amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Považská Bystrica PB

Ste v Považskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPovažská Bystrica

Monikaj Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Považská Bystrica
Ahoj som slobodná bezdetná žena rada spoznám príjemného, zodpovedného a pracujúceho muža, slobodného, najlepšie bez záväzkov. Mám rada prírodu, kultúru, spoločnosť príjemných ľudí
VH4382 M 38 rokov
Som normálny chalan. Som už dlho sám. Aj to ma priviedlo sem. Moje záľuby ; hudba, ryby, cyklistika, príroda. Pracujem v Pov. Bystrici. Nemám rád klamstvo.
Abel6 M 38 rokov
Muž 38 rokov Považská Bystrica
Len tak a potom uvidíme .... mám rád cestovanie, more, hory a lesy ... neviem čo tu písať, veď kto chce sa spýta a ja odpíšem, nemusím tu pre všetkých vypisovať o sebe všetko, takže stačí sa len spýtať, odpíšem každému.
Dragoo986 M 33 rokov
Muž 33 rokov Považská Bystrica
Ahoj volám sa Peter a mám 33 rokov. Tak pre začiatok, som úplne obyčajne neobyčajný chlap 😊 , ktory už nechce tráviť chvile sám, ako každý mám svoje prednosti ale aj chyby. Nie som dokonaly ale chcem byt dokonaly pre tú osobu, ktorej dam svoje srdce. Milujem hudbu, tanec, šport (plávanie,turistika, cyklistika,korčule ) Hubarčenie, varenie a mazlenie , cestovanie, prechádzky , lyžovanie .Samozrejme sa rád účasním kultúrnych podujatí koncerty, diskotéka, plesy, kino, divadlo. Rodina a priatelia sú pre mňa všetko, milujem deti a zvieratá. Ružové okuliare som uz zhodil a velmi dobre viem ,že výrok nezáleží na vzhľade ale na srdci neni pravdivý vždy ide o spoločne sympatie. Som priamy a uprimny a drzim sa slova: cloveka robia činy nie keci! Chcel by som sa zoznámiť zo ženou podobných záujmov a hodnôt lebo vraj každý si hľadáme zrkadlo , najlepšie z Trenčianskeho kraja prípadne Žiliny, v rozmedzi 25-40r. Uprednostnujem osobne stretnutie ako dlhodobe pisanie, človek sa aj tak najlepšie spozná osobne.
lev61 M 59 rokov
Muž 59 rokov Považská Bystrica
Najde sa dama po päťdesiatke, čo občas obuje korčule , sadne na bajk, vymení lodičky za pohorky, v zime bežky a ideálne aj lezečky? Tak toto všetko ponukam a možno aj viac-:) Rad pracujem v zahrade, niečo kutim, dokonca aj zavaram-:)) Pracujem v stavebnictve, na chalupe mam havina a mačky. Ak tychto par riadkov niekoho zaujme, tak poteší a budem sa tešiť na odpoved.
Piraty M 44 rokov
Muž 44 rokov Považská Bystrica
Ahoj volám sa Dániel mam 44 rokov som z Považskéj Bystrice hľadám si obycajne dievča z dobrym srdcom ktorá sa vie polaskat aby brala partnera takého ako je mám rád prírodu šport zvieratká.
Kaja37 Ž 37 rokov
Ahoj, som rozvedená žena, pracujúca. Som milá, spoločenská. Rada plávam, bicyklujem a tiež chodím na turistiku. Už nechcem byť sama. Hľadám priateľa, na osamelé dní.
panto M 34 rokov
Muž 34 rokov Považská Bystrica
hladam vazny vztah a a mam rad psov aby sme sa lubeli a rozumeli si medzi sebou a vychadzali spolu co mam rad plavanie tenis bicyklovanie a mam rad deti
Maria65 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Považská Bystrica
Rada by som stretla príjemného, zodpovedného a veselého muža plus mínus v mojom veku, s ktorým by som mohla zdieľať voľné chvíle, možno aj všetko krásne aj ťažšie, čo prináša život. Mám rada cestovanie, spoznávanie, pobyt v prírode , umenie. Ocením úprimnosť a láskavosť, nemám záujem o flirt a klamstvá.
Adonaj M 51 rokov
Nikdy som sa na inzerat nezoznamoval, takže ani neviem čo napísať. Som rozvedeny, zamestnaný, a touto cestou by som sa rád, zoznámil z fajn ženou. Chodievam rád do prírody, pozriem si dobrý film, dúfam že tu konečne nájdem normálnu babu
Siskoo132 M 18 rokov
Ahoj hľadám si sympatickú babu. Moje záľuby sú auta, šport... Moja práca je v taxisluzbe. Mam rad psov a celkovo zvieratá. Chcel by som sa zoznamit s nejakou top babou kľudne mi napíš ozvem sa.
Bambulka99 Ž 44 rokov
Som obyčajná žienka túžiaca po obyčajnom vzťahu. Túžim lásku dávať, ale aj prijímať. Mám rada prírodu, hudbu, kultúru...a rada by som voľné chvíle trávila s milovaným človekom. Mám dvoch synov a pracujem ako pani učiteľka. Máme doma milú fenku, s ktorou radi trávime voľný čas. Možno sa hľadáme... tak sa mi ozvi. Budem sa tešiť.
PS: Len vážne. Ďakujem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania