amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bánovce nad Bebravou BN

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Majo166 M 35 rokov
Chcel by som najst ženu na spoločné chvíle... som zamestnaný a bývam sám... volny čas rád trávim pri vode.... a mám rád prírodu... bývam na bytovke a som z banoviec
Robenod M 54 rokov
Hľadám spriaznenú dušu pre spoločné chvile. Ponúknuť viem celého seba, istotu, život na chalupe, záhradu, viem spraviť takmer všetko. Som na vysluhe teda zabezpečený s dostatkom času. Voľny čas trávim kutilstvom, prácami na chalupe, záhrade a relax prechádzky so 4nohým priateľom do prírody najradšej na huby.
V podstate mám vysporiadanu minulosť, aj keď som pred 17timi rokmi prišiel z dôvodu zákernej choroby o milovanú manželku a s tým budem už spojený navždy.
Samuel46 M 21 rokov
Muž 21 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám slušne, milé dievča ktoré mi spríjemní voľný čas. Popri robote sa venujem futbalu a posilke. Hľadám dievča približne v mojom veku ale kľudne aj staršie.
Lubosino1 M 48 rokov
Muž 48 rokov Bánovce nad Bebravou
Hladám si milú uprimnú priatelku na pekný vzťah plný lásky a porozumenia.

Mám rád prírodu a zvieratá. Vo vzťahu nie je pre mňa najdóležitejši sex, ale vzájomná úcta a láska dvoch spriaznených duší.
Pajo11 M 55 rokov
Muž 55 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám si vážnu známosť a mam vysporiadanu minulosť mám rád prírodu bicyklovanie a rád chodím na prechádzky rád si pozriem dobrý film alebo seriál som zamestnany
Tomoslav M 36 rokov
Muž 36 rokov Bánovce nad Bebravou
Zdravím.. hľadám ženu primeranú k môjmu veku, prípadne aj mladšiu, pracujem a som na invalidnom dôchodku. Vo voľnom čase rád chodím do lesa na prechádzky, občas posilňovanie, plaváreň, kúpalisko, turistika, párty, mám dvoch psíkov.
Pinocio87 M 35 rokov
Zdravím pracujem, vysporiadania minulost, mam psa, bývam samostatné v byte, mam 35 rokov, moje záľuby sú cestovanie, koncerty, šport, varenie, nefajčím, nepijem alkohol
Sasa1921 Ž 40 rokov
Hľadám vážnu známosť. Mam 1dieta. Pracujem. Nehladam otca, pre môjho synčeka, ani financnu pomoc. Minulost mám vysporiadanu. Volny cas trávim so svojim synčekom. Do vzťahu sa nechcem hrnúť, všetko má svoj čas.
Apolenka Ž 57 rokov
Pracujem, rada chodím do prírody, čítam, mam vysporiadanu minulost, hľadám prima človeka bez zavislosti s ktorým mi bude fajn, ktorý se umi tešiť že života.
tomo1123 M 33 rokov
hladam slečnu na zoznamenie časom možno aj viac nehladam modelku ani ja nie som model len aby bola proste obycajna zena mala rada vylety a turistiku..
Coky333 M 46 rokov
Muž 46 rokov Bánovce nad Bebravou
Hlavné peknú obyčajnu ženú lásku dôvera byť úprimný som opratovatel mam 2 andulky moja minulosť je vysporiadana zatiaľ len stručne ó mne
Nalepsie bude keď som porozprame á uvidím čo život jaké bude to naše šťastie á no uvidíme
drv2 M 42 rokov
Hľadám žienku na príležitostné stretnutia... Som pracovne dosť zaneprázdnený, ale viem si nájsť čas na strávenie spoločných chvíľ... Pasívne športujem, rád trávim čas v prírode - turistika...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania