amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Brezová pod Bradlom

Ste v Brezovej pod Bradlom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBrezová pod Bradlom

Lienka567 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Brezová pod Bradlom
Priateľ by mal byť milý, tolerantný, veselý, nefajčiar, nealkoholik.
Rada plávam, počúvam hudbu, mám rada turistiku a veľa veci. Som v dôchodku. Minulosť mám vysporiadanu. Mám dve deti, sú dospelé a majú svoje rodiny.
Ponúkam spoločné Vianoce.
Nezáleží mi, aké by si mal náboženské vyznanie.
camelotka Ž 42 rokov
Mama s dvoma deťmi hľadá muža, ktorý už nechce byť sám. Popri výchove svojich detí chodím do práce. Mám rada dobrú knihu, hudbu, výlety a spoznávanie nových vecí.
Ivanesa Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Brezová pod Bradlom
Hľadám muža, ktorý vie čo chce. Je rozumný, milý úprimný, neklame, nepodvadza a dúfam, že existuje
Pracujem
Turistika, prechádzky
Zviera nemám
Minulosť vysporiadana
Slavomir196i M 55 rokov
Muž 55 rokov Brezová pod Bradlom
Na úvod pozdravujem všetky žienky čo sú tu. Hĺadám si priateĺku, ale na úvod napíšem, že pracujem v Baworsku a na Slovensko choodí 2,3 krát do mesiaca. Uprednostnim šťíhlu ženu, ale kĺudne môže byť trocha macatá.
Viem že v mojom veku nehĺadám modelku, ale dobrosrdečnú sympatickú babulku.
Bývam vo vlastnom dome, medzi moje záĺuby patrí jazda na koni rekreačne a minulý rok som si splnil sen a kúpil som si motocykel a v lete je to pre mňa relax.
Mám tri dcéry, ako král. Dve sú dospelé zabezpecené a tretia bude mat 14 stredná žije v Prahe
Mám vnučku a vnuka, ale človeku je samému doma. V robote som sám na hotely, a memám príležitosť si pohladať priatelku inak, ako cez inzerát. Som zamestnaný u Nemeckej firmy ako montér hasiacich zariadení.
Považujem sa za pracovitého, rozumného človeka. Na Slovensko plánujem prísť až na dôchodok.
Čo ešte také? Pred pol rokom sa mi podarilo konečne prestať fajčiť, tak som na seba hrdý, že som to zvládol. Tak budem skúšať šťastie.
Ešte by som si chcel užiť trochu lásky, pohladenie, pekné slová. Rád cestujem spoznávam krásy tohto sveta bláznivého. A mám rád zvieratá, aj pavúkov a ežte mám rád humor, veselé optimistky. Aj optimistov.To by na začiatok stačilo
Ados8888 M 44 rokov
Hľadám vážny vzťah Som na 100 percent ok voľno trávim na chate zvieratá nemám čo bolo v minulosti neriešim všetko je ako ma byť práca aj oddych ktorý potrebujem
Tibor3 M 53 rokov
Hľadám vážnu známosť z okolia brezovej pod bradlom som nefajčiar športovo založený rad nájdem úprimnú ženu ktorá sa vie zabaviť a vie co očakáva od zivota
Milano85 M 38 rokov
Muž 38 rokov Brezová pod Bradlom
Ahoj volám sa Milan hľadám si priateľku. Mam 35 rokov som slobodný. Záľuby rybárčenie práca kolo domu a rôzne viem sa prispôsobiť. Moja práca zámočníctvo a zvaranie a montážne práce v svojej dielni.
misulik M 65 rokov
Hladam simpaticku zenu od 50 do 60r. Na pekne priatelstvo cas ukaze viac.Mam rad prirodu turistiku chovam zvierata. Som zamestnany bavia ma prace okolo chalupy.Ak chces vedet viac opytaj sa.
hold1 M 47 rokov
Muž 47 rokov Brezová pod Bradlom
Tak záľuby, práca okolo rodinného domu v ktorom bývam, práca s PC, počúvať dobrú hudbu kedykoľvek a kdekoľvek,prechádzky v prírode,bicykel. Mám učňovskú školu bez maturity, abstinent a nefajčiar. Kto chce vedieť o mne viacej dozvie sa to postupom času :-)
haruichi M 49 rokov
Muž 49 rokov Brezová pod Bradlom
Mám rád turistiku, hory, cyklistiku a vôbec prírodu. Momentálne pracujem ako vrátnik. Zvieratá v domácnosti nemám ale nie som proti. Deti nemám. Hľadám normálne dievča, ktoré by malo rovnaké alebo podobné záujmy ako ja. Mám stredoškolské vzdelanie, som nefajčiar a alkohol pijem len výnimočne.

viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania