amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bánovce nad Bebravou BN

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Bocian1 M 45 rokov
Muž 45 rokov Bánovce nad Bebravou
Touto cestou hladam uprimnu zenu ktora ma rada prirodu turistyku atd. som sam zo 4 detmi. byvame na rodinom dome. len vazne zoznamka. ozvite sa mi ak je tu nejaka volna
Jnad M 28 rokov
Neviem časom sa uvidí Všetko čo sa len dá. Áno pracujem trávim voľný čas najmä niekde na horách outdoor je život . Minulosť mám vysporiadanú dokonale žiadne záväzky
Lero777 M 50 rokov
Muž 50 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám ženu 40r až 53r, s vysporiadanou minulosťou. Slobodnú, vdovu, rozvedenu. Na spoločné trávenie voľných chvíľ, cestovanie, turistika, chalupa, cyklistika.
Tomino222 M 37 rokov
Hľadám si vážnu známosť do života peknú milú hlavne ženu ktorá vie čo chce už živote môže mať aj deti tie my vôbec neprekážaju novom živote minulosť mám vysporiadaný
VierkaPD Ž 81 rokov
Žena 81 rokov Bánovce nad Bebravou
Som zena v rokoch ale som ciperna dochodkyna. Hladam kamarata na travenie spolocnych chvil. Mam rada - varenie, citanie, prorodu, prechadzky, tv ,zvierata.
Tony19 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bánovce nad Bebravou
Hladam sympaticku dievcinu do voza aj do koca, moje druhe kridlo s ktorym sa da vzlietnut. Tuzim najst spriaznenu dusu na cely zivot a urobit ju stastnou.
Rad sportujem, chodim do prirody a spoznavam nove miesta a novych ludi..
milano1966 M 50 rokov
Muž 50 rokov Bánovce nad Bebravou
Priatelku zaleži o oboch,pracujem mám psa rad chodim do prirody,minulost mám v pohode.hladam priatelstvo opetovane,na krase nezaleži o pochopenie a lasku stojim.
Dodyno78 M 42 rokov
Muž 42 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám príjemnú žienku na spoločné trávenie času. Casom možno aj viac ale to ukáže všetko budúcnosť. Uvidime keď sa spoznáme ako si spolu sadneme. Tesim sa na Teba.
Ifko222 M 34 rokov
Muž 34 rokov Bánovce nad Bebravou
Chcel by som si nájsť priateľku ktorá má bude milovať a vážiť si ma, hlavne aby ma neklamala a bola úprimná, nefajčíla a rada chodila do prírody, to je asi všetko
botytoulavy7158 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám muža s dobrým a láskavým srdiečkom, inteligentného, s mladíckou a cestovateľskou dušou, s ktorým by sme spoločne prežili aktívne jeseň života.
Rada sa túlam kade-tade,niekdy je to mesto,inokedy príroda.Moja predstava o dôchodku - cestovanie a život v krásnom,plnohodnotnom vzťahu.Verím,že sa nájde odvážny muž,ktorý bude so mnou zdieľať všetky krásy života,ktoré hodlám ešte prežiť.
Ponúkam pokoj, pohodu, úctu, rešpekt, lásku, vernosť.
Lochan M 49 rokov
Muž 49 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám priateľstvo, vztah som obyčajný muž z vysporiadanou minulosťou a túžim spoznať ženu ktorá sa rada smeje a teší sa zo života, som športovo založený
Laco124 M 18 rokov
Hľadám sympatickú ženu, kamarátku. Moje hobby je šport a rybárčenie. Voľný čas trávim v prírode mám 1 psa a 4 mačky. Moja kamarátka by mala byt spoločenská .

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania