amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Púchov PU

Ste v Púchove a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPúchov

feri9876 M 45 rokov
Rad spoznám ženu, ktorá sa nebojí komunikovať. Komunikácia je zakladom vzťahu. Som otvorený, uprimný muž, ktoremu chýba pohladenie, objatie, vzájomna opora a tomu veci podobné. Hľadám mozno prave teba, ktorá číta tieto riadky.
doriangxx M 29 rokov
Muž 29 rokov Púchov
Niekoho, kto vie, čo chce, osobu plnú vášni, ktorá nehľadá niekoho zo samoty, ale s radosti chticu a ludskosti. Výzor nehrá rolu, každá žena je niečím výnimočná, mam rád tiché vody, ktoré majú v súkromí silu cunami
Lenka1109 Ž 48 rokov
Pokúšam sa nájsť príjemného a vyrovnaného muža na spoločné aktivity - turistika, cestovanie, kultúra.. Pracujem, rada čítam, mám psa. Kto sa pýta, viac sa dozvie :-)
Ajuska001 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Púchov
Hľadám si rovnocenného a spoľahlivého partnera, rovnocenného vekom, vzdelaním, finančným zabezpečením, kamaráta do pohody i nepohody. A zároveň spriaznenú dušu, priateľa, s ktorým možno spolu zostarneme.
TominoJ M 41 rokov
Muž 41 rokov Púchov
Milujem beh, turistiku, prírodu a aktivity s ňou spojené ako zber húb či byliniek. Som slobodný, bezdetný, trošku tichší, úprimný. Hľadám žienku s podobnými záľubami, teda športovo založenú.
Milcek19 M 36 rokov
Hľadám niekoho, s kym si môžem dopisovať. Do vzťahu prinesiem 100% lásku, oddanosť, vernosť a romantiku. Pracujem na Slovensku. Rád trávim čas so svojimi blízkymi napr. na rodinnej chatke. Venujem sa rekreačne polmaratónovým behom. Pracujem na tom…
13579kacka Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Púchov
Hľadám priateľa, možno neskôr lásku do života, hľadám muža slobodného, alebo rozvedený, deti nie sú prekážkou, mám aj ja deti a som rozvedená mamička, mám 4 deti.
ICEMAKER M 52 rokov
Muž 52 rokov Púchov
Hľadám si sympatickú ženu so zmyslom pre humor, s ktorou by sme spoločne trávili denné radosti a starosti.
Volný čas vyplnený návštevami wellnessu, prechádzkach..
Minulosť mám vysporiadanu, deti dospelé a samostatné.
Rád tancujem a hudbu počúvam stále.
Joxtrr M 58 rokov
Muž 58 rokov Púchov
Ahoj, Hladam kamarátku / priatelku. Pracujem, nefajčím, minulosť vysporiadaná. Hladám niekoho na spoločne strávené chvíle s dobrým srdiečkom.
jamalka Ž 44 rokov
Prajem pekný deň,rada by som tu spoznala nejakého štíhleho kamaráta na potulky po hradoch a zámkoch, sem tam nejaká tá opekačky atd a ča som sa uvidí či bude niečo z toho viac.
Betka45 Ž 46 rokov
Hľadám pohodového muža na vážny vzťah, s vyriešenou minulosťou,primeraného veku. Chlapa, na ktorého sa dá spoľahnúť. Chce reálne tráviť spoločný čas. Pracujem, mám rada prechádzky, rada čítam, počúvam hudbu. Nemám rada nátlak a aroganciu.
Mick91 M 32 rokov
Muž 32 rokov Púchov
Volám sa Michal, mam 32 rokov som slobodný a hlavne vtipný zábavný plný elánu hlavne spoločenský typ s dobrým srdcom nemám žiadne deti a touto cestou si hľadám ženu slobodnú alebo slobodnú mamičku na veku nezáleží hlavne aby mala dobre srdce a mala rada smiech a humor som vysporiadaný s minulosťou a pripravený na noví začiatok s niekým koho budem mať rad aj ty mňa a spoločne si zariadime našu budúcnosť.
ako trávim voľný čas tak hlavne turistika, plávanie, prechádzky, kino, atď.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania