amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Púchov PU

Ste v Púchove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPúchov

RYL M 52 rokov
som sám preto si hladá priatelku na zoznámenie ktorá je na tom podobne ako ja a nechce byt sama a chce to zmeniť. Nefajčím nepijem a mám 52rokov. Moje záluby sú prechádzky prírodou rád navštevujem zamky hrady a všetko čo je pekne... To by bolo na začiatok všetko.
Robertoo123 M 32 rokov
Muž 32 rokov Púchov
Ahoj.. Som normalny mlady chalan som ok sam sebou.. Ak chces kludne napis☺️ budem sa moc tesit.. Nikdy nevieme co s toho bude.. Byvam na horach v krasnej prirode nedaleko Puchova
Shelby11234 Ž 51 rokov
Hľadám tu niekoho kto je tiež sám. SOM vdova a bohužiaľ zahynul aj syn takže preto som sama. Mam psa a venujem sa rybolovu, lyžovaniu. Ak chceš vedieť viac napíš.
jozef1241 M 31 rokov
Muž 31 rokov Púchov
Ahoj. Volám sa Jozef. Mám 32 rokov. Žijem so svojim 11 ročným synom, ktorého mám v opatere. Nájde sa tu fajn baba na pokecanie? Kľudne slobodná mamina, alebo rozvedená žena čo už vie, čo od života chce. Moje záľuby sú príroda, cestovanie, rád chodím do kina.
Maradet Ž 48 rokov
Hľadám partnera pre pekné, pohodové chvíľky, riešenie každodenných maličkostí i veľkých vecí, na rozhovory i zdieľanie ticha, na výlety aj na domasedenie, proste na všetky bežné, každodenné veci. Hľadám partnera s ktorým by sme sa mohli o seba oprieť a plávať svetom vo dvojici.
Mám dve dospelé deti a jedneho 12 ročného syna.
Kradavica Ž 33 rokov
Milá, sympatická, žienka hľadá, milého sympatického muža na vzťah.moze fajčiť alkohol nemusí bit, hlavne aby bol úprimný, spoľahlivý,mal rád prírodu turistiku, zvieratá.
moskvicak M 44 rokov
mam rad hory, sport volny cas travim na samote u lesa mam nejake veterany a drobnochov a dve deti 13 a 6rad by som sa zoznamil so slobodnou alebo inou zenou do veku do 40 rokov ,som prof. vojak
76ka M 43 rokov
Som zamestnaný, nefajčiar, katolík, morálne zásadový a žijúci na dedine . So záľubou sa motám okolo domu a hobby sú mi rôzne remeselné profesie počas víkendov a dovoleniek . Zvieratká nemám. Hľadám tichú,milú,tolerantnú a rozumnú ženu na pevný vzťah!.
bfm1 M 38 rokov
Muž 38 rokov Púchov
Medzi moje záľuby patrí: turistika, šport, kino... Voľný čas trávim rád s rodinou a kamarátmi. Som zamestnaný. Zvieratká v domácnosti nemám. Rád by som sa zoznámil s príjemnou a kamarátskou ženou. Som nefajčiar a abstinent.
1bfm M 38 rokov
Medzi moje záľuby patrí šport, príroda, cyklistika,kino... Voľný čas trávim rad s ľuďmi ktorých poznám. Som zamestnaný. Zvieratká v domácnosti nemám. Rád by som sa zoznámil s úprimnú ženou. Nemám žiadne deti.
majk9 M 47 rokov
Medzi moje záľuby patria: cvičenie, bicyklovanie, adrenalínové športy, turistika.
Hľadám príjemnú ženu, ktorá by bola milá, zábavná, pracovitá a aby som si s ňou rozumel.
Nelka14 Ž 50 rokov
Rada by som spoznala sympatického muža,s ktorým si budeme navzájom rozumieť a tráviť
spoločný čas výletmi do prírody,športom a cestovaním.Najradšej TN a ZA kraj...

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania