amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Handlová

Ste v Handlovej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaHandlová

Delfin790 Ž 45 rokov
Rada turistikujem, plávam, kino.
Spolocne straveny cas s priatelmi a detmi, uz aj s vnučkou.
Nehladam jednorazovy sex, ale kamosa na turistiku z blizkeho okolia.
Peter3960 M 63 rokov
Muž 63 rokov Handlová
Som už na dôchodku, mám kopec voľného času, žijem sám, som 3 roky rozvedený.. Hľadám kamarátku, pokecať, posedieť pri kávičke, spriaznenú dušu, priateľstvo..neskôr možno, ak zafunguje chémia aj niečo viac.... spoločné aktivity, príroda, nejaká kultúra.. nezáväzné stretnutie napovie.. najlepšie je vždy vidieť druhému do očí....ako sa hovorí.. je lepšie raz vidieť, ako 10 x čítať..)))
atomi232 M 63 rokov
priatelstvo pre turistiku, cestovanie podla moznosti. som uz dochodca a zatial mam dost volneho casu. dalsie zaluby su lyzovanie a plavanie, rad posedim aj v kaviarni.
franta9 M 43 rokov
Rad si oddýchnem niekde, kde sa da prist na motorke, alebo aute.. Vykúpať sa, navarit niečo neobvykle... samozrejme pri dobrej hudbe... take ja môžem anytime, anywhere...
H97251 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Handlová
Bývam priamo v Handlovej. Rada sa zoznámim s dobrým človekom, s primeraným vzdelaním. Páči sa mi úprimnosť a nesebeckosť. Viac informácií napíšem do správy.
Ide M 56 rokov
Muž 56 rokov Handlová
Zensku s usmevom na tvari, alebo taku, co by som jej ten usmev dodal. Prezit zbytok zivota tak, aby sme boli obaja stastni a este si na sklonku zivota trochu uzili.
Radovan35 M 38 rokov
Ahoj. Som úplne obyčajný chlap, čo hľadá spriaznenú dušu. Babu na popísanie, pokecanie, babu čo by ma vedela rozosmiať. Ak ťa niečo zaujíma, kľudne napíš, opýtaj sa. Budem rád.
JimboHA M 24 rokov
Hľadám sympaticku babu 😀
Na príjemný pokec po čase niečo viac, som z Handlovej.
Bývam sám, mam rad šport, turistiku, prechádzky v prírode.
Holubok28 M 50 rokov
Muž 50 rokov Handlová
Hladam a chcem.. preto som tu.. kazdy cosi hlada.. strateny vyznam zivota, lasku, nehu, vasen, bozky, milovanie.. chceeem.. tak snad sa ozves a budes realna.
Stevoo78 M 46 rokov
Muž 46 rokov Handlová
Ahoj, hľadám milú, úprimnú ženu na priateľstvo, časom aj trvaly vzťah. Mam rad cestovanie, fotografovanie prírody, turistiku,prechadzky po lese a keď je chuť a čas, tak si prečítam knihu alebo kuknem dobrý film. Bývam sám so svojim psíkom, ktorý je aj mojim parťakom na potulkách prírodou.
Jukino M 51 rokov
Som rozvedený, žijem sám, mám rád prirodu. Pracujem ako Szčo. Koho hľadam? Niekoho podobného ku mne, hlavne aby sme si rozumeli, aby sa neriešili nepodstatné veci.
Zuzelka956 Ž 57 rokov
Ahoj, možno ani sama neviem, čo a či chcem, ale presne viem, čo nechcem... klamára, manipulátora... muža mužom u mňa robí hlavne to, že vie dodržať svoje slovo a je tu, keď to potrebujem, rešpekt je dôležitý z oboch strán a vernosť... žijem sama a v podstate som introvert, len je to niekedy ťažké... mám 1 domáce zvieratko... všetko asi zatiaľ...

1 2 3 4 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania