amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 32 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

anicol Ž 36 rokov
Štíhla bruneta hľadá sympatického a charizmatického priateľa na vážny vzťah. Mám rada cestovanie a spoznávanie nových krajín, knihy, štúdium cudzích jazykov, prírodu....
KriSlimak M 41 rokov
Muž 41 rokov Nové Zámky
Som slobodný bezdetný, jednoduchý človiečik vo svojej zložitosti, ktorý túži nájsť zmysel svojho života v láske pri citovo založenej, možno láskou sklamanej žienke do koča aj do voza.
Študijným povolaním sociálno právny poradca s praxou a manažer regionálneho rozvoja v súčasnosti na voľnej nohe v práci, ktorá mi je zároveň aj poslaním.
Vo všeobecnosti platí, kto sa pýta dozvie sa viac. Ak som ťa zaujal budem rád, keď sa ozves <3
peter777111 M 50 rokov
Muž 50 rokov Nové Zámky
Hojky kočky pred 8 rokmi nie mojou vinou ma opustila žena až teraz mam sily zas sa zalúbiť nie som najkrajší ani najbohatší ak takého hladáte ale viem najviac milovať na svete dokážem pre lasku urobť aj nemožne mam uz 45 nerobím si sny že najdem 18 ročnú sexicu ale stačí mi vekovo primeraná poprípade aj staršia žena nehladám krásu ani bo´hatstvo stačí mi opetovaná láska ak aspon trochu veríte na osud kontaktujte ma a malu šancu si určite zasúžim
Sage369 M 34 rokov
Mám pred sebou krásne letné dni a rád by som sa o ne s niekym podelil. Budeš to práve ty? Som slobodný, bez detí a záväzkov. Možno aj touto cestou hľadám nejakú zaujímavú osôbku.
251974peter M 49 rokov
Muž 49 rokov Nové Zámky
Ahoj rád by som sa zoznamil s milou a veselou ženou ktora hlada priatelstvo a vážny vstah. Neviem či tu niekoho nájdem,ale hľadám seriózne sympošku na trávenie voľného času, výlety atd., vyžadujem úprimnosť a dôveru. Nemám rád klamstvá. Som v podstate za každú srandu. Som slobodný a bez záväzkov.Sútažne špotovo sa venujem strelbe a historii.
richardo1985 M 38 rokov
chcem sa zoznamit zo zenou.mam rad spolocnost ak si z okolia sturovo nevahaj pisat.uz dlhsiu dobu som sam tak hladam svoju polovicku,mam rad hudbu.mam rad prirodu.dobre jedla,filmy
Evicka13 Ž 71 rokov
Žena 71 rokov Nové Zámky
Rada varím, pečiem, upratujem a rada trávim s rodinou.
Som dôchodca.
Hľadam kamárata uprimného, nealkoholika a ktorý rád kecá pri kávičke
A som slušná rómka
Mikos27 M 45 rokov
Muž 45 rokov Nové Zámky
Mam 40 rokov, pracujem a žijem v zahraničí, ale rad by som sa vrátil do rodného mesta, začal podnikať a využiť svoje skúsenosti zo sveta. Mam rad rodinný život avšak nepodarilo sa mi založiť si rodinu ani mat deti, trávil som mnoho času v praci a cestovaním, preto hľadám partnera na usadenie sa a spoločný život.
Vojak123 M 29 rokov
Muž 29 rokov Nové Zámky
Byvam s rodicmi, rad by som spravil ten dalsi razny krok aby som sa mohol posunut dalej a nemusel im takpovediac vysiet na krku tak sa tu snazim najst milu peknu zienku aj ked slobodnu mamicku ktorej neprekaza zit v domacnosti s mladsim pravdaze na urovni dospeleho cloveka
Katarinka88 Ž 75 rokov
Mám záujem spoznať seriózneho pána za účelom kamarátstva - písanie si...
čas ukáže.
Mal by byť neviazaný a samostatne pre seba zabezpečený..

Ja som samostatne žijúca osoba,ešte pracujem,ale samota je zlým
spoločníkom,preto som sa prihlásila na túto stránku.
Možno spoznám dobrého,slušného pána s ktorým nájdem spoločnú reč.
Karolina22 Ž 50 rokov
Hľadám veselého muža na pokec, prechádzky prírodou a možno aj na niečo viac. Som veselé žieňa s kladným prístupom k životu. Rada tancujem, čítam si, stretávam sa s priateľmi a túlam sa prírodou.
NZStanley M 42 rokov
Muž 42 rokov Nové Zámky
Venujem sa po pracovnej dobe práci v domácnosti, ak všetko vyperiem a ožehlím, upracem, poumývam, navarím a napečiem, cítim sa vo svojom dome, akoby som bol hosť luxusného hotela, kde mám all inclusive. Popri tom si musím nájsť čas aj na mojich štvornohých a štvorkolesových miláčikov. Športové autá sa snažím udržiavať v čistote, povysávané, pekne vyleštené ich mám v garáži a čakajú na príjemné spoločné chvíle s budúcou láskou, partnerkou, ktorá by sa mi mala páčiť, mala by ma mať viac rada, ako ja ju, alebo rovnako. Jej úlohou by bolo najmä organizovanie kultúrno spoločenských akcii. Domácnosť mám vytvorenú, pričom od svojej budúcej partnerky očakávam, že si svoj zárobok bude odkladať na naše spoločné dovolenky a na základe strávených spoločných chvíľ sa bude pripravovať na vstup do zväzku manželského. Deti som si dal do profilu 4+ , ale to je vec osudová, jedno alebo aj viac, mám rád deti a deti mňa, hoci žiadne svoje zatiaľ nemám.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania