amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dubnica nad Váhom

Ste v Dubnici nad Váhom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDubnica nad Váhom

shaz Ž 73 rokov
Žena 73 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám si priateľa, s ktorými budem mať spoločné záujmy, nápady, rozhľad. Uvidime, či sympatie budú vzájomné. Minulost mám vysporiadanu. Moje záujmy sú rôznorodé, stretnutie napovie, či to bude vzájomné a bude to pokračovať.
xxxY7 M 32 rokov
Hľadám ženu na pravidelné stretávanie. Vek nehrá rolu. Mám rád prírodu, prechádzky, turistiku a už nechcem byť sám. Ozvyte sa ženy, ktore máte záujem.
Petricekkk M 43 rokov
Hladam milu a prijemnu zenu na priatelstvo a na ine prijemne veci, ktore sa robia vo dvojici... a vo dvojici sa da robit vselico pekne...😊
Heta Ž 55 rokov
Hľadám muža spriaznenú dušu, priateľa do voza i do koča. Rada chodím do prírody, čítam, záhradkárčim, rada plávam. Pracujem. Mám vysporiadanú minulosť. Uprednostnim osobné stretnutie pred dlhodobým vypisovaním.
Jajo55 M 45 rokov
Hľadám ženu na občasné stretnutie a potom sa uvidí, čo ďalej, som z Dubnice, mám psa, rád chodím do prírody a bicyklovať sa, pracujem v Dubnici nad Váhom.
Melannny Ž 53 rokov
Chcem sa zoznámiť s príjemným mužom, ktorý sa vie tešiť zo života. Nehľadám jednorazovky, ani bokovky. Hľadám priateľstvo, potom sa uvidi. Nechcem spoločne bývanie, ani vážny vzťah.
1991Neziadana Ž 32 rokov
Žena 32 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám porozumenie a slušnú komunikáciu časom aj vážny vzťah ak by to išlo. Som po vážnom 6rocnom rozchode. Som pracovitá a úprimná. Na všetko úprimne odpoviem a keď mám ísť do vzťahu rada idem s cistim štitom som ochotná všetko o sebe povedať.
tomastomas1995 M 28 rokov
hladam niekoho na sprijemnenie volneho casu. ak by ste radi nieco vedeli o mne, mozte napisat, rad vam odpisem :) Nemam problem sa aj realne stretnut ,skor realne stretnutie, ako pisat, lebo vtedy sa najlepsie clovek spozna
tedom1 M 53 rokov
Niekoho normálneho, na spoločné chvíle, viac popíšeme osobne.
Zatiaľ pracujem v zahraničí, ale už sa chystám ostať doma a tu pracovat , tak uvidíme ci dá tu niekto nájde.
Herro19 M 45 rokov
Muž 45 rokov Dubnica nad Váhom
Ahoj, ja 45, hľadám ženu, kľudne s deťmi na zoznámenie, pekne výlety a iné, vek nehra rolu, som za každú srandu a iné veci, ktoré treba k životu, viem sa zabaviť, viem si urobiť pekný výlet, som na všetko čo zabije čas.
VladEnigm M 42 rokov
- Pokojnu ženu,
- stabilita a nežnosť
- pracuju
- priroda, futbal, plavanie, mam rad cyklistiku, cestovanie
- mam vysporiadanu minulosť, nefajčar, nemám žiadne zlozvyky
Ivan911 M 33 rokov
Muž 33 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám slušnú, normálnu babu, nájprv na pokec, zoznamenie a potom sa uvidi už čo osud zvolí:))
Tak šup pisat, sa nemusíš báť .. som mladý a teba hľadám prave..

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania