amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Prievidza PD

Ste v Prievidzi a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrievidza

Justin1980 M 40 rokov
Muž 40 rokov Prievidza
Ahoj, volám sa Peter...Mám 40 rokov... Pochádzam z Prievidze. Som rozvedený, mám vysporiadanú minulosť. Mám jedno dieťa, sedemnásť ročného syna, ktorý žije so mnou v spoločnej domácnosti.Vo voľnom čase mám rád bicykel, fitness, lyžovanie, prechádzku so psom, kino, koncerty atď...Touto cestou hľadám priateľku, ktorej môžem darovať lásku, toleranciu, dôveru, potešenie, pochopenie, temperament, veľkorysosť...Chcem sa stať šťastím🍀🍀🍀 a tým pravým, čo Ťa v živote stretne... Čakám Ťa láska ❤️❤️❤️
7levik1 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Prievidza
Hľadám normálneho, pohodového muža na vážny vzťah, ktorý už nechce byť sám. Samota nieje dobrá spoločníčka. Mám rada prírodu, turistiku. Teším sa na Tvoju odpoveď :)
Romanosso7 M 33 rokov
Hľadám kamarátstvo, časom aj viac, keď sú sympatie tak ide všetko. do vzťahu chcem priniesť harmóniu, kľud, pokoj ale aj nadšenie zo života. Píšte z okolia PD
Orim3108 M 30 rokov
Hľadám ženu storou prežijem krásne dní až do konca... Hľadám ženu čo vie čo chce a je otvorená zábavná sebestačna... A vie variť a chce si založiť rodinu... 🌹😊
Prdulka22 Ž 27 rokov
Žena 27 rokov Prievidza
Som matka 3 malych deti. Hľadám úprimného, tolerantneho pracujúceho muža a čo mu nebudú vadiť deti. Chceme byť šťastní. Radi chodíme na prechádzky, do prírody.
dufkoo M 31 rokov
Muž 31 rokov Prievidza
Hľadám ženu s ktorou budem stastny ktorá mi bude oporou ktorá mi bude verna.
Nemám rád klamstvo a ľudí ktorí menia kabáty podľa toho ako fuka a to v akejkoľvek situácii.
nikaika Ž 51 rokov
mám rada život, rada komunikujem a smejem sa .....hľadám niekoho do pohody...nepohodu v tom prípade vylučujem....nájde sa niekto podobne naladený?????
isiee M 52 rokov
Muž 52 rokov Prievidza
spoločenský a pohybovo ladený, cez prírodu aj kultúru....hladajúci spriaznenú dušu, čas trávim sportom, relaxom , salzou ...staram sa o psa....rad cestujem
FiuPD M 35 rokov
Muž 35 rokov Prievidza
Uvidíme koho tu stretnem. Chcel by som nájsť niekoho, kto má rovnaké záľuby a koníčky aby sme sa mali stále o čom baviť. Rád čítam, počúvam hudbu, sledujem anime a venujem sa počítačom pracovne aj vo voľnom čase.
Jalin27 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Prievidza
Hľadám spriaznenú dušu ,muža s ktorým by sme si rozumeli po všetkých stránkach
a spoločne zostarli :-) Chcem ,aby to bol niekto citlivý ,kto má rád zvieratá a všetko živé...
Tarajka72 Ž 48 rokov
Rada by som sa tu zoznámila s fajn mužom ,ktorý hľadá tiež fajn ženu . Som veselej povahy a mám rada výlety ,prírodu, kino ,prechádzky ale aj pohodu pri telke.
Lili7309 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Prievidza
Hľadám, sympatického, milého, inteligentného, spoľahlivého,nesebeckého muža...🙂 , ktorý už nechce byť sám a chce v živote zažiť ešte niečo pekné,samota je zlá.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania