amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Handlová

Ste v Handlovej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHandlová

Jozefkodiabetik M 65 rokov
Muž 65 rokov Handlová
Dôchodca sám chodím na bycikli po okolí Handlovej. spoločnosť by bola vitana . Byť sám není bohviečo. nuž hľadám ženu podobného osudu a možno neskoršie . Možnosť aj viac.
Majkys516 M 36 rokov
Mám záujem o vážnu známost, som slobodný. Som zamestnaný - pracujem ako Chemik - obsluha strojov a zariadení. Volný čas trávim s mojím psíkom, občas pracujem na záhrade, počitače - atd. Ak máš záujem napíš rád odpoviem.
sawyer2021 M 58 rokov
Hľadám novú známosť na spoločné chvíle, hlavne vychádzky do prírody, spoločné dovolenky a záľuby. Som živnostník, pracujem z domu. Rád športujem, čítam a vzdelávam sa.
AliciaAA Ž 32 rokov
Hľadám vážnu známosť. Chlapa ktorý vie čo chce a je pre život užitočný. Ak máš aj súdnosť tak mi napíš. A nehnevaj sa ak ti z môjho rozhodnutia neodpíšem.
Vili1212 M 46 rokov
Muž 46 rokov Handlová
Hľadám ženu, čo sa vie smiať a nie len vrieskat za kdejaku blbosť. miluje muziku, pretože sa považujem za muzikanta. A musí milovať deti, pretože mám syna a milujem ho najviac na svete
pipistomas1 M 39 rokov
Muž 39 rokov Handlová
Slobodný, bezdetný so zmyslom pre humor, fajčiar hľadá slobodnú, bezdetnú, so zmyslom pre humor, optimistku, spoločenskú, ktorá ma rada kávičku alebo červené vínko
mirec788 M 42 rokov
Muž 42 rokov Handlová
Hľadám si milé a úprimne dievča ktoré si chce užívať život som obyčajný ale úprimný s dobrým srdcom ak máš záujem o mňa tak zavolaj alebo napíš mi 🥰
Bibiana11 Ž 53 rokov
Zaregistrovala som sa sem a uvidím, čo to prinesie. Potešila by som sa inteligentnému, sčítanému mužovi, ktorý má záujem o seriózne partnerstvo. Viac info si môžeme napísať súkromne.
rastikpd M 35 rokov
Muž 35 rokov Handlová
hladam vaznu znamost som uprimny laskavy a zabavny rad by som sa zoznamil s nejakou fajn babou moze byt aj slobodna mamina deticky mam rad mam rad turistyku plavanie a more mam 35 rokov
PalinoHA M 44 rokov
Muž 44 rokov Handlová
Pracujem, vo voľnom čase sa venujem svojmu synovi, pasívne športu, turistike a spoznávaniu krás prírody :) Kto chce vedieť viac nech napíše správu... Odpíšem každému :)
PeterkoL M 49 rokov
Muž 49 rokov Handlová
Hľadám ženu, s ktorou môžem stráviť voľný čas. Medzi moje záľuby patrí cvičenie, hudba (československá rocková), dobrý film a dobré jedlo, keďže rád varím.
Miss2224 Ž 35 rokov
Žena 35 rokov Handlová
Som milá zábavná spoločenská mám rada zvieratá prírodu turistika knihy ;) partner by mal byť láskavý úprimný zábavný zmysel pre humor zodpovedný a mal by vedieť čo v živote chce

1 2 3 4 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania