amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Dubnica nad Váhom

Ste v Dubnici nad Váhom a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDubnica nad Váhom

Sunnysia Ž 71 rokov
Žena 71 rokov Dubnica nad Váhom
Nie kopa reči, ale skutky majú význam. Uvedomujem si vlastnú hodnotu a viem, že si zaslúži m to, čo sama ponúkam. Nas čas, je náš život. Sme tu len na chvíľku, tak žime!
Kaloz M 44 rokov
Touto cestou hľadám dievča pracujem mam rad zvieratká moje záľuby šport dobrý film. Dobra káva. Trávim čas z rodinu. obľubuje prechádzky samota je zla.
1361963 M 48 rokov
Muž 48 rokov Dubnica nad Váhom
nehľadám vázu na ozdobu ale ženu ktorá vie dýchať aj srdcom milujem hory v akejkolvek podobe šport pravidelne bajk zima lyžovanie a samozrejme viem sa prispôsobiť okolnostiam
zolik000 M 36 rokov
Hľadám normálnu ženu na občasné kávy. Rád športujem, čítam a veľa iných aktivít. Pokiaľ by si chcela tiež niekoho na občasné stretnutie kľudne mi napis.
Uzsomtu123 M 55 rokov
Muž 55 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám ženu na vzťah pracujem voľný čas do prírody k vode kde sa dá minulosť vysporiadania pozerám len do predu stále veselí ťažko má niečo rozhodi ostatné poviem osobné lepšie raz vidieť ako 100x počuť🤭
Marka07 Ž 50 rokov
Som športovo založená (v zime turistika, lyže, skúšam bežky - v lete turistika, horský bajk, in-line korčule, plávanie, fitnes) normálna baba, rada sa zabávam, ale rada aj oddychujem. Zatiaľ som na to sama. Hľadám teda primerane aktívneho muža na pokecanie pri spoločných potulkách mestom, chotárom, Slovenskom, životom.... Uvidíme. Mám rada čestných a príjemných ľudí,takých tých pohodových. Nemám rada faloš a hlúposť.
dca M 55 rokov
minulosť mám vysporiadanú, deti su samostatné, som zamestnaný, hladám úprimné kamaratstvo na spoločné prechadzky a travenie volneho času, spoznavanie sa, neskôr aj viac...
Bayla Ž 60 rokov
Žena 60 rokov Dubnica nad Váhom
Hladam muza vo veku od 55 do 70, co bude rad so mnou chodit na kazdodenne prechadzky do prirody, oceni domacu kuchynu, pre pekne chvile aj tie kazdodenne, na spolocnu cestu zivotnymi nastrahami. Hladam muza rytiera pokojnej povahy, co vzdy dodrzi slovo, nepije a nema rad samotu.
Tiny45 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám vysokého štihleho úžasného inteligentného muža, čestného rytiera čo vždy drží slovo, ochotne pomôže a ochráni ma pred zlým drakom.

Žijem aktívny život, pracujem, tvorim, športujem, tancujem, štverám sa po kopcoch, milujem slnko, more, zmrzlinu, horkú čokoládu, saunu, wellness, žijem každý deň najlepšie ako viem 🌷
skorpion61 M 61 rokov
Muž 61 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám ženu od 55 do 65 rokov. Môžeme začať ako priatelia a čas rozhodne, čo bude ďalej .Pracujem v strojárstve. Mám rád prechádzky do prírody a pozitívny vzťah k zvieratám. Minulosť ešte nemám vysporiadanú ale nechcem čakať, pretože samota je zlá. Podrobnosti radšej osobne... ozvi sa

Odpovedám len ženám s fotkou.
Ilava12345 M 23 rokov
Hladám prijemnú ženu, na stretávanie, pokecanie , pobláznenie s ktorou si budem rozumieť, som uletený človek čo sa rád zabáva :-) a čo asi viac napísat? Uz ma nič nenapadá :)
PietroM M 51 rokov
Muž 51 rokov Dubnica nad Váhom
Hľadám ženu, ktorá bude chcieť tráviť spolu voľný čas najmä vychádzkami do prírody. Možno aj viac, ak bude chuť, vzájomná sympatia a súznenie duší. Ak preskočí iskra... Nie som úplne sám, mám malú psiu spoločníčku. Ak máš rada psíkov, budeme si rozumieť ;)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania