amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Handlová

Ste v Handlovej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHandlová

DeLuxe181 Ž 45 rokov
Hľadám spriaznenú dušu pre pekné chvíle. Sympatického a zrelého muža, ktorý vie, čo od života chce.
Venujem sa záhrade, domácim miláčikom a popri tom pracujem.
IvanHA M 38 rokov
Muž 38 rokov Handlová
Som slobodný bezdetný. Rad chodím do prírody so psom. Rád cestujem po Slovensku a spoznávam jeho krásy. Hľadám spriaznenú dušu na zoznámenie a spoločne strávené chvíle.
Amihal93 M 28 rokov
Muž 28 rokov Handlová
- človeka ktorý je som sebou a vie čo od života chce
- od vzťahu očakávam hlavne večerné tulenie sa a ranné pozeranie na partnerku ako krásne spí, doniesť jej kávu do postele. Pripraviť raňajky dokým sa chystá do práce.
- Pracujem v autodoprave
- voľný čas venujem zmene môjho života, nakoľko práca dá zabrať, chcem, aby mala všetku moju pozornosť mimo práce
- moja minulosť je zložitá. Kto nevie nepochopí. Tak isto kto nemiluje nevie. Je to zložité. Práve tý to vieš zmeniť tým že sa zameriam na budúcnosť a nie minulosť..
- niesom typ, ktorý sa ženie za ženami. V živote som mal len staršie ženy ako som ja. Lebo som sa s nimi rozumiem lepšie ako s mladšími. Neodsudzujem nikoho, je to iba podľa človeka aký je v sebe.
Lima79 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Handlová
Hľadám hlavne kamaráta na trávenie voľnych chvíľ a časom sa uvidí čo ďalej. Neznášam nudu a lenivosť. Cením si úprimnosť, rada cestujem, lyžujem, plávam, milujem prírodu a rada objavujem nové miesta. Viac info v správe, ak ta niečo zaujíma.
Majkys516 M 36 rokov
Mám záujem o vážnu známost, som slobodný. Som zamestnaný - pracujem ako Chemik - obsluha strojov a zariadení. Volný čas trávim s mojím psíkom, občas pracujem na záhrade, počitače - atd. Ak máš záujem napíš rád odpoviem.
sawyer2021 M 59 rokov
Hľadám novú známosť na spoločné chvíle, hlavne vychádzky do prírody, spoločné dovolenky a záľuby. Som živnostník, pracujem z domu. Rád športujem, čítam a vzdelávam sa.
AliciaAA Ž 33 rokov
Hľadám vážnu známosť. Chlapa ktorý vie čo chce a je pre život užitočný. Ak máš aj súdnosť tak mi napíš. A nehnevaj sa ak ti z môjho rozhodnutia neodpíšem.
Vili1212 M 46 rokov
Muž 46 rokov Handlová
Hľadám ženu, čo sa vie smiať a nie len vrieskat za kdejaku blbosť. miluje muziku, pretože sa považujem za muzikanta. A musí milovať deti, pretože mám syna a milujem ho najviac na svete
pipistomas1 M 39 rokov
Muž 39 rokov Handlová
Slobodný, bezdetný so zmyslom pre humor, fajčiar hľadá slobodnú, bezdetnú, so zmyslom pre humor, optimistku, spoločenskú, ktorá ma rada kávičku alebo červené vínko
mirec788 M 42 rokov
Muž 42 rokov Handlová
Hľadám si milé a úprimne dievča ktoré si chce užívať život som obyčajný ale úprimný s dobrým srdcom ak máš záujem o mňa tak zavolaj alebo napíš mi 🥰
rastikpd M 36 rokov
Muž 36 rokov Handlová
hladam vaznu znamost som uprimny laskavy a zabavny rad by som sa zoznamil s nejakou fajn babou moze byt aj slobodna mamina deticky mam rad mam rad turistyku plavanie a more mam 35 rokov
PalinoHA M 44 rokov
Muž 44 rokov Handlová
Pracujem, vo voľnom čase sa venujem svojmu synovi, pasívne športu, turistike a spoznávaniu krás prírody :) Kto chce vedieť viac nech napíše správu... Odpíšem každému :)

1 2 3 4 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania