amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Púchov PU

Ste v Púchove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPúchov

Niektokumne M 46 rokov
Ahoj, som muž túžiaci po spoločnej a úprimnej láske, kde je vzťah otvorený vo všetkých smeroch a laska kvitne medzi nami oboma. Nehľadám vonkajšiu krásu, skôr si zakladám na tej vnutornej, laske srdca a duše. Rád chodím na bike, do sauny, wellnes, turistika, prechádzky, rad sa zasmejem sám na sebe ale aj dobrom vtipe. Som úprimný, verný, dochvílny, pracujem ako vodič , viac napíšem osobne v správe.
Mick91 M 32 rokov
Muž 32 rokov Púchov
Volám sa Michal, mam 32 rokov, som slobodný nemám žiadne deti a touto cestou si hľadám ženu slobodnú alebo slobodnú mamičku, na veku nezáleží, najlepšie s môjho okolia, keď chceš o mne vedieť viac, budem rád, keď napíšeš, za každú správu sa poteším
Lukas445 M 27 rokov
Ahojte, som jeden normálny chalan, ktorý nepozerá na krásu vonkajšiu, ale na vnutornu, lebo ako sa hovori vnútorná krása zeny ostáva vždy a podla mňa každá žena je výnimocna.
Drago13 M 38 rokov
Muž 38 rokov Púchov
Som hanblivý introvert, ktorý by sa rád zoznámil. Pracujem ako hasič. Voľný čas väčšinou trávim v prírode alebo čítaním, tiež si rád zahrám futbal alebo stolný tenis. Hľadám niekoho, s kým by som si rozumel a mal spoločné záujmy.
Martin230 M 45 rokov
Hľadám ženu, ktorá už ochutnala život, jeho sladkú aj trpkú chuť. Má jasno v tom, akého muža hľadá a vie čo ako žena mužovi ponúknuť. Život je krátky, tak si ho spríjemnime.
121Jana Ž 60 rokov
Hľadám sympatického muža s vysporiadanou minulosťou kľudnej a veselej povahy.
Moje záľuby sú prechádzka prírodou, dobrá kniha, cestovanie...
Dovolenku rada trávim pri mori, ale i na horách.
Patresss99 M 24 rokov
Muž 24 rokov Púchov
Ahojte, hľadám niekoho na spoznanie, nejaku inteligentnú a peknú ženu

Som vyštudovaný zdravotník, ale nevenujem sa momentálne tomu, mám iné práce

Mám rád šport, rybolov... a mnohé iné.
Verím, že tu nájdem aj normálne ženy🙂
Martinko7809 M 45 rokov
Muž 45 rokov Púchov
hľadám vážnu známosť, nehľadám modelku, hľadám dobrú ženu, ktorá vie byť oporou, vie chápať a podržať, keď je treba, som obyčajný chlap, ktorý sa vie postarat
Lesnik963 M 60 rokov
Muž 60 rokov Púchov
Hľadám ženu, ktorá bude so mnou tráviť čas. Mám vysporiadanú minulosť a deti mám už dospelé. Voľné chvíle trávim rád v prírode. Teším sa na zoznámenie.
Cupo M 32 rokov
Muž 32 rokov Púchov
Niekoho do budúcna, žiadnu jednorazovú.
Musí byť milá, rozumná, samostatná a hlavne vysporiadanu minulosť.
Mam 1 dieťa a určite sa nebránim ďalšiemu po dlhšom vzťahu
Adrian775 M 27 rokov
Ahojte touto cestou hľadám dievča ženu Trenčiansky kraj najlepšie. Na veku až tak nezáleží, teším sa na správu, v správe sa dozvieš viac.. v skratke mám rád prechádzky prírodou, zvieratá 🙂 dobré jedlo, zábavu, filmy
KarolKK M 25 rokov
Muž 25 rokov Púchov
Ahoj, hľadám atraktívnu dievčinu, úprimnú, nech tam je chémia, mali by sme si voňať☺️. Pracujem kúsok od bydliska a je to naj práca. Tak trochu hospodárim doma, venujem sa aj cyklistike.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania