amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 16 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrenčín

Peter7503 M 45 rokov
Muž 45 rokov Trenčín
Som zrelý chlap, ktorý už vie čo od života chce a aj čo nechce, hľadám pohodovú partnerku, ktorá vidí život reálne a nežije v rozprávke a dokáže brať nielen to dobré ale sem tam aj to horšie. Milujem zvieratká, mám aj dvoch psíčkov, fenky yorkshirky Jenny a Molly, mám aj syna krtorý má 16 rokov a žije so svojou mamou.
pukoholina M 32 rokov
Muž 32 rokov Trenčín
Moje záľuby mi patrí: tenis, hokej, bicyklovanie. Rád chodím na dovolenky k moru, turistika do prírody a na výlety. Vzdelané stredné odborné učilište som vyučený maliar a natierač. Zatiaľ zvieratá nemám. Rád by som sa zoznámil s novým dievčatom a novú lásku.
Kocka1969 Ž 51 rokov
Som z Trenčína. Rada by som stretla slobodného alebo rozvedeného šikovného muža vo veku 45-55 rokov z Trenčína. Ja blond, polodlhé vlasy, štíhla, šikovná. Nemám záujem.o ženatých, takmer rozvedených a zadaných, život je príliš krátky mrhať drahocenný čas.
Troublestarter M 41 rokov
Muž 41 rokov Trenčín
Ahoj.
Vysoký slobodný sympaťák by rád našiel svoju princeznú na trávenie voľného času,užívanie si života a všetko čo ku tomu patrí. Viac info v ďalšej komunikácii.
MariaSz Ž 68 rokov
Hľadám priateľa na prechádzky v prírode, rozhovory pri káve a občasné výlety do mesta za kultúrou. Som dôchodkyňa, bývam sama. Mojou záľubou sú krížovky, časopisy, rozhovory s kamarátkami.
DARIA17 Ž 61 rokov
Rada by som spoznala ľudí s podobnými záujmami, aké mam ja: Rada chodievam do kina, divadla, na koncerty. Mám rada prechádzky, dovolenky pri mori, rada navštevujem zaujímavé miesta. Zaujíma ma história, jazyky.
pegaso M 39 rokov
Moje záľuby sú príroda,šport,pohyb a rád chodím na výlety.Moja profesia a srdcová záležitosť je lietanie.Mám jednu rybku betu.Rád s zoznámim s úprimnou a fajn ženou.Mám deti vo veku 10 a 7 rokov.
frantisekc M 77 rokov
Som vdovec nad 70 rokov, mám rád prírodu, dokumenty o prírode, hľadám ženu s ktorou by sme mohli debatovať a pospomínať pri káve a víne na prežitý život.
Lukin23 M 27 rokov
Ahoj, rád by som spoznal milu slečnu z okolí Trenčína, som normálny chalan ktory má robotu a vlastny byt. Těším sa na odpovede. Moje zaujmy jsou sporty, v zime lyzovanie, pěší turistika, v lete plavanie turistika, camping vonku.
Pohodak123 M 47 rokov
Ahoj.Som človek ktorý hľadá pokoj,úprimnosť a vážny vzťah.Rad športujem teda lyžujem,plavam,turistikujem rád hubarcim a mám rád aj vodu a more.Rad spoznám ženu uprimnu ktorá má rada hodnoty vie milovať a má rada svoju rodinu čo je pre mňa dôležité.Ak by si chcela vedieť niečo viac napíš a rád odpisem,pokecam aj sa rád stretnem trebárs na čaji alebo káve
Etka48 Ž 71 rokov
Žena 71 rokov Trenčín
Hľadám seriózneho muža v zrelom veku. Som rozvedená zrelá žena, ktorá hľadá seriózneho muža na spoločné chvíle. Mám rada hudbu, inteligentný humor, knihy, kultúru, spoločnosť. Hľadám muža s podobnými záujmami.
Marchelo150 M 45 rokov
Ahoj volám sa Mário, hľadám spriaznenú dušu na krásne chvíle.
Pracujem ako strojník. Záľuby: Príroda šport zvieratá. Rád spoznávam nové veci. Rád varím a chutnám nové jedlá.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania