amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Ilava IL

Ste v Ilave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaIlava

Seetchan M 53 rokov
Muž 53 rokov Ilava
Hľadám zmysel života.
Vieš mi ho poskytnúť ? Ak áno, si sebavedomá, samostatná, radšej normálna ako underground, s deťmi či bez….. Tak sa ozvi, za to nič nedáš
MartinRiecky M 29 rokov
Muž 29 rokov Ilava
Rad by som spoznal milú a veselú ženu, ktorá už vie, co od života chce, nehľadám žiadnu modelku, jedine na čom mi naozaj záleží je to, aby bola rozumná a správala sa na svoj vek, nie ako dieťa.
Rado7411 M 48 rokov
Muž 48 rokov Ilava
Som obyčajny chlap, ktorý hľadá obyčajnú ženu na občasné stretnutia, posedenie, veceru, drink, zabavu som finančne zabezpečený s výhodami
Robo74 M 48 rokov
Muž 48 rokov Ilava
Hľadám priateľku na vážny vzťah. Úprimnú, vernú a do pohody. Deti nie sú prekážkou. Som zamestnaný, pracovitý a mám rád prechádzky prírodou, opekanie a stretávanie s rodinou.
AndyFanatic M 40 rokov
Muž 40 rokov Ilava
Ahoj som úplne obyčajný muž. Svoj voľný čas trávim najmä pri cyklistike. Tiež mám rád beh a turistiku. Ak máš rada podobné záľuby napíš mi možno si budeme rozumieť.
lucifer95 Ž 28 rokov
Žena 28 rokov Ilava
Hľadám ženu na vzťah, kamošku na turistiku alebo bike. Rada pečiem, chodím na turistiku, športujem, fotím, záhradkárčim, tancujem, spievam. Milujem hudbu, zvieratá . Mám psa, felzumu a sýrskeho škrečka :) ak máš záujem a chceš vedieť viac napíš :)
Otma Ž 53 rokov
Rada Spoznám milého a Úprimného muža, ktorý sa rád Spozná so mnou, na trávenie Voľného času. Nepracujem. Poberam Inv. Dôchodok. Mám rada prírodu, dobrú kávu, príjemných ľudí a veľa ďalšieho. Zviera v domácnosti nemám.
Petross M 46 rokov
Ahoj. Hladám tu milú, sympatickú, chápavú a usmievavú ženu s vysporiadanou minulosťou od 30- 45r. s ktorou by som si rozumel. Ja muž pracujúci, športovo založený, pracovitý, poriadkumilovný. Deti nemám, ale nie sú prekážkou. Ak som ťa aspoň troška zaujal, kľudne napíš.
tobi098 M 37 rokov
Hľadám niekoho do života, s kým by som rád trávil čas, som láskou sklamaný a už by som veľmi rád našiel takú svoju spriaznenú dušu. Skus napísať, možno si sadneme.
kuflok Ž 46 rokov
Hľadám niekoho, kto by išiel za mnou až na kraj sveta 😄 niekoho, komu ukradnem kľudný spánok 🙂 niekoho, s kým aj všedné veci budú nevšedné už len preto, že ich zažijeme spolu 😉 ideálne, ak si nefajčiar a deti nie sú prekážkou.
Jojo37 M 38 rokov
Som slobodný hľadám kamarátku časom priateľku mám rád úprimnosť, turistiku, kino. Pracujem v stavebníctve, svoj voľný deň rád strávim s rodinou alebo turistiku a na bicykli
Tomsenko M 25 rokov
Muž 25 rokov Ilava
Ahoj som pracujúci človek, ktorý pracuje ako vodič vzv, práca mi nerobí problém, som cieľavedomý, medzi moje koníčky patria prechádzky, autá, tuning. Hľadám dievča, ktoré je úprimné, cieľavedomé a je s ním sranda.

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania