amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Ilava IL

Ste v Ilave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaIlava

tobi098 M 37 rokov
Hľadám niekoho do života, s kým by som rád trávil čas, som láskou sklamaný a už by som veľmi rád našiel takú svoju spriaznenú dušu. Skus napísať, možno si sadneme.
kuflok Ž 45 rokov
Hľadám niekoho, kto by išiel za mnou až na kraj sveta 😄 niekoho, komu ukradnem kľudný spánok 🙂 niekoho, s kým aj všedné veci budú nevšedné už len preto, že ich zažijeme spolu 😉 ideálne, ak si nefajčiar a deti nie sú prekážkou.
Jojo37 M 37 rokov
Som slobodný hľadám kamarátku časom priateľku mám rád úprimnosť, turistiku, kino. Pracujem v stavebníctve, svoj voľný deň rád strávim s rodinou alebo turistiku a na bicykli
Tomsenko M 24 rokov
Muž 24 rokov Ilava
Som pracujúci človek, ktorý pracuje ako vodič vzv, práca mi nerobí problém, som cieľavedomý, medzi moje koníčky patria prechádzky, turistika, autá, tuning. Hľadám dievča, ktoré je úprimné, cieľavedomé a je s ním zábava.
fraud M 80 rokov
Verím, že sa tu najde dáma, ktorá chce vytvoriť pekné, dlhodobé priateľstvo. Vo volnom čase
sa venujem alternatívnej medecíne. Zvieratá v byte zásadne nechovám.
1971jozef M 51 rokov
Muž 51 rokov Ilava
Hľadam trvalý vzťah na zbytok života. Založený na vzájomnej dôvere, komunikácií a úcte. Som dlhodobo zamestnaný. Voľný čas v prírode, v záhrade, na bicykli, welnes, prípadne v kuchyni. Minulosť vysporiadaná.
Sekvojec M 38 rokov
Hľadám niekoho na voľné chvíle, čas všetko ukáže, spriaznenu dušu na všedné dni.
Turistika, prechádzky.
Zamestnaný, abstinent, fajčiar.
Napíš mi a prekvap ma.
MikeD84 M 38 rokov
Muž 38 rokov Ilava
Ahojte, som rozvedeny 38 rocny, mám dcérku, rad by som spoznal milú, trpezlivú babu, do cca 45 r. na vzajomne spoznavanie, zblizenie, časom možno viac. Mam rad prirodu, v lete kúpko , prechádzky v zime do prírody, vylety na skutri, bowling... Potešila by ma odpoveď od Teba 😉. Dakujem.
vzmedved01 M 46 rokov
Muž 46 rokov Ilava
Hladam važny vztah, porozumenie, lasku. Som zamestnany, vysporiadana minulosť. Mam rad more, vodu, cestne vylety. Šport pasivne. Fajčenie mi nevadi. Najdem Ťa?
Puko22 M 23 rokov
Muž 23 rokov Ilava
Ak sa chces niečo dozvedieť ozvi sa.
Som 22 ročný muž. Bývam v okrese Ilava a rad trávim čas akýmkoľvek spôsobom… vždy sa prisposobim. Ozvi sa, nekúšem.
MikeD M 38 rokov
Muž 38 rokov Ilava
Rad by som spoznal milu, trpezlivu babu do 40 r., na vzajomne spoznavanie, zblizenie, s podobnym postihnutim ako mam od narodenia ( viac dozviete v sprave). Mam rad prirodu, vylety na skutri, bowling... Ak som Vam zaujal, budem rad ak mi napisete. 😉
Pato258 M 27 rokov
Muž 27 rokov Ilava
Som pracovitý normálny chalan z dediny a Hľadám dievča na spoznanie a dlhodobý vzťah, rád trávim čas s niekým, mám rád prírodu, prechádzky, nemám problém sa prispôsobiť

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania