amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Partizánske PE

Ste v Partizánskom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

To3iNo M 40 rokov
Muž 40 rokov Partizánske
Som kľudný chápavý a trpezlivý. Neviem sa hádať ani klamať to som sa akosi nenaučil. Rád počúvam a menej rozprávam. Mám rád činy a nie zbytočné reči. Mam rád prírodu.
Mirec0467 M 55 rokov
Priateľku na prechádzky prírodou so psom, návštevy kultúrnych pamiatok, trávenie voľného času na záhradke, bicyklovanie, plávanie, fotografovanie,....
Sillke Ž 50 rokov
Dúfam, že touto cestou nájdem teba 😉, na ktorého už dlho čakám ❤️. Rada mám športové aktivity ⛷️🚶🚴🏊, vo voľnom čase si prečítam knihu, cítim potrebu sa stále vzdelávať a mám rada spoznávať niečo nové, čo ti obohatí život. Pracujem. Zvieratko nemám, minulosť mám vysporiadanú.
Spartakus77 M 45 rokov
Som rozvedený 12rokov aj viac a hľadám ženu milenku kamarátku pracujem som finančné pohode a rád sa podelím s niekym o krásne zážitky spoločne chvíľky rozkoše a tak dalej
jaja1232 Ž 26 rokov
Hladam muza, pracujem
Mam psa, mačku, korytnačku
Ano mam vysporiadanu minulosť, Hladam važnu znamost, som nezadana 2 roky. Pracujem už dlhsiu dobu v jednej firme
Jereme M 42 rokov
Hľadám parťáčku (30-40 r.) na spoločné chvíle.
Som zamestnaný, po práci trávim čas v posilňovni, na bicykli, prechádzkami so psíkom, akvaristikou.
Ponúkam úprimné priateľstvo, časom aj viac.
Dado50 M 50 rokov
Mám rád všetko, čo prináša život. U mňa je to turistika, príroda, plávanie, dobrý film, zvieratá, káva... atď. Hľadám niekoho na trávenie spoločných chvíľ. Minulosť vysporiadaná.
Miro806 M 48 rokov
Hladam si kamosku na travenie spolocneho volneho casu... mam rad bike lyze turistiku cestovanie spoznavat nove veci.
Minulost mam vysporiadanu skus sa spytat viac ...
Nunu823 Ž 27 rokov
Mám rada prechádzky a hľadám niekoho normálneho z kým si budem rozumieť svoj voľný čas trávim na zahrade svoju minulosť mám vysporiadanu vo vzťahu čakám hlavné doveru
Jenilou Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Partizánske
Hľadám priateľa a casom aj nieco viac. Od vztahu ocakavam úprimnosť a hlavne, aby mi partner neklamal a nepodvadzal ma. Uctu a lasku k jeden k druhemu. Pracujem v odevnych zavodoch. Vo volnom čase rada čítam knihu, chodim do kina, do prirody na prechadzky bavi ma bicyklovanie, fotografovanie okolitej prirody. V okoli, kde žijem mame vela zaujimavych historickych pamiatok, zamky, kastiele, rybniky pri, ktorych rada posedim s partiou pri opekacke. Mam doma kocura a macku. Minulost vysporiadanu mám. Treba ísť ďalej. Všetko je ako ma byt. Všetko sa pre nieco deje.
Betty11 Ž 58 rokov
Rada by som spoznala optimisticky ladeného partnera a priateľa v jednej osobe, s ktorým by mohla tráviť svoj voľný čas hlavne spoznávaním prírodných krás Slovenska. Pracujem a nemám žiadne záväzky.
MiroStylo M 30 rokov
Muž 30 rokov Partizánske
Hľadám vážnu známosť. Som pracujúci chlap, ktorý stále verí v pravú lásku. Vo voľnom čase sa rád venujem svojej dcére, s ktorou nežijem no milujem ju nadovšetko.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania