amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Považská Bystrica PB

Ste v Považskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPovažská Bystrica

22223 Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Považská Bystrica
pohodďák so zmyslom pre humor,muž na pravom mieste ,nefajčiar, nealkoholik, vek do 58 rokov ostatné si povieme, som romantická duša ,veselá mám rada veselých a úprimných ľudí máma rada zvieratká a všetko pekné čo život prinesie. More, slnko, hrady, zamky, môże byť, a o to lepšie keď je to s kým zdielať. Iba s foto.
Koubaaa M 25 rokov
Muž 25 rokov Považská Bystrica
Zdravíčko, no ako som spomínal hľadám si žienku na spoločné chvíľky ci už niekde von alebo skôr pri sebe, pri vínku to už je na tebe :)

Volaj píš co len chceš :)
3Martin450 M 32 rokov
Muž 32 rokov Považská Bystrica
Hľadám vážnu známosť, mam rad turistiku, prírodu, zvieratá, rad jazdím na motorke, práce okolo domu. Rád by som našiel ku sebe spriaznenú dušu, ktora by mala podobne zaujmy
Milan1983 M 37 rokov
Hľadám niekoho na trvalý vzťah, som zamestnaný, voľný čas by som rád trávil s niekým kto by ho rád trávil so mnou, napríklad v kine, na prechádzke atď. V minulosti som si prešiel rôznymi vztahovými skúškami čo ma sklamali a zranili, no na druhej strane aj posilnili.
14he41 Ž 59 rokov
Hľadám vážnu známosť mal by byť športový typ.. Vzdelaný pozorný milý slušný človek, vztah k prírode zvieratám ktorý rád počúva hudbu číta knihy a ma svoje ciele ktoré dovedie do konca
TikTok Ž 54 rokov
Som obyčajná žena s vyriešenou minulosťou a chuťou do života. Rada by som spoznala obyčajného muža s vyriešenou minulosťou a vnútornou krásou, aby bol sám sebou a na nikoho sa nehral.
PB-ZA
Monika1702 Ž 44 rokov
Hľadám vyrovnaného partnera. Voľný čas trávim v prírode. Milujem prírodu, zbieranie hríbov. Mám moju milovanú lásku Elzu (psa). Pracujem. V zime rada lyžujem.
24s M 47 rokov
Hľadám normálnu ženu, ktorá vie podržať za ruku, má dobré srdiečko a myslí to úprimne. Som normálny muž, nefajčím, nepijem, mám rád more. Rád odpoviem na čokoľvek, spýtaj sa.
Patrik0091 M 30 rokov
Muž 30 rokov Považská Bystrica
Hladam ženu ktorá ma bude mať rada takeho aky som a ktora vie čo chce od života a ide si za tym na veku nezalezi mam psa volny čas travim pri pc alebo chodim von potrenovať nohy som na invalidnom dôchodku.
Bay Ž 75 rokov
Žena 75 rokov Považská Bystrica
Som žena na dôchodku ,bývam so slobodným synom 39r. a hľadám muža,ktorý mi vyplní prázdne miesto v živote. Vo voľnom čase navštevujem prírodu, rada tancujem, počúvam hudbu.
Vrt M 53 rokov
Som sám a hľadám niekoho kto je sám som zamestnaný mám rad ľudí ktorý sa smejú majú radi srandu zábavu hubárčeníe plávanie prírodu cestovanie tancovanie a iné veci
Sionnaj M 55 rokov
Muž 55 rokov Považská Bystrica
Normálny, pohodový chlap s vysporiadanou minulosťou . Som zamestnaný .Voľný čas trávim v prírode, na bicykli , výlety , relax ... Rád by som stretol podobnú ženu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania