amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Myjava MY

Ste v Myjave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMyjava

Nemo2106 M 31 rokov
Muž 31 rokov Myjava
Hľadám ženu do koča, aj do voza.
Milú, úprimnú, spoľahlivú babu, ktorá vie, čo chce od života a vie sa postarať o rodinu.
Pavel1234 M 54 rokov
Muž 54 rokov Myjava
Pracujem, rad chodím do prirody, bicyklujem a hľadám celkom obyčajnú ženu, na veku nezáleží, som obyčajný chlap, mam rad dobre jedlo a rad varim.
igi73 M 31 rokov
Hľadám sebavedomú, úprimnú a hlavne vernú ženu, ktorá vie čo od života chce. Medzi moje záľuby patrí bicykel, výlety, plávanie, zvieratá. Mám syna v striedavej starostlivosti.
Bengorotrip22 M 24 rokov
Muž 24 rokov Myjava
Hľadám normálny vzťah 🙂, som slobodný vo voľnom čase sa rad venujem hudbe a rodine, Som spoločenský a zábavný typ. Ak sa ty páči môj profil napíš rad si popíšem a spoznám sa 🙂
Peeeta M 35 rokov
Muž 35 rokov Myjava
Hledám ženu, kterou bych mohl milovat celým svým srdcem a ona mě. pracuji jako voják z povolání. Mám rád procházky do přírody do fittnes potkává i se s přáteli a když tak mít klidný příjemný večer jinak sporty v jakém koliv směru. Jinak svou minulost mám vyřešenou ale chtěl bych začít novou budoucnost.
11anita11 Ž 54 rokov
Som rozvedená, 2 dospelé deti, pracujem, mám rada prírodu, cestovanie, historiu, hrady, zámky, divadlo, hudbu, minulost vysporiadana, som vo veku, ked viem, čo chcem a nechcem, rada by som spoznala muža v podobnom veku na spoločne trávenie voľného času
Bibasik M 54 rokov
Muž 54 rokov Myjava
Vernosť lásku a vzájomne porozumenie, rodinne založený, porozumenie jeden druhého, vzájomne porozumenie. ma dve deti dceru 17 a syna 10 rokov, hľadám vážny vztah.
Zuzana044 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Myjava
Aku známosť hľadám? Hlavne úprimnú. Lásku, porozumenie a dôveru jeden druhému. Svoj čas sa snažím tráviť hlavne s dcérami. Medzi moje zaľúby patrí záhrada, kvet, prechádzky, cestovanie, šoférovania.
nimm3 M 47 rokov
Muž 47 rokov Myjava
Hľadám ženu nefajčiarku do 50 rokov. Ja sám nefajčiar, zamestnaný, finančne nezávislý. Bez záväzkov a bezdetný. Voľný čas rád trávim vonku v prírode alebo chodím do kina, hudba. Minulosť vysporiadaná.
MarianMY M 43 rokov
Muž 43 rokov Myjava
Kamarátstvo, priateľstvo, vzájomné porozumenie. Život beží rýchlo a vo dvojici je naozaj krajší a hlavne zmysluplný. Nie je nič krajšieho, ako niekoho milovať a dôverovať mu.
janci18 M 64 rokov
Muž 64 rokov Myjava
nehľadám románik, flirt, ale - milú, skromnu, príjemnú ženu na trvalý vztah,spriaznenu dušu...
som nezadany, romantik, rodinne založeny, nenáročný, ešte pracujúci muž, ktorý má rád deti, prírodu, potulky, turistiku, hory... bike, záhradu, prace okolo domu, tanec, hudbu, muziku...
... vysporiadana minulost
cuco76 M 48 rokov
Ahoj, som normálny chlap, hľadám kamarátku a možno časom aj viac. V živote som sa riadne popálil, ale aspoň už viem čo hľadám a ako chcem ďalej žiť.
Mám rád humor, som oddaný a vždy som bol verný. Milujem svoju dcérku a vychutnávam si každú chvíľu s ňou.
Som zamestnaný a rád trávim voľný čas aktívne, príroda, lyžovanie, bicykel, cestovanie, ale rád si pozriem aj dobrý film.

1 2 3 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania