amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 19 - Zoznámenie Trenčín

Ste v Trenčíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaTrenčín

Zuzana46 Ž 38 rokov
Ahoj hľadám kamaráta partnera v jednom 6 rokov som sama a samota je zlá ak ti neprekážajú deti tak napíš som úprimná otvorená nechcem byť už sama chcem nájsť človeka s ktorým sa môžem podeliť o všetko
Sofia197 Ž 45 rokov
Záujmy: knihy, vzdelávanie a všeobecný prehľad, šport, hudba, cestovanie a moja rodina
Rešpektujem a uplatňujem ľudské práva, aktívne sa zaujímam o veci verejné, som
zodpovedná vo svojom konaní.

profesia: szčo
1 dieťa
Zvieratká máme radi.
Peta0370 Ž 39 rokov
Rada plávam, rada hram bedminton, čítam, rada cestujem a travim volny cas s detmi. Rada by som sa zoznamila s mužom ktorý má rad zázemie, cestovanie, prirodu a vie čo od života chce.
MarkoX M 46 rokov
Aké sú Vaše záľuby, ako alebo kde radi trávite voľny čas ? - Všade kde sa dá.
- Vaša práca/profesia, prípadne čo študujete? - Makám ako všetci ostatný.
- Máte zvieratká v domácnosti? - Ak nerátam muchy z vonku, tak nie.
- S akou osobou by ste sa radi zoznámili? - So sympatickou dámou.

Hľadám niekoho na trávenie príjemných chvíľ pri káve a prechádzkach.
Mary12345 Ž 64 rokov
Hľadám priateľa do pohody aj nepohody, moje záujmy sú, v lete plávanie, bicykel, kosenie v záhradke, prechádzky malá turistika, v zime bežkovanie, lyžovanie, prečítanie si dobrej knihy, pri peci v tepľúčku na chalupe s priateľom ktorého dúfam že nájdem.
A keby ten priateľ vedel lyžovať, bolo by to fajn.
esperluette Ž 47 rokov
Som slobodná štyridsiatnička s úsmevom na tvári, pokojnou povahou a rada by som stretla láskavého, samostatného muža primeraného veku so zrovnanými životnými hodnotami a voľným miestom v srdci.
Balador M 55 rokov
Hladam niekoho koho stale nemozem najs na spolocne chvile romanticke aj vsedne.Zaluby plavanie tanec prechadzky prirodou na dni vsedne aj sviatocne ved vo dvijici je to najkrajsie iba vazne a slusne
popoluska123 Ž 48 rokov
Mam rada uprimnych veselych ludi,dobru naladu.Som uprimna,viem byt oporou pre lasku a to iste hladam u svojej lasky.Muza,priatela,milenca,oporu v zivote.
cvokklick M 41 rokov
Som chlap ktorý sa z nikým a ničím nesere!!!

Som rozvedený.Mám tri krásne deti.Vek nebudem zverejnovat.Pracujem ako živnostník v oblasti kontrola kvality.Medzi moje zalubi patrí oddych,šport,prechadzky, atd.
Speedy3333 Ž 45 rokov
Pozitívne mysliaca matka dospievajúcej dcéry rada spozná príjemného, charakterneho partnera, ktorý vie byť oporou ..Mám rada prírodu, prechádzky, turistika, história, hrady, rada spoznávam nové miesta,cestopisy, dokumenty, dobrý film, humor, hudba, rada spoločnosť ľudí s mojou krvnou skupinou :) Som samostatná, nefajciarka, pevne stojaca na vlastných nohách, no aj romanticka, ktorej duša prahne po láske ..:) Bez vzájomnej iskry by to nešlo to je jasné, ak by sme sa tešili na seba a správne sa dopĺňali, tak som tu...:)))
sia1962 Ž 58 rokov
Hľadám niekoho kto ma bude chcieť takú aká som.
Nehľadám fajčiara, alkoholika, nezamestnaného a klamára. Na život musia byť dvaja, ktorí sa respektujú a spolu rozhodujú.
Andy86 Ž 34 rokov
Rada čítam, počúvam hudbu. Milujem bicyklovanie a prechádzky v prírode. Chcela by som sa zoznámiť so slobodným mužom do 40 rokov, s ktorým by som mohla tráviť príjemné chvíľky ako cez deň tak aj po večeroch.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 viac

© 2020Kontakt · Podmienky používania