amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Púchov PU

Ste v Púchove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPúchov

jofri50 M 50 rokov
čo hladam? niečo dobré a hlavne niekoho kto ma bude mat ráááááád. Mam rad prechadzky prirodou, plaváreň, bicykel, ale všetko s mierou. To je tak všetko podstatné na začiatok stačí, či?
Technik888 M 32 rokov
Muž 32 rokov Púchov
Hľadám normálne dievča čo sa na nič nehrá dokáže sa tešiť z maličkostí a dokáže mat skutočne rada aj napriek ťažším situáciám v zivote. Ziadny človek nie je dokonalý to už vieme
Aryell Ž 59 rokov
Rada spoznám príjemného, slušného, optimistu so zmyslom pre humor, sympatického nefajčiara s vysporiadanou minulosťou na priateľstvo a neskôr možno aj na viac. Nehľadám ženatých na úlet, odpoviem iba na profil s fotkou, výška aspoň 180cm. Nemám záujem o dlhé vypisovanie, najlepšie je osobné stretnutie. Mám rada prírodu, turistiku, hudbu, zvieratá.
Pepsi153 M 26 rokov
Muž 26 rokov Púchov
Ahojte nájde sa tu nejaka milá, úprimná a láskavá žena, ktorá by rada prehodila pár milých slov a možno by sme sa časom spoznali aj viac. Ak si tu tak kľudne napíš veľmi rád ťa spoznám 😊 Miňo.
Miky951 M 33 rokov
Túžim po priateľke. Nie vzťah. I keď možno... to je časom...
Milujem sa túliť a byť túlený.
Vieš čo je mojkanie? Rád Ti to predvediem 🤗😚
Som vtipný.... vraj... a aj fajn spoločník... som počul 😇🤣
Luky1986 M 35 rokov
Muž 35 rokov Púchov
Hladam niekoho normalneho.. spriaznenu dusu. Mam rad prechadzky v prirode, cyklistiku.. som romanticky, mam rad uprimnost a vernost. Rad by som si nasiel niekoho na vazny vztah..
bryndzova Ž 44 rokov
Hladam na važny vzah niekoho lasku vernost porozumie. pri televizii travim volny čas prechadzka hladam niekoho do koča do voza ak si to ti sa ozvi som bezdetna slobodna
Roman358 M 25 rokov
Muž 25 rokov Púchov
Nejaku tu dobu som sám.... Pracujem od rána takmer do večera, takže veľa času mi nezostáva. Rád by som spoznal ženu ktorá keď sa vydá na tu cestu tak sa už spať neotáča. Hľadám vernosť, nehu, lásku, úprimnosť. Mam rad športy, prírodu ale tiež rodinnú pohodu a veget. Deti nie sú žiadnou prekážkou.
Lolitta1 Ž 27 rokov
Vysporiadanú minulosť mám. Som veľmi spoločenská osoba, rada sa zabávam a spoznávam nových ľudí . Ale tiež mám rada zvieratá a prechádzky v prírode...
Nicolas2211 M 23 rokov
Muž 23 rokov Púchov
Hľadám žienku čo sa rada smeje je milá nechá sa obskakovať (navarím,upracem...) chcem by sa vedela zabávať rada cestovala a objavovala so mnou nové veci.
Tonny777 M 69 rokov
Hľadám príjemnú veselú ženu. Mam rad prírodu, hudbu, motorizmus. Som vdovec na dôchodku žijúci v rodinnom dome. Rád sa cítim v spoločnosti dobrých ľudí. Som nefajčiar. Prajem príjemný deň. 😉
Sikulka36 M 36 rokov
Ahojte hľadám známosť ktorej by som mohol opätovat lásku. Rád by som spoznal slušne nie hystericke krásne dievča na spoločné kráčanie životom. Nájdem ťa?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania