amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Handlová

Ste v Handlovej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHandlová

Vanessa4 Ž 23 rokov
Žena 23 rokov Handlová
Hladam vážnu známosť, dlhodobý vzťah seriózne .
Pracujem v cz momentálne ;) rada chodím na túry, prechádzky s mojim psikom, rada sa korculujem a bicyklujem
lienka79 Ž 42 rokov
Mám 42 r., 14 r. syna. Pracujem. Mám záujem sa zoznámiť s milým, empatickým parťákom na spoločné výlety a potulky prírodou. Možno z toho vznikne niečo viac. Mam rada smiech, som rodinný typ. Ponúkam úprimnosť, empatiu, veselú povahu, to isté očakávam.
Tina48 Ž 48 rokov
Hľadám muža s ktorým by som chcela prežiť nastávajúce roky života. Som zamestnaná, rada varím, pečiem, mám rada veselých ľudí s prirodzeným zmyslom pre humor. Vo voľnom čase sa stretávam s priateľmi, chodím do prírody, čítam knihy, venujem sa synovi ktorý so mnou býva. Dcéra je dospelá, samostatná. Máme psíka.
Lubomir12 M 38 rokov
Muž 38 rokov Handlová
Minulosť mam vysporiadanu hľadám vážny vztah začal by som písaním a čas ukáže pracujem zvieratá nemám chodím na prechádzku do fitka do vzťahu neviem čo mám priniesť čas ukáže
Jozef282 M 32 rokov
Muž 32 rokov Handlová
Hľadám si vážnu známosť, niekoho kto je už pripravený si v blízkej dobe založiť vlastnú rodinu. Som spoľahlivý, šikovný chlap , vraj s dobým srdcom. Mám rád prírodu, bicykel, výlety.
DeLuxe181 Ž 45 rokov
Hľadám spriaznenú dušu pre pekné chvíle. Sympatického a zrelého muža, ktorý vie, čo od života chce.
Venujem sa záhrade, domácim miláčikom a popri tom pracujem.
IvanHA M 38 rokov
Muž 38 rokov Handlová
Som slobodný bezdetný. Rad chodím do prírody so psom. Rád cestujem po Slovensku a spoznávam jeho krásy. Hľadám spriaznenú dušu na zoznámenie a spoločne strávené chvíle.
Amihal93 M 28 rokov
Muž 28 rokov Handlová
- človeka ktorý je som sebou a vie čo od života chce
- od vzťahu očakávam hlavne večerné tulenie sa a ranné pozeranie na partnerku ako krásne spí, doniesť jej kávu do postele. Pripraviť raňajky dokým sa chystá do práce.
- Pracujem v autodoprave
- voľný čas venujem zmene môjho života, nakoľko práca dá zabrať, chcem, aby mala všetku moju pozornosť mimo práce
- moja minulosť je zložitá. Kto nevie nepochopí. Tak isto kto nemiluje nevie. Je to zložité. Práve tý to vieš zmeniť tým že sa zameriam na budúcnosť a nie minulosť..
- niesom typ, ktorý sa ženie za ženami. V živote som mal len staršie ženy ako som ja. Lebo som sa s nimi rozumiem lepšie ako s mladšími. Neodsudzujem nikoho, je to iba podľa človeka aký je v sebe.
Lima79 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Handlová
Hľadám hlavne kamaráta na trávenie voľnych chvíľ a časom sa uvidí čo ďalej. Neznášam nudu a lenivosť. Cením si úprimnosť, rada cestujem, lyžujem, plávam, milujem prírodu a rada objavujem nové miesta. Viac info v správe, ak ta niečo zaujíma.
Majkys516 M 37 rokov
Muž 37 rokov Handlová
Mám záujem o vážnu známost, som slobodný. Som zamestnaný - pracujem ako Chemik - obsluha strojov a zariadení. Volný čas trávim s mojím psíkom, občas pracujem na záhrade, počitače - atd. Ak máš záujem napíš rád odpoviem.
sawyer2021 M 59 rokov
Hľadám novú známosť na spoločné chvíle, hlavne vychádzky do prírody, spoločné dovolenky a záľuby. Som živnostník, pracujem z domu. Rád športujem, čítam a vzdelávam sa.
AliciaAA Ž 33 rokov
Hľadám vážnu známosť. Chlapa ktorý vie čo chce a je pre život užitočný. Ak máš aj súdnosť tak mi napíš. A nehnevaj sa ak ti z môjho rozhodnutia neodpíšem.

1 2 3 4 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania