amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Prievidza PD

Ste v Prievidzi a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrievidza

Anka456 Ž 67 rokov
Zoznámenie sa, som na dôchodku, vdova. Mam 2 deti, syna a dcéru a vnúčatá. Do vzťahu môžem priniesť dobré priateľstvo. Hľadám slušného, skromného a dobrého priateľa.
Marian1986 M 38 rokov
Muž 38 rokov Prievidza
Hľadám ženu, ktorá je úprimná, má rada deti, zábavu, ja rád chodím aj na bajk, môžeme chodiť spolu, dúfam, že si tu nájdem spriaznenú dušu, ktorá má bude mať rada takého, aký som
Luk333 M 36 rokov
Muž 36 rokov Prievidza
Vysedávanie po baroch a kaviarňach nie je presne môj štýl, radšej vypadnúť niekam do prírody na turistiku, nejakú športovú aktivitu a podobne :)
Väčšinu voľného času momentálne trávim na prechádzkach a v prírode s mojou štvornohou láskou 🐶 (Luna)
Takže ak máš rada psíkov máš u mňa plus 😜
Jozino757 M 56 rokov
Hľadám ženu, ktorej venovať sa by bolo pre mňa cťou. Mám rád úprimnosť a nenávidím klamstvo, faloš, pretvárka. Verím na zázraky. Veríš na ne aj ty? Dúfam, že ťa nájdem
Jurajko54 M 69 rokov
Hľadám ženu po 60-ke na trávenie spoločných chvíľ, ako sú prechádzky v meste a prírode.
Do vzťahu môžem priniesť pokoj - nie som hádavý, skôr dám na rozumovú stránku.
Som starobný dôchodca, ktorý momentálne pracuje, ako učiteľ informatiky na strednej odbornej škole. Okrem toho spravujem počítačovo-televíznu sieť v dennom centre dôchodcov, robím a dávam podklady na www stránku nášho denného centra, ako aj vyrábam rôzne pozvánky a pútače pre naše denné centrum.
Voľný čas trávim pobytom v prírode na chatke. Mám psíka, s ktorým chodím na huby, ktoré suším. Okrem toho suším rôzne rastliny na čaj ako žihľava, baza, šípky a všeličo iné.
Moja minulosť je vysporiadaná - som vdovec. Mám 3 dospelé, vysokoškolsky vzdelané deti, ktoré si žijú svoj život nezávisle odo mňa. Som nezávislý, samostatne fungujúci. Viem sa sám postarať o svoju domácnosť v plnom rozsahu.
1809 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Prievidza
Som slobodná praktická žena. Hladam muža na seriózny vzťah. Mám dospelé detí, ktoré už nežijú v mojej domácnosti. Som športovo založená, úprimná, pracovitá, mám rada zábavu, humor, prírodu. Uprimnost a slušný charakter bez klamstva a veľa veľa iného.
Pdmajor M 24 rokov
Muž 24 rokov Prievidza
Spoznajme sa a uvidíš, ako sa viem odviazať. Mám rad zábavu, šport a jedlo.
samsebou111 M 36 rokov
Muž 36 rokov Prievidza
Hľadám veselú, príjemnú, a úprimnu ženu, ktorá je pozitívne naladená a miluje život, s ktorou by som mohol tráviť spoločné chvíľe a možno aj viac... 😉
Mám rád prechádzky v prírode, turistiku, bicikel, vodu, slnko;) a množstvo iných vecí...
Michalko311 M 38 rokov
Muž 38 rokov Prievidza
Rád spoznám niekoho na spoločné trávenie času.
Venujem sa turistike, cestovaniu, hokeju, masírovaniu a rád chodím na výlety.
Som nekonfliktný typ človeka.
Macik37 M 38 rokov
Muž 38 rokov Prievidza
Ahoj, hľadám kamošku, priateľku a časom aj viac. Pracujem, nefajčím, moje zaľúbi cyklistika, turistika. Pozriet si dobrý film alebo zahrať si futbal alebo stolný tenis. Ak máš takéto záujmy, som tu.
najko61 M 63 rokov
Hľadám niekoho na obšasné úlety z reality. Som ženatý, nedalo sa to uvieť v profile. Rád športujem, varím. Som manuálne zručný. Mám mačku. Som tesne pred dôchodkom.
Wajkoo M 29 rokov
Muž 29 rokov Prievidza
Hľadám ženu, čo vie, čo chce... A má trpezlivosť pre mňa :) a hlavne aby jej neprekážala minulosť, ktorá v mnohých očiach bola veľmi zlá, no myslím, že na druhej strane môže byť budúcnosť omnoho lepšia.....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania