amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Ilava IL

Ste v Ilave a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaIlava

111lubo M 53 rokov
Muž 53 rokov Ilava
Ahoj! Hľadám priateľku na trávenie voľného času... turistická, bicykel...
Pracujem najlepšie ako viem.
Minulosť je minulosťou... všetko sa stalo, ako sa malo.
ogmios M 44 rokov
Muž 44 rokov Ilava
Hľadám niekoho, s kým by som trávil svoj voľný čas. Rad bicyklujem a rad chodím do prírody prechádzať sa. Hľadám niekoho na písanie, spoznať nových ľudí, ale nebránim sa ničomu. Snáď sa tu niekto nájde.
overt M 39 rokov
Mam v umysle najst zenu, ktora je uvedomela a s ktorou sa da vytvorit vztah prijatelny pre oboch. Viem, ze nikto nepadol z nebies uceny a preto treba byt otvoreny sebarozvoju a to je smer, ktorym by som sa rad uberal s partnerkou.
PedroP28 M 34 rokov
Muž 34 rokov Ilava
Ahojte, hľadám si milu slečnu na zoznámenie a vážny vzťah, mam rad prírodu, prechádzky, výlety vo dvojici, ak si aj rozvedená a máš deti, tak v tom nevidím problém, deti mám rád.
Joseph111 M 35 rokov
Ahoj touto cestou hľadám ženu do koča, i do voza, mam 35 rokou a rad sa stretol super ženu, mam vysporiadanu minulosť, žena pre mňa vek od 40 až 45 rokov
Volman M 80 rokov
Hľadám priateľku, ktorá priateľa skutočne potrebuje.
Som tolerantný a rešpektujem názory iných.
MartinRiecky M 30 rokov
Muž 30 rokov Ilava
Rad by som spoznal milú a veselú ženu, ktorá už vie, co od života chce, nehľadám žiadnu modelku, jedine na čom mi naozaj záleží je to, aby bola rozumná a správala sa na svoj vek, nie ako dieťa.
Rado7411 M 48 rokov
Muž 48 rokov Ilava
Som obyčajny chlap, ktorý hľadá obyčajnú ženu na občasné stretnutia, posedenie, veceru, drink, zabavu som finančne zabezpečený s výhodami
Robo74 M 49 rokov
Muž 49 rokov Ilava
Hľadám priateľku na vážny vzťah. Úprimnú, vernú a do pohody. Deti nie sú prekážkou. Som zamestnaný, pracovitý a mám rád prechádzky prírodou, opekanie a stretávanie s rodinou.
AndyFanatic M 40 rokov
Muž 40 rokov Ilava
Ahoj som úplne obyčajný muž. Svoj voľný čas trávim najmä pri cyklistike. Tiež mám rád beh a turistiku. Ak máš rada podobné záľuby napíš mi možno si budeme rozumieť.
lucifer95 Ž 29 rokov
Žena 29 rokov Ilava
Hľadám ženu na vzťah, kamošku na turistiku alebo bike. Rada pečiem, chodím na turistiku, športujem, fotím, záhradkárčim, tancujem, spievam. Milujem hudbu, zvieratá . Mám psa, felzumu a sýrskeho škrečka :) ak máš záujem a chceš vedieť viac napíš :)
Otma Ž 54 rokov
Rada Spoznám milého a Úprimného muža, ktorý sa rád Spozná so mnou, na trávenie Voľného času. Nepracujem. Poberam Inv. Dôchodok. Mám rada prírodu, dobrú kávu, príjemných ľudí a veľa ďalšieho. Zviera v domácnosti nemám.

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania