amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Trenčín TT

Ak ona hľadá jeho v Trenčíne alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrenčín

jedinecna1 Ž 58 rokov
Už nečakám princa na bielom koni, ale predsa len stále verím v zázraky...Hľadám príjemného, nekonfliktného partnera so srdcom na správnom mieste.Verím, že niekde si...
tikal M 65 rokov
Uz toho casu dochodca. Absolutne samostatny.
Sportovo zalozeny,tenis,lyzovanie,plavanie,turistika,chatarcenie,hmotne nadstandarne zabezpeceny
Jeden dospely samostatny syn.
Hlada veselu,inteligentnu zenu do voza i koca a travenie dovoleniek po celom svete
Iviklaska M 52 rokov
Muž 52 rokov Trenčín
Hladam babu do koca i voza 40 az 45 rokov sportovo zalozenu.deti ziadna prekazka sam mam dvoch chlapcov zaluby motorky lyzovanie slnko more zahrada som uplne nezavisly pracujem ako analytik
Volvox M 40 rokov
Prisiel som, uvidim, najdem?
Hladam zenu, ktora ma rada zivot, usmev na tvari a blizkost duse.
mam rad knihy. a ostatne 2 suvisle riadky o sebe poviem neskor.
Fifino23041982 M 38 rokov
Muž 38 rokov Trenčín
Som švajčiarsky invalid, trocha mi zatvára oči . Tak o financie je postarané a robil som tam až 7 rokov . Veľmi zdravo sa stravujem aj cvičím fitnes bez proteínových práškov, ako všetci ostatní. A chcem úžasnú zdravú, múdru rodinku, lebo som úspešný rybár, a aj sám som na rybách vyrástol ! A to zaručilo skvelý mozog ! Viem 3 jazyky a učím sa 4tý ! Výborný sluch aj zrak, srdce, krv, svaly bez proteínov. Tak ktorá chce tiež vlastnú, zdravú rodinku ?
7johan7 M 50 rokov
Obyčajný chlap,zamestnaný,abstinent,nefajčiar.Mám 1 dieta a deti v ženinej opatere nie su problém. Mám rád šport, grilovačku,zvieratá,prírodu rád chodím na hríby.
margaretka65 Ž 65 rokov
Rada sa zoznámim s inteligentným sympatickým mužom, s ktorým by som vedela tráviť pekné chvíle, Som romantickej povahy, mám rada prírodu, veselých úprimných ľudí. Deti žijú v zahraničí.
Soulmate123 Ž 51 rokov
Hľadám športovo založeného pohoďáka na zvyšok života,s vysporiadanou minulosťou...čo hĺadám aj ponúkam.
Pokiaĺ máš vážny záujem ozvi sa...bolo by škoda minúť sa v čase a priestore... nájde sa tu niekto,kto to odmieta vzdat,tak ako ja?
Iuryno M 29 rokov
Muž 29 rokov Trenčín
Ahoj, touto cestou rád spoznám kamarátku, prípadne po vzájomných sympatiach partnerku. Medzi moje záľuby patrí v podstate čokoľvek, ťažko menovať . Voľný čas trávim oddychom, poprípade s mojou 7- ročnou dcérou. Co sa týka zamestnnia tak zamestnaný som a pracujem vlastne stále, denno denne, ako rozvedený muž - aspoň sa nenudím. Zvieratá mám , psy aj mačky. S akou osobou by som sa rád zoznámil? No s milou, úprimnou ženou , ktorá vie co je v skutočnom vzťahu to najdôležitejšie, mala by vychádzať s deťmi, poprípade mat svoje vlastné deti a teda aj zodpovednosť.
Nehľadám flirt, úlet.
Ponúkam vernosť, úprimnosť, zodpovednosť.
miluno M 67 rokov
Som sám žijúci dôchodca z Trenčína, na svoj vek nie zle vyzerajúci. Moje takmer všetky súčasné aktivity spočívajú v chatárčení. Takže som taký amatérsky domáci kutil. Neznamená to ale, že nemám iné záujmy, tzn. kultúra, spoločnosť, šport, hudba, cestovanie, zmysel pre humor a iné. Pretože samému mi je smutno, rád spoznám ženu, primeraného veku, ktorá by vedela moje aktivity a záujmy pochopiť a podporiť. Záhradkárčenie na chate a kladný vzťah ku kuchyni je bonus. Ostatné, nie menej dôležité veci len pri osobnom stretnutí.
Mimimimi71 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Trenčín
Hľadám si priateľa vo veku cca od 40 do 55 rokov, ktorý je do voza i do koča, vie si vážiť ženu a prežiť s ňou pekné i krušné chvíle, pomôcť jej i manuálne, ísť sa zabaviť, ísť do prírody.Bývam v RD.
Peter1313 M 45 rokov
Muž 45 rokov Trenčín
Hladam ženu rodinného typu na spoločný život .
Momentálne žijem v zahraničí .Mam rad turistiku,more a
hlavne úprimnosť .Moznosť žiť spoločne aj v zahraničí .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania