amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Považská Bystrica PB

Ste v Považskej Bystrici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPovažská Bystrica

Evicka777 Ž 47 rokov
Hľadám úprimného a pracovného muža. Som rozvedená, minulosť mám vysporiadanu. Myslím, že som pohodovej povahy. Vlastne byvanie mám. Samota je zlá. Uprednostňujem rodinne založenú osobu.
Entauscht M 61 rokov
Priateľstvo , čas napovie ..Pracujem ešte a rád ..Rád mám všetko krásne a pravé ..Cestovanie , záhrada , príroda , poriadok a všetko ako sa patrí ....
MisoRiso M 34 rokov
Muž 34 rokov Považská Bystrica
Hľadám niekoho kto má skutočne záujem o vzťah a nevedie len prázdne reči niekoho s kým bude sranda a život zaujímavejší, nevypisuje z dalšími dvadsiatimi ak už máme komunikovať tak sa venuj mne a ak to nechápeš tak pa.
Slovenka111 Ž 49 rokov
Hladam iteligentneho muza, ktory este vie milovat. Cisto, nezistne, nezne, uprimne a vasnivo... A ktory miluje hory a more... Chces sa nieco opytat? Cakam...
Lumir2002 M 19 rokov
Muž 19 rokov Považská Bystrica
Som študent na strednej čo plánuje ísť na výšku. Hľadám dievča vo veku 17-22 rokov s ktorým sa môžem porozprávať , spoľahnúť sa , a viesť s ňou vzťah. Voľný čas trávim čítam kníh, prechádzkami, cyklistikou, a učením. Z hudby mám rád 90 roky , elektro ale aj niečo nové sa nájde 😀.
martinko49 M 27 rokov
Muž 27 rokov Považská Bystrica
Poviem potom. Usmievavý pohodový chalan ktorý má rád úprimnosť a nemám rád klamstvo. Hľadám príjemnú a slušné ženu a priaťelku zatiaľ na dopisovanie a po čase aj viac.
Radoslav521 M 35 rokov
Muž 35 rokov Považská Bystrica
Hľadám úplne normálny ženu, na úplne normálny život... prešiel som si peklom a nepotrebujem lietať v oblakoch.. stačí mi v kľude aj na zemi🙂
Dúfam že všetky normálne ženy ešte existujú 🙂
Charlie34 M 35 rokov
Muž 35 rokov Považská Bystrica
Hľadám, aj nehľadám.. skúšam, pretože som už unavený z falisnošnosti ľudí..
Pracujem, ako väčšina normálnych ľudí, rád športujem, bez toho by som nemohol existovať..
Pokiaľ ešte existuje normálna baba, ktorá nemusí byť v živote šťastná, ale spokojná, dúfam že takú ešte nájdem
PeterPX1980 M 41 rokov
rad cestujem, motrorkujem, spoznavam nove, adrenalin, potapanie, hudba, relax, bicyklovanie, korcule, plavanie, fotenie, lyze, PC, praca, film, kino atd :)
Molnarka Ž 44 rokov
Hľadám muža na občasne stravenie spoločných chvíľ, porozprávame sa poradíme si prípadnému vzťahu sa nebranim.
Mám rada prírodu turistiku, šport - bicykel, korčule, beh…
Stefan1987 M 34 rokov
Muž 34 rokov Považská Bystrica
Partnerku do zivota, ktora sa bude chciet so mnou o vsetkom zhovarat, riesit, pracovat na vztahu a nebude zatvarat dvere pred problemami.
Som sam v novom dome.
Rik72 M 35 rokov
Som slobodný a zatiaľ bezdetný muž, ktorý si hľadá partnerku na pekné spoločné chvíle. Skúšam šťastie aj takouto cestou. Napíš, pokecáme a uvidíme 😉 😊

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania