amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nové Mesto nad Váhom NM

Ste v Novom Meste nad Váhom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Mesto nad Váhom

Gumenac M 46 rokov
Muž 46 rokov Nové Mesto nad Váhom
Priateľstvo a čas ukáže!! Lásku zodpovednosť a pohľad na život!! Pracujem ako každý normálny v dnesnej ťažkej dobe!! Rád behám hrajem závodné futbal a všetkok voľný čas sa snažím venovať dcérke!! Čo to znamená usporiadaná minulosť, veď dnešne dni sú plné nemilych ale aj milych prekvapení!!
erasuretka Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Nové Mesto nad Váhom
Hľadám veselého a múdreho kamaráta na potulky po prírode a pamiatkach.
Mám rada Tatry, hudbu, knihy, kreatívne tvorenie...
Nižší muži ani nepíšte, dezoláti detto.
Martina70 Ž 52 rokov
Som obyčajná baba ktorá sa rada smeje ale vie aj načúvať ľuďom keď to potrebujú.
Hľadám pre začiatok priateľa s ktorým si budem rozumieť a tráviť spoločné chvíle.
Mám rada prírodu, zvieratá.... a hlavne mám srdiečko na správnom mieste.
Ak ma chceš spoznať viac, napíš mi a ja ti rada odpoviem.
964radost M 63 rokov
Muž 63 rokov Nové Mesto nad Váhom
Mám vysporiadanu minulosť. Rád chodím do prírody a na hrady zrúcaniny, chodievam na turistiku, rád sa bicyklujem. Hládam si známosť, ktorá by mala podobne záľuby.
adoNM78 M 26 rokov
Muž 26 rokov Nové Mesto nad Váhom
hladam lasku svojho zivota, velakrat som sa sklamal, hladam konecne tu pravu lasku, nehladam ulety, ani nic podobne, ale lasku na cely zivot na veku mi nezalezi
Majko211 M 24 rokov
Ahoj hľadám babu na podpísanie zoznámenie a počase možné niečo viac, 🙂🙂 ak máš záujem ozvi sa, rád sa s tebou spoznám, môžme dať kávu, obed, teším sa na teba a dúfam že nám to spolu vyjde
Zuzanazuza Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Nové Mesto nad Váhom
Som obyčajná žena, ktorá má zmysel pre humor, má rada prírodu, spoločnosť a rada občas zájdem na pivo alebo pohár vína. Hľadám muža na trávenie voľného času, ktorý má zmysel pre humor.
Tominko12345 M 39 rokov
Ahoj, hľadám ženu s veľkým ž, šport postavy, ktorá má rada deti, bike, turistiku, prechádzky v prírode ale aj rozprávanie, nežnosti a láskanie..., som dobre vyzerajúci muž šport. postavy, šikovný a manuálne zdatný muž ktorý hladá spriaznenú dušu na spoločné chvíle,🥰
astasera Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Nové Mesto nad Váhom
Hľadám príjemného muža do pohody i nepohody, ktorý vie byť priateľom i kamarátom na spoločné trávenie voľných chvíľ. Rada cestujem a trávim čas prechádzkami prírodou.
palo456789 M 67 rokov
životom ostrieľaný a zbehlý muž hľadá žienku do pohody a nepohody. Milujem cestovanie, more, turistiku. Ak si myslíš že si tá pravá, ozvi sa. Papier znesie veľa, ale osobný kontakt nenahradí.
sipkova33 Ž 52 rokov
Rada by som spoznala príjemného a vzdelaného kamaráta/partnera na trávenie volných chvíľ. Mám rada prírodu, slnko, cestovanie, zvieratá a správnych ľudi.
Bubal M 39 rokov
Ahoj, som rozvedený a samota mi už začína prekážať. Rád spoznám milú, pohodovú ženu. Zatial hľadám kamarátku na spoločné rozhovory, prechádzky a neskôr možno vznikne pekný vzťah.
Rád športujem, chodím na kratsie turistiky.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania