amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bánovce nad Bebravou BN

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

MinoBobus123 M 34 rokov
Muž 34 rokov Bánovce nad Bebravou
Volám sa Milan. Mám 34 rokov. Bývam momentálne s rodičmi. Pracujem ako upratovač v jednej bánovskej firme.
Som úprimný, milý, dobrosrdečný, pracovitý, mladý chalan.
Hľadám tu dlhodobú známosť, dievča v mojom veku. Musí dievča pochádzať z môjho okolia Bánoviec. Hľadám poslednú časť skladačky čo má urobí šťastným chalanom. Bude má brať takého aký som.
Do vzťahu môžem priniesť lásku porozumenie toleranciu medzi dvoma mladými ľuďmi pochopenie. Svoj voľný čas trávim napríklad bicyklujem pozerám dobré filmy rád sa prechádzam po lese a zbieram huby počúvam rockovú hudbu mám rád dobré jedlo rád navštevujem hrady a zámky.
zui22 Ž 41 rokov
Známosť na dni všedné aj sviatočné, na prijemne posedenie pri káve a rozhovory. Muža, ktorý má záujem o rodinný život. Pracujem, vo voľnom čase sa venujem svojim zaľubam.
Frau Ž 72 rokov
Žena 72 rokov Bánovce nad Bebravou
Som úprimná, so zmyslom pre humor, som vdova bez záväzkov. Ako dôchodkyňa si užívam života-wellnes, cestovanie, prírodu. Rada varím, aj pečiem.
Hľadám priateľa schopného milovať a vážiť si lásku a úprimnosť, pretože samota vie byť aj pozitívná, no spriaznená duša v živote vždy chýba.
andy8019 M 44 rokov
Hľadám vážny vzťah, serióznu osôbku. Niekoho, na koho sa môžem spoľahnúť, komu môžem veriť. To, čo hľadám aj ponúkam. Viac potom asi v komunikácii, alebo osobne.
Peterpeter17 M 65 rokov
Muž 65 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám milú nekonflitnú ženu s vysporiadanou minulosťou, nefajčiarku a nie alkoholičku. Som na dôchodku, nefajčiar. Žijem sám na dedine. Deti mám v cudzine. Mám rád prechádzky prírodou. život sa ľahšie žije v dvojici.
Alexandra15 Ž 71 rokov
Žena 71 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám muza, mileho, spolahliveho, verneho.. Žijem sama, som už na dôchodku.
Rada spoznávam prírodu.
Chodím do welnes.
Navštevujem rodinu a priateľov.
Som mila a priatelska.
11JUKRAL M 41 rokov
Muž 41 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám ženu, slobodnú mamičku na písanie a časom možno aj viac. Som 2 roky vdovec s dvoma deťmi. Pracujem a starám sa ako viem. No v dvojici by to šlo ľahšie a preto skúsim aj takto nájsť spriaznenú dušu.
Neskaa Ž 49 rokov
Poteším sa spoľahlivému mužovi, nefajčiarovi, s doriešenou minulosťou, ktorý chce partnerku do života, váži si vzťah a nesklame. Dieťa mám dospelé. Mám rada cestovanie, občas kultúra, prípadne šport...
InaIna Ž 51 rokov
Úplne pohodová žena hľadá úplne pohodového muža. Na trávenie voľného času a neskôr na spoločný život. Poprosím ženatých mužov a mužov vo vzťahu, aby ma nekontaktovali.
Jednooky M 41 rokov
Muž 41 rokov Bánovce nad Bebravou
Som slobodný chlap hľadajúci si priateľku, bohužiaľ som invalidný dôchodca, rád sa zoznamim so ženou, ktorá má okolo 50 až 55 rokov, je úprimná a ma rada život taký, aký je.
Lottka80 Ž 43 rokov
Kto sa opýta, rada odpoviem.
Študujem.
Minulosť mám vysporiadanú.
Voľný čas trávim na kávičke s priateľmi, mám zvieracieho miláčika...
Majland M 52 rokov
Muž 52 rokov Bánovce nad Bebravou
Priateľskú, rodinné a športovo založenú priateľku so zmyslom pre humor. Vychadzky do prírody alebo na bicykel. Rád zveľaďujem veci okolo svojho domu. Nejaký výlet

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania