amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Mesto nad Váhom NM

Ste v Novom Meste nad Váhom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Mesto nad Váhom

Sean1969 M 54 rokov
Muž 54 rokov Nové Mesto nad Váhom
Hľadám ženu, partnerku, kámošku v jednom. Hľadám proťajšok, kto nechce byť sám, kto chce začať znova. Nikdy ma nenapadlo že v mojom veku budem začínať znova. Máš podobné pocity, nechceš to skúsiť so mnou? Možno nám to spolu klapne.
cadaver M 50 rokov
Hladam lasku a daku spriaznenu dusu. Niekoho na volne chvile a na cestu zivotom. Na prechadzky prirodou a na vzajomny relax. Osobu ktorej mozem verit a doverovat si navzajom.
NameLeo M 49 rokov
Som normalny, zamestnany muz, hladam touto cestou pohodovu, nekonfliktnu zenu na vazny vztah, ktovie mozno ... byvam na dedine, minulost mam vysporiadanu, zaluby priroda, prechadzky, prace okolo domu... je toho viac, ak chces vediet, pytaj sa, nehryziem😁
Pemak M 64 rokov
Muž 64 rokov Nové Mesto nad Váhom
Dobrý spoločník do pohody/nepohody vždy poteší. Čistá duša, jednoduchá pravda, jednoduchá cesta, radosť z darov dňa, keď prídu do života, je asi najväčšie bohatstvo....
Janicka007 Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Nové Mesto nad Váhom
Hľadám niekoho, (vek 54-65) kto dokáže nielen brať. Kto dokáže aj počúvať a snažiť sa porozumieť, kto dokáže inému vrátiť radosť do života. Ktorý zažil pády aj vzostupy a aj napriek tomu ostalo jeho srdce čisté. Kto nehľadá vonkajšiu krásu, ale vnútornú, ktorému slovo vernosť a úcta aj niečo hovorí. To, isté aj ponúkam... UPOZORŇUJEM: MÁM SYNA a MAMKU, čiže ak nejakému pánovi to bude vadiť, kľudne poprosím treba osloviť iné dámy... ďakujem 😉
Bateri M 59 rokov
Hľadám ženu, ktorá ma naučí Angličtinu.. Viem ze už vekom je pamäť už nie ako u 20 ročných, ale za pokus to stoji. Chcel by som navštíviť pár miest v Anglicku. Dúfam že sa mi podarí nájsť dakoho, kto bude mať trpezlivosť somnou. Ďakujem.
Rado
Eva2210 Ž 55 rokov
Ahoj, som žena, este nie dochodkyňa, bývam kusok od noveho mesta nad Váhom v peknej dedinke. Bolo by dobre, sem tam si s niekym popisat, alebo sa isť poprechadzať na kávu atd.
Foxx38 M 38 rokov
Ahoj.. hľadám seriózne dievča na zoznámenie a na trávenie voľného času .. som pracovitý, nebojím sa do ničoho pustiť… moje koníčky je hubarcenie a rybolov
Tornado24 M 52 rokov
Hľadám ženu na spoločnú cestu životom. Pracujem, mám rád prirodu, chodím na huby, rád cestujem, jazdim na bicykli, kúpalisko, kino a hladám si priatelku.
Uppir M 60 rokov
Vek medzi 45 - 55 na stretka, aj niečo viac, som gentleman. Rád sa rozprávam o prírode, mam veľa koníčkom. Rád si posedieť s kamošmi. Preto by som to chcel zmeniť, nakoľko aj ženy majú svoj názor na život, čo by sa v danej chvíli aj hodilo.
MiroslavSWK M 44 rokov
Muž 44 rokov Nové Mesto nad Váhom
Hľadám rozumnú ženú, ktorá vie, čo chce. Pracujem ako živnostník. Voľný čas trávim prechádzkami so psom a na motorke. Minulosť chcem nechať za hlavou!!!
Stuart1 M 40 rokov
Muž 40 rokov Nové Mesto nad Váhom
Som z NM, pracujem ako elektrotecnik, byvam sam v rodinnom dome, rad hubarcim, navstevujem hrady, zamky, cykloturistika, rad spoznam zenu, ktora by so mnou travila cas a rozumela by si so mnou casom aj viac

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania