amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Trenčín TT

Máte záujem o zoznámenie v Trenčíne? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrenčín

peterpepo1 M 35 rokov
Muž 35 rokov Trenčín
Ahoj hľadám úprimnú a príjemnú ženu s ktorou by som rád trávil voľné chvíle. Rád trávim svoj voľný čas v prírode, na výletoch, na bicykli. Mám dvoch psov, zvieratám sa vôbec nebránim mám ich rád. Pracujem v oblasti logistiky a autodopravy. Som flexibilný, úprimný, prispôsobivý a nenáročný
ja123456789 Ž 29 rokov
Hľadám kamošku na pokec, kávičku , výlety, nákupy ... Potrebujem spriaznenú dušu s ktorou sa môžem o hocicom pozrozpravat. Som slobodná ale mám priateľa , s ktorým som veľmi málo chodi na týždňovky a chýba mi aby som si po práci išla niekam sadnúť a pokecať
Janulienka1964 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Trenčín
Mám rada,prírodu,varenie,záhradka,výlety,zabavu, pracujem v práčovni.deti nemám,zvieratká žiadne ale neprekážajú mi pokiaľ ich nie je veľa😀rada bicyklujem,chodím v lete rada na hudobné akcie, zavaram rada.
Tallman84 M 36 rokov
Muž 36 rokov Trenčín
36-ročný muž hľadá priateľstvo
Trencin
Mám rád pohodu
Nemám rád stres
Milujem hory. Rad lyzujem
Hladam niekoho na lyže, bicykel
belada54 Ž 58 rokov
Rada sa zoznámim s veselým, sympatickým mužom nefajčiarom, ktorý nevidí svet čiernobielo. Mám rada prírodu, hudbu, film, kultúrne pamiatky, cestovanie
Lindavera Ž 44 rokov
Ahoj..rada by som sa zoznámila s príjemným veselým mužom...mám dve takmer dospelé deti,prácu ktorá ma baví a chuť zažiť niečo nové ..ak aj ty tak napíš..
Bejuska07 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Trenčín
Som žena do voza i do koča. Rada chodim do prírody, na turistiku, k tomu patrí dobré víno. Mam rada humor a pozitívne naladených ludì.
Mam psa volá sa Lara.
Tomas96 M 30 rokov
Muž 30 rokov Trenčín
Ahoj hládam úprimnú a príjemnú ženu. S ktorou by som rád trávil svoje voľné chvíle. Rád trávim čas rekreacnym sportom ale len tak prechadzaka po prírode.
Jannez M 47 rokov
Hľadám sympatickú úprimnú ženu na trávenie spoločných chvíľ a aj trvalí vzťah . Mám rád šport ,turistiku ,wellness ,slnko more a cestovanie .A som aj taký malí domáci kutil . Dvom je spolu veselšie.
lenka91323 Ž 23 rokov
Žena 23 rokov Trenčín
Som obyčajne dievča, ktoré má rado zvieratá, prírodu, knihy, rada varím a pečiem, na čas s rodinou nedám dopustiť. Bývam v domácosti s rodičmi a ešte k nám patrí jedna čivava a dve mačky :). Rada by som spoznala niekoho milého na písanie a časom možno viac. Riadim sa heslom, že nikdy neviem kedy koho spoznám a čo z toho bude.
Mihi90 M 30 rokov
Ahoj moje záľuby sú cestovanie, hra na bicie nástroje, hokej pracujem ako zvárač a zvaram preliezky pre detičky, rad by som sa zoznámil s osobou, ktorá má rada cestovanie je bláznivá ako aj ja má rada zvieratá a hlavne nech ma dobre srdce. Deti nemám ale do budúcna ich určite plánujem:)
Jurko11 M 39 rokov
Muž 39 rokov Trenčín
Moje záľuby sú bicyklovanie plávanie posilňovanie tenis motorka a lyžovačka.Mám psa a kocúrika. Najradšej by som sa zoznámil so slobodnou a bezdetnou slečnou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania