amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bánovce nad Bebravou BN

Ste v Bánovciach nad Bebravou a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBánovce nad Bebravou

Nezabudka73 Ž 50 rokov
Rada spoznám vyššieho, tmavovlasého sympaťáka stredne silnej postavy, so zmyslom pre harmonický vzťah.
Zatiaľ iba na písanie !!! Čas ukáže, či z toho bude niečo viac. Mám rada prírodu, pokoj, pohodovú hudbu, tanec, kvety, mám doma jedného psíka z útulku a páčia sa mi kone.
Viem sa tešiť aj z maličkostí, vážim si život.
Ak si na tom podobne, skúsme si o tom popísať a uvidíme...
biston M 68 rokov
hladam jednoduchu damu na vaznu znamost, dozit spolocne, zivot vo vzajomnej ucte a laske. Som nefajciar, neholdujem alkoholu a dlhsiu dobu byvam sam vo svojom vlastnom dome.
Sasa1944 Ž 41 rokov
Hľadám vážnu známosť. Pracujem. Volný čas trávim so synčekom. Minulosť mám vysporiadanú. Som toho názoru, že vzťah je o vzájomnej dôvere a rešpektovaní sa.
Borisisko M 43 rokov
Muž 43 rokov Bánovce nad Bebravou
Zdravím, volám sa Boris a touto cestou by som si chcel nájsť priateľku a neskôr aj vážnu známosť. Bývam v obci Krásna Ves to je v blízkosti Banoviec nad Bebravou alebo Trenčína tak medzi. Rád sa chodím prejsť do prírody, alebo niečo robím okolo domu. Rád by som si našiel niekoho, s kým by som trávil voľný čas, chodil na tie prechádzky po prírode a možno aj prežil zvyšok života, mal niekoho, koho by som mohol ľúbiť a byť s ňou šťastný.
Jarosl96 M 51 rokov
Muž 51 rokov Bánovce nad Bebravou
Hladam zenu na priatelstvo, vztah, ktorej dokazem, ze sa o nu viem postarat, deti nie su prekazkou, mam rad prirodu, chovam psy, papagaje, rad chodim na welnes, huby
Riava19 Ž 59 rokov
Hľadám úprimnosť nie pretvárku. Muža s dobrým srdcom zmyslom pre humor, nie jednorazovo ale do pohody a pre život. Pracujem som zabezpečená, spoločenská,veselá, úprimná. Foto pošlem na vyžiadanie. Moje záľuby hudba, kultúra, historiu, hory, pohyb bicyklovanie som prispôsobivá co sa týka pohybu. 🚲🏍️🛴
Petko018 M 42 rokov
Hľadám ženu na spolocny život. Minulosť mám vysporiadanu. Moje záľuby sú šport varenie ale viem aj lenosit na gauči ale vo dvojici je to leňošenie príjemnejšie. Snáď sa nájde žena ktorá túži po tom istom co ja.
Sjuuuu Ž 43 rokov
Hľadám, čo som ešte nenašla... úprimnosť, vernosť, vzájomne pochopenie, lásku, šťastie... nezáleží na kráse... ale na srdci... život si treba užívať pokiaľ sa dá
Kopanico M 64 rokov
Muž 64 rokov Bánovce nad Bebravou
Hľadám priateľku na voľný čas. Aktivity cyklistické, turistika, plávanie. Cestovanie hlavne po Slovensku. Možno sa s priateľky stane aj vážnejšia známosť.
320015 Ž 66 rokov
Hľadám príjemného muža na spoločne prežitie voľného času. Žijem sama, mám rada prírodu, hudbu, knihy, venujem sa športu, turistike, cestovaniu. Mám dostatok času na všetky uvedené aktivity. Nikdy nie je neskoro užívať si spoločne voľné chvíle a krásy každodenného života.
Lubomir150 M 31 rokov
Muž 31 rokov Bánovce nad Bebravou
Slobodny, bezdetny, hľadám úprimnú, milujúcu ženu, najlepšie bez detí, aby sme si mohli založiť časom rodinu. Ak chces, môžme sa zoznamit a tráviť spolu čas.
Jan1989 M 34 rokov
Rad sa s niekym zoznamim. Nikdy som na ziadnej zoznamke nebol, tak uvidime :-)
Hladam svoju spriaznenú dušu, ktoru som žiaľ ešte nenašiel :(. Pracujem a mam jedneho syna. Väčšinu voľného času venujem svojmu synovi a našim spoločným záľubám.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania