amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 24 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrenčín

ivan0304 M 60 rokov
Pracujem v strojarskej vyrobe na zivnost.Medzi moje konicky patri bike,bowling prilezitostne turistika,krizovky asudoku.Som nefajciar a alkohol tiez nemusim.
stefano77 M 74 rokov
... som na dôchodku a myslel som si, že budem mať času na všetko dosť. ale omyl, ..to som si iba myslel. v priebehu dňa pomáham deťom, alebo, obyčajne v sezóne pracujem. mám záujem v cestovaní / po Slovensku / zaujímam sa o históriu, dejiny, . o víkendoch som podľa možností a na dovolenky v sezóne nemám čas. ale niečo si nechám aj na budúce.
Erik137 M 55 rokov
Bývam na podnájme, moje hobby je záhrada, turistika, mám rád zvieratá hlavne psy a veľmi ma baví práca okolo rodinného domu.Hľadám ženu, ktorá má podobné záujmy a pre ktorú by som mohol byť v živote oporou.
Jozko26 M 71 rokov
Rad chodim do zahrady sadit a venujem sa liecivym rastlinam rad zavaram a chodim do prirody a na hriby. Samota je zla rad by som nasiel priatelstvo aj lasku do dalšieho zivota.
mojso25 M 42 rokov
Ahoj.Mám 38 rokov,som slobodný bez záväzkov,chlap,ktorý sa rád smeje,má rád hudbu filmy ,prírodu,zvieratá.Bývam na malej dedinke.Rad robím domáce práce, ale aj rád oddychujem niekedy aktívne -turistika,prechádzky, hudba,tanec,niekedy len tak s vyloženými nohami.Verím v slušnosť a toleranciu,verím vo vernosť a verím že ešte aj dnes môžu mať žena a muž pekný a pevný vzťah naplnený láskou,v ktorom si užívajú spoločné krásne chvíle a zvládnu aj tie ťažké. Ak to cítiš podobne tak smelo napíš, budem rád.
vlastikf M 53 rokov
Muž 53 rokov Trenčín
Asi normálny chlap v stredných rokoch, ktorý hľadá normálnu sympaticku ženu. Zatiaľ som pánom svojho voľného času, rád chodím k vode.,občas turistika a šport. Mám dve deti -dospelé.
joker1 M 43 rokov
Športovo založeny muž hlada intelektualne založenú ženu športovej postavy,najlepšie nefajčiarku,abstinentku. Ja slobodny,bezaväskov... Záľuby: priroda,šport,cestovanie.
Marko1122 M 42 rokov
Zijem tak,aby som zajtra nelutoval..Ked sa dvaja stretnu,musi preskocit iskra...Pokial ta iskra nepreskoci hned,nepreskoci uz nikdy.Lyze,snowboard,plavanie,auta,motorky :-)
ondriskova Ž 70 rokov
Žena 70 rokov Trenčín
Cestovanie, pečenie,čitanie kníh ,Hudba,tanec
Opatrovatelka
Ano ,Psíka
Sympatický zo zmyslom pre humor
Už zaopatrené

Dosiahla som v živote ten bod,ked už nepovažujem za nutné na kohokolvek zapôsobiť ...
Salome77 Ž 54 rokov
Hľadám si priateľa, partnera pre dni všedné i sviatočné. Mám záujem o spoločne príjemne strávené chvíle a vzájomnú podporu. Som športový typ, zaujíma ma umenie, kultúra, život okolo nás a spoznávanie nových vecí.
Sisa100 Ž 44 rokov
Ahoj, som 42 r. žieňa, ktoré hľadá sympatického a úprimného muža na cestu zvanú život. Bývam v Trenčíne, mám rada prechádzky po prírode, čítanie kníh, pobyt pri mori a rada si pozriem dobrý film. Riadim sa heslom, že vo dvojici je smútok polovičný a radosť dvojnásobná. Rada poviem viac, keď budeš chcieť :-)
Sagan55 M 65 rokov
Moje záľuby sú šport, cyklistika, turistika, fotografovanie, futbal a lyžovanie na bežkách. Rád chodím na dovolenky. Chcel by som sa zoznámiť s veselou a spoločenskou ženou s podobnými záujmami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania