amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 22 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrenčín

japiskvorka Ž 53 rokov
Som kľudná, pohodova baba - do voza aj do koča. Čo mám rada? Túlačky lesom, cestovanie, turistiku, hudbu, prírodu... Hľadám partaka na spoločnú cestu životom. Ak si sám a chceš s tým niečo urobiť, naber odvahu a ozvi sa.
gardena123 Ž 71 rokov
Moje hobby sú: zahrada, šport, cyklo+turistika, kultura, tanec, country, knihy...
Som spolahliva, tolerantna, spolocenska... - rada spoznam podobneho.
Som dôchodkyňa, 2 dospelych zenatych synov.
freda123 Ž 60 rokov
Som vdova, pracujúca, zabezpečená s dvoma samostatnými dospelými deťmi, nefajčiarka so zmyslom pre aktívny život.Hľadám podobného kamaráta na občasné stretnutia pri dobrej kávičke.
meneger M 51 rokov
K mojim zalubam patria masaze plavanie prechadzky v prirode. Pracujem v oblasti zdravotnictva. Chcel by som stretnut babu do koca i do voza krechku jemnu inteligentnu zienku ktora ma bude mat rada .-)
NuovaFiore Ž 52 rokov
Aby život dával zmysel...nevzdávam sa nájsť lásku a fungujúci vzťah.
Som veselá, nekonfliktná. Mám rada prírodu, kľud aj spoločnosť, kultúrne podujatia, cestovanie a mnoho ďalších vecí, ktoré robia život krajší a radostnejší. Verím, že nájdem človeka, s ktorým si budem rozumieť, zafunguje niečo krásne, čo nás spojí a budeme radi, že sme spolu. Mám 1 dieťa, kt.je samostatné. Ostatné si povieme :-))
Sima01 Ž 44 rokov
Rada by som sa zoznamila s prijemnym, milym sympatakom so zmyslom pre humor.
Mam rada slnko,more,cestovanie, prechadzky prirodou, kino a dobru knihu.
Budem rada ak sa ozves ☺
DanTn M 46 rokov
Muž 46 rokov Trenčín
Rád by som sa zoznámil so sympatickou ženou.Vo volnom čase sa rád venujem záhrade,turistike a chate.Nemám rád vypisovanie o sebe,človek sa aj tak vždy opíše v lepšom svetle a realita je často iná.Takže ak sa nezoznámime,tak sa nespoznáme.
satvik M 45 rokov
Muž 45 rokov Trenčín
Rad sa tulam po horach, chodim na huby aj na ryby...
Makrobiotika a zdrava strava, bylinky, joga a mystika, lyze, korcule, fitko...
obchodnik
Uprimnost, tolerancia a laska...
jovannoti M 51 rokov
Muž 51 rokov Trenčín
som slobodny mam rad hudbu rad športujem a chodim na koncerty som kuchtik pizzer a hladam si priatelku tolerancia uprimnost tieto vlastnosti su velmi fajn vo vztahu
vanesasa Ž 62 rokov
Som veselá, optimistická, ale pritom skromná žena. Mám rada prírodu, spoločnosť, cvičím jógu, rada čítam a pozriem si dobrý film. Nemám rada klamstvo a pretvárku.
Nehľadám flirt.Hľadám objatie nežného, spoľahlivého a pozorného muža.
Janm29 M 43 rokov
Mám rád deti,prírodu,zvieratá, hlavne psov ,cykloturistiku,turistiku,lyžovanie, prácu ktorá ma napĺňa. Nemám rád závisť,hlúposť,netolerantnosť.Láskou sklamaný. Hľadám ženu,ktorá je chápava má rada deti. Vo svojom okolí obľúbený nechýba zmysel pre humor.
kalula288 Ž 60 rokov
Popri svojom pracovnom vyťažení, sa rada niekam prejdem, vyvetrám hlavu.. Mám rada prechádzky, najmä,keď sú spojené so zberom hríbov. V lete obľubujem čas strávený pri vode, či už dovolenkou pri mori alebo doma na naších kúpaliskách. Rada prevetrám aj bicykel, či môjho psíka. V upršanom počasí čítam knihy, ale keď je vonku pekne, knihu si najviac vychutnám na terase pri kávičke .rada by som sa zoznamila s muzom do 65 rokov podobnych zaujmov

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania