amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 14 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrenčín

Slawek76 M 43 rokov
Zijem a pracujem v Trencine, vela sportujem a cestujem, zil som par rokov v Anglicku a precestoval som skoro celu Europu. Rad spoznam zenu, krora nema problem si ist zabehat, zaplavat, zacvicit, zajazdit na horskom bajku, korculiach atd. Niekedy mi staci aj romanticka prechadzka po meste, hradoch alebo hocikam, relax, kino, vecera, proste hocico, co ma naplni a urobi stastnym...
DuriKatka127991 Ž 29 rokov
Vlastním kvetinárstvo a práca ma baví ale vyštudovala som vysokú školu umenia. Medzi moje záľuby patria kreslenie, spievanie, cestovanie a pozeranie športov s loptou.
Majojojo M 34 rokov
Moje záľuby sú moja práca cestovanie príroda jaziky no je toho vyše. Pracujem ako asistent súkromné plus ďalšie aktivity momentálne vymýšľam prototyp... Zvieratká nejaké mám mačku sfingu atď. Rád by som sa zoznámil s nejakou žienkou ktorá vie co chce
Johnyyy M 43 rokov
Hľadám ženu ktorej nie je cudzie slovo skromnosť má rada šport turistiku prechádzky a hlavne rodinný zivot a všetko čo k tomu patrí.Som športovo založený muž ale tiež si aj polenošìm.Mam rad deti takže dieta nie je problem.Nemam rád samotu a k životu potrebujem ženu aj keď som sa raz sklamal tak dúfam že nájdem ženu ktorá má bude milovať tak ako ja ju.rad odpoviem na všetky otazky
Horou M 48 rokov
Záľuby príroda, prechádzky po prírode, nenáročná turistika, hubárčenie, dobrá káva, bylinkové čaje
Hľadám ženu ktorá sa cíti osamelo zájsť na prechádzku, kávu, turistiku, niečo spolu prejsť po prírode dá sa celé Slovensko. Mám rád Tatry, prírodu. Ak sa cítiš osamelo napíš mi.
JOBas M 40 rokov
Hladam ženu pre život ,som zodpovedný , rád budem ak sa najde žena ktorá chce prežit život iba so mnou ,rád mám prírodu , dobrú kávu a všetko dobré čo život prináša .
tranquille M 31 rokov
Muž 31 rokov Trenčín
Ahoj, hľadám niekoho na trávenie volneho času a časom... kto vie?🙂 Mám 29 rokov a som športovo založený,mam dobrý vztah k deťom, takže slobodná mamička nieje žiadny problém 🙂
Stewe09 M 46 rokov
Muž 46 rokov Trenčín
Milujem cestovanie, prirodu, turistiku, splavovanie, hrady , zamky, zrucaniny, a vela dalsich konickov. uz ma prestava bavit vidiet vsetko len mojimi ocami. Rad by som sa podelil zo zazitkami skor ako budem stary dinosaurus.
Nie vždy sa musi ozvat muz. Tak kludne napis aj ty mne. Prepac ale na inzerat bez fotky nereagujem.
kbrbr1 M 50 rokov
Som pohodový , rodinne založený muž so zmyslom pre humor. Rekreačne športujem /lyžovanie, bedminton,yoga, kolieskove korčule/ mám rad hory, bycikel. Rad by som spoznal ženu, ktorá vie vyčariť “teplo domova” . Milú, usmiatu, so zmyslom pre humor a športovo založenú, ktorá so mnou zajde na pivko , pozrie si so mnou fotbal alebo hokej a ja jej naoplatku rád pomôžem v domácnosti.
janka10 Ž 49 rokov
Mám rada prechádzky v prírode. Hľadám seriózneho muža na voľné chvíle.
Zeroo M 44 rokov
Hľadám prateľku na vážny vzťah. Mám dospelého syna, som rozvedený. Mám rád cestovanie, šport, dovolenky. Pracujem, som zodpovedný a priamy muž, ktorý má snáď srdce na správnom mieste.
Milan1988 M 32 rokov
Moje záľuby sú. Fitness, kontaktné športy, relax v prírode. Pracu uvádzať nebudem, lebo to neberiem ako prácu, ale ako oddych. Zvieratá nemám žiadne. Nestudujem, ale stále sa učím. Zoznámil by som sa so skvelým dievčaťom, prítulna, ale aj ujetá. Keď taká nie je, mne to nevadí. Mám jedno dieťa, ale detaily nebudem rozoberať. Aspoň nie v tomto popise.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania