amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Mesto nad Váhom NM

Ste v Novom Meste nad Váhom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Mesto nad Váhom

A777p M 52 rokov
Som z Nového Mesta nad Váhom.. SZČO.. v obore strojárstvo.. Mám rád prírodu.. výlety.. stanovanie.. zvieratá.. akvaristiku.. atď. Som zvedavý koho tu stretnem.. 🙂
Dexter2121 M 45 rokov
Hľadám milú, príjemnú ženu s dobrým srdcom a povahou. Pracujem a rád sa učím nové veci. Rád cestujem, chodím na prechádzky, pobyt pri vode na čerstvom vzduchu.
Elus26121972 Ž 51 rokov
Hľadám kamaráta, ktorý ma rad prírodu, prácu v záhrade, ktorý miluje zvierata. Pracujem, voľný čas trávim zachraňovanim zvierat, v prírode. Mam zvieracích miláčikov. Minulost - je to zložité.
Luu7 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Nové Mesto nad Váhom
Som pracujúca mamina troch dospievajúcich dievčat, minulosť mám vysporiadanú a aj keď mám veľa povinností, rada si nájdem čas na relax pri športe, kultúre alebo filmu na gauči 🙂
placebo1972 M 51 rokov
hladam otvoreny uprimny vztah s prijemnou, uprimnou a otvorenou zenou. som normalny heterosexualne orientovany chlap, zabezpeceny. som vidiecky typ cliveka, no mam rad kulturu, ceztovanie prirodu.
Clear4321 Ž 68 rokov
Hľadám čestneho priateľa, na potulky prírodou, posedenie pri kavičke, kupaliska, záhradka. Zatial som stále pracujúca ako zdravotnička, ale iba priležitostne. Priatel by mal byť cesty, úprimný, veselý, do koča, aj do voza, tak ako ja.
nokin72 M 71 rokov
Hladám pariateľku s dobrodružnou povahou. Môze byť profi aj ama umelecká digi fotografka. Konkurentka, neni podmienkou. Ktorá má rada SK prírodu. Ľahkú turistiku prirodou po okolý NM, pripadne SK. Nie zahranicie a more, milujem SK prirodu. Nepaličkárku, tj nepouziva turistické paličky, použiva fotoaparát. Pri foto je to prekázka, je to skôr na obtiaž. Nepouzivam turist palicky. Priatelku primerano veku, casom viac. Leto 24 a dalsie, slnko - voda - vzduch - obloha - bike ai. Bike vaznejsieho charakteru, nie len po meste do obchodu ci do zahradky a naspäť.
Zn: Seriozny vztah, v objati pohladeni laskou.
Bojko999 M 20 rokov
Hľadám známosť na užitie si.
Rad športujem chodím von s kamošmi voľný čas trávim medzi blízkymi a rad si občas prečítam knihu. Nemám žiadne domáce zvieratko.
Sean1969 M 55 rokov
Muž 55 rokov Nové Mesto nad Váhom
Hľadám ženu, partnerku, kámošku v jednom. Hľadám proťajšok, kto nechce byť sám, kto chce začať znova. Nikdy ma nenapadlo že v mojom veku budem začínať znova. Máš podobné pocity, nechceš to skúsiť so mnou? Možno nám to spolu klapne.
cadaver M 50 rokov
Hladam lasku a daku spriaznenu dusu. Niekoho na volne chvile a na cestu zivotom. Na prechadzky prirodou a na vzajomny relax. Osobu ktorej mozem verit a doverovat si navzajom.
Pemak M 64 rokov
Muž 64 rokov Nové Mesto nad Váhom
Dobrý spoločník do pohody/nepohody vždy poteší. Čistá duša, jednoduchá pravda, jednoduchá cesta, radosť z darov dňa, keď prídu do života, je asi najväčšie bohatstvo....
Janicka007 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Nové Mesto nad Váhom
Hľadám niekoho, (vek 54-65) kto dokáže nielen brať. Kto dokáže aj počúvať a snažiť sa porozumieť, kto dokáže inému vrátiť radosť do života. Ktorý zažil pády aj vzostupy a aj napriek tomu ostalo jeho srdce čisté. Kto nehľadá vonkajšiu krásu, ale vnútornú, ktorému slovo vernosť a úcta aj niečo hovorí. To, isté aj ponúkam... UPOZORŇUJEM: MÁM SYNA a MAMKU, čiže ak nejakému pánovi to bude vadiť, kľudne poprosím treba osloviť iné dámy... ďakujem 😉

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania