amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrenčín

Jojo1105 M 29 rokov
Muž 29 rokov Trenčín
Som slobodný chalan a hľadam priateľku na dlhodobý a vážny vzťah. Mam rád úprimnosť, cieľavedomosť, pracovitosť... Som živnostník. Mám rád spoločnosť, hudbu, wellness, prirodu a hlavne slniečko. Svoj voľný čas trávim s priateľmi.
zbindo7310 M 39 rokov
Niekoho s kým si spríjemniť voľný čas či už doobeda alebo poobede. Mám rád prírodu pohyb, rad skúšam nové veci. Bicykel, lyže, turistika. Zatiaľ nezáväzne.
Elena344 Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Trenčín
Som na dôchodku a hľadám veselého priateľa na spoločné chvíle.
Mám rada prechádzky v prírode. Rada si prečítam dobrú knihu, krížovku a som vášnivá hubárka.
prcek96 M 27 rokov
Ahoj. Hľadám sympatické a milé dievča ktoré vie čo chce, túži po rodine a deťoch. Na kráse vôbec nezáleží. nevadí mi ak už nejaké dieťa má, deti mam rád a obľúbia si ma.
som muž ktorý je nežný, milý, láskavý, a romantický, vďačný a odhodlaný odovzdať sa žene a rodine. svoj voľný čas trávim čítaním kníh, behaním, bicyklovaním v prírode, sledovanie vtáctva a ďalšie dobrodružné cesty. pracujem ako skladník.
korzar1 M 65 rokov
Muž 65 rokov Trenčín
Hĺadám priateľku, prípadne trvalý vzťah. Pracujem v oblasti elektroniky. Moje záujmy - Elektronika, psychotronika, naturálna medicína, homeopatia, astrológia, práce okolo domu, v záhrade, návšteva prednášok so zaujímavými témami, záujem o veci, ktoré môžu v podstatnej miere ovplyvniť a vylepšiť kvalitu života, stretnutia s rozumnými ľuďmi.
Takotano M 47 rokov
Tužim spoznať slecnu zienku na priatelstvo mozno aj viac pripadne mam rad hudbu tanec prechadzky kulturu kino divadlo ... a vela inych ... pripadne turistika ... a veĺa ineho.
281274eva Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Trenčín
Som veselá a usmiata povaha, pracujem v štátnej správe, mám dvoch psíkov, rada cvičím jógua a keďže mám vysporiadanú minulosť, hľadám si týmto parťáka na spoločný život.
Liki869 M 19 rokov
Muž 19 rokov Trenčín
Hľadám dievča na vzťah
Do vzťahu môžem priniesť lásku a šťastie
Hľadám si prácu
Voľný čas trávim pečením koláčov a zákuskov. A mám psa
Mám vysporiadanú minulosť
Majkooo1203 M 23 rokov
Hľadám... Ani sám neviem... Ale 100% ženu... Cez svoj voľný čas chodím do fitka a s kamarátmi na kávu
Rád hrám hry, neobmedzenú srandu a nočné prechádzky v meste...
Jojjo M 23 rokov
Hľadám mladú babu
Pracujem
Čas trávim doma
Minulosť mam vysporiadanu viem čo chcem od života
Zvieratko mam psa
Do vzťahu môžem priniesť lásku pochopenie vtipnost
Ejdm00 M 21 rokov
Muž 21 rokov Trenčín
Ahoj, rád by som si tu našiel budúcu priateľku. Nedávno som odmaturoval, práve teraz pracujem. Vo svojom voľnom čase rád spím alebo pozerám seriály. Poprípade sa venujem bicím nástrojom.
prilisuprimna Ž 51 rokov
Som rozvedena, úprimná, kreatívna, romantická, nadchnú ma maličkosti každého dňa, rada fotim ľudí a prírodu, milujem slnko, ležanie v trave a pozeranie na oblaky a na nič nemyslieť len mi chýba druhá ruka, ktorá by to zdielalá so mnou. Idealne ak si nefajčiar a sam a mohla by byť tvojou podnajomnickou a po dlhšom spoznani aj podnajomnickou tvojho srdca

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 40 56 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania