amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Partizánske PE

Ste v Partizánskom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

dusanStr M 37 rokov
Muž 37 rokov Partizánske
Ahoj hľadám nejakú dievčinu, ženu na priateľstvo a časom možno viac. Uvidíme. Mam rad turistiku, cestovanie, fotografovanie, hudbu a mnoho iného. Nájdem Ťa?
senorita188 Ž 42 rokov
Hľadám najskôr kamaráta čas ukáže čo bude ďalej som po materskej dovolenke moje záľuby sú domácnosť varenie pečenie záhrada dobrá kniha rada plávam bicyklujem minulosť mám vysporiadanu
ana78 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Partizánske
Hľadám romanticky založeného muža na občasné prechádzky a výlety do prírody. Bola by som rada, keby bol kľudnej povahy so smyslom pre humor.

Vo voľnom čase rada trávim čas v prírode, prípadne s rodinou, ktorá už je odo mňa nezávislá.

Tiež rada zrelaxujem svoje telo pri plávaní a vo dvojici je to väčšia zábava.

A ukážem ti moju zbierku C-čok. Vymeníme? 😂
Zdenka60 Ž 60 rokov
Moje zaluby cestovanie, coskoro dochodkyna, rada spoznam prijemneho priatela.
Mercedez1188 M 32 rokov
Muž 32 rokov Partizánske
Moje zaluby su varenie pecenie a priroda a zvierata pracujem vo veterinarnej anbulanci volny cas travimv prirode som bez zaväskou mam v domacnosti dvoch psikou
Matus000 M 32 rokov
Volám sa Matus a rad spoznam ženu na spoločne chvíle. Žijem v Bratislave a prechodne v Partizánskom. Mám rad všetkých ľudí rad sa smejem a rad spoznam správne a milé žieňa ktoré je podobne... Ozvi sa
Chilli420 M 22 rokov
Muž 22 rokov Partizánske
Neviem či sa mám považovať za inteligentného alebo nie, keď som sa tu ocitol. O tom rozhodnite už VY. Mám rád hudbu, pokoj, zábavu...Chcel by som cestovať a potešilo by ma trocha pochopenia =)
Kvetinka161 Ž 59 rokov
Ahojte mám 59r.som z pd 40r.som bývala v partizánskom hľadám priateľov _ priateľky na písanie som 7r.rozvedena žijem z partnerom v pd mám 3 deti a 4.vnucata deti sú dospelé majú svoje rodiny to je zatiaľ vsetko
Zalesakpe M 37 rokov
Muž 37 rokov Partizánske
Som priamy a úprimný človek takže ak by sa tu našla jedna úprimná žena príp. slobodná mamička bolo by to fajn. Moje záľuby sú príroda, filmovanie lesnej zveri, zvieratá, môj pes Rex, hudba, šoférovanie a asi tak trochu aj moja práca.
Hadus276 M 46 rokov
Muž 46 rokov Partizánske
Som sám. Si sama? Už nemusíš ak nechceš. Ja už nechcem preto som tu. A ty? Ak máš zaujem sa spoznať tak ti rád o sebe prezradím čo chceš vedieť. Tiež by som sa rád niečo dozvedel o tebe. Tak čakám. ;)
Mimi13 Ž 44 rokov
Som zamestnaná , finančne sebestačna žena,matka.Takže nehľadám žiadneho sponzora ani nič podobné...hľadám normálneho kamaráta, ktorý má rád prírodu ,zvieratká a hlavne deti.byvam s deťmi v rodinnom dome ,máme kocúra aj psíka.deti v opatere ocka nie sú prekážkou.
Agathka Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Partizánske
Venujem sa vnúčencom . Rada chodím na prechádzky a na kávičku . Som na dôchodku . Rada sa zoznámim s človekom - nefajčiarom - nealkoholikom . Deti mám dospelé a žijú samostatne .

1 2 3 4 5 6 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania