amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 15 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

ReyBen M 34 rokov
Muž 34 rokov Nové Zámky
Hľadám ženu alebo slečnu z okolia ktorá je predovšetkým sama sebou, príjemná, rozumná, zdravo drzá, zábavná a vie čo chce. Som milý šarmantný mladý muž ktorý vie čo od života chce. Temperamentná osobnosť na ktorú sa nezabúda
erika1812 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Nové Zámky
hľadám muža na ktorého sa dá spoľahnúť, sebestačného, ktorý si poradí vo všetkých situáciách. Ja som zamestnaná z vlastným bývaním, mám rada zvieratká. Nehľadám chvíľkovú známosť ale muža ktorý už nechce byť sám a chce niečo zmeniť vo svojom živote.
Empi M 48 rokov
Muž 48 rokov Nové Zámky
Ahojte všetci, je fajn byt s niekym kto chce žit naplno som tu a myslim že je správna volba prave stretnúť svoju polovičku. Mozme si napisat i pár riadkov či sa zoznámiť.
Majomajo4 M 49 rokov
Muž 49 rokov Nové Zámky
Hľadám ženu do života s podobnou diagnózou ako mám ja. Hory, lesy, pohyb na čerstvom vzduchu a všeličo iné. Ak chceš vedieť viac tak napíš a pýtaj sa.
Deana1 Ž 55 rokov
Hľadám priateľa na spoločné trávenie voľného času, spriaznenú dušu, kamaráta ktorý ma dokáže rozosmiať. Nečakám na princa na bielom koni (na rozprávky už neverím). Vo vzťahu hľadám rešpekt, úctu, dôveru, úprimnosť, oporu, pocit bezpečia. Poteším sa dobrej spoločnosti na prechádzku, turistiku,bicykel, wellness, dovolenku ...
Brix1973 M 50 rokov
Muž 50 rokov Nové Zámky
Hladam trvaly vztah, nech je starostliva, uprimna, laskava
Pracujem ako vodic, staram sa o domacnost a mojho chlapca
Konicek rybarcenie a vylet z rodinou
Pali01 M 46 rokov
Hĺadám len nijakú milú, normálnu a milujúcu babu, ktorá tak isto potrebuje lásku a nežnosti, možno s ktorou by som vedel dosiahnúť ešte moje nedosiahnuté cieĺe.
dominok2000 M 38 rokov
Muž 38 rokov Nové Zámky
Neočakavám nič pretože nechcem byť zase sklamaný.
Všetko závisí od kompromisu.
Pracujem ako živnostník.
Voľný čas je DJ-ing a Americké autá
Túto otázku rád odpoviem osobne.
belthazor22 M 32 rokov
Muž 32 rokov Nové Zámky
Nehľadám dokonalosť ale ozajstného partera do života na spoločné prežitie šťastných aj nešťastných chvíľ.
Mám rád priamich a inteligentných ludí ktorí si cenia dôveru, pochopenie, úprimnosť, vernosť a lásku.
AK2791 M 51 rokov
Som slobodný bez zavazkov. Hľadám kamarátku s ktorou by som mohol tráviť voľný cas..Oddychovať a relaxovať na víkendových výletoch.Rekreacne si zasportovat napr.lyzovanie,bicyklovanie,plavanie...Do budúcna po vzajomnych sympatiach vážnejší vzťah.
Dodo1603 M 40 rokov
Muž 40 rokov Nové Zámky
Hľadám milú žienku na priateľstvo a v prípade sympatií na vážne zoznámenie, najlepšie by bolo keby bola z blízkeho okolia nových zámkov. Do voza aj do koča 😉
IMEN M 52 rokov
Verím že existuje žena ktorá bude najlepším priateľom, partnerom do konca života,stačí k tomu úprimnosť,vernosť a komunikácia. Volný čas: tanec, voda,záhrada na relax.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania