amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Partizánske PE

Ste v Partizánskom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

jasomlaska2345 Ž 57 rokov
Dobrý deň, rada sa zoznámim sympatickým mužom na veku nezáleží, čo by sa rád bozkával, miloval, domáci typ. Chcem takého aby bol veselý, čistotny žiadny humusak, alebo stresák musí mať v sebe pozityvne energiu ako ja aby nežiarlil aj na TV a zneprijemnoval mi život. Roky utekajú ako voda 😘😘🥰
mafy61 M 62 rokov
....hľadám šikovné šikovné dievča s ktorým sa dá popísať alebo aj porozprávať o všetkom vhodné by bolo z blízkeho okolia Pe i napriek tomu že som ženatý cítim sa osamelý.....
99milovana99 Ž 56 rokov
Ahoj, hľadá skvelého muža čo sa rád usmieva a má plnšie tvary. Voľný čas trávim pri počítači 😉😄 som rozvedená a rada varím, spím a maškrtím, mám rada hudbu, filmy a pohodu 😘 na veku nezáleží .
pista666 M 46 rokov
Máte vysporiadanú minulosť
Mám zvieracieho miláčika
Pracujem mám rád smiech zábavu šport dobré jedlo , dobré filmy .
Čo môžem priniesť do vzťahu vernosť zábavu oporu.
Megienka Ž 51 rokov
Hladam v prvom rade zreleho muza,ktory ma srdce na spravnom mieste, je empaticky, prakticky, na nic sa nehra, vie co chce, ma v sebe ludskost a da sa s nim o vsetkom rozpravat a nehlada iba ulety 🙂.
Lubos740 M 47 rokov
Muž 47 rokov Partizánske
Hľadám priatelstvo a možno aj čosi viac. Som úprimnej povahy nealkoholik, nefajciar. Pracujem ako elektrikár v súkromnej firme. Mam troch synov, dvaja už dospelý a jeden 8 ročný, žije s bývalou manželkou.
Batovan M 65 rokov
Byvam sam pracujuci v zahranici volny cas travim v prirode v lete pri mori mam 3 vnucky to je moja radost ale samota je zla, chcel by som sa zoznamit s milou pani
KoKynO M 23 rokov
Hľadám dievča na zoznámenie :) mam rád štíhle baby brunetky :) a hlavne také čo majú aj niečo v hlave a nie len na sebe :) som z Partizánskeho a nebránim sa žiadnemu vzťahu :)
Havko52 M 52 rokov
Muž 52 rokov Partizánske
Hľadám ženu 35 - 50r, plnostihlu,Partizánske, na vzťah najprv nezáväzne, časom možno aj viac. Partizánske a okolie. Foto nutné, chudé sa nemusia hlásiť
2051990 Ž 48 rokov
hladam priateľstvo spriaznenu dušu … časom určite viac … som veselej povahy, nekonfliktna ….samostatná … moj velky koníček je ranný beh, v zime lyžovanie a v lete more ….minulosť mam vysporiadanú ….
Ywett23 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Partizánske
Som večne pozitívne naladená s úsmevom na perách aj keď sa so mnou život nemaznal. Viem čo od života ešte chcem ale aj to čo už nechcem. Rada by som sa zoznámila so sympatickým zaujímavým mužom z môjho mesta od 45 do 52 rokov nefajciarom nezadanym vysporiadanym s minulosťou ktorý to má v hlave upratané má rád turistiku bike záhrada wellness divadlo kino. Spoločne trávenie voľného času.ps.na fotke som s mojím vnucikom Filipkom.inak žijem sama deti sú už dospelé majú svojich partnerov a rodiny.
Vojto1914 M 64 rokov
Muž 64 rokov Partizánske
Hľadám ženu na priateľstvo, na trávenie voľných chvíľ. Som bývalý štátny zamestnanec, toho času pracujúci dôchodca. Voľný čas rád trávim návštevou kúpeľov. Mám doma svojho psíka. Som rozvedený.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania