amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 25 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

ZoznamkaTrenčín

bogarka65 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Trenčín
Ahoj , si moderný muž, so zmyslom pre humor. Rád tancuješ, okrem iného aj latino. Si mladého ducha ,pre každú srandu. Máš rád romantiku, dobré jedlo , zvieratá, hlavne mačky, tpohodu, slnko a teplé dni ...tak sa mi ozvi
flavia777 Ž 57 rokov
Hľadám priateľa-partnera, nejajčiara, nealkoholika, so zmyslom pre humor, ale aj pre povinnosť.Mám rada históriu,prírodu, poriadok,dobrú kávu,zvieratká-psíkov, zo záľub je to okrasná záhradka,aranžovanie,spoznávanie nových krajín,ale i nášho krásneho Slovenska.Touto cestou hľadám svoj protipól, ktorý bude mať podobné záujmy a pohľad na život.
rogonovskyranc M 62 rokov
Všetok voľný čas venujem jazdeniu na koňoch a vyuke novych jazdcov, doma mám par koni a dvoch psov. Hladam zenu ktora ma vstah k zvieratam ,prirode a chcela by sa aj naucit jazdit - na veku nezalezi.
anturia38 Ž 45 rokov
Žena 45 rokov Trenčín
Skončila som UKF v Nitre, technický odbor. Mám jednu dcéru ktorá študuje štvrtý rok na strednej škole. Pracujem v nemeckej firme. Moje záľuby sú príroda,kvety a nemecký ovčiak Bak.
ogchidea Ž 60 rokov
ahoj som zTN volam sa Elena.Hľadám niekoho kto mi pomôže zabudnuť... skušam šťastie.Mám rada kvety,prírodu,tanec ,bicyklovanie,dobry film .hudbu,badbinton.Nemám rada alkohol,klamstvo,a ubližovanie.Hľadam charakterného ,uprimného amilujuceho priateľa.prosím len TN okres
royco Ž 49 rokov
Mám rada múdrych ľudí s vysokou emocionálnou inteligenciou. Páčia sa mi muži, ktorí si vážia a ctia svoje matky a vyznávajú správny rebríček hodnôt. Mám rada mužov so zdravým sebavedomím, takých, ktorí odlišujú hodnoty pominuteľné a trvalé. Vážim si veľkorysosť, toleranciu, spoľahlivosť, schopnosť počúvať a porozumieť. Ak si jedným z takýchto mužov, rada Ti odpíšem.
Mám dcéru, 12, rada čítam, chodím do prírody, rada plávam. Nie som však ľadový medveď a voda musí byť TEPLÁ!!!!!
pavel1271 M 55 rokov
Moje záľuby sú hlavne športovanie ako cyklistika, lyžovanie, bedminton a podobne.
Vo voľnom čase je to čítanie hlavne aktuálnych udalostí doma a vo svete, taktiež rôznych zaujímavostí a podobne.
reteputej M 59 rokov
Muž 59 rokov Trenčín
Rád vystúpam na vrchol aby som sa rozhliadol dolu, rád sa spustím do hľbok by som obdivoval krásu nad sebou. Teší ma aktívny pohyb ale viem aj lenošiť. Som zamestnanec no pracujem aj doma. Voľný čas trávim najradšej v prírode, je balzamom. Škoda že jednotlivci ho dokážu skaziť. Ľudová hudba, trampské pesničky, jemné melódie ma rozveselia. Zvieratá mám radšej živé ako na pekáči-ži a nechaj žiť- len ako potom hospodáriť?. Rodinne,športovo i spoločensky žijúca žena, s úprimným srdiečkom ak vychutnáva život podobne,rád sa zoznámim.
Petulo73 M 47 rokov
Ahoj. Som slobodný bez záväzkov. Hľadám milé a úprimné dievča na trávenie voľných chvíľ, časom možno aj viac. Chcem nájsť tú pravú na spoločnú cestu životom. Dúfam že taká existuje a ja urobím pre ňu všetko na svete.
joe1973 M 47 rokov
Hladam sympaticku a uprimnu priatelku a partnerku do voza aj do koca - na casy dobre aj zle, na spolocne travenie volnych chvil, sportovanie (plavanie, korcule, lyzovanie, tenis, bicykel...), pocuvanie hudby a zaujimave rozhovory. Ak si sa v tomto opise nenasla, tak to vobec nevadi. Alternativne totiz hladam nejaku poriadnu Xantipu ;-)

Nieco o mne: som maly, tlsty, chudobny, lenivy, neuspesny, v kolektive neoblubeny, skaredy a lakomy, nemam hudobny sluch a v spolocnosti sa vobec neviem spravat. Ak Ta moje slova zaujali, tak mi nepis, ale radsej rychlo vyhladaj odbornu lekarsku pomoc! ...napis len ak chces zistit, ci je tento opis pravdivy alebo nie.
Alexan M 61 rokov
Muž 61 rokov Trenčín
Moje záujmy a záľuby sú viaceré - aktívne si zašportujem - futbal, beh, bicykel i dlhé trasy nad 100 km, zahrám si tenis , mám rád humor, umenie atď. Som živnostník bikeservis . Rád by som spoznal sympatickú ženu s podobnými záujmami ale to nie je podmienka.
Tomi308 M 37 rokov
Muž 37 rokov Trenčín
Mojim koníčkom je príroda a všetko čo je blízke prírode ako rybárčenie, poľovníctvo, turistika.
Pracujem v stavebníctve ako stavebný technik .
Momentálne mám jedného malého psíka.
Chcel by som sa zoznámiť s veselým, úprimným a sebavedomým dievčaťom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania