amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 20 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrenčín

NajdemTa15 Ž 48 rokov
Nájdem sympatického, inteligentného partnera.....
Príroda, prechádzky, hory, more, turistika, dobrá kniha, film divadlo, kultúra
Minulosť vysporiadaná,
goldmenx M 48 rokov
Muž 48 rokov Trenčín
Hladám ženu - dievča na kamarátstvo, nezávezný vzťah a možno neskôr aj na vážnu známosť. Máš rada prírodu , zvierata , ale aj zábavu v kruhu dobrých ludí ?
Som finančne zabezpečený podnikateľ. Ak si vieš nájsť čas na partnera no akceptuješ aj jeho súkromie a pracovnú vytaženosť napiš. Som rozvedený a mám vysporiadanú minulost. Mám syna ktorého nadovšetko milujem.
O ostatnom si vieme popisať a dozvieme sa viac o sebe. Poprosím a ocením foto nech viem s kým si píšem. Ja tu mám tiež fotku 😁.
piotr99 M 55 rokov
hľadám spriaznenú dušu na všetko pekné, s ktorou by som mohol tráviť pri spoločných aktivitách, napr. turistika, fitnes alebo návšteva zaujímavých miest
suflik303 M 55 rokov
Hľadám priateľstvo, nezáväzný vzťah. Pracujem ako riadiaci pracovnik. Čas trávim hlavne s deťmi, rad byciklujem rad chodím na hory. Som rozvedený a rad by som si našiel spriaznenú ženu na písanie a občasné stretnutia. Po rozvode som sa trochu voči ženám utiahol a už cítim, že som v ženskej spoločnosti trocha nesvoj.
Smejka7 Ž 48 rokov
Hľadám vážnu známosť 😊. Partnera v dobrom, aj zlom všetko spolu zvládneme. Rada trávim voľný čas v prírode,výlety, bike, turistiku. Muža vysporiadaného so životom a minulosťou.
George1234 M 43 rokov
Muž 43 rokov Trenčín
Hladam vazny vztah. Pracujem. Ako veduci v jednej potrav.firme.Mam rad sport hokej fotbal, prechadzky po prirode. Mam rad uprimnost, vernost. Volam sa Juraj
m4j10 M 34 rokov
Ahoj .
Rád spoznám ženu ktorá je plná energie, športovo založenú, na spoločné písanie a neskôr spoznávanie .
Trenčiansky kraj by bol úplne najlepší ak by sa pošťastilo .
S19O Ž 57 rokov
Som pohodacka...za kazdu srandu. Vlastné deti nemam...,ale moje zamestnanie mi ich uplne nahradza nakolko pracujem ako ucitelka v skolke. Mam rada hudbu, vychadzky v prirode...
Darusa Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Trenčín
Hľadám muža len na vážnu známosť. Som veselej úprimnej povahy. Mam vysporiadany rodinný život. Hľadám muža s vysporiadanou minulosťou do života. Mladým mužom neodpovedám tak sa neunuvajte. Hotel mama neposkytujem.
ARAMISo M 65 rokov
Muž 65 rokov Trenčín
- hľadám známosť šikovnej ženy s vysporiadanou minulosťou
- pohodu a svoje kutilstvo
- som pracujúci dôchodca
- volný čas trávim rôzne, v dielni, v záhrade, v prírode, mám psa
- mám vysporiadanú minulosť, dospelé deti nežijú so mnou.
martinkn M 33 rokov
Muž 33 rokov Trenčín
Rád by som sa zoznámil s dievčaťom, ktoré by chcelo so mnou stráviť čas podľa možností. Hľadám kamarátku aj do tanečnej školy na spoločenské tance alebo latino tance pre začiatočníkov. Chodievam plávať, počúvam hudbu, učím sa tancovať a občas chodím cvičiť do posilňovne. Nepijem, nefajčím.
1481992 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Trenčín
Zatiaľ hľadám niekoho na príjemné písanie. Momentalne som nezamestnaná. Mam jednu vola sa Päťročný perzsky kocúr Romeo Ano už mám vysporiadanu minulosť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania