amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Prievidza PD

Ste v Prievidzi a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrievidza

Tominik M 45 rokov
Muž 45 rokov Prievidza
Hľadám ženu do spoločného života. Zatiaľ pracujem turnusovo v Česku (od r.2006), ale hodlám sa usadiť a žiť na Slovensku. Voľný čas rad trávim na chate alebo v prírode.
admara Ž 61 rokov
Žena mladá duchom sa rada zoznámi s mužom primerane k môjmu veku. Každý máme svoje záujmy, či záľuby a je len otázkou kompromisu a vzájomnej dohody ako ich spolu zdieľať. Ak by som to mala byť práve ja, budem rada, ak si viac napíšeme, či povieme osobne. Muži vo vzťahu, prosím, nepíšte.
Duri7791 M 46 rokov
Muž 46 rokov Prievidza
Hladam priatestvo... casom mozno viac. Niekoho, s kym by som si rozumel na spolocny cas, aktivity, zahradku a prijemne chvile. Mam dvoch havkacov, zatial mi robia spolocnost.
jakma M 55 rokov
Nehľadám vzťah. tie sú asi na nič, keď sme tu po x-vzťahoch, priateľstvo je fajn a je dôležité, ale je málo na to aby nám stačilo..., hľadám niekoho kto vidí svet tak ako ja, pozná sám seba, má rovnaké hodnotové rebríčky. Je to pár slov, ale to čo je za nimi tu ťažko obsiahnuť. Komu niečo hovoria, veľmi rád spoznám. Ku záľubám: bike, turistika, cestovanie, hrady, zámky, múzea, kuchárčenie, pc, dobrý film a iné. Samozrejme rád spoznám čo máš rada Ty a rozšírim si oblasť záujmov :) Zvieracieho miláčika už nemám, ale mačka je v mojich očiach ako veľmi dobrý zenový majster. A minulosť, áno, vysporiadaná.
Jednoduchozena1 Ž 52 rokov
Hľadám priateľa, ktorý má rád život. Ktorý je aktívny a netrávi voľný čas na gauči. Mám rada ľahkú turistiku, prírodu, hrady, zámky, wellnes, plávanie.. Je tu nejaký milý muž, ktorý by to chcel absolvovať so mnou?
MPKS M 37 rokov
Hľadám uprimnú dušu, ktorá by mi vedela postupne obnoviť moje zlomené srdce. Mám prázdno v duši
preto som tu a hľadám osobu s ktorou sa smiem úprimne pozhovarať, tešiť sa zo života a úprimne sa
smiať.
Som otec troch maloletých detí ktoré mám zverené do mojej osobnej starostlivosti. Ostal som snimi
sám. Hľadám kamarátku môže byť aj slobodná mamička, ktorá by mi potešila moju smutnú dušu a
postupne sa spoznávali a tešili sa zo života. Som otvorený všetkému a idem naplno.
Hľadám ženu, ktorá si vie vážiť bežné veci. Dávam prednosť osobnému stretnutiu, ktoré viac napovie.
Lindajemna Ž 51 rokov
Hľadám lásku a priateľstvo ženy na spoločné prechádzky a iné. Milujem plávanie Rada poskytujem nežný dotyk. Milujem, ked sú moje zmysly zapojené do vnímania pozitívnych podnetov
M1973 M 49 rokov
Rozvedený, športovo založený, hľadám slečnu na spoločne výlety a príjemne strávený voľný cas a neskôr sa uvidí čo zivot prinesie😋 rad trávim cas okolo domu, na bicykli, turistike v zime, skialp, ci bežky veľmi by sa mi hodila príjemná spoločnosť 😜ozvi sa
Torontoman M 45 rokov
Muž 45 rokov Prievidza
Looking for long-term relationship
Žijem v Kanade
Hokej, futbal, cestovanie, koncerty
Varenie, Lietadla, Hudba, Formula one
Go Leafs go
Toronto Maple Leafs forever
Veronika53 Ž 68 rokov
Hľadám kamarátku - nefajciarku v dôchodkovom veku na spoločné trávenie voľného času, nenáročné prechádzky, návšteva kultúrnych podujatí (koncerty, divadlo), najradšej priamo z PD.
Som ešte pracujúca dôchodkyňa - účtovníčka
Petrik879 M 45 rokov
Muž 45 rokov Prievidza
Hľadám kamarátku, časom viac, vzťah, niekoho fajn na komunikáciu, výlety, mam dvoch synov a som rozvedený, pracujem a moje záľuby turistika, rad šoférujem a moto šport, grilovanie, príroda. 🙂
Cappibaron88 M 33 rokov
Muž 33 rokov Prievidza
Hľadám slečnu na zoznámenie. Spoznať sa, popísať a aj sa rálne stretávať, ak budeme chcieť... mám 33 rokov a som z PD, no momentálne som v zahraničí za prácou

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 40 43 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania