amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Myjava MY

Ste v Myjave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMyjava

Bruno230 M 51 rokov
Muž 51 rokov Myjava
Srdečne zdravím
Seriózne a otvorené jednanie 🙂.... očakávam a samozrejme aj ponúkam žene, ktorá mi bude rovnocennou partnerkou na zdieľanie spoločných zážitkov, času.....
Zlodejka26 Ž 46 rokov
Mám 46, no výšku len 130.
Mám rada prírodu, rada jazdím na bicykli...
Hľadám priateľa, ktorému nerobí problém prechádza, bike... a samozrejme ak nevadí výška ženy len 130...
Ozak M 47 rokov
Som normalny chlap, ktorý hľadá dobrú priateľku a kamarátku na všetko, čo sa nám bude páčiť, mám rád zábavu, humor, sex, prechádzky. Rád sa zabávam, mám rád šport, bike, trochu posilovňa.
Risu M 58 rokov
Život nám ponúka veľa krásnych chvíľ, len treba vedieť kedy, kde a s kým.
Skús vložiť ruku do mojej dlane a možno sa zázrak stane.
Rozvedený, samostatný, nefajčiar, nehľadám opatrovateľku, ani pestúnku, radšej priateľku, partnerku, cestovateľku, ženu pre ďalší život a rôzne voľnočasové aktivity.
Každý pohyb mám pre relax, zábavu a oddych.
Pavel1234 M 53 rokov
Muž 53 rokov Myjava
Pracujem, rad chodím do prirody, bicyklujem a hľadám celkom obyčajnú ženu, na veku nezáleží, som obyčajný chlap, mam rad dobre jedlo a rad varim.
igi73 M 30 rokov
Hľadám sebavedomú, úprimnú a hlavne vernú ženu, ktorá vie čo od života chce. Medzi moje záľuby patrí bicykel, výlety, plávanie, zvieratá. Mám syna v striedavej starostlivosti.
Kaja127 Ž 24 rokov
- rada sa prechádzam, čítam, cestujem, maľujem....
- som spoločenská, úprimná, priateľská, verná
- hľadám vážny vzťah- partnera ktorý mi bude oporou, nehľadám len úlet....
- nemám domáce zvieratá
Bengorotrip22 M 23 rokov
Muž 23 rokov Myjava
Hľadám normálny vzťah 🙂, som slobodný vo voľnom čase sa rad venujem hudbe a rodine, Som spoločenský a zábavný typ. Ak sa ty páči môj profil napíš rad si popíšem a spoznám sa 🙂
Peeeta M 34 rokov
Muž 34 rokov Myjava
Hledám ženu, kterou bych mohl milovat celým svým srdcem a ona mě. pracuji jako voják z povolání. Mám rád procházky do přírody do fittnes potkává i se s přáteli a když tak mít klidný příjemný večer jinak sporty v jakém koliv směru. Jinak svou minulost mám vyřešenou ale chtěl bych začít novou budoucnost.
11anita11 Ž 54 rokov
Som rozvedená, 2 dospelé deti, pracujem, mám rada prírodu, cestovanie, historiu, hrady, zámky, divadlo, hudbu, minulost vysporiadana, som vo veku, ked viem, čo chcem a nechcem, rada by som spoznala muža v podobnom veku na spoločne trávenie voľného času
Bibasik M 54 rokov
Muž 54 rokov Myjava
Vernosť lásku a vzájomne porozumenie, rodinne založený, porozumenie jeden druhého, vzájomne porozumenie. ma dve deti dceru 17 a syna 10 rokov, hľadám vážny vztah.
Zuzana044 Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Myjava
Aku známosť hľadám? Hlavne úprimnú. Lásku, porozumenie a dôveru jeden druhému. Svoj čas sa snažím tráviť hlavne s dcérami. Medzi moje zaľúby patrí záhrada, kvet, prechádzky, cestovanie, šoférovania.

1 2 3 4 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania