amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Partizánske PE

Ste v Partizánskom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPartizánske

MariaSvitkova Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Partizánske
Som veselá, milujem prírodu, život, pracujem, mám vysporiadanu minulosť. Rada by som sa zoznámila s mužom podobnej, pohodovej povahy. Nemám rada hádky a stres vo vzťahu.
Jogobela113 Ž 52 rokov
Hľadám priateľstvo, porozumenie, spriaznenú dušu s dobrým srdiečkom. Samota je zlá, príjemného spoločníka do kina, do divadla, spoločné výlety a trávenie voľného času.
rogi76 M 48 rokov
Ahoj, som slobodny muz, hladam zenu, cas ukaze ci vztah alebo co z toho bude. Mam rad prirodu, zvierata, rad bicyklujem, plavam, mam rad hubarcenie. Chcem najst zenu do narucia.
Janulinla Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Partizánske
Rada sa tulam po prírode, športujem občas 🫣 Nájde sa niekto na spoločne výlety, turistiky čas strávený v prírode a s mojimi vlčiakmi? Rada by som zdieľa čas strávený s podobnými záľubami
Petruska752 Ž 56 rokov
Ahojte... rada by som sa zoznámila so štíhlym, pohodovým sympaťákom, nefajčiarom,s ktorým by sme spolu kráčali cestou života.. Ja som veselá, optimistická sympaťáčka, ktorá má rada život a vie si ho aj užívať....
Kikusa3 Ž 41 rokov
Ahojte! Som obycajna baba zo Zapadu, hladam uprimneho partnera, som na invalidnom dochodku, ale chodim v pohode, zvieratko nemam, neviem co este napisat
Lienka73 Ž 51 rokov
Mám rada turistiku v prírode, prechádzky, hudbu, a šport. Rada spoznám inteligentného muža, s priateľskou povahou, podobnými záľubami a pohľadom na život.
sisaS17 M 44 rokov
Hľadám milého, príjemného a zábavného muža. Môže byť z celého Slovenska. Som slobodná matka jedného dieťaťa. Rada sa zabávam, pozerám TV. Nepijem a nefajčím.
1Andrejko1 M 26 rokov
Muž 26 rokov Partizánske
Som inteligentný, vtipný a vášnivý. Či som pekný, necham posúdiť vás. Hľadám ženu čo to bude mať podobne. Ocenil by som tiež úprimnosť a vernosť, ale to tu chceme asi všetci.
Lucasko123 M 20 rokov
Mám 19 rokov, študujem na vysokej škole rád varím cvičím, zvieratko nemám. Hľadám nejakú peknú slečnu na pekne strávené chvíle časom možno uvidíme, mám vysporiadanú minulosť
Pato666999 M 37 rokov
Hľadám ženu na zoznámenie. Mám rad motorky, na ktorých jazdím stále, keď sa dá. Pracujem dlhodobo na jednom mieste. Som slobodný a mám jedného syna, ktorý žije striedavo u mňa. Ak máš záujem, napíš, rad sa zoznamim.
Anaburger M 45 rokov
Muž 45 rokov Partizánske
Dobrý deň, hľadám si touto cestou obyčajnú žienku s dobrym srdcom. Pracujem na družstve. Ako trávim voľný čas? Hudba, príroda a všetko, čo ma baví. Ano, som invalidný dôchodca, ale aj tak si chodievam privyrobiť , ebo na dnešnú dobu je to malo.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania