amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Bojnice

Ste v Bojniciach a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBojnice

Kika2341 Ž 41 rokov
Hladam niekeho najprv na pisanie, nehladam momentalne vztah, len osobu, s ktorou je normalna komunikacia mozna..
Som mila, uprimna osoba, ktora neznasa klamstva a falos.
andy313 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bojnice
Hladam vaznu znamost. Pracujem v oblasti stavebnictva. Vo volnom case, ktory skoro nemam, tak ho travim prechadzkou po lese. Doma mam svojho milacika Punta
makada Ž 63 rokov
Hľadám si kamaráta / priateľa / parťáka do pohody aj nepohody:-) ...pretože samota nie je vždy ten najlepší spoločník. A ostatné si snáď napíšeme, či povieme...
Laskalinda Ž 39 rokov
Milu, nemám rada takto písať. Radsej všetko osobne. Zivot je život a nikdy nevieme, čo nám prinesie. Najradsej oddychujem pri sexe a telke. Zivot si treba užiť.
GaudiumEtSpes M 51 rokov
Muž 51 rokov Bojnice
"Kto dáva Tvojim perám úsmev dáva Tvojmu srdcu život "

Rád spoznám inteligentnú ženu s priateľskou povahou, ktorá na jednej strane hľadá lásku a porozumenie... na druhej strane stále má chuť spoznávať nové a nepoznané. Minulosť máme za sebou, prítomnosť nám pomôže vytvoriť budúcu realitu.
gobo39 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bojnice
Hľadám úprimné dievča do koča, aj do voza, hlavne žiadne klamstvo, mam rád prírodu, chodím fotiť divu zver plus relax v prírode, dieťa nie je prekážkou, prosím alkohol nie.
Tommy91 M 37 rokov
Dobrý deň Vám prajem, touto cestou by som sa veľmi rad zoznámil so ženou, ktorá vie, čo chce a vie milovať srdcom. Minulosť mám vysporiadanú, som slobodný, bezdetny a bez zävazkov ☺️
Eliska727 Ž 28 rokov
Mám rada prechádzky, prírodu. Rada trávim čas s priateľmi, kino, večera, posedenie. Som naturálna žena, ak práve ty hľadáš jednoduché a pracovité dievča, som to ja.
Mufinky Ž 45 rokov
Niekoho pohodového, o všeličom sa porozprávať.. 🙂 tráviť spolu voľné chvíle, .. spoločne výlety, dvom je už veselšie čas ukáže čo ďalej.. Záujmy. prechadzky, voda, slnko pečenie, nemám rada faloš a pretvárky, minulosť mám vysporiadanú.. 🙂
Monika02 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Bojnice
Hľadám normálneho chlapa podľa mojich predstáv ktoré ale nikomu neprezradím, dúfam, že sa taký nájde, no uvidí sa. Som žena, ktorá sa veľmi sklamala, tak som dosť opatrná. Poprosím chlapov vo veku od 37 a viac, aby mi nepísali. Ďakujem za pochopenie. Bolo by dobre niekto z okresu Prievidza keby sa ozývali.
Pallo1111 M 54 rokov
Muž 54 rokov Bojnice
Hľadám sympatickú, blaznivu žienku
Mam rad hory, more, slnko
Rad cestujem, chodím na hríby aj ryby
Venujem sa rekreačné turistike a bike
Ak chceš uvoľnenie, napis
johnybe M 54 rokov
Som stredoškolák pracujúci v zahraničí. Hľadám najprv priateľku a potom dúfam aj niečo viac, s ktorou by som si rozumel a mala rada prechádzky lesom - turistiku.

1 2 3 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania