amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka Stará Turá

Ste v Starej Turej a chcete sa zoznámiť? Naša zoznamka má tisíce ľudí, ktorí hľadajú novú známosť. Nájdite svojho partnera.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Turá

mirafiori131 M 49 rokov
Hľadám vážnu známosť, mám plné srdce citov, ktoré túžim rozdávať, voľný čas príroda bicykel, auto, výlety, mám domáceho miláčika kocurika, minulosť je už za nami.
Mildo5554 M 35 rokov
Muž 35 rokov Stará Turá
Som mladý muž, ktorý hľada ženu na vazny vztah, výlety, turistiku, spoločnú cestu životom, pracujem ako mäsiar, mám rad zvierence, par ich doma mám
Duso2301 M 38 rokov
Muž 38 rokov Stará Turá
Hľadám priateľku na známosť.
Do vzťahu viem priniesť zábavu.
Pracujem.
Voľný čas trávim v spoločnosti.
Mám vysporiadanú minulosť.
Som komunikatívny a za každú srandu.
Milhaus007 M 37 rokov
Hľadám ženu na pikantné chatovanie a neskôr aj na nezáväzne užívanie. Rad pozerám na horory a sci-fi. Rad cestujem a behám po horách. Nemam zvieracieho miláčika.
CeckoKlad M 53 rokov
Hľadám ženu, pretože sa chcem oženiť a usadiť sa na samote u lesa
Študujem voľačo
Nemám voľný čas, len na mostoch
Rád sedím u ohňa a popíjam čerstvú vodu a premýšľam nad elegantnými problémy ako napríklad zmysel života jehovistov
Anika60 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Stará Turá
Som pohodovej veselej povahy, rada cestujem a navštevujem hrady, zámky, rada chodím na hríby, aj keď som na dôchodku chodím ešte do práce z dlhej chvíle a žijem sama z toho dôvodu si hľadám veselého pána, s ktorým by nám bolo ešte spolu veselo... nevadí mi, že bude z dediny, či z mesta.
pussiik M 28 rokov
Hľadám dlhodobý a vážny vzťah. Lásku svojho života. Skrátka niekoho s kým si budem veľmi rozumieť a na kom mi bude záležať. Som milý a prívetivý. neváhaj a napíš. :)
Runaljod M 45 rokov
Muž 45 rokov Stará Turá
Ešte neviem čo tu nájdem a hlavne koho nájdem. Nikedy sa už ani nesnažím hladat pretože dnešný svet a hlavne ludia sú čudní. Možno je to iba strata času na tájto stránke. Nechám sa prekvapit
Jano34000jan M 79 rokov
Muž 79 rokov Stará Turá
Som muž zo Starej Turej na dôchodku a mám už 78 rokov. Mám 2 deti, ktoré bývajú so mnou a nemocnú manželku, ktorá je ležiaca už dlhé roky a ani nevychádza z domu. Rád by som sa zoznámil so ženou v mojom veku, alebo mladšou. Ja som zdravotne v poriadku a v terajšom stave by som potreboval aspoň ženu ako kamarátku. Po čase sa uvidí, čo bude ďalej a či si budeme navzájom aj sympatickí. Ja ešte príležitostne aj pracujem, inak trávim čas väčšinou doma.
IvkaB Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Stará Turá
Sklamaná a zrobená ťažkým životom. Hľadám niekoho kto ma srdce a nie veľké ego. A vie co je pokora. A vie ako je ťažké byť osamote. Ak si sa našiel budem rada keď sa mi predstavíš.
Mikynoo M 58 rokov
Muž 58 rokov Stará Turá
Hľadám tú, čo ma hľadá. A až sa najdeme, budeme nájdený. Ak chceš byt nájdená, tak nečakaj život je krátký, je treba žiť a nekukat spátky. Tak smelo vpred.
ynna2 Ž 47 rokov
som stihla, sympaticka, pracujuca, sportujuca zena
hladam partnera do pohody aj nepohody, na každodenny zivot
so zmyslom pre poriadok, praktickeho, ktory si vie poradit s bežnymi prácami.

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania