amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bánovce nad Bebravou BN

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Milxo M 25 rokov
Sympatická a milá, uvážená osoba ktorá vie čo od života chce a ma stanovené ciele a hodnoty nie sny ,so zmyslom pre humor, nefajčiarka, veriaca, ma rada prírodu, turistiku atď.
Lili19 Ž 57 rokov
Touto cestou hladam priatela na dni vsedne. Cas ukaze ako to pojde dalej. Mam stredoskolske vzdelanie. Pracujem v zdravotnictve. Som rozvedena. Deti dospele. Osobne stretnutie napovie.
bato666 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bánovce nad Bebravou
Mam 38 rokov a ešte nikdy som nemal vážnejši vzťah,tak sa snažim najst partnerku na trvaly vzťah.A ani bi mi nevadilo kebi mala deti.Pracujem v zahraniči ale každy tyžden dochadzam domov.
Timea1515 Ž 43 rokov
Dlhovlasa blondinka energicka , mila , sportovo zalozena fitnesstrenerka , so zmyslom pre vsetko vo ma zmysel ..hladam uprimneho sympatickeho muza s charizmom a citom ...
Todare M 49 rokov
Hľadám milú žienku, nekonfliktnú, normálnu. Najskôr kamoši.
Mám rád prírodu, turistiku. Také normálne veci.
Mám sedavé zamestnanie preto sa rád pohybujem.
Anna1122 Ž 62 rokov
Hladam vazny vztah, som vdova plna zivota, bezdetna, nefajciarka. Od muza ocakavam uprimnost, vernost a milu spolocnost. Rada citam a pocuvam pesnicky.
Krtko123 M 53 rokov
Ahoj, hľadám si niekoho na trávenie spoločných chvíľ ako sa hovorí samota je zlá. Mám m rád prírodu, spoznávanie kultúrnych pamiatok, turistiku.,som nefajčiar, alkohol príležitostne.
Baryy M 30 rokov
Muž 30 rokov Bánovce nad Bebravou
Moje zaluby -sport, priroda. ..Praca-Tesar..Som jednoduchý obycajny muž a rad spoznam prijemnu zenu..Som slobodny, nezadany..mam rad romantiku. .mam rad nehu ale aj vasen. .
Borlander M 29 rokov
Muž 29 rokov Bánovce nad Bebravou
Považujem sa za veselého ( veľmi rád používam iróniu) , milého , starostlivého , som veľký fanúšik rocku a sci-fi , veľmi rád si pozriem film, prečítam nejakú knihu , zahrám nejakú tú videohru ,občas ešte aj nejaký ten koncert, ak ťa zaujíma viac veľmi rád napíšem o sebe aj viac , stačí sa ozvať :-)
Dionysos M 61 rokov
Muž 61 rokov Bánovce nad Bebravou
Ahoj rád Ťa poznám, som kutil ,rád varím ale aj športujem /turistika,tenis,plávanie /mám rád chatárenie
a grilovanie ,hodne pracujem ,rád lyžujem,dovolenky Chorvátsko,Grécko,zimné Rakúsko,Taliansko,bývam sám
Eros333 M 36 rokov
Muž 36 rokov Bánovce nad Bebravou
Mám rád prechádzky v prírode som slobodný bezdetný a hľadám vážny vzťah. Pracujem ako vodič z povolania a preto nemám veľa času na hľadanie partnerky preto si ju skúšam nájsť aj touto cestou
Rebeljm M 45 rokov
Muž 45 rokov Bánovce nad Bebravou
Láskou a životom sklamaný 44r otec dvoch hľadá spriaznenú dušu. Som fajčiar ale alkohol nepijem, pracujem. Mam rad hudbu a dobru knihu. Hľadám niekoho kto by mi bol oprou, butlavou vrbou, neznášam faloš a klamstvo.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania