amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Považská Bystrica PB

Ste v Považskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPovažská Bystrica

august22 M 60 rokov
Hľadám ženu športovo zameranú, turistika, bajk, bežky. Pracujem,minulosť mám vysporiadanú. Na chalupe mám psa a mačku. Rad sa venujem zahrade a kutilským prácam.
VinBenzin M 35 rokov
Ahojte dievčence. Rád by som si tu našiel partnerku ktorá mi nebude moc dvíhať tlak. Na oplátku nebuďem dvíhať ani ja tlak tebe a dožijeme sa tak spolu krásneho veku. Ak mi viesť splniť toto moje prianie ozvy sa mi.
Silvester99 M 46 rokov
Muž 46 rokov Považská Bystrica
Hľadám priateľku na strávenie voľných chvíľ v prírode, pri športe alebo zábave a relaxe. Neskôr pri vzájomných sympartiách aj viac. Život nemá byť pochmúrny a smutný ale veselý a hlavne nesmie chýbať sranda. S úsmevom ide všetko ľahšie. Nemám zvláštne kritériá, ľudia si skrátka padnú do oka. Dieťa nie je prekážkou škôr výhodou. Keďže sa ľudia nestretávajú ako za starých dobrých čias, skúšam aj touto cestou niekoho nájsť.
Oktavioo M 33 rokov
Muž 33 rokov Považská Bystrica
Rád spoznám príjemnú sympatickú ženu, na spoločné trávenie voľného času.. Ja slobodný 33r.chalan 😊Žilina-PB okolie, diaľka nemusí byť prekážkou 🙂
viac o mne, keď sa ozveš 😉
Lusi56 Ž 56 rokov
Chcela by som spoznat príjemného, inteligentného muža, ktorému chýba ženská spoločnosť. Je vyrovnaný, spoľahlivý a chce sa ešte tešiť zo života vo dvojici. Som rada v prírode, milujem plávanie, spoznávam nové krajiny, mam malého psíka.
Asponnaskok M 35 rokov
Muž 35 rokov Považská Bystrica
Som sympaticky, spolocensky chalan dufam ze najdem podobne zalozenu a k sportu otvorenu slecnu ci zenu nielen na travenie volnych chvil ale aj nieco viac
Obsadenaprez Ž 46 rokov
Ahoj, milý Neznámy. Chcela by som stretnúť a spoznať človiečika, ktorý by mi dal to, čo doma nemám.Hľadám porozumenie a lásku.... Mal by si byť na úrovni, slušný. Ostatné doriešime neskôr.
Mirus1211 Ž 48 rokov
Hľadám milujúceho a tolerantného, veselého muža. Svoju minulosť mám uzavretú a viac sa k nej nechcem vraciať. Možno si niekto nájde čas pre mňa a môjho psíka na spoločných prechádzkach po prírode.
Salomon33 M 39 rokov
Hľadám príjemnú, milú, veselú, zrelú ženu, ktorá nie je závislá na sociálnych sieťach, nemá potrebu neustále pozerať do mobilu a dokumentovať svoj život.
Stankasestricka Ž 56 rokov
Hľadám čestného a úprimného pracujúceho chlapa na vztah ktorý má vysporiadanu minulosť a vie čo chce a nechce byť sám. Mam rada prechádzky more hory prírodu posedieť si pri dobrej kávičke či knihe rada mam ručne práce pletenie vyšívanie atď a rada varím nemám rada klamanie využívanie a ublizovanie druhým
Novka Ž 49 rokov
Hladám fajn muža na spoločne strávené pekné dni. Som športovo založená, turistika, história, bicykel, domáce práce. Humor mi je blízky, pohoda a pokoj tiež. Ak máš podobný názor, ozvi sa, rada sa zoznámim.
Jeans77 Ž 45 rokov
Som z P.B. Mam 45 r. Bez deti. Volny cas travim citanim knih, posilkou a vzdelavanim sa.
Hladam kamaratku na volne chvile. Viac sa dozvies, ked sa mi ozves ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania