amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Partizánske PE

Ste v Partizánskom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

jozo2 M 63 rokov
Muž 63 rokov Partizánske
Hľadám priateľku - známosť pre bežný život, so záujmom o prírodu a pohyb. Mám vysporiadanú minulosť. Žijem v RD. Som bezkonfliktný typ človeka, ktorý sa stavia k životu zodpovedne.
Havko52 M 52 rokov
Muž 52 rokov Partizánske
Hľadám ženu 35 - 50r, plnostihlu,Partizánske, na vzťah najprv nezáväzne, časom možno aj viac. Partizánske a okolie. Foto nutné, chudé sa nemusia hlásiť
2051990 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Partizánske
hladam priateľstvo spriaznenu dušu … časom určite viac … som veselej povahy, nekonfliktna ….samostatná … moj velky koníček je ranný beh, v zime lyžovanie a v lete more ….minulosť mam vysporiadanú ….
Ywett23 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Partizánske
Som večne pozitívne naladená s úsmevom na perách aj keď sa so mnou život nemaznal. Viem čo od života ešte chcem ale aj to čo už nechcem. Rada by som sa zoznámila so sympatickým zaujímavým mužom z môjho mesta od 45 do 52 rokov nefajciarom nezadanym vysporiadanym s minulosťou ktorý to má v hlave upratané má rád turistiku bike záhrada wellness divadlo kino. Spoločne trávenie voľného času.
Vojto1914 M 64 rokov
Muž 64 rokov Partizánske
Hľadám ženu na priateľstvo, na trávenie voľných chvíľ. Som bývalý štátny zamestnanec, toho času pracujúci dôchodca. Voľný čas rád trávim návštevou kúpeľov. Mám doma svojho psíka. Som rozvedený.
baneocin M 66 rokov
prijemnu zenu s kvalitnou dušou s ktorou by som chcel zostarnut az pokial smrt nerozdeli. Vernu a ma vysporiadanu minulost. Nie nevernu a lahkovaznu osobnost.
bottkvetinka Ž 51 rokov
Hladam spriaznenu dusu, muza, ktory bude rad so mnou travit svoj volny cas. Rada chodim na prechadzky do prirody. Ak sa rad rozpravas, rada ta spoznam.
Smilejefajn1234 M 26 rokov
Muž 26 rokov Partizánske
No v prvom rade nech je to od začiatku založené na úprimnosti to je jedno či už ako kamoška alebo viac do vzťahu treba dať všetky pozitívne veci lebo to nieje sebecké ...hrám hry, posilujem a keď nie to tak vždy sa niečo nájde buď vylepšiť opraviť upratať atď ...
easymoneysniper M 31 rokov
Muž 31 rokov Partizánske
Bolo by fajn spoznať sympatickú, inteligentnu, slobodnú ženu na úrovni. Som sympatický muž na úrovni. Iba vážny záujem. Partizánske a okolie. Ja 30, športovec takže vo forme
Karci13 M 30 rokov
To chcete po mne moc veľa informácii. Minulosť mám vysporiadanú. Som zamestnaný. Domáce zviera nemám. Voľný čas trávim väčšinou na bicykli keď je pekne.
Susanne1 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Partizánske
Rada spoznám sympaťáka, kto rád športuje, žije aktívnym životom, má rád prírodu, more, vodu, slnko a má pozitívne zmýšľanie a má vysporiadanú minulosť.
Výlety a spoznávaníe nových miest vo dvojici je krajšie🤗.
Marek0056 M 33 rokov
Muž 33 rokov Partizánske
Hľadám ženu na vzťah aby občas mala so mnou sex a chcem ju ľúbiť aby bola stále pri mne až do konca života aby malá so mnou deti ja ľúbim také malé detičky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania