amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 17 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Pali01 M 46 rokov
Hĺadám len nijakú milú, normálnu a milujúcu babu, ktorá tak isto potrebuje lásku a nežnosti, možno s ktorou by som vedel dosiahnúť ešte moje nedosiahnuté cieĺe.
dominok2000 M 38 rokov
Muž 38 rokov Nové Zámky
Neočakavám nič pretože nechcem byť zase sklamaný.
Všetko závisí od kompromisu.
Pracujem ako živnostník.
Voľný čas je DJ-ing a Americké autá
Túto otázku rád odpoviem osobne.
belthazor22 M 33 rokov
Muž 33 rokov Nové Zámky
Nehľadám dokonalosť ale ozajstného partera do života na spoločné prežitie šťastných aj nešťastných chvíľ.
Mám rád priamich a inteligentných ludí ktorí si cenia dôveru, pochopenie, úprimnosť, vernosť a lásku.
AK2791 M 52 rokov
Som slobodný bez zavazkov. Hľadám kamarátku s ktorou by som mohol tráviť voľný cas..Oddychovať a relaxovať na víkendových výletoch.Rekreacne si zasportovat napr.lyzovanie,bicyklovanie,plavanie...Do budúcna po vzajomnych sympatiach vážnejší vzťah.
Dodo1603 M 40 rokov
Muž 40 rokov Nové Zámky
Hľadám milú žienku na priateľstvo a v prípade sympatií na vážne zoznámenie, najlepšie by bolo keby bola z blízkeho okolia nových zámkov. Do voza aj do koča 😉
IMEN M 53 rokov
Verím že existuje žena ktorá bude najlepším priateľom, partnerom do konca života,stačí k tomu úprimnosť,vernosť a komunikácia. Volný čas: tanec, voda,záhrada na relax.
Yvan4 M 32 rokov
Hľadám sympatickú priateľku, ktorá by so mnou zdieľala radosti a starosti života. Niekoho, s kým sa po práci viem porozprávať, vyjsť niekam von na bicykli, prípadne do kina ... Nech nemusím celý čas len hrať tie blbé hry. Mám sem napísať, že čo môžem do vzťahu priniesť. Tak mám ten spomínaný bicykel, potom elektrokolobežku, auto. A mám aj byt. Zariadenie do neho by si mohla doniesť ty. A zvieracieho miláčika nemám, ale už dlho zvažujem, že si zaobstarám mačku.
Nilly Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Nové Zámky
Ak niekoho miluješ pre jeho krásu, nie je to láska, ale túžba. Ak niekoho miluješ pre jeho inteligenciu, nie je to láska, ale je to obdiv. Ak niekoho miluješ pre jeho bohatstvo, nie je to láska, ale je to záujem. Ale ak niekoho miluješ a nevieš prečo, tak je to láska.
Sendor M 48 rokov
Muž 48 rokov Nové Zámky
Touto cestou by som rád spoznal spriaznenú dušu, príjemnú a sympatickú ženu. Vo voľnom čase občas turistika trochu si zašportujem, jednoducho navštívim prírodu.
lucyd Ž 38 rokov
som slobodná bezdetná, rada trávim voľný čas aktívne, ale aj rada lenoším a oddychujem. mám rada horúce letné dni, večerné prechádzky, kino, divadlo, kavickovanie s priateľmi, cestovanie a šport. Ak ta môj profil zaujal a chceš sa dozvedieť viac kľudne napíš
Zuzulaty M 44 rokov
Sloboda a pravo sa rozhodovat slobodne ,je to,co som sa naucil pocas mojho zivota respektovat.
Ak si babenka,ktora ovlada viac jazykou,alebo aspom Nemecky,tak odpis prosim,rad ta spoznam.Ja zijem v Berne a hladam niekoho kto ma chut to tu so mnou zit az kym nas to spolu neomrzi. :-)
Rigbi M 39 rokov
medzi moje záluby patrí vysokohorská turistika,príroda,bowling,cestovanie
pracujem,mám vlastný dom
rád sa zoznámim so ženou ,ktorá už vie čo chce od života
som nefajčiar a budem rád ,ak aj ty budeš nefajčiarka
paa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania