amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Myjava MY

Ste v Myjave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMyjava

Milandedo M 67 rokov
Muž 67 rokov Myjava
Hľadám priateľstvo aby som nebol sám, mal sa s kým porozprávať, ak treba aj pomôcť či už v domácnosti alebo okolo domu. Spoznať niekoho s kým by som sa mohol aj zabaviť a zatancovať.
Marianusko M 41 rokov
Muž 41 rokov Myjava
Šport motorizmus, hľadám hlavné normálnu ženu, ktorá má charizmu, rozum a zdravý životný štýl, nieje zavisla od rodičov, dokáže sa prispôsobiť, 👍👍👍
Chlapik85 M 37 rokov
Som slobodný, na telesne aj duševne aktívnom predčasnom dôchodku, bezdetný. Sorry psy ani mačky nemusím, heš! :) Hľadám vážnu kamarátku :D z okolia NMNV, alebo Trenčína, západného SK, prípadne južnej Moravy.
Casso M 49 rokov
Úprimnost, dochvíľnosť. Neznášam faloš, pretvárku a zradu. Mám rád život,humor a som dobry spoločník. Hľadám sympatickú osobu s ktorou nám bude dobre.
Vierock Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Myjava
Som slobodná som pracujúca žena ktorá hľadá vážnu známosť ... Môže byť aj fajčiar hlavne nech ma dobre srdiečko a úprimný rada varím pečiem mám rada prírodu hudbu rada tancujem...
Bob104 M 43 rokov
Muž 43 rokov Myjava
Ahoj. Na uvod, hladam najskor kamaratku, neskor viac. Do vztahu prinasam lasku, istotu a ciele. Samozrejme pracujem. Volny cas travim na biku, plavanim, korculovanim. Minulost mam vysporiadanu.
Katka751010 Ž 47 rokov
Hľadám niekoho na písanie, neskôr sa uvidí, čo čas prinesie.
Mám rada turistiku, prechádzky v prírode, bývam sama, minulosť mám vysporiadanú, pracujem...
DRAKZ1963 M 59 rokov
Muž 59 rokov Myjava
pracujem rád sa zoznamim s príjemnou ženou, mám rád úprimnosť... mám rád šport, motorizmus, bicykel, hru na harmonike, turistiku, zábavu, tanec
rád sa prispôsobím, rád niečo naučím vo vzťahu
Janett82 Ž 40 rokov
Som usmievavá,priateľská a rodinne založená 40ročna žena, ktorá túži byť milovaná a rada spozná priateľa, ktorý má rád smiech, prírodu, welness, uprimnost, posedenie pri dobrej večeri a má vyspor. minulosť.
Mám dve deti, ktoré nadovšetko milujem🙂
jano35678kam M 20 rokov
Hľadám ženu... nové skúsenosti a nové veci.... pracujem.. chodím von do prírody a pomáham rodicom.... môj malíček je pes jazvečík... mám vysporiadanu minulosť.
Ja1963 M 59 rokov
Hladám priatelku alebo partnerku pre život.
Mám vysporiadanú minulosť.
Som nefajčiar a nealkoholik.
Volný čas rád trávim v prírode.
Hladám ženu ktorá chce byť spokojná v živote.
2665952 M 57 rokov
ahoj hladám sympaticku ženu ktora ma rada šport prijemne chvíle vo dvojici som bezdetný Pracujem ostatne veci ktore by ťa zaujmali buď tu na zoznamke alebo osobne buď 😊

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania