amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Mesto nad Váhom NM

Ste v Novom Meste nad Váhom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Mesto nad Váhom

Alone7219 M 41 rokov
Som šťastne rozvedený už 13rokov. Hľadám úprimnú milú ženu. Žiadne pretvárky, výmysly, jednoducho, len pravdu. Aj tak pravda vyjde na vonok. Skôr či neskôr. Načo to zdržovať?
Wonderboy M 26 rokov
Partnerka by mala byť Slobodná
Pracujem,
Cez volne dny rsd robím na záhrade, venujem sa posilňovaniu,
Pozriem si dobrý film,
Prechádzka v prírode, ísť niekde sa zabaviť
Marika888 Ž 48 rokov
Ahoj
Som rozvdená, mám dve deti už odrastené a vysporiadanú minulosť. Hľadám inteligentného muža, s ktorým by som mohla tráviť voľný čas. Mám rada šport, plávanie, bycikel, turistiku.
Hľadám muža, ktorému chýba neha a láska.
Mám rada : dobrú kávu, prechádzky v prírode, nežnosti a romantiku pri sviečkach
Nemám rada : stres, alkohol, násilie

Ak Ti chýba niekto, s kým by si sa mohol porozprávať a prežiť príjemné chvíle, napíš mi.
Aqumarin Ž 40 rokov
Som s maloletými deťmi sama, bývam v podnájme, mam 2 psov, hľadám muža na vážnu známosť, takže nechcem žiaden flirt. Hľadám muža z môjho okolia, dobre vyzerajuceho s deťmi vo vlastnej opatere. Ostatne potom.
jakubik132 M 35 rokov
Hľadám ženu (lásku)❤️ Chcem milovať a biť milovaný. Som taký obyčajný chalan (praca, rodina, priatelia) Tak nevahaj a ozvi sa. Mozno prebehne iskra 😍 Nevyskušaš - nevieš 😀😉
paulieK16 Ž 26 rokov
Hľadám si partnera na život. Nikoho kto sa vie o seba postarat a je uz zabezpečený na rodinný život. Chcela by som sa usadiť a založiť rodinu. Som pracovitá žena, rada chodim na turistiku
Bananf M 57 rokov
Hladam priatelku ktora ma vsestrane zaujmy pracujem volny cas travim v prirode v lese a na zahrade mam rad zvierata konik psik macka a pod. obcas posedim pri kave alebo prechadzka v parku.
Korzen218 M 31 rokov
Muž 31 rokov Nové Mesto nad Váhom
Ahojte touto cestou by som si chcel najst partacku na bike a travenie volnych chvil za pochopenie dakujem. A najlepsie okolie Nove Mesto nad vahom a Trencin.
Dodko0707 M 42 rokov
Muž 42 rokov Nové Mesto nad Váhom
Hľadám úprimnú, aktívnu ženu do života. Zboznujem deti spoločne traveny čas, šport, turistiku, bike, korčule. Rád cestujem , čítam knihy. Rád si zájdem na dobrú kávu.
petopepe92 M 29 rokov
Ahoj, chcel by som spoznať dievča ktoré by so mnou zdieľalo vieru, záujmy, radosť zo života, sa chcelo so mnou porozprávať. Máš záujem poznať potencinálneho partnera ??
Tomasko4555 M 28 rokov
Muž 28 rokov Nové Mesto nad Váhom
Ahoj volám sa Tomáš a hľadám ženu na priateľstvo, výlety a na vzťah. Rád chodím na bicykli, turistiku mám rád. Počúvam rockovú hudbu. Rád chodím aj plávať. A som priamo z Nového Mesta nad Váhom.
TRADO M 40 rokov
Muž 40 rokov Nové Mesto nad Váhom
Hľadám si partnerku, ktorá je rozumná, zodpovedná. Mala by vedieť čo od života chce. Samozrejme, že by mala byť úprimná, na nič a na nikoho sa nehrať. Proste normálna žena...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania