amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Prievidza PD

Ste v Prievidzi a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaPrievidza

Kristina9999 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Prievidza
Ahoj,
neviem kde si ale verím že existuje s pre pokojný harmonicky zivot. Rada varím.. milujem prírodu, zvieratá konkrétne jazdu na koni... a čas s tebou...
Lindanero M 54 rokov
Muž 54 rokov Prievidza
Hľadám vážnu známosť nie flirt. Hľadám ženu od 45 do 53 rokov zo vzťahom k prírode a k zvieratám. Možno si spolu nájdeme cestu na prežitie spoločného života láske a v porozumeni
Robo40 M 40 rokov
Muž 40 rokov Prievidza
Ahoj som pohodový chalan občas zavalený prácou, preto skúšam zoznamky. Hľadám milú šikovnú žienku do voza aj do koča. .S deťmi nemám problém, zjem všetko čo sa dá dochutiť.
Na koníčky nemám veľa času, ale rád sa prejdem na nejakej túre, lukostrelba, Pc, občas práca s drevom.
Justin22 M 40 rokov
Muž 40 rokov Prievidza
Hľadám ženu na dlhodobý seriózny vzťah. Mám 40 rokov, bývam v rodinnom dome. Mám jedného syna, ktorý žije so mnou v spoločnej domácnosti...Viac sa dozvieš pri osobnom kontakte
dany1976 M 44 rokov
som priatelský a tichší typ... mám rád kino, welnes, bicykel..prírodu...opekanie, more. pracujem v súkromnej firme na okná...a chcel by som si nájsť známosť.
maaajooo M 51 rokov
Muž 51 rokov Prievidza
pohybovo a spoločensky založený so záujmom o prírodu, relax, tanec . hladám spriaznenú osobku na spoločnú cestu . Mám rad zvieratá, cestovanie, hudbu, divadlo, vodu ...nemusim cigarety a plytke vztahy bez vasne a dovery
veron88 Ž 55 rokov
Som obyčajna žena ktora si hlada obyčajneho zodpovedneho chlapa. Mam rada zvierata,rada chodim do prirody. Pracujem v gastronomii. Rada by som sa zoznamila s mužom ktory je zodpovedny a vie čo od života čakať.
denkala Ž 41 rokov
Laska zatiaľ nezáväzne priateľstvo, priroda, zvierata, humor
Som slobodná, byvam sama, zatiaľ stačí priateľ možno viac
Mám 40 rokov, hladam nekonfliktný typ
Jukyta Ž 56 rokov
-dobrá kniha,film,dokument,hudba,cestovanie
-manažment
-bez domácich zvierat
-samostatná,realistka,úprimná,komplikovaná,
"skrátka žena s plusmi aj mínusmi"
editber Ž 67 rokov
Mam rada prácu v záhrade, prechádzky v prírode. Som dôchodkyňa a deti sú už veľké. Mám tri vnúčatá. Rada by som sa zoznámila a priatelila s dobrým človekom.
Sennor1 M 51 rokov
Rád by som spoznal sympatickú ženu ktorá vie čo chce a je vysporiadaná s minulosťou. Som rozvedený samostatný bez záväzkov. Som finančne nezávislý a zabezpečený bývam sám v rodinnom dome. Mám rád šport prírodu hory a hlavne turistiku ,rád cestujem hlavne na dovolenky k moru a mám rad historiu, staré hrady a zámky. Samota je zlý spoločník.
Kacerko M 35 rokov
Muž 35 rokov Prievidza
Som aky som mam rad zábavu rad posedim s kamarátmi.
Bývam v prírode u lesa to mam najradšej ticho prírody.
Turistika, Jazda na motorke
stavbár
Hladam úprimné a veselé dievča

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania