amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Považská Bystrica PB

Ste v Považskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPovažská Bystrica

Mona69 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Považská Bystrica
Mám vysporiadanú minulosť, hľadám priateľa, som veselá, mám rada spoločnosť, dobrých úprimných ľudí, rada chodím do prírody, hlavne turistika, milujem život
brumko0902 M 55 rokov
hladam pohodovu ženu na spoločný zivot, byvam v rodinnom dome, mam veľa volneho času a rad by som sa delik o radosti i starosti s nejakou milou zenou.
porter3388 M 35 rokov
Muž 35 rokov Považská Bystrica
Ahoj..obyčajný chalan,čo má toho dosť za sebou ale určite aj veľa pred sebou. Milujem zvieratá,veď mám vtáčika,ktorý pre mňa znamená všetko ❤️ Ozvy sa mi, pokecáme-uvidíme. Milujem spontánnosť,pretože len vtedy je to predsa originál a to pravé ☺️ Budem čakať na tvoju správu..nenávidím pretvárku a vyžadujem 150% vernosť. Pretože len cez vernosť vzniká všetko ostatné.
PS: Tajomstvom každého dokonalého vzťahu je nemať tajomstvo 🙂
Emily107 Ž 64 rokov
Ahoj. Som vdova a pracujúca dôchodkyňa, rada by som sa zoznámila s mužom do 65 rokov. Musí byť nefajčiar, ktorý rád chodí do prírody a na dovolenky. Bývam sama na rodinnom dome.
Mato3387 M 33 rokov
Muž 33 rokov Považská Bystrica
Hľadám si ku sebe rovnocennú a súcu partnerku, ktorá mi bude stále oporou každý deň, hodinu, minútu a sekundu. Rád robím každému dobro ako zlo i keď niekedy sa to nedá ale snažím sa robiť vždy dobro.Mám rád prírodu, oddych, relax a hlavne chytanie rýb.Som pracovitý a hľadám si naozaj lásku už bez ublíženia a chcem mať už pekný vzťah bez podrazov.
Ak chceš vedieť viac napíš!!!😀😍😀
vierka10 Ž 55 rokov
Ja mám vysporiadanú minulosť a preto by som uvítala priateľa, ktorý nesklame...vie byť oporou... vie byť bútľavou vrbou..ktorý je verný, zodpovedný a nepodvádza..
mack628 M 26 rokov
Ahojte som slobodný mladý chalan čo hľadám milú slečnu ktorá mam bude mať rada :D. Rád trávim čas v prírode pozriem dobrý film pripadne niekde vybehnem s kamarátmi.
Babylon11 M 40 rokov
Muž 40 rokov Považská Bystrica
Ahoj, hľadám si priateľku, s ktorou sa budeme navzájom dopĺňať. Chyba mi lásku dávať i ju dostávať. Som večný optimista. Tak verím, že snáď sa ťa podarí nájsť...
6100 M 53 rokov
Hľadám si priateľku na jesennú prechádzku životom. Som obyčajný človek a hľadám si obyčajnú normálnu ženu, ktorá sa na nič nehrá a berie život taky aký sa jej ponúka.
rastik241 M 34 rokov
Muž 34 rokov Považská Bystrica
Hladám partnerku do života konečne tu prav, ktora bude pri mne stát, zaroven ma rada humor výlet do prírody ma rada deti, zvierata,bicyklovanie rada sa zabaví je spoločenská
Mikhail M 33 rokov
Muž 33 rokov Považská Bystrica
Ahoj hľadám vážny vzťah alebo aj len priateľstvo... Pracujem ako servisný technik obrábacých strojov... Záľuby sú gitara bicie príroda chatárčenie dobrý film či kniha.
SteFun M 38 rokov
Muž 38 rokov Považská Bystrica
Skúšam nájsť nejakú normálnu pohodovu babu ktorá vie co chce od života
Rád chodím na bike, do prírody, na korčule atď ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania