amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 13 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

cuvac1981 M 42 rokov
Muž 42 rokov Nové Zámky
Na zaciatok si hladam nejaku empaticku kamaratku primeranu mojmu veku. Vo vztahu sa ti odovzdam cely. Milujem posedenia v bezbarierovych kaviarniach. Rad by som tam chodil s tebou ak ti nebude vadit moj dvojkolesovy kamos. Ak som ta zaujal, napis mi.
jarkamilka Ž 69 rokov
Žena 69 rokov Nové Zámky
som rozvedená dôchodkyňa. Hľadám priateľa na spoločné výlety, návštevy kult. podujatí, wellnesy. Mám rada veselých ľudí, posedenia s nimi na grilovačke, pri kávičke, viem však byť aj empatická, pomôcť, byť dobrou kamarátkou.
bsnk M 58 rokov
Muž 58 rokov Nové Zámky
Rak, 58, rozvedený, minulosť (majetok) nevysporiadaná, pracujem, nepijem, nefajčím, VŠ. Považujem sa za veselého človeka. Mal by som záujem o vážny vzťah. Život na dedine. Zvieratá nemám. Nie som majster sveta, som len obyčajný chlap, ktorý by sa ešte chcel tešiť zo života so ženou.
Romanko47 M 51 rokov
Muž 51 rokov Nové Zámky
Ahojte. Hľadám kamarátku na občasné stretnutia. Som kusok od NZ. Stav nerozhoduje. Ak ti chyba niečo pekné, možno sa nám podarí naplniť Tvoje chuťky.
Mive99 M 57 rokov
Muž 57 rokov Nové Zámky
Hľadám ženu do 55 rokov
Bývam sám mám psa
Rád chodím na ryby a na prechádzky
a zaujíma ma pestovanie a príroda
Som nezávislý a pracujem
Z minulostou som vysporiadaný
Magdika4 Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Nové Zámky
Volám sa Magdi som rozvedená mam dve deti. Minulosť mam vysporiadanu. Hľadám partnera na spoločnú cestu životom. Ak ma chceš viac spoznať napíš a veľmi rada odpíšem.
Akreta Ž 67 rokov
Niekoho na chat, priateľstvo. Minulosť je vysporiadaná, som domácky typ, so zmyslom pre humor. Samota je zlá a niekedy stačí pokecať a nájsť pochopenie.
JESENNAJA Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Nové Zámky
Hľadám muža do dažďa aj na jasné dní a tak normálneho, veselého a dobrého ak si taký ? Chcem pokoj, radosť zo života, príjemný pocit aby vždy bolo poznať a toleranciu ..
Emberez M 45 rokov
Muž 45 rokov Nové Zámky
Som rozvedený. Žijeme v Nových Zámkoch, kde aj pracujem. Bývam zo synom, a mame psíka….🐶😊Rad chodím do prírody, na túry, sem-tam šport, motorka, cestovanie a spoznávanie nových krajín….
jazzfire M 53 rokov
Rád by som sa zoznámil so štíhlou inteligentnou ženou od 45 do 55 rokov. Som čerstvo rozvedený, mám 50 rokov. Vo voľnom čase počúvam hudbu ( jazz ),rád cestujem ,športujem ( beh,bicykel ) a chodím do prírody.
Tibor6407 M 59 rokov
Muž 59 rokov Nové Zámky
Hľadám kamošku s ktorou si budeme rozumieť. Budeme chodiť na prechádzky, výlety .Posedíme pri vínku, pri káve . Budeme sa rozprávať, milovať proste všetko.
Sabbath66 M 29 rokov
Rád by som spoznal ženu vo veku 20-27rokov. Som slobodný, zamestnaný. Bývam sám v rodinnom dome. Vo voľnom čase hrám na gitare, počúvam hudbu, chodím na prechádzky so psom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania