amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 23 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrenčín

Johnkoo M 40 rokov
Muž 40 rokov Trenčín
Hladam vaznu znamost,zenu ktora tuzi po rodine a detoch.som normalny chalan mam rad vytet,turtstiku,hudbu dobre jedlo :-) som pracovity.tesim sa na zoznamenie s milou zienkou..:-)
Land M 32 rokov
Hladam niekoho na spolocne chvile.. Privela prace ma donutilo si hladat partnerku na zoznamke aj ked som trochu skeptický :-) Ak mas podobny problem mozes sa so mnou on podelit:-)
alejandra Ž 39 rokov
Som slobodná ,39 ročná, som energicka, temperamentna, dominantna, dynamicka, ale na druhej strane citliva, sympaticka, zranitelna, chcem byt chapana vo svojich pocitoch, milovana uprimnou laskou. Mam zaujem najst muza, ktory bude rovnocenny partner, tuzi po rodine, ma zdrave nazory na zivot, na nic sa nehra je inteligentny, pracovity, ma zmysel pre humor a da sa na neho spolahnut. Zaluby: turistika, plavanie, aerobik, cestovanie - rada spoznavam nove mesta a miesta, kino, kultura, welness.
aquadukt M 69 rokov
Rád by som našiel čo som stratil,žienku inteligentnú ,vtipnú,šarmantnú ale hlavne empatickú,čo má v očiach iskierku nádeje,ktorá sa môže premeniť na plamienok šťastia.Som podnikatelˇ,zabezpečený,rád cestujem.U partnerky by som uvítal vodičský preukaz a starostlivosťo kvety v záhrade. Aj v septembri sa dá ísť k moru.
27ria Ž 51 rokov
Nájdem interntneho muža na úrovni ktorý je úprimný a hľadá to čo ja? Som veselá a samota je zly kamarát pre mňa. Rada som v dobrej spoločnosti ,cestujem , športujem a tesim sa z maličkostí.
saky14 M 64 rokov
Hľadám vážnu známosť. Som dôchodca, občas pracujúci, záľuby trochu turistika, cyklistika, grilovačka, hľadať huby, v zime trochu na lyže, ale som ochotný sa aj prispôsobiť
Jupiter573 M 57 rokov
Som športovo založený muž, skôr technický typ, pracovne zaneprázdnený. Touto cestou hľadám príjemnú a inteligentnú kamarátku pre spoločné trávenie voľného času. Mám rád prírodu, kultúru, cestovanie...
Ak si myslíš, že máme niečo spoločné, ozvi sa...
optimistamiki M 65 rokov
Muž 65 rokov Trenčín
Osamelý 63/181/75, slobodný, rímskokatolík,
momentálne nezadaný, všestranný domáci kutil
veselej povahy hľadám si touto cestou partnerku primeraného veku
(od 51 do 54 r.) a podobných vlastností...
Foto vítané...
Moje záľuby:hudba(pasívne i aktívne),
záhradkárčenie...
Zn.: TN a blízke okolie.
avila Ž 44 rokov
Hlada sa jeden normalny, obycajny, ale srdecny muz, ktory ma rad prirodu, rodinny zivot...
Mia273 Ž 44 rokov
Snáď tu stretnem niekoho, kto doplní prázdne miesto v mojom živote. S kým sa dá zasmiať a na nič sa nehrá. Dokáže mať rád bez podmienok a akceptuje toho druhého aj s jeho drobnými nedostatkami. Nakoniec, spýtaj sa na čo chceš a ja Ti odpoviem na čo chcem.
ivan0304 M 60 rokov
Pracujem v strojarskej vyrobe na zivnost.Medzi moje konicky patri bike,bowling prilezitostne turistika,krizovky asudoku.Som nefajciar a alkohol tiez nemusim.
stefano77 M 74 rokov
... som na dôchodku a myslel som si, že budem mať času na všetko dosť. ale omyl, ..to som si iba myslel. v priebehu dňa pomáham deťom, alebo, obyčajne v sezóne pracujem. mám záujem v cestovaní / po Slovensku / zaujímam sa o históriu, dejiny, . o víkendoch som podľa možností a na dovolenky v sezóne nemám čas. ale niečo si nechám aj na budúce.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania