amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Myjava MY

Ste v Myjave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMyjava

Mulat M 56 rokov
Hladam ženu. Pracujem. Psa mám. Chodím do prírody a pozeram televiziu. Mám rád futbal. Mam rad hokej tenis futbal a basketbal. Bicyklovanie. Mam rad turistiku.
Hanicka56 Ž 65 rokov
Hľadám vdovca v mojom veku 65-68 rokov. Som na dôchodku. Voľný čas trávim v mojej záhradke a hospodárskom dvore so zvieratkami. Hľadám milého, úprimného, zábavného a zodpovedného priateľa, ktorý pije len príležitostne. Hľadám vážnu známosť.
1234567890ferko M 39 rokov
Muž 39 rokov Myjava
Hľadám si milú a príjemnú ženu, aby malá rada prírodu a turistiku šport atď....
Ale aj mňa aby milovala :)
Ctepanko11 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Myjava
Hľadám vážny vzťah. muza milujúceho.. laskaveho... dobreho. rada sa smejem. som na pol.inv.dochodku. mame kocúra. minulost vysporiadané. mam 13 r.syna. ozve sa niekto? Ahojte
Naj1983 M 38 rokov
Rad spoznam prijemnu, sportovo zalozenu ,rozhladenu, komunikativnu, veselu osobku, ktora vie travit svoj volny cas ako vonku v prirode alebo aj na gauci pri dobrom filme. Tak ak niekde existujes, tak daj vediet :)
vajko76 M 45 rokov
Hľadám važnu známosť .Som rozvedený a mám 2 dievčatá v striedavej starostlivosti. Žijem na Myjave. Mám vlastný byt a pracujem.
Týmto by som si chcel spoznať spriaznenú dušu vo veku 37-42 rokov.
Oli11 M 30 rokov
- Hľadám vážnu známosť.
- Polovičku ktorá ma bude dopĺňať.
- Vo vzťahu viem priniesť pocit bezpečia a domov.
- Predchádzajúce vzťahy nie sú problém.....
Matulko16 M 34 rokov
Úprimnosť vernosť lásku žiadne klamstvá a tajomstvá krásu nehľadám ani sexi postavu dobrú dušu z dobrym srdieckom.... asi všetko zatiaľ rad ťa spoznam a možno aj viac.
Tosomja2109 M 35 rokov
Hľadám ženu na nezáväzne stretnutia, časom možno viac. Mam rád dobrú hudbu s dobrou spoločnosťou, nejakým dobrým jedlom a drinkom. to isté očakávam aj od teba
tombo12 M 57 rokov
Muž 57 rokov Myjava
Hladám ženu na pravidelné stretká, nie vážny vztah. Nehladám modelku ale ženu s pochopeným že aj v staršom veku človek potrebuje trocha nehy a pokecat. Som nefajčiar a alkohol len príležitostne.
martin10201 M 29 rokov
Hľadám milú príjemnú slečnu na písanie a zabitie voľného času. Som pracujúci a mám veľa záľub. Ak ťa to aspoň trochu zaujme tak mi napíš a určite sa dozvies viac
Adka29 Ž 29 rokov
Žena 29 rokov Myjava
Hľadám si vážnu známosť niečo pekné a uprimné. Niekoho s kým by som si po čase založila rodinu. Mám dve yorkshirky ktoré zbožňujem ak máš rád zvierata prírodu možno si práve ty ten ktorého hľadám. Moje záľuby sú zahradka, práca okolo zvierat, prechádzky do prírody

1 2 3 4 5 6 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania