amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Prievidza PD

Ste v Prievidzi a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaPrievidza

Romika2222 M 46 rokov
Som kto som srdce mám a je oddane tomu kto on stojí je sklamane ale vie ľúbiť .
Som športovo založený a je to zatiaľ všetko čo mám. Hľadám k sebe niekoho kto vie pochopiť jeden druhého v zlom aj dobrom .
vival2 M 35 rokov
Hľadám štíhlu ženu, veselú, deti nie sú prekážka. Som introvert, pracujem. Rad si pozriem niečo v telke prípadne zájdem do kina. Mám rád zvieratá ale nevlastním žiadne.
Drobienka Ž 48 rokov
Mladosť a krása pominula, telo modelky nemám a srdce tlčie samotou.. Som obyčajná žena, ktorá sa rada smeje, aj keď je ťažko. Nájde sa niekto, čo vyplní samotu?
Gary5 M 48 rokov
Muž 48 rokov Prievidza
Možno raz nájdem, možno nie.Turistika, deti, rodina, pohoda , dôvera, šport, vek 38 do 46 . Ak si sa tu našla napíš. Prosím žiadny alkohol ,obezita ,klamstvo a hlúposť.
Dr76 Ž 44 rokov
Niekedy neviem, či môj doktorský titul je skôr požehnanîm, alebo prekliatim. Mám však rada jednoduchosť, skromnosť. Milujem vysoké hory, ktoré rada zdolávam pešo, na bicykli, či na lyžiach. Chýba mi však možnosť milovať a byť milovana.
Ak ťa moje slova oslovia, budem rada. No prosím len nefajčiarov z Pd a jej blízkeho okolia
Bobak73 M 48 rokov
Hľadám jednoduchú normálnu ženu partacku na život... Mam rad vylety, turistiku opekanie v prírode, bajk, plávanie, hrady a zámky a prechádzky prírodou...
Dodo0044 M 49 rokov
Páči sa mi všetko krásne , čo je spojené s prírodou. Rád sa tam chodím túlať. Len tak zabehať si, alebo na huby. Rád počúvam peknú hudbu, mám psa a jazdím na motorke.
TamKam M 34 rokov
Muž 34 rokov Prievidza
Ahoj rád trávim voľný čas v prírode hľadám partnerku so spoločnými záľubami a záujmami rád odpoviem na otázky keď sa chceš dozvedieť niečo kľudne napis
chrobak0000 M 53 rokov
Hľadám príjemnú, veselú ženu od 44 do 53 rokov. Mám rád prírodu,výlety, turistiku, zvieratá, moje dcéry a vnučku. Som pohodový, zodpovedný chlap, ktorý hľadá vážny vzťah, priateľstvo. Minulosť mám vysporiadanú. Túžim spoznať pohodovú,príjemnú ženu. Hľadám len to jednoduché, porozumenie ,úctu, šťastie, lásku ak to vôbec ešte existuje.
Kamil681112 M 52 rokov
Hľadám ženu na vážny vzťah úprimnú, milu a pracovitu zo zmyslom pre humor. Deti nie sú prekážkou. Dufam že sa niekto nájde. Teším sa za každú správu na môj profil. Dakujem
Pecator M 42 rokov
Muž 42 rokov Prievidza
Hľadám priateľku na spoločné trávenie voľného času, prípadne na vzťah. Mám rád turistiku, bicykel, cestovanie a rôzne výlety do prírody. Chodím rád na hríby, ale aj na ryby :) Som typický rak, so zmyslom pre rodinu, nefajčiar. Vo vzťahu hľadám lásku, dôveru, vzájomnú úctu, zodpovednosť, spriaznenú dušu, jednoducho spoločný život. Keby som si mohol niečo priať, bolo by to mať šťastnú rodinu. Ak ťa to oslovilo, ozvi sa mi, budem rád :)
Peter
Cherry1982 Ž 39 rokov
Hladam lasku, porozumenie, priatelstvo.. Sklamala som sa v laske a preto hladam cloveka, ktory taktiez hlada svoju spriaznenu dusu. Verim, ze najdeme jeden druheho a budeme si vsetkym

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania