amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Nová Dubnica

Ste v Novej Dubnici a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNová Dubnica

Televizia M 70 rokov
Ja som už dôchodku mám 69 rokov venujem sa domácim prácam počúvam hudbu pozerám tv som slobodný bez záväzkov nechávam žiadne domáce zviera rád mám romantické filmy.
Karin21 Ž 43 rokov
Žena 43 rokov Nová Dubnica
Ahoj, hladam partnera na spolocne chvile v prirode turistika, lyze, bezky, bike, hubarcenie. Ale aj navsteva koncertov, divadla. Rada citam, cestujem.
Palod1 M 57 rokov
Muž 57 rokov Nová Dubnica
Ahojte, zdravím všetkých zoznámenia chtivých ;-). Čo už narobíme, keď je to tak... za klávesnicou je to lepšie ako v reále, babu na ulici by som neoslovil ani za nič... :-), tak som vďačný aj zoznamke. Ale keď sa rozkecám, potom som na nezastavenie :-).
Rozvedený muž, uz zopár rokov.....bývam sám, bez zvieratka, (mal som psíka), deti bývaju v susedstve, už sú dospelé, majú svoj život. Pracujem tu v mieste bydliska... super, keď sa nemusí dochádzať, alebo týždňovky. Ale v tomto som ozaj otvoreny.... aj prípadnému presťahovaniu ;-), lebo hľadám vzťah nie iba na "návštevy", ale taký......intenzívnejší :-).
Dosť ľudí píše, že chodí po horách, na výlety... tak sa aspon stretneme.. :-). Lebo to je ozaj moja srdcovka, a potom knihy.
Teší ma, keď sa stretneme :-).
lithrai M 40 rokov
Muž 40 rokov Nová Dubnica
Hľadám ženu na priateľstvo a podľa vzájomných sympatií neskôr na vážny vzťah. Nemám rád pretvárku a faloš. Ak sa chceš dozvedieť viac, neváhaj napísať.
Durika170 M 29 rokov
Muž 29 rokov Nová Dubnica
Hladam spriaznenu dusu z ktorou si budeme navzajom rozumjiet a jeden druhemu byt oporou v slabych chvilkach a casom sa ukaze ci to ma zmysel alebo nie
dubovecky999 M 69 rokov
Muž 69 rokov Nová Dubnica
Som aktívny dôchodca, turista a cykloturista, vdovec bez záväzkov, hľadám sympatickú priateľku z blízkeho okolia, primeraného veku i postavy, pohoďáčku na potulky po prírode, na rozhovory o všetkom možnom i nemožnom, i na nežné chvíle....aj do spoločnosti, na kultúrne akcie a pod.
peter3310 M 20 rokov
Muž 20 rokov Nová Dubnica
Hľadám milé rozumne dievča zhruba v podobnom veku na vážny vzťah. Som obyčajný chalan, baví ma turistika, cyklistika a motorky. Momentálne končím SŠ- gymnázium.
dreamerZM M 57 rokov
Som 56/170, VŠ, rozvedený, empatický, citlivý, pokojný, spoľahlivý, dúfam, že aj sympatický, športový typ, aktívny. Hĺadám sympatickú, empatickú, optimistickú a aktívnu ženskú na trávenie spoločných chvíľ. Dúfam, že ťa nájdem.
XavierDocasny M 24 rokov
Sám neviem, čo presne hladám, ale som otvorený všetkému, aj tomu čo nepoznám. Takže ak si myslíš, že je dobrý nápad ozvať sa, neváhaj a urob to. :) kto vie, možno ťa predbehnem.
Konvalinko M 71 rokov
Zatiaľ priateľstvo, som na dôchodku, minulosť nie je vyriešená, koníčky: rád cestujem, som samotárskej povahy, abstinent, nefajčiar, psíkov sme už vystriedali troch, i pochovali.
1usmiata Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Nová Dubnica
Rada spoznám pohodového, pokojného, príjemného optimistu, ktorému smrdia cigarety a alkohol tiež moc nemusí. To isté aj ponúkam spolu s úsmevom.
Čo môžem do vzťahu priniesť? Skús sa ozvať a dozvieš sa. :-).
Rada cestujem, mám rada prechádzky v prírode, plávanie, kino, divadlo, koncerty, tanec... Som pracujúca žena s vysporiadanie minulosťou.😊
Roman131 M 19 rokov
Muž 19 rokov Nová Dubnica
Študujem na strednej odbornej škole v Dubnici nad Váhom ako mechanik nastavovač, chcel by som niake milé a pekné dievča. Najprv sa spoznať a po čase možno niečo viac.

1 2 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania