mám rád dobrých ľudí. Život beží presne tak ako chceme a priťahujeme presne to čo vyžarujeme. Aspoň v mojom pripade.
Dobraslecna555 Ž 22 rokov
Žena 22 rokov Žilina
Hľadám milého, úprimného verného chlapa áno musia mi byť aj trochu sympatický aj ja jemu mam rada prírodu plávanie prechádzky pilates som slobodná mal by byť od 21 rokov do 32, 33 max
Izolda333 Ž 44 rokov
Touto cestou by som chcela spoznať niekoho, s kým by mi bolo dobre a komu by bolo dobre so mnou. Nič nepodmieňujem vekom, záľubami, majetkovými pomermi ani iným, jednoducho len tým, či si vzájomne "sadneme" alebo nie, ostatok sa doladí prirodzene sám.
1johansson M 38 rokov
Myslím, že som slušný a zodpovedny, milujem svoje deti, nevyšlo mi manželstvo, chyba bola na oboch stranách. Viem čo chcem aj čo chcem dať. Mam rád šport, zábavu, cestovanie, výlety, dobry film aj zábavu. Hladam zatiaľ iba priateľku na voľné chvíle a možno sa neskôr ukáže, hlavne nech má rada prírodu, cestovanie, deti. Deti mám rád takže ani prípadne deti nie sú vôbec problém.
Em789 M 36 rokov
Muž 36 rokov Žilina
Hľadám milú, zábavnú ženu s ktorou si budeme dni robiť krajšími. Moje záľuby sú výlety, príroda, aqua, hudba či pozrieť si dobrý film. Ak hľadáš to isté ozvi sa a skúsime to :)
Linduszkaa Ž 24 rokov
Žena 24 rokov Žilina
Touhle cestou bych chtela poznat nekoho kdo by semnou sdilel spolecnou cestu zivotem :)
Nemam rada lzi a pretvarku :) mam rada uprimnost pokud tedy nehledas to same nekontaktuj me
tarabov299 M 69 rokov
Muž 69 rokov Žilina
...priateľstvo, vzajomné pochopenie, pracujúci dôchodca, poľovačka, priroda, foto, včelárenie, kvety, obrazy, keramika, more, minulosť perfektne vysporiadaná, deti 3
Kubo0699 M 31 rokov
Muž 31 rokov Žilina
Hľadám kočku čo by somnou strávila pekne chvíľky, zabaviť sa, lepšie sa spoznať. Na veku nezáleží, nech si slobodna, najlepšie okolie Žiliny. Môžme si dat pekne rande.
Sissi71 Ž 51 rokov
Nehľadám ale rada spoznám muža sympatického, rozhľadeného, primerane vzdelaného, zodpovedného, šarmantného, spoločenského,veselého, samostatného, sebestačného, ktorý si dokáže vážiť iných ale hlavne sám seba. Muža, ktorý dokáže byť kamarát a priateľ v každej situácii. Je toho veľa? Možno. Moja minulosť je minulosťou. Viac o mne až v správe osobne.
Jakublili M 30 rokov
Muž 30 rokov Žilina
Som milý sám a chcel by som ženu na vztah, ktorá ma nebude chcieť oklamať a nech by ma mala rada a bola verná ku mne a musí rátať, že tu budem mat raz za čas deti

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 40 60 75 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania