amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Mesto nad Váhom NM

Ste v Novom Meste nad Váhom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Mesto nad Váhom

Miskookms41 M 18 rokov
Muž 18 rokov Nové Mesto nad Váhom
Normálna žena co sa vie postarať ci už o seba alebo o partnera a o deti. Môžem do vzťahu priniesť radosť šťastie a úspech. Voľno trávim tým že vylepsujem samého seba
Nefilim M 41 rokov
Hľadám kamošku na trávenie času, rozprávanie, turistiku a možno i viac. Všetko v slobode. Život uteká veľmi rýchlo a je lepšie si ho urobiť krásnym a netrávit čas sám.
sumienka87 Ž 54 rokov
Ahoj, vôbec nieje dobré byť sama. Sama na čokoľvek v tom krátkom živote. Začať od znova sa dá vždy. Ak i ty máš také pocity, napíš a môžeme to spolu zmeniť.
Alexej24 M 24 rokov
Veľmi rád cestujem a spoznávam nové miesta a nových ľudí. Milujem kávu, rád by som spoznal niekoho koho by som mohol pozvať :-) a porozprávať sa... :-)
vlado07 M 61 rokov
Muž 61 rokov Nové Mesto nad Váhom
Som pohodový, spoločenský, športovo založený extrovert, -- zistíš sama ak budeš chcieť ;-) -- ktorý hľadá ženu na trvalý vzťah, ktorý si musíme spolu vybudovať = spoločne prežitie víkendových, všedných, príjemných, ale aj iných dní.
Spolu uvidíme čo z toho nakoniec bude.
robin123 M 43 rokov
Ahoj! Volám sa Róbert, mám 43 rokov , 181cm. Som slobodný, milý a úprimny chalan, ktorý hľadá úprimne a sympatické dievča na vážny a krásny vzťah. Som bez záväzkov a svojej láske , vždy verný. Ak si sama, nezadaná, a chceš to zmenit, tak mi napís. Môžeme mať krásny vzťah. Čakám!
Livika1000 Ž 61 rokov
Som sama, pracujúca, mám rada prírodu, hudbu, prechadzky, domáce práce, varenie, hľadám muža, ktorý je tiež sám a má podobné zaluby a hlavne abstinenta.
Martina515 Ž 66 rokov
Hľadám seriózneho partnera primeraného veku z okresov NM, PN na trávenie spoločných chvil a neskôr možno vzťah. Žijem sama, som dlhšie rozvedená, mám všestranné záujmy. Rada sa prispôsobím i tvojim záujmom. Poprosím iba naozaj serióznych zaujemcov
Alone7219 M 41 rokov
Som šťastne rozvedený už 13rokov. Hľadám úprimnú milú ženu. Žiadne pretvárky, výmysly, jednoducho, len pravdu. Aj tak pravda vyjde na vonok. Skôr či neskôr. Načo to zdržovať?
Wonderboy M 26 rokov
Partnerka by mala byť Slobodná
Pracujem,
Cez volne dny rsd robím na záhrade, venujem sa posilňovaniu,
Pozriem si dobrý film,
Prechádzka v prírode, ísť niekde sa zabaviť
Marika888 Ž 48 rokov
Ahoj
Som rozvdená, mám dve deti už odrastené a vysporiadanú minulosť. Hľadám inteligentného muža, s ktorým by som mohla tráviť voľný čas. Mám rada šport, plávanie, bycikel, turistiku.
Hľadám muža, ktorému chýba neha a láska.
Mám rada : dobrú kávu, prechádzky v prírode, nežnosti a romantiku pri sviečkach
Nemám rada : stres, alkohol, násilie

Ak Ti chýba niekto, s kým by si sa mohol porozprávať a prežiť príjemné chvíle, napíš mi.
Aqumarin Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Nové Mesto nad Váhom
Som s maloletým ŤZP dieťaťom sama, bývam a prežívam. Ťažká minulosť. Som ukecaná, hysterická, paranoidná, samozrejme zlatokopka, a naivná p..a. A ešte neverná, príliš hrdá, večne zdutá, vraj nepríjemná a ľudia sa necítia dobre v mojej spoločnosti, neporiadna, závistlivá, zákerná a hlaaaavne klamárka. Toto nie je moje sebahodnotenie, ale pohľad na moju osobu inými ľuďmi. A dosť často ma večer bolí hlava. Ostatné potom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania