amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nová Dubnica

Ste v Novej Dubnici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNová Dubnica

Durika170 M 28 rokov
Muž 28 rokov Nová Dubnica
Hladam spriaznenu dusu z ktorou si budeme navzajom rozumjiet a jeden druhemu byt oporou v slabych chvilkach a casom sa ukaze ci to ma zmysel alebo nie
dubovecky999 M 69 rokov
Muž 69 rokov Nová Dubnica
Som aktívny dôchodca, turista a cykloturista, vdovec bez záväzkov, hľadám sympatickú priateľku z blízkeho okolia, primeraného veku i postavy, pohoďáčku na potulky po prírode, na rozhovory o všetkom možnom i nemožnom, i na nežné chvíle....aj do spoločnosti, na kultúrne akcie a pod.
peter3310 M 20 rokov
Muž 20 rokov Nová Dubnica
Hľadám milé rozumne dievča zhruba v podobnom veku na vážny vzťah. Som obyčajný chalan, baví ma turistika, cyklistika a motorky. Momentálne končím SŠ- gymnázium.
dreamerZM M 57 rokov
Som 56/170, VŠ, rozvedený, empatický, citlivý, pokojný, spoľahlivý, dúfam, že aj sympatický, športový typ, aktívny. Hĺadám sympatickú, empatickú, optimistickú a aktívnu ženskú na trávenie spoločných chvíľ. Dúfam, že ťa nájdem.
XavierDocasny M 24 rokov
Sám neviem, čo presne hladám, ale som otvorený všetkému, aj tomu čo nepoznám. Takže ak si myslíš, že je dobrý nápad ozvať sa, neváhaj a urob to. :) kto vie, možno ťa predbehnem.
Konvalinko M 70 rokov
Zatiaľ priateľstvo, som na dôchodku, minulosť nie je vyriešená, koníčky: rád cestujem, som samotárskej povahy, abstinent, nefajčiar, psíkov sme už vystriedali troch, i pochovali.
1usmiata Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Nová Dubnica
Rada spoznám pohodového, pokojného, príjemného optimistu, ktorému smrdia cigarety a alkohol tiež moc nemusí. To isté aj ponúkam spolu s úsmevom.
Čo môžem do vzťahu priniesť? Skús sa ozvať a dozvieš sa. :-).
Rada cestujem, mám rada prechádzky v prírode, plávanie, kino, divadlo, koncerty, tanec... Som pracujúca žena s vysporiadanie minulosťou.😊
Roman131 M 19 rokov
Muž 19 rokov Nová Dubnica
Študujem na strednej odbornej škole v Dubnici nad Váhom ako mechanik nastavovač, chcel by som niake milé a pekné dievča. Najprv sa spoznať a po čase možno niečo viac.
ajozef M 60 rokov
Hladam milu starsiu zenu na spolocne travenie volneho casu. Obcas sa citim osamely. Som romanticky typ. Nemam ziadneho zviaracieho milacika. Pracujem ako obchodnik.
bandolka Ž 58 rokov
Žena 58 rokov Nová Dubnica
Viem, koho hľadám... ale neviem, kde si...inteligentný sympaťák, mladší duchom, s nadhľadom a humorom, milujúci prírodu a zvieratá, kultúru a umenie...s láskavým a dobrým srdcom, s dúhou v duši, ktorý dokáže aj z daždivých vyčariť krásne slnečné dni :-) Život vo dvojici je farebnejší. Stačí spojiť sily.
Palmex M 45 rokov
Moje záľuby sú cykloturistika a keď sa dá tak turistika. Pracujem na CNC strojoch a rád by som stretol niekoho kto ma rád humor a nie hádky. Som rozvedený a mám jedno dieťa.
Emil84 M 37 rokov
Mám rád auta,motorky a holky.Také me zajimají počítače a veskeré nové technologie.Svuj volný čas trávm nejraději sám.
Pracuji jako automechanik.Mám jedno dítě je to holka . Nehledám zde nic.

1 2 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania