amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dubnica nad Váhom

Ste v Dubnici nad Váhom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDubnica nad Váhom

Rudass M 42 rokov
Muž 42 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám úprimnú a vernú, s ktorou môžem zostarnúť.
Nie som náročný. Ako sa vraví, sám si periem, sám si varím. Rád sa podelím o spoločné chvíle. Ozvi sa.
adam987 M 19 rokov
Muž 19 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám fajn dievča alebo ženu. Končím strednú školu a rád by som si našiel partnerku. Nie som moc náročný. Verím, že na tejto stránke nájdem, čo hladám.
Man80 M 44 rokov
Diskrétní, komunikativní sportovec, hledá rozumnou ženu, co si chce čas od času přes den zpestřit život a udělat si radost. Zdraví a bezpečnost na prvním místě. Věkové omezení není, záleží jak si sedneme
Adewale M 30 rokov
Kto hľadá nájde ... napíš a uvidíme... Pracujem .. Moc voľného času síce nemám, ale určite sa to bude dať zmeniť, ak sa niekto nájde .. Minulosť vysporiadaná ...
RenoRene M 44 rokov
Muž 44 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám ženu, ktorá pozná skutočne hodnoty slová lásky, lebo na zemi žije x miliónov ľudí, ktorí kráčajú životom a nestarajú sa o lásku, vieru, ci boha, je to lahkomyselnost a to je smutné.
tomas14441 M 32 rokov
Muž 32 rokov Dubnica nad Váhom
Rád by som tu spoznal ženu z okolia a blízkeho okolia, s ktorou by som mohol tráviť svoj voľný čas, všetko milé a príjemné vo dvojici, ak sa tu taka nájde, budem rad, ak napíšeš
Janettka1234 Ž 50 rokov
Hľadám priateľa, kamaráta na spoločné výlety, pokec, smiech, kamarátstvo, priateľstvo, jednoducho na to čo robí život krajší :)
Som veselej povahy, rada varím, mojím hobby je záhrada - kvetinová, taktiež izbové kvety a obľúbené mám mačičky.
Do vzťahu prinesiem radosť zo života.
Durky777 M 45 rokov
Muž 45 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám trvalú známosť .
Mám vysporiadanú minulosť. Slobodný.
Pracujem ako elektrikár.
Záľuby filmy, TV, internet, Ufologia, ezoterika, prechádzky, cestovanie, varenie.
Dada62 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Dubnica nad Váhom
O sebe? Som vraj celkom milá a príjemná žena. Veľa toho nenarozprávam, radšej počúvam. Rada chodím do prírody na prechádzky, počúvam hudbu, tv má príliš nebaví. Viac sa o mne dozvies ak sa opytaš.
Rada by som sa zoznámila s mužom primeraného veku, ktorý by bol na začiatok kamoš... priateľ.... neskôr čas a sympatie prezradia, či aj niečo viac.
HappyMan1980 M 44 rokov
Muž 44 rokov Dubnica nad Váhom
Jsem kluk z Moravy, mám slováky za své bratry a strašně rád bych se seznámil s krásnou slovenkou. Jsem pohodovej chlap, kterej sa rád směje, baví a tančí, jsem muzikant a srdce je můj zakladní kámen.
Snurko M 36 rokov
Muž 36 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám niekoho na pokec a časom aj niečo vážnejšie, mam rad hory, turistiku, dobru stanovacku, biliard, šípky, prechádzky, neuveriteľne, ale mam rad aj svoju prácu, baví ma.
Lovec23 M 45 rokov
Muž 45 rokov Dubnica nad Váhom
Volám sa Pavel, som rozvedený, som nefajčiar a nealkoholik. Hladam si milú ženu, ktorá vie, ako si vážiť chlapa. Som zamestnaný. Byvam sám. Mam aj auto. Volny čas trávim sám. Chovam morčatá. Minulost mám vysporiadanú. Som veselej povahy, rád sa smejem, spievam si a aj zatancujem. Hudbu mám rád ľudovú, country, folk, moderné hity...

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania