amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Handlová

Ste v Handlovej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHandlová

Nadie Ž 28 rokov
Žena 28 rokov Handlová
Hľadám parťáka alebo partáčku čo má rád/a turistiku, návštevy kultúrnych historickych pamiatok ako aj opustených budov kde steny rozprávajú svoj príbeh, fotografovanie napr. prírody, záujem o technológie, dejiny histórie. Človek ktorý je spoločný rád/ sa učí novým veciam. Milovník zvierat. Moje záľuby už vieš aké sú. Rada sa podelím o tie tvoje.

Zvieracie miláčiky sú dva škrečky ktoré chovám.
Ak v niečom z toho si sa našiel/našla ozvi sa. Určite si budeme mať čo povedať.
Handlová - Prievidza okolie
jojco1995 M 26 rokov
Hladam si sikovnu ale hlavne normalnu zenu ktora vie co od zivota chce. Som ustretovy verny a to iste ocakavam od teba. Takze ak mas zaujem napis a mozme sa porozpravat
Dusan1988 M 34 rokov
Muž 34 rokov Handlová
Ahojte dámy a slečny hľadám vážnu známosť žiadny flirt nebo na jednu noc a pak koniec to nie hľadám slečnu nebo ženu ktorá vie čo od života chce som mladý a úprimný človek ktorý vie čo chce od života vo vzťahu si vážim úprimnosť dôveru pochopenie a lásku som pracujúci človek svoj voľný čas trávim s rodinou a priateľmi mám rok a pol mesačného syna moje domáce zviera je pes minulosť je za mnou a hľadám buducnost s tebou dúfam že ťa čoskoro nájdem a naše cesty sa spoja tak sa tešíme na teba ak som ťa zaujal neváhaj mi napísať a dať šancu novému vzťahu a novým dobrodruzstvam
natureloverka Ž 60 rokov
Ak si približne v mojej vekovej kategorii, nemáš domáceho miláčika a rád by si svoj voľný čas trávil so mnou, ozvi sa mi. Som samostatná, ešte pracujem, ale chýba mi "spriaznená" duša. "Život je príliš krátky na to, aby sme ho strávili v čakárni..."
Tunel M 56 rokov
Kamarátku na pokec, kávu, prechádzky do prírody, ľahký šport,.. pohodu a dobrú naladu prácou okolo domčeka a na zahrade ... som vysporiadany z minulosťou
Lili21 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Handlová
Mám rada jar, jeseň, prechádzky vo dvojici, všetky pekné voňavky, som na nich závislá :))
No predovšetkým milujem svoje dieťa.
Hľadám niekoho na písanie.
Nemám rada faloš , pokrytectvo.
Nie som za vzťah na diaľku.
Ak sa mám s niekým zoznámiť, tak len z blízkeho okola, napr. z okolia ZH.
PS: mužom bez foto neodpisujem, predpokladám, že majú svoje polovičky :)
Haskyy M 30 rokov
Hľadám si kamarátku s ktorou sa môžem porozprávať, ísť na kávu do kina či na turistiku. Mám rád prírodu a prechádzky a nové dobrodružstvá. Mám rád psov a určite ho raz chcem mať.
evita1956 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Handlová
Som pracujúca dôchodkyňa, milujúca zvieratá a mám 2 psíkov, mám rada prírodu a všetko čo sa týka športu, ale už len pasívne. Rada by som sa zoznámila s mužom, rovnakého osudu na spríjemnenie si dlhých chvíľ s priateľom, nealkoholikom. Samota je zlá.
Mirec5802 M 64 rokov
Muž 64 rokov Handlová
Ahoj. Hladám ženu primeraného veku na vážny vzťah.
Záluby turistika, bajk, dobrý film, domáci kutil. Abstinent , nefajčiar.
Minulosť vysporiadaná.
Zvieratka nemám.
Peirre M 52 rokov
Muž 52 rokov Handlová
Hľadám peknú, milú ženu na príjemné chvíle strávené spolu. Som rozvedený, bývam sám, pracujem mimo bydliska, takže doma som len cez víkend. Rád cestujem, čítam knihy, počúvam rádio FM a rád spoznávam novú hudbu.
0903Adrika Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Handlová
Ahojte, som slobodná... Bezdetná... Plne sa venujem svojej práci... Som fajčiarka cigariet - Hľadám muža fajčiara.... Hľadám známosť na všetko krásne... Pekný dník ☕☕😉😉
Dij Ž 63 rokov
Som na dôchodku, mam 1 dcéru ale už je vydata, dve vnučatka a 1 psika, nepijem a nefajčím, rada chodím na prechádzky do prírody. Hľadám kamaráta zatiaľ na pokecanie a potom čas ukáže.

1 2 3 4 5 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania