amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bojnice

Ste v Bojniciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBojnice

Mufinky Ž 44 rokov
Niekoho pohodového, o všeličom sa porozprávať..🙂 tráviť spolu voľné chvíle .. dvom je už veselšie ..záujmy.. príroda, prechadzky, voda, slnko pečenie, nemám rada faloš a pretvárky minulosť mám vysporoadanú. 🙂
Anickazcech333 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Bojnice
Hľadám priateľa...
Už sme sa tu poznali. A v létě byli spolu v Bojnicích a v Turčianskych Teplicích.
Najdu tě tady? Ak si tu, ozvi sa, napíš.
Anička z Čech
Monika02 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Bojnice
Hľadám normálneho chlapa podľa mojich predstáv ktoré ale nikomu neprezradím, dúfam, že sa taký nájde, no uvidí sa. Som žena, ktorá sa veľmi sklamala, tak som dosť opatrná. Poprosím chlapov vo veku od 37 a viac, aby mi nepísali. Ďakujem za pochopenie. Bolo by dobre niekto z okresu Prievidza keby sa ozývali.
Pallo1111 M 53 rokov
Muž 53 rokov Bojnice
Hľadám sympatickú, blaznivu žienku
Mam rad hory, more, slnko
Rad cestujem, chodím na hríby aj ryby
Venujem sa rekreačné turistike a bike
Ak chceš uvoľnenie, napis
johnybe M 54 rokov
Som stredoškolák pracujúci v zahraničí. Hľadám najprv priateľku a potom dúfam aj niečo viac, s ktorou by som si rozumel a mala rada prechádzky lesom - turistiku.
Vojtichu M 44 rokov
Hľadám ženu od 45 do 67 rokov na písanie a spoznávanie sa časom aj vzťah. Som rodinné založený. Mám rád šport, prechádzky, relax, pozeranie filmov. Som nefajčiar a abstinent.
Ad12ko M 25 rokov
Muž 25 rokov Bojnice
Hľadám slečnu, ktorá vie, co chce a není mamičkina druhá ruka, hlavne hľadám nezadanu a slušnú babu, nerád by som sa ťahal so zadanou, kľudne aj z iného mesta
Faraway22 M 33 rokov
Milujúci záhradu, turistiku, bicyklovanie, futbal, dobrú zábavu s kamarátmi, jazdu na motorke. Zatiaľ neviem čo hľadám, no dúfam že časom príde to po čom túžim.
Gabculienka Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Bojnice
Hľadám niekoho, s kým budem môcť s láskou prežiť celý život a byť tu jeden pre druhého, chýba mi blízkosť a človek, ktorého budem milovať čistou uprimnou láskou a on mi to opätuje ... už nechcem byť sama snaď ťa nájdem .. je ťažké si nájsť partnera a ja nehľadám žiadne kamarátstvo + a podobne hlúposti... mne to nič nehovorí, chcem iba to práve a silné ... zatiaľ pracujem v Nemecku opatrujem... ale len ťa potrebujem nájsť a ostanem s tebou, keď mi dáš dôvod ostať doma ...
Deby Ž 47 rokov
Hľadám sympatického, verného, pracujúceho muža, ktorý by mi bol oporou vo všetkom, čo život prinesie a co život ešte dá... na trvalý pevný vzťah!!! Vo dvojici sa lepšie dýcha .. ...
KUKUCKA56 Ž 56 rokov
Jeseň života je krajšia vo dvojici. Minulost má posúva dopredu, kráčam v lepší zajtrajšok. Voľny čas, stále je čo objavovať, pokiaľ je s kým. Každy deň sa prebudzam s úsmevom na tvári a plná elánu vykročit do nového, lepšieho dňa 🙂.
Majko139 M 32 rokov
Muž 32 rokov Bojnice
Normalnu zenu, co nebude mat snobske maniere. Pracujem v zahranici, ale chcem to ukoncit. Citam knihy, semtam vylet ns hory, pes mi zabera cas, co som rad, a rad varim.

1 2 3 4 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania