amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrenčín

sirgo1 M 39 rokov
Muž 39 rokov Trenčín
Ahoj, touto cestou hľadám predovšetkým kamarátku a keby sme si rozumeli a padli do oka, tak časom aj viac. Nezáleží na tom odkiaľ si, koľko máš rokov a či máš deti alebo nie, proste ak Ti je občas smutno tak neváhaj a napíš. Som z Trenčína, mám 6 ročného synčeka, ktorý žije s mamou a moje záľuby sú hlavne dobrá kniha, varenie, pestovanie, príroda.
Maryanko30 M 29 rokov
Muž 29 rokov Trenčín
aj keď viem že v dnešnej dobe je naozaj ťažké nájsť to čo skutočne chceme a hlavne čo sa týka vernosti... no som pomerne romanticky založeny čo je v dnešnej dobe skôr rarita u mužov ako samozrejmosť. Touto cestou skúšam nájsť spriaznenú dušu ktorá hladá podobné hodnoty ako ja a časom v pripade zaujmu oboch strán, by tužila aj spoločny vztah a domov. Pokiaľ by si mala záujem rozvinúť tento rozhovor a spoznať sa cez pisanie trochu viac, budem rád za tvoju odpoveď. Som z okolia TN, onedlho oslavujem 30ku. Prajem ti pekný deň a budem dúfať v to že si sa dočitala až sem a dâš tomu šancu :)
Lejka43 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Trenčín
Moje zaluby vo volnom čase welnes, kino ,priroda.Moja profesia hoteliarstvo. Mam psika Rada by som sa zoznamila z uprimnym milim človekom.Ak ta nieco zaujalo napis
Kiara0000 Ž 46 rokov
Nehĺadám,čas všetko ukáže... Som rozvedená a vychovávam dvoch chlapcov.(22 a 10r.)Mám rada pohodový kĺudný život v ktorom vládne pohoda,dôvera,láska a vernosť.Milujem zvieratá, prírodu a všetko pekné okolo.
sly82 Ž 49 rokov
Mam rada sport, turistiku.Nepijem,nefajcim. Rada by som sa zoznamila s niekym kto ma podobne zaluby.Mam jedno dospele dieta.Pracujem ako administrativna pracovnicka.
Eriknatalka1234 M 47 rokov
Tak chcem poznať fajn dievča.A uvidím čo čas ukaze.A po čase sa bud stanú z nás priateľa alebo ktovie čo čas prinesie.Mam tri deti.Dve sú somnou .Starší býva z priateľku.Byvam kúsok od Trenčína.Pracujem a deti chodia do skoli
Reno2380 M 40 rokov
Muž 40 rokov Trenčín
Na Zemi zije X ludi ktory kracaju zivotom a nestaraju sa o lasku, vieru ci Boha.
Jeto lahkomyselnost ludi ktory ublizuju ludom a nepoznaju skutocnu hodnotu slova LASKA
oliverj M 45 rokov
Tak som tu. Touto cestou by som rád spoznal nezadanú a hlavne úprimnú ženu . Detičky sú už veľké a tak mám čas aj na seba ☺ . Mám rád prírodu,cestovanie,slnko,more. Ak budeš mať záujem tak sa ozvi. Pekný deň. Jano...
Lukinko75 M 28 rokov
Muž 28 rokov Trenčín
Nejaka zena na zoznamenie kamarastvo, casom sa uvidi ci padla medzi nami iskra? Dialka nie je problem ale najlepsie Banovce nad Bebravou alebo Trencin a okolie :) za kazdu spravu budem velmi rad... Najdem tu svoje stastie??
ado859 M 33 rokov
Muž 33 rokov Trenčín
Moje záľuby sú , bicyklovanie , jazdenie na aute , internet , cestovanie.
Pracujem ako asistent predaja v obchode.
Rád by som sa zoznámil s úprimnou a charizmatickou ženou.
MuzzTn M 35 rokov
Ja neviem.. Niekedy si pripadám normálny, inokedy zasa nie.
Tu treba napísať dva riadky... Dva súvislé ... už to stačí? Ešte nie... :-) Tak čo ešte by som napísal? Som inteligentný, pekný, objektívny a sebakritický...
welltar M 42 rokov
Ahoj, hladám si dievča, najlepšie z okolia Trenčína :-)
Som slobodný, bezdetný a rád by som si založil rodinu.
Moje záluby, cestovanie, príroda, hudba

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania