amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 20 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrenčín

070219 M 44 rokov
Hladám milú, peknú ženu ktorá má rada deti, prírodu, turistiku, zvieratá. Ponúkam veĺa lásky, humor, zážitky, spoločné bývanie. Samozrejme po spoločnom spoznávaní 🙂.
Vladis33 M 47 rokov
Muž 47 rokov Trenčín
Hľadám kamarátku na trávenie voľne času ktoré rad trávim v prírode športom 🚵🏼‍♂️Alebo zájsť spolu na nejaký dobrý film alebo prevetrať sa spolu na 🛵 ktorá je moja záľuba 😊 (žiadna divoká jazda pre tie čo by sa báli skôr obľubujem kľudnu jazdu a spoznávanie kras Slovenska) 😉
Ivan199 M 59 rokov
Som bez záväzkov a rád by som trávil spoločné občasné chvíle s vhodnou priateľkou. Voľný čas trávim v prírode keď je pekne a doma keď je sychravo . Rád lyžujem, plávam behám no len tak rekreačne .
Hefto M 31 rokov
Muž 31 rokov Trenčín
Hľadám najlepšie odo mňa staršiu ženu. Hlavne aby bola milá a úprimná.
Vo voľnom čase mám rád turistiku a posedenie s priateľmi.
Ak sa ti páčim neváhaj mi napísať. :)
Damavklobuku Ž 45 rokov
Sklamana laskou hladam niekoho, kto dokaze zahojit moje rany na dusi i srdci. Hladam prijemneho, rodinne zalozeneho muza s dobrodruznou povahou a zmyslom pre humor.
Zarecky M 39 rokov
Muž 39 rokov Trenčín
Som milý chalan aj zábavný, hľadám lásku môjho života, len som stále smutný kvôli tomu že sa mi nedarí nájsť tu pravú lásku. ale zmieril som sa stým. preto hľadám lásku môjho života. Moja láska má byť úprimná a láskavá milovať svojho partnera a nie klamstva. Pracujem vždy aj keď málo ale viem sa vysporiadať stim čo je. tolko z mojej strany. ak máte záujem napíšte mi. ďakujem za pochopenie. P.S Jaroslav.
Sander232 M 35 rokov
Nechcem moc o sebe písať tu, všetko rád napíšem v správe. Hľadám slobodnú ženu, ktorá má srdce na správnom mieste, ktorá vie čo je všetko k životu správne!
Neockovana Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Trenčín
Hľadám muža, s ktorým by som mohla dožiť svoj život. Nemal by byť klamár, sebec, alkoholik. Najlepšie so sklonom pre humor, k prírode, k turistike a hudbe. Moja minulosť je vysporiadaná.
pohodovazena Ž 49 rokov
hľadám najskôr priateľstvo a ďalej uvidíme...
do vzťahu môžem priniesť empatiu, vzájomnú úctu, slušnosť, humor, dôveru a veľa lásky... to isté očakávam ...
Stavitel1 M 39 rokov
Hľadám Žienku do koča aj do voza. Milujem turistiku šport všeho druhu. Mám rad zábavu. Som nefajčiar ale tolerujem. Alkohol len príležitostne ale nie moc.
Trdlo111 M 44 rokov
Neviem, stale neviem, neviem ci neviem, neviem ci budem nevediet. Zatial len pozeram ponuku. Som z dediny pri TN. Bez zavazkov, sportujem sem tam. Pracujem.
Timoteja66 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Trenčín
Mám rada a baví ma ... cestovanie, výlety, víkendové pobyty, wellnes , dovolenky, hrady , relax ... slnko, more, hory
Úprimnosť, lásku, porozumenie , taktnosť, ohľaduplnosť , slušnosť...

1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 40 56 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania