amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bánovce nad Bebravou BN

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Gorla M 60 rokov
Uplne obycajnu zenu,
Ponukam lasku, vernost, nehu,
Vsetko pekne este moze prist,
Zahrada, chaluparcenie, hudba, zabava napis a uvidis.
Minulost je minulost.
Farmar8011 M 53 rokov
Hľadám priateľku, ktorá mi bude verná, bude veselá, život je len jeden, treba si ho užiť co najviac, dnes so mnou na moju hondu vietor vo vlasoch iné myslienky
JEZEFCIK M 44 rokov
Hľadám niekoho do pohody, nebyť sám, smiech, príroda, gauč… a iné. Jednoducho nie stres, paniku, hádky, plače! Minulost mám vysporiadanú, treba žiť prítomnosťou a nepozerať moc späť!
Milan1954 M 68 rokov
Vážny vztah, spoločné záujmy, prechádzky v prirode, chovatelstvo. Mám vlastne auto, nie som alkoholik, som kľudnej povahy. Rad sa stretávam s ľuďmi, pozerám tv.
Maria66 Ž 56 rokov
Hľadám seriózneho, úprimného muža , so zmyslom pre humor, s ktorým sa dá prežiť v láske a porozumení. Občas si zájsť spolu na prechádzku, na wellnes, turistiku, na huby, do divadla, kina, na kávičku a iné. Roky rýchlo utekajú a treba si život ešte užívať pokiaľ sa dá. Len seriózne.
Boro1234 M 19 rokov
Hľadám príjemnu spoločnosť na trávenie voľného času, možno aj vzťah. Niekoho, s kým si budem rozumieť. Nejakú ženu od 18 do 28 rokov. Budem rad ak napíšeš
Susko1234 M 52 rokov
Hľadám úprimnú, peknú, pravdovravnu, citlivu zenu, harmonicky vzťah. Ja pracujem ako zvárač. Volny cas trávim v prírode so psíkom alebo na bicykli. Minulost mám vysporiadanú, mam 52 a hladam ženu od 43 do 50.
Elinka123 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám muža na zoznámenie, s ktorým si budem mat co povedať, priateľský, úprimný a so zmyslom pre humor, ženatí a klamari nepíšte, mam rada prírodu, humor, som veselej povahy, minulosť mam vysporiadanu, to isté očakávam aj z druhej strany
Kika125 Ž 54 rokov
Ahoj rada spoznávam nových ludi. Mam rada zábavu a tanec mam malú farmu mam rada zvieratá. Mam vysporiadanu minulosť. Milujem more a leto a teplo. Mam rada ľudí ktorí si vážia život.
Pilcik401654640 M 59 rokov
Muž 59 rokov Bánovce nad Bebravou
Priateľku, lásku na trávenie samoty ešte není sme tak starí. Som pravdovravny, zamestnaný, pracovitý kutil, záhradkár. Môžeme ísť na kávu, 2deci, či večeru, keď mi potom povieš nie, už má viac neuvidiš!
Jiri74 M 49 rokov
Muž 49 rokov Bánovce nad Bebravou
Hladam ženu na spoločne travenie času. Nie som konfliktnej povahy skôr mierumilovnej. Mam jedneho syna. Byvam sam. Dufam, že sa najde žena, ktora by somnou zdielala spoločny čas.
Spoznasma M 41 rokov
Hľadám ženu do voza i do koča, priateľku na spoločné výlety atď, nikdy nevieš čo sa stane 😉. Mám rád prírodu turistiku, cestovanie nakupovanie mi nerobí problém. Rád sa stretnem zoznamim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania