amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 18 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Marko013 M 49 rokov
Muž 49 rokov Nové Zámky
Rád spoznám milú sympatickú ženu,ktorá má záujem sa zoznámiť,na vzťah plný Lásky.Ak sa cítiš byť osamelá, rád ťa spoznám.Som slobodný, nefajčím, alkohol príležitostne s mierou.Mám rád prírodu, zvieratá, domáce práce, dobrú hudbu, dobré filmy,cestovanie.
ferisan1971 M 51 rokov
Muž 51 rokov Nové Zámky
- Vaša práca/profesia, prípadne čo študujete? Servis elektro
- Máte zvieratká v domácnosti? Nie
- S akou osobou by ste sa radi zoznamili? jedno
Som aky som
frank87 M 45 rokov
Muž 45 rokov Nové Zámky
Ahoj... Hľadám mladšiu ženu ako ja a najlepšie s podobnými záľubami. Som osamostatnený, mám 44r., 178 cm, 85kg.
Rád by som si založil rodinku, nevadí ak ty už máš dieťa, najlepšie maličké. Deti mám veľmi rád. Som športovo založený (plávanie, beh, bike) na hobby úrovni . Po úraze na motorke som musel zabudnúť na obľúbené bojové športy, box a thajský box. Veľmi rád cestujem, spoznavam nove miesta, rad chodim v lete za slnkom, k moru. Lákajú ma prímorské južné krajiny(CRO, ČH, IT, ES,FR).V posledné roky ma učarovala turistika, ktorej sa venujem ak čas dovolí, keďže momentálne staviam dom, času je málo. Počas pracovného pobytu som možnosť spoznať Alpy, určite by som ich znovu rád objavoval. Mám vyštudovanú VŠ. Dorozumiem sa anglicky a maďarsky. Imponuje mi priemerná až športová ženská postava. Proste chémia funguje len v týchto prípadoch. Toľko v krátkosti...
krfo M 67 rokov
Muž 67 rokov Nové Zámky
- foto Ti pošlem obratom na mail
- tu sa chcem zoznámiť a nie poznávať cez písmenká, lebo na to je náš život krátky
- nehľadám dopisovateľku ani spisovateľku, ale živú žienku, ktorá túži po objatí a pohladení a nehľadám ani slúžku, ale milú partnerku do koča i do voza na cestu životom
- Som jednoduchý pracujúci človek a moje hobby - práca, kde je angličtina vítaná /prac.cesty/, ďalej - bicykel, plávanie, wellness, cestovanie, more, - kultúra atď,... .
- som manager pre vedu, vývoj a výskum
- nežijem so zvieratkami, ale mám ich rád
- hľadám jednoduchú, trochu normálnu, pohodovú, a nie je na závadu, keď je vzdelaná a aj trochu pekná
- deti mám zabezpečené, samostatne žijúce
Želal by som si, prekrásne spoločné prežívanie dovoleniek i všedných dní
Kamama Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Nové Zámky
Hladam seriozneho priatela, uprimneho, cestneho... verim, ze niekde si...Som rozvedena, byvam s dcerou, ktora este studuje,mame svoj byt a som zamestnana a nezavisla.
novozamcanka Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Nové Zámky
Rada by som touto cestou spoznala priatela, s ktorym by sme si vzajomne vyplnali volne chvile. V pripade vzajomnych sympatii sa casom nebranim ani trvalemu plnohodnotnemu vztahu. Mam stredoskolske vzdelanie, som zamestnana, rozvedena. Moje 2 dospele deti su uz samostatne. Som veselej povahy, mam rada hudbu, tanec, slnko, vodu , prirodu a zvieratka. Ak citas moje pismenka Ty, ktory mas podobne zaujmy ako ja a uz Ta nebavi byt stale sam, ozvi sa. Rada Ta spoznam...
mackousko123 M 47 rokov
Muž 47 rokov Nové Zámky
VOLAM SA JANO,ZIJEM SO SVOJOU 12 ROCNOU DCEROU...ZALUBY HORY,VODA,HRIBY,KULTURNE PAMIATKY,BICYKEL.PRACUJEM AKO ZAMOCNIK,CO JE AJ MOJ KONICEK.ZELEZO.A CHYBA TOMU KTOSI CELKOM BLIZKY... TAK SKUSAM AJ TOUTO CESTOU...
staromladenec M 64 rokov
Muž 64 rokov Nové Zámky
Slobodný, bezdetný, citovo založený a fyzicky postihnutý si hľadám žienku s dobrým srdcom, do domácnosti, s pocitom pomôcť človeku, aby nebol sám a trávil čas v dobrej spoločnosti, a ktorá preferuje bývanie v rodinnom dome a zdravý životný štýl.
Moje záujmy: zdravoveda, hudba, odborná literatúra, domáce práce, rád sa vzdelávam, mám rád aj humor. Najradšej z okresu NZ. Bližšie info v súkromnej korešpondencii.
Hľadám úprimný, seriózny a dlhodobý vzťah. Vo vzťahu preferujem vzájomnú pomoc a toleranciu. Pomôžme náhode a dajme náhode šancu.
555leo15 M 48 rokov
Muž 48 rokov Nové Zámky
Záluby:koncerty, šport,cestovanie,dok.filmi,turistika,príroda,zvierata,mierna dávka adrenalínu a podobne.Som závyslí na čokolade a sladkostiach:-)Hladám normálnu ,pohodovú babu,ktorá túži po rodinnom živote,láske,teple domova,trávení spolocných chvýl,zábave atd. Neznášam pretvárky a faloš.
Na správy bez profilovej fotky nereagujem!
milan157 M 60 rokov
Muž 60 rokov Nové Zámky
Hľadám si milú, úprimnú ženu na vážny vzťah.
Hladám lásku !!!
Som z Dedinky pri nových zamkoch, som rozvedený a bývam v rodinnom dome .
adamko123 M 68 rokov
Hľadám si milú,úprimnú ženu na vážny vzťah. Som slobodný a bývam v rodinnom domčeku. Medzi moje záľuby patrí chovateľstvo, sledovanie prírodopisných,detektívnych a romantických filmov.Rád chodím do prírody a k vode.
nati4 Ž 73 rokov
Som 64 ročná vdova a touto cestou si hladám inteligentného,úprimného priateľa. Mal by byť nealkoholik a podľa možnosti nefajčiar. Mám rada poctivých ľudí a preto nehľadám flirt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania