amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dubnica nad Váhom

Ste v Dubnici nad Váhom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDubnica nad Váhom

mima888 Ž 63 rokov
Som rozvedená mám dve deti, žijem v byte, som na dôchodku a užívam si to, mám vysporiadanu minulosť a je na čase spoznať priateľa a možno aj lásku rada sa stretnem s milým mužom
Ninacizma Ž 18 rokov
Žena 18 rokov Dubnica nad Váhom
Ahoj som dievča ktoré veľmi rado spozná nejakeho milého muža/chlapca na flirtovanie, možno neskôr aj na vzťah. Ak si aspoň 170 centimetrov vysoký a máš hnedé vlasy a hnedé oči, budem rada ak sa ozveš.
Ovocnicek2 M 49 rokov
Muž 49 rokov Dubnica nad Váhom
Príroda, rybárčenie, zberateľstvo, počúvanie hudby, dobré jedlo,wellnes, víkendové výlety, numizmatika, šoférovanie, sex. Som abstinent, pracujem a aj ma to baví.
Avataris M 40 rokov
Hladam normalne dievca s vysporiadanou minulostou, ktora vie co od zivota chce a chce zit rodinnym zivotom, mysli to vazne a su jej prednejsie hodnoty, kludne napis
falinko676 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Dubnica nad Váhom
Som obyčajná baba, ktorá má rada prírodu, zvieratá, hudbu, kino, zámky, zoo...
Žijem v rodinnom dome a práca okolo domu je mojim relaxom.
Radosť mi robia aj moje dve dospelé deti a môj vnúčik, ktorý je mojím najväčším potešením:-)))
Hľadám pre začiatok priateľa ktorému by som mohla dôverovať a byť mu oporou ak ju bude potrebovať... a ak sa ozveš možno to budeš práve TY:-)))
Schatzili M 31 rokov
Muž 31 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám priateľku na spríjemnenie chvíľ. Rad by som našiel niekoho s kým budem tráviť krásne a príjemné chvíle života. Komu budem môcť dať lásku, nehu vernosť a úprimnosť. Moje záľuby sú príroda, futbal, musia, atď.
adriana8212 Ž 39 rokov
Za všetko čo mám, som vďačná a vážim si to. Verím v to, že všetko zlé je na niečo dobré a že všetko zlé, čo nás v živote stretne alebo stretlo nás niekam posúva.
Som úprimná, zodpovedná, priateľská, spoľahlivá. Vo voľnom čase si rada prečítam dobrú knižku, počúvam hudbu, rada bicyklujem a mám rada prechádzky v prírode.
Rada spoznám (zatiaľ ako kamaráta, časom možno aj viac) milého, jednoduchého, sympatického, inteligentného muža, ktorý dokáže vyčariť úsmev za každého počasia.
Motorkar73 M 49 rokov
Hľadám niekoho (ženu, dievča podľa toho na čo sa cítiš) na nezáväzné stretnutia. Ak ti niečo chýba vynahradíme si to navzájom. Bez vzájomného zaláskovania.
Daniel565 M 55 rokov
Priateľský vzťah, vzťah je to zložitejšie veľmi komunikatívny 🙂 svoje informácie radšej osobne poviem 😊 hľadám skôr nezáväzny vzťah ak by nevadilo ďakujem
Rasto11111111 M 27 rokov
Muž 27 rokov Dubnica nad Váhom
Motorkar srdcom aj dušou,mám rád ženy, sex, prírodu, filmy, kino, romantiku vo dvojici, chatarčenie, hubarcenie, plávanie, všetky možné športy, mám psa, korytnačky, som sám hľadám zenu.
spriaznena35 Ž 60 rokov
Hľadám úprimné priateľstvo, nakoľko mi v živote chýba dôverný človek, s ktorým by som sa mohla porozprávať a zdieľať názory alebo prípadne aj poradiť.
333Peter M 38 rokov
Hľadám vážnu známosť lebo samota je zlá. Mám rád prechádzky v prírode, bicykel a rád varím. Na vzhľade mi nezáleží hlavne mi záleží čo je vo vnútri. Láska znamená milovať jeden druhého a navzájom robiť kompromisy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania