amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bánovce nad Bebravou BN

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Apolenka Ž 57 rokov
Pracujem, rada chodím do prírody, čítam, mam vysporiadanu minulost, hľadám prima človeka bez zavislosti s ktorým mi bude fajn, ktorý se umi tešiť že života.
tomo1123 M 33 rokov
hladam slečnu na zoznamenie časom možno aj viac nehladam modelku ani ja nie som model len aby bola proste obycajna zena mala rada vylety a turistiku..
Coky333 M 46 rokov
Muž 46 rokov Bánovce nad Bebravou
Hlavné peknú obyčajnu ženú lásku dôvera byť úprimný som opratovatel mam 2 andulky moja minulosť je vysporiadana zatiaľ len stručne ó mne
Nalepsie bude keď som porozprame á uvidím čo život jaké bude to naše šťastie á no uvidíme
drv2 M 41 rokov
Hľadám žienku na príležitostné stretnutia... Som pracovne dosť zaneprázdnený, ale viem si nájsť čas na strávenie spoločných chvíľ... Pasívne športujem, rád trávim čas v prírode - turistika...
Palibn M 31 rokov
Muž 31 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám milú sympatickú ženu / dievča na úprimné kamarátstvo.. časom možno viac.
Som zamestnaný. Pracujem aj na redukcií svojej váhy 😆 .. voľný čas trávim buď s rodinou alebo priateľmi, či so psom v prírode.
Som dostatočne úprimný a hlavne sám sebou.
Ak máš záujem spoznať ma bližšie, určite mi napíš..
miro161bn M 41 rokov
Muž 41 rokov Bánovce nad Bebravou
Clovek by mal disponovat predstavou toho co v zivote chce a toho co hlada. Pokial sam nevie nic nenajde. Mojou predstavou je zena obycajna taka akou ju zivot sam spravil a taka akou je a nie akou by v ociach druhych mala byt, komunikativnu ktorej recova schopnost je podoprena davkou inteligencie a intelektu. Na sportovej zalozenosti moc nezalezi pretoze obcas aj lenivost vie utahat cloveka. Mojou zalubou je hudba, varenie, humor.
Milkaeemili Ž 57 rokov
Ahojte,hľadám milého smejka. Som veselá pozitívne naladená ,voľný čás trávim pri telke a dobrej disco hudbe ako všetci doma ☺ Som rozvedená a mam všetko vysporiadané .
Tomino890 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám vážny vzťah žena ktorá vie čo chce deti nie sú prekážkou sám mám deti ženu do koča a voza ktorá vie ľúbiť byť lubena minulosťou vysporiadanu nájdem taku
igi302 M 53 rokov
Muž 53 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám kamarátku, priateľku, som rozvedený, bezdetný a bez záväzkov. Mám rád prírodu, prechádzky, kúpanie, wellness a trochu varenie a samozrejme autá , rád čítam hlavne históriu
Lemiex000 M 47 rokov
Muž 47 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám niekoho na písanie a časom možno že bude viac som šikovný kutil, viem si čo to porobiť sám, pracujem v Kauflande, voľný čas trávim v prírode mám jedného syna 20 r
Neneh2 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám niekoho, koho už nebaví byť sám, je to klišé, ale spriaznená duša je fakt najlepší opis. Nemám zvieratá ( škrečok sa nepočíta 🙂), ale ani nič proti nim. Rada si prečítam dobrú knihu, mám rada hudbu, sama si občas zahrám.
Aligator007 M 30 rokov
Hľadám milú, úprimnú, ženu. Ideálne rodinne založenú. Milujem zvieratá, prechádzky v prírode. Deti nie sú prekážkou. Najlepšie nefajčiarka ale nie je to podmienka.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania