amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 17 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrenčín

mariolo M 51 rokov
som rozvedeny muž, kludnej povahy, pracujem., byvam sam, športujem, rad cestujem, bycikel, turistika. rad spoznam milu osobku., s ktorou sa možno pohneme vpred, ak ta niečo zaujalo maš tu možnost napisat mi.
Xenia42 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Trenčín
Nenájde sa tu pre mňa milý, nežný a pracovitý kocúrik? Som zamestnaná, milujem zvieratá, prírodu a veselých ľudí. Momentálne žijem v Bratislave, pochádzam však z Trenčína, kam sa v blízkej budúcnosti chcem vrátiť. Prosím, aby ma kontaktovali len muži s fotkou z Bratislavského akebo Trenčianskeho kraja.
viola57 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Trenčín
Hladam kamarata priatela na zoznamenie nie flirt aby sa vedel so mnov smiat a ja snim a aj sa vyplakat ak treba nemam rada falesnych ludi som uprimna chcem sa zoznamit len s pravdovravnymi ludmi rada citam pozeram TV varim
lesnik1 M 46 rokov
Moje záľuby sú: príroda, pes, práce okolo domu, v záhrade a lese.
Voľný čas rád trávim v prírode prípadne pomáham kamarátom.
Pracujem ako zamestnanec vo verejnom záujme.
Mám psa a domáce hospodárske zvieratá.
Rád sa zoznámim so ženou podobných záujmov v mojom veku.
Deti nemám.
porubcan M 60 rokov
Muž 60 rokov Trenčín
rad športujem,bicykell turistika,volny čas velnes ,plavanie,profesia vódič,zvierata nemam,osoba by mala byť spoločenska,rada prírodu,vodu,špotr.Mam 2 dcery zabezpečene.
Tavenysyr Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Trenčín
Som slobodná mám svoju prácu ktorá má baví a priateľov.Ale kcela by som mať dobrého a úprimného priateľa .Ak si tu tak sa ozvi veď čo dáš za to že to skusis.
jarmot M 69 rokov
Rád spoznám príjemnú, veselú ženu, mám rád prírodu, rád šoférujem, bývam v rodinnom dome, mám psíka.
Rád pozerám prírodopisné filmy, voľný čas rád trávim vo velnes zariadeniach. Pracovne sa venujem obchodu .
Mirko67 M 53 rokov
Muž 53 rokov Trenčín
Ahoj, volám sa Miro, voľné chvíle trávim rád okolo svojej záhradky, chovám psíkov, mám rád ich prítomnosť, pracujem ako vodič, rád by som sa zoznámil so ženou, ktorá má 40 - 50 rokov a rada by so mnou strávila voľné chvíle. Deti mám odrastené , nežíjú so mnou.
Dalila245 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Trenčín
Som cieľavedomá žena, plná snov a túžob. Snažím sa ísť za svojimi snami a dávať si predsavzatia do života. Mojím naj cielom je cesta okolo sveta, pretože som nemala tú možnosť byť viac krát v cudzine, ako by som chcela. Milujem obdobie jari a jesene, ked je vsetko krasne farebné :-)
priatellka Ž 57 rokov
Rada sa zoznamim s charizmatickym muzom dobreho srdca a prijemneho zovnajsku, ktoremu by vyhovovalo pre zaciatok dopisovanie. Mal by byt romantik, citlivy, vsestrannych zaujmov, so zmyslom pre rodinu, ktory sa aj napriek vyssiemu veku rad vzdelava, cita, sportuje.
trencin2018 M 47 rokov
Ahoj,som pracujuci s vlastnym byvanim a pre nedostatok prilezitosti touto cestou hladam milu,nekonfliktnu zenu na zoznamko.Volny cas bycikel,kino,dovolenka.Napis,mozno budeme mat nieco spolocne :)
precedent12345 M 45 rokov
Muž 45 rokov Trenčín
Zaluby : sport- tenis, stolný tenis, plávanie, motorka v-max 1200, chalupa, cestovanie vlakom, lietanie

Zvieratá : Luisiansky leopardí pes

dovolenky destinácie : je len jedna krajina , kde pôjdem na dôchodok na svoju kucu- Montenegro, tento rok idem ochutnávať Gruzínsko
Mám dospelé dieťa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania