amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bánovce nad Bebravou BN

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Lara2 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám v pohode priateľa, mam rada turistiku, welnes, prírodu, zvieratá psík, mam vysporiadanu minulosť, teším sa na zoznámenie a trávenie voľného času s milym mužom.
Peterpeter17 M 65 rokov
Muž 65 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám milú nekonflitnú ženu s vysporiadanou minulosťou, nefajčiarku a nie alkoholičku. Som na dôchodku, nefajčiar. Žijem sám na dedine. Deti mám v cudzine. Mám rád prechádzky prírodou.
Alexandra15 Ž 71 rokov
Žena 71 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám muza, mileho, spolahliveho, verneho.. Žijem sama, som už na dôchodku.
Rada spoznávam prírodu.
Chodím do welnes.
Navštevujem rodinu a priateľov.
Som mila a priatelska.
11JUKRAL M 41 rokov
Muž 41 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám ženu, slobodnú mamičku na písanie a časom možno aj viac. Som 2 roky vdovec s dvoma deťmi. Pracujem a starám sa ako viem. No v dvojici by to šlo ľahšie a preto skúsim aj takto nájsť spriaznenú dušu.
Neskaa Ž 49 rokov
Poteším sa spoľahlivému mužovi, nefajčiarovi, s doriešenou minulosťou, ktorý chce partnerku do života, váži si vzťah a nesklame. Dieťa mám dospelé. Mám rada cestovanie, občas kultúra, prípadne šport...
InaIna Ž 50 rokov
Úplne pohodová žena hľadá úplne pohodového muža. Na trávenie voľného času a neskôr na spoločný život. Poprosím ženatých mužov a mužov vo vzťahu, aby ma nekontaktovali.
Jednooky M 41 rokov
Muž 41 rokov Bánovce nad Bebravou
Som slobodný chlap hľadajúci si priateľku, bohužiaľ som invalidný dôchodca, rád sa zoznamim so ženou, ktorá má okolo 50 až 55 rokov, je úprimná a ma rada život taký, aký je.
Lottka80 Ž 43 rokov
Kto sa opýta, rada odpoviem.
Študujem.
Minulosť mám vysporiadanú.
Voľný čas trávim na kávičke s priateľmi, mám zvieracieho miláčika...
Majland M 52 rokov
Muž 52 rokov Bánovce nad Bebravou
Priateľskú, rodinné a športovo založenú priateľku so zmyslom pre humor. Vychadzky do prírody alebo na bicykel. Rád zveľaďujem veci okolo svojho domu. Nejaký výlet
Modreoci1967 M 53 rokov
Som pohodový seriózny muz, mám rád úprimnosť a pravdivosť, som rozvedený a preto hľadám ženu, ktorá je tiež sama, aby nám bolo spolu veselšie, najlepšie z okolia Bánoviec
Nezabudka73 Ž 50 rokov
Rada spoznám inteligentného muža kľudnej povahy, so zmyslom pre harmonický a romantický vzťah. Zatiaľ na písanie a čas ukáže... Niekoho, s kým si budem rozumieť, s kým sa dá zasmiať, zatancovať si, ale aj riešiť problémy života. Nefajčiar, nealkoholik.
Ja si aktuálne hľadám prácu, minulosť mám vysporiadanú. Mám rada prírodu, pokoj, pohodovú hudbu, tanec, kvety, záhradu, výlety na pekné miesta. Mám doma fenku kríženca a mojím športom je práca v záhrade a okolo domu.
Viem sa tešiť aj z maličkostí, vážim si život.
Ak si na tom podobne, skúsme si o tom popísať a uvidíme...
Borisisko M 43 rokov
Muž 43 rokov Bánovce nad Bebravou
Zdravím, volám sa Boris a touto cestou by som si chcel nájsť priateľku a neskôr aj vážnu známosť. Bývam v obci Krásna Ves to je v blízkosti Banoviec nad Bebravou alebo Trenčína tak medzi. Rád sa chodím prejsť do prírody, alebo niečo robím okolo domu. Rád by som si našiel niekoho, s kým by som trávil voľný čas, chodil na tie prechádzky po prírode a možno aj prežil zvyšok života, mal niekoho, koho by som mohol ľúbiť a byť s ňou šťastný.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania